Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
28. sep 2007

martinka, prepni si na druhý kanál, potom nás nechytíš. Inak roli už asi zabil Simonku, lebo je ticho. Ja som sa zavrela do kúpeľky, lebo už som ju nemohla počúvať...
a možno si ju ani nepočula vo vysielačke, lebo ziapala tak nahlas, že nám tu za chvíľku zaklope pani zo sociálky...
zajtra nebudú kolotoče. dovtedy zomriem buď ja alebo ona... 😠

snilko7
28. sep 2007

tak s tými kilami je to fakt aj u mňa tentoraz super...keď som ostala tehu mala som 63 a teraz mám už len 61 a to som mala na konci tehu 73....to tie stresy 😀 😀

certica
28. sep 2007

presne, ja ked som v stresoch, neuveritelne mi to spaluje 😀
barunka, vy ste tiez dobra family 😀

certica
28. sep 2007

ozaj snilko, ked ta tu mam na linke..., ten cisarak si musela koli velkosti babatka len preto, ze bol prvy cisarsky? cize, keby si rodila prvy krat normalne, nechali by ta aj taketo 4 kilove porodit normalne, ci v tom bola aj uzka panva trebars alebo ine dovody..?

barunka
28. sep 2007

certi, no keby si to tu u nás videla. Ja som plakala v kúpelke a manžel len čumel ako puk, že čo sa to porobilo s našou Simonkou. To vieš, prvýkrát v týždni skôr doma...
A keby si nás dnes videla na prechádzke so snilkovým mužom a Paťkom... Nehovoriac o našom nákupe... 😖 😖 😖

barunka
28. sep 2007

a ešte k tým kilám, mne tiež stres spaľuje.. Pred tehu 55 a teraz 48... tiež môžem ísť pozovať na plagát proti anorexii... 😨

snilko7
28. sep 2007

certica bolo to kvôli prvému cisárskemu, báli sa riskovať pretrhnutie maternice, vraj pri veľkom bábetku je omnoho vačší tlak, tak to primár nechcel riskovať..no čo už 😅

certica
28. sep 2007

u nas je tiez humbuk v kupelke, ja to uz sibem, asi to tam porozbijali 😅
inac kristinka je na tatina zatial

snilko7
28. sep 2007

ja som inak práve skoro prizabila Paťka...on sa postavil Kike k uchu a tak hlasno zvrieskol, že až ja som poskočila na stoličke...našťastie Kikou to tentoraz ani nehrklo 😔 ☹
barunka a bola to Simonka...jej vreskot sa nedá nepoznať 😝

barunka
28. sep 2007

u nás je teraz v kúpelke tatinko... nejak dlho, ktovie či si tam aj neustlal...

certica
28. sep 2007

idem to tam usmernit, tusim doslo k umyvaniu hlavy

barunka
28. sep 2007

a dobrá bola, že??? počula si aj roliho??? vraj jej vynadal a preto teraz čuší... Ktovie čo jej povedal, možno že maminka išla spáchať samovraždu... 😅

snilko7
28. sep 2007

no tak u nás sa už dokúpalo....aj to máme dramatické, manžel napustí malú vaničku pre Kiku a kým sa otočím, tak Paťko v nej už vysedáva 😝

megg
29. sep 2007

ahojte maminky, tak sme sa vcera v noci stastne vratili z dovci 🙂 Bolo uplne uzasne az mam dnes smutok v dusi, ze sme spat v realite 😔 Ale super bolo, pocko nadhera, teplucko, more famozne a Oliho som musela z mora nasilu vytahovat 😅 Sa mu luuuubiloooo....
a co mame nove tu na MK? ..idem vas precitat 😉

verulka
29. sep 2007

megg, vitaj 😉
snilko, neboj, zvyknete si a bude to lepsie 😉

cat
autor
29. sep 2007

megg, ahooj a vitaj naspat 😎 kde ste to presne boli? ja nejak zabudam 😀
verulka, ajoj, ako sa citis tehulka? ozaj, deti uz vedia ze k vam zacas dojde bocian? 🙂

verulka
29. sep 2007

cat, citim sa uz skvelo, zo zaciatku som byvala unavena, ale teraz uz v pohode ficim 😀 akurat idem pridat aktualne foto bruska- ja budem v aprily ako obrsud 😕 normalne sa ma ludia pytaju, ze ci je tam len jedno 😅
No uz to vedia snad vsetci 😉 deti sa tesia, len sa vkuse hadaju o menach..su zlati a hrozne ohladuplni- velmi masetria, ani len igelitku so smetami nemozem odniest 😵 fakt su milunki...a ty ako?
akurat som na vas myslela, ze sa musime vychystat na jedle gastany- tam ako si nam min.rok poradila 😉

cat
autor
29. sep 2007

verulka my sme uz boli ale este gastany nie su, nasli sme len nejakych 15 kusov.
Dnes mam za sebou krasny den 🙂 s boskou a Deniskom sme boli vyse 3 hodiny vonku, bolo teplo, no parada 🙂 chalani sa uz konecne zacinaju spolu aj hrat, taki boli zlati.. 😎
Pocuj a co ked fakt cakas dve? 😀 ale ako ta poznam ty by si sa tesila, nie? 😵

sue
29. sep 2007

Verulka, krásne rastiete 😵

verulka
29. sep 2007

sue dakujem 😵
cat, no jasne ze by sme sa tesili 😉 ale to by bolo fakt hodne, takze som skromna- postaci aj jedno 😀
ja som mala dnes dost narocny den a vacsinu som bola v skole 😠 tak dufam, ze bude pekne aj zajtra 😵

cat
autor
29. sep 2007

tak to dufam aj ja. a mohli by sme spiskat nejake to stretko ako sweetienka navrhla.. 😉
No idem, uz ani nevidim,dobru nocku 😎

verulka
29. sep 2007

bru nocku a stretko by bodlo 😉

sweetienka
29. sep 2007

jeeej, verulka, ake krasne brusko mas 🙂
ja som konecne uspala drobca a mam cas citat, co mate nove 🙂
megg, vitaj doma, super, ze ste si uzili dovcu, aspon mas energie az az 😀
baby, v pondelok ma byt pekne, mohli by sme takto narychlo dat nejaky sad JK, alebo medicku 😉 eni, ste tu este v pondelok dufam
aj vy ostatne maminky, porozmyslajte, alebo ani nerozmyslajte a jednoducho sa stretnime 🙂

tilly
30. sep 2007

ahojte, no megg, závidíme a čakáme na fotky

barunka, snilko, treba nahodiť iné kanály, inak my sa tu strašne rušíme, lebo tu je strašne veľa detí a veľa vysielačiek, tak treba mať tú 16 kanálovú vysielačku, aby to nerušilo, ale my to nepoužívame vôbec, domčo má tak silný hlas, že keď spustí, tak je ho dobre počuť...

megg
30. sep 2007

Fotecky nahodim urcite este dnes (teda aspon zopar) a boli sme v sunny Egypte 🙂

sweet,no hej energie zatial mam, som zvedava ako dlho to vydrzi 😅 A za stretko som aj ja. Medicka by mohla byt ok. 🙂

megg
30. sep 2007

jeeej ja som prekrocila 1000cku 😎 😀 😀

cat
autor
30. sep 2007

babinky, ja pondelok nemozem, som po 100 rokoch objednana na kozmetiku, ale ved neva, este sa predsa uvidime 😉

ena
30. sep 2007

sweetienka: my zajtra 5:55 rano sedime vo vlaku 🙂
tak potom sem aspon nejake fotky dajte, ak bude stretko 🙂

sweetienka
1. okt 2007

ena, stastnu cestu a prijemnu dovolenku 😉 oddychnite si
cat, no skoooda, ze nemozes, ale zas na druhej strane taka kozmetika je fajn relax, tak si to uzi a vidime sa inokedy 🙂
megg, tesime sa 🙂

megg
1. okt 2007

sweet, aj my 🙂 Dianka je krasny smejkooo 😉

hodila som zopar fotos z dovci, este som chcela par peknych, ale vcul neviem najst nabijacku na fotak 😠 a dosli mi baterky.