Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ervotoc
6. okt 2007

😀 😀 😀 ja mam uz pomenej konfliktov všimol si to niekto 😕 😝 😀 😀 😀 😀 tiez uz nereagujem,teda skor...pomenej 😝 uz sa da celkom rozoznať kto o radu stoji a kto je len rypák či sa chce len pochvaliť či je maximalne tupy 😝 ale niekto si zasluzi nalepku na čelo....... 😝 žial 😒
Barun to kde?kto?to nemyslis vážne? 😠 😠 😠 😕 😕 😕 mne sa ušlo len tam vo volnej diskusii 😝 ale to nema zmysel riešiť,ked niekto vidi iba seba 😉

vcera som bola pozrieť macka zlateho,som si uvedomila opať ako ten čas leti,ved aj my sme mali nedavno v perinkach ,male pršteky ,mini nožičky,modre očka,mrnousov 😀 vonave malinke bábatka a teraz nepolepšitelní čertici tu behaju 😀 😀

babulka
6. okt 2007

Ervotoc, to by chcelo surodenca pre Rudka, ako tak citam 😀
Ako to vies tak pekne odfiltrovat? Ja si vzdy myslim, ze tie baby tu stoja o radu, a potom takto dopadnem. A zas a znova.

ervotoc
6. okt 2007

😀 nestresuj ma ,stači ze nad nami kružil bocian cele leto 😖 😝 😀 to bol uz nervák 😀 😝
Rudko bude mať vsak bratranca,za mesiac dalsie bábo do rodiny,ma tu aj štvorročneho,chodi k nam aj sesterka s drobcom ,druhe ešte ee...teda pevne verím 😝 😝 😝
babulka to vieš,vsetky nemozeme byt predsa mudre,krasne,šikovne, 😉 čo uz s nimi,to su ti slepci 😖

babulka
6. okt 2007

A nezabludil (ten bocian)? Ja len ze ked tak citam, ze malinke nozicky, vonavucke babatko...to ja ked s tymto zacnem, no dovi-dopo, to uz bude cas na druhe dieta 🙂 zatial sa rozplyvam akurat nad jogurtom na koberci 😵

ervotoc
6. okt 2007

😀 😀 😀 tak je to doják ,ťuťuli muťuli ,male,vonavučke,zlatulinke,
ale ze by ma to prinutilo zapracovať,zamiesiť na druhe,to ee 😀 😀 😀

ena
6. okt 2007

Verulka: tak co si dnes nakupila okrem tych podbradnikov? 😉 My sme to len tak narychlo omrkli, lebo Filip teraz nosi 86-92ku a to su akurat take velkosti, co sa najviac znosia.. tak akurat tam pokocikoval jeden detsky kocik a vyskusal dalmatinsky bike, ten bielo cierny strakaty 🙂
Inak, baby, Verulka fakt nevyzera na 10 tt, ona ma s bruskom o chvilu predbehne 🙂

sue
6. okt 2007

Ahoj Ena, neprídete v pondelok na januárovské stretko?
Barunka, už je to lepšie...tvrdne... ale utešujem sa, že každý deň čo sme tehotní je pre malého dobrý 😵
Kde ste boli nakupovať? My nemáme ani jeden podbradník 😝 čakáme na nejakú návštevu čo nám donesie 😀 😀 😀

ena
6. okt 2007

Sue: no, dosli by sme, len to bude zas v meste a asi zas nieco, kde by bol asi problem s kocikom, ci nie? teda apson podla tych par foto tak usudzujem.. a neviem, ci by sa Filip nenudil 🙂
ale posli mi info, kde presne bude ..

a nakupovat, na Mamteyovej u Salezianov bola detska burza, tak sme boli omrknut a stretli sme tam Verulku..
Inak, dalsia burza bude buducu sobotu v Karlovke, pozri si stranku mc klbko.
Dnes sme nic nenakupili, ale obcas sa daju fajne kusky najst, my sme mali uz aj take ulovky ze H&M kosela za 40 sk, riflove kratasy na traky za 40 sk.. teplaky tusim a 15 a fakt neznicene vecicky.. a je to lepsie ako mmb, lebo si mozes osahat tovar 🙂

A inak stretko z vydatych/nevydatych sa nachysta? Minule bola o tom rec a zas je ticho 🙂

sue
6. okt 2007

Ena, je to od 16.30 a asi tam kde minule (Obchodná, Pizzerka pod Slovak pubom...)
My už budúcu sobotu nebudeme v Ba, v piatok odchádzame 🙂
A stretko... no nech sa vyjadria kompetentní zaneprázdnení... mne je to takmer jedno... len nech je to v utorok alebo stredu 😀

ena
6. okt 2007

Sue: ty ides vten pondelok?

sue
6. okt 2007

Ena, áno 🙂

mrenka
6. okt 2007

caute mamulky,tak my sme dnes dofrcali z dovce,sice je tu fajn pocko,ale je mi smutno za morooom 😢 😢 😢 ti,co ziju pri mori ani nevedia ake maju stastie 😠

cat
autor
6. okt 2007

ahojte bojovnicky za zdravu vyzivu deti 😀 mna musel vcera muz odtrhnut od PC 😀
Mrenka ajooj, tak uz ste doma? Ako bolo? Co Lili, v pohode?

barunka
6. okt 2007

ena, tak tú burzu som mrkala aj na nete, pôvodne som chcela ísť, ale simi je teraz taká všelijaká, lezú jej posledné stoličky, tak som si to rozmyslela... Ja zatiaľ adrenalínujem na MMA 🙂
sue, to je super, že sa už máte lepšie. Inak ja mám takého tušáka, že malinkému sa nakoniec ani nebude chcieť z tvojho bruška vyliezť, zistí, že u maminky je najlepšie a bude ho treba nakoniec aj prehovárať.

a ešte keď je tu reč o tých detských veľkostiach, poraďte mi, aká veľkosť by boli nohavice, ak by mali mať dlžku od sedu cca takých 33??? Dnes som si merala Simi a približne toľko som namerala od plienky po zem a neviem, čo je to za veľkosť. Chcela by som dražiť jedny nohavice a píše tam, že nemôže premerať, lebo ich ešte nemá pri sebe, ale vraj je to určite 98.. tak teraz neviem...

mrenka
6. okt 2007

cat,bolo super,hotel kraasny,lilianka bola prvy den taka upistana,lebo sme leteli v noci,takze sme vsetci boli nevyspati,vadil jej piesok,nevedela po nom chodit a potom si tak zvykla,ze sa po plazi prechadzala ako modelka 😀 😀

mrenka
6. okt 2007

a este...teraz tam na tri dni prislo 500kadernikov z celej europy,co robia s Loreal,mali nejake skolenie,mali tam aj nejaku modelku slovenku,tak ich strihali,farbili,ale uuuplne zle,zelena a modra su vraj in,no budem hnusna ale 90%z nich boli tepli,vyzerali ako zeny,aj sa tak obliekali,aj afektovali,miesali sa tam vone ako v parfumerke,no dovi 😝 😝

megg
6. okt 2007

ahoj mamulik, vitaj back 🙂 Ten pocit chybajuceho mora poznam... 😔 A hod nejake foteckyyyyyy 🙂

mrenka
6. okt 2007

mamus,ajoooj,no nejake dam,pockaj chvilu,som kukala,oliho,pocuvaj,vsak ten zapadol total do egypta,aky bohovsky turban si mu urobila 😀 😀

megg
6. okt 2007

Jasne turban fungoval stopercentne, inak vsetky klobuciky a siltovecky nezniesol na hlave 😀

megg
6. okt 2007

mamus, ty aj nieco jedavas prosim ta? Sak si chuudaaaaaaaaa ako plot 😕 😕 Lili je zlatunkaaa 🙂

mrenka
6. okt 2007

mamus,prosim ta,to len tak vyzera,brucho mam stale,zato hore uz nemam vooobec nic 😢 😢

tessa
6. okt 2007

babule, sorry, ze vam do toho skocim 😝
Megg, aj my sme boli tento rok v Egypte, len v inom hoteli 😉 Fotky mi vela toho pripomenuli 😉

tilly
6. okt 2007

barunka, škoda, ale na druhom aute mám aj havarijnú, tak sa to snáď nejako bude dať...

ena
6. okt 2007

barunka, no ja ti s tou velkostou neporadim, lebo nie je 98cka ako 98cka.. ja som kupila minule v C&A mendzestraky 86tky, ze ved Filipovi budu uz male, budu pre baby2, odlozila do skrine a potom, ze ved vyskusam, ake su Filipovi a oni su mu dobre, dokonca v pase aj volne, ale to sa daju stahovat, takze ich teraz nosi..
a dnes mal na sebe teplaky c. 74 .. takze u nas funguju velkosti 86-92 a v pripade tych teplakov aj 74 ..

ervotoc
7. okt 2007

Barun zalezi odkial ich ma 😉 ako pise Ena ,mas to rozne ,ale ty to mas dobre mozes posunuť Snilkovy
my vacsinu veci 104ale ma dvojo nohavic na traky 104čo mu budu dobre snad za 10rokov 😕 😕 😕 take mi pridu velke 😕 a podla strihu 😉 rovnako aj obov jedno čislovanie no jedny male,druhe uzke,tretie velkeee 😒

barunka
7. okt 2007

no baby, sú to nextové nohavice... Čo máme doma nohavice tak h&m 92, marks&spencer 98, wenice 98... Nextové nemám, takže netuším... Ale veľkosti nosíme 92 - 98. 86 jedine pulovre, gate sú jej krátke...

tilly, a v akej poisťovni? ak máte známeho, možno sa to bude dať vybaviť..

babulka
7. okt 2007

Aj my mame take velkosti oblecenia od 74 po 98 😀 Kedze u nas je vsetko z Anglicka, tak vekovo nosi teplaky aj 12 -18 mesiacov a bundy, tricka, svetra 2-3 roky. Zase som objavila na eBay.co.uk skvele kusy za par libier, idem asi dealovat 😵

baby, Matik ma zas sople, uz druhe za posledny mesiac. ja viem, jasle, choroby, ale toto 😲 Len teraz je to s tym rozdielom, ze kym minule mal aj teplotu, sopel bol hnusny zeleny, kaslal, teraz mu nie je nic a sopel je priesvitny biely. Nekasle, nema teplotu, besny je ako vzdy. Tak len odsavam, lebo vyfukat si to vie len tak (aj ked u nas je momentalne najoblubenejsie "ja sam", teda aj fukanie a odsavanie soplov) a davam Sterimar. Co s takymto soplom? Snad sa to nezmeni, nezhorsi, ale to ani k doktorke nema vyznam ist, co mu da? este sme to ani nemali, tak poradte. Mam ist s tym do jasiel? Bolo mi povedane, ze kym nie je teplota ani ine priznaky (kasel, bolest uska...) nic sa nedeje, nie je to "infekcne".. 😖

kattum
7. okt 2007

Ahojte mamule, opat sme doma, zase sme boli tyzden na Sumave. Tento rok sme tam veru casto. Dobre bolo, Brunko je uz uplny horal, sustaky a gumaky nevyzliekol cely tyzden. Aj sa nam na nocnik zacalo darit, uvidime, ako to vydrzi. Ja uz zacinam vyzerat ako sud, i ked mam len 4kg navyse, ked kuknem na fotky som poriadna, najma v tvari a zadku.
Musim nabonzovat, ze je medzi nami asi dalsia tehula, Etu som nasla v junovkach 08.
Baby, setrite nervy a energiu a radsej sa do inych tem nezapajajte, vcera som precitala, ako ste sa postazovali na iste pripady ohladne mlieka a pod.

cat
autor
7. okt 2007

mrenka, krasne fotocky, Lili je rozkosna 🙂 ja uz ani neviem co je to more, naposledy som bola ako tehu niekde 😢
Babulka, tebe som tiez chcela pochvalit foto, Matik sa nebal tych konikov? Mne Tom s vreskotom usiel jak sa bal 😀 Pocuj ved kym ma ozaj iba soplik tak hadam moze do tych jasli...

eta
7. okt 2007

ahojte
kattum dobre si ma vystopovala 😀 😀 😀 zatial to sice nemam od lekvara potvrdene,ale na 100%dufam,ze to tak je a par mesiacov zostane 🙂