• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Pindulka, moc gratulujem...a ver tomu, že čím je dieťa vytúženejšie tým je ťažšie tehotenstvo a tým väčší zlobr sa narodí :grinning: :grinning: :grinning: ale však máme čo sme cheli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, vsak ak neee, tak ciknem :wink:
10. okt 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindus, velmi, velmi gratulujem. Hlavne teraz vela zdravia, odpocivaj kolko sa da, zvracanie coskoro prejde a bude to uz len prijemnejsie :grinning:

Sweetie, no ja som v saune nebola ani nepamatam, teda pamatam, v BB este pred letom, fuuu, dobre davno. Nasla som minule v jednom fitku saunu, ze prenajimaju pre 3-4 osoby, cena je slusna, tak keby sme sa nazbierali viacere...Jedna je este pri Drazdiaku, ale ta je tusim zmiesana, a to ja teda nemusim. V BB maju vyhradene dni pre muzov, pre zeny a potom aj jeden den spolocny. Pre mna je sauna zivotabudic, len teraz si uz na to nenajdem vela casu :frowning2:

Inac mohli by sme dat nejake stretko z nasej temy, von uz asi nie, ma sa pekne ochladit. Hm, letne dni su za nami baby.
10. okt 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, my máme saunu doma... takže keď budete mať cestu na Liptov, zastavte sa... posaunujeme, pogrilujeme na teraske a oddýchnete si, hmmm?
10. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, mne dvakrat nehovor, lebo sadnem do auta, a mas ma tam aj s tou mojou krpatou stihackou. Ty sa budes starat a ja sa budem saunovat :slight_smile:
10. okt 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, inak aj moji starí rodičia majú saunu doma, takže by to nemal byť až taký problém - a to teraz myslím naozaj vážne...
10. okt 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, dakujem, si zlata. Ja to urcite vyuzijem (jmenuji se vterka). BTW, vy ste povodom z Finska? :grinning: parempi pim pivosa kuin kakssi oksalla.
10. okt 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, v ktorej teme sa da zdvihnut adrenalin ? :grinning: :grinning:

Ja som dnes nastartovana...tak pototo den som uz davno nemala :confounded:
10. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka prekladaj :grinning:
ja viem nieco svedsky: obst! inge danbindor iller tamponger i toalette stolen. tack :grinning:
10. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja viem nieco...po flamsky :wink: aastublift zest eiren :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aby ste vedeli o com: upozornenie! prosim, nehadzte hygienicke vlozky alebo tampony do zachodovej misy. dakujeme :grinning:
10. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha..tu dnes letia cudzie jazyky :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj preklad : prosim si 6 vajec :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snilko ja som ti este nesithla zablahozelat k dcerke! Tak nech ste obe zdrave! :wink:
Dufam, ze aj na mna tam hore myslia a poslu mi dcerku :wink:
10. okt 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf snilko, kukala som fotky a vidim, ze si jednu hodila do pasu :sunglasses:
10. okt 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, ja neviem, len je to nejake finske prislovie o holubici (zeby zamrznutej?) :grinning:
ja este viem "nevyklanajte sa z okna" :grinning: :grinning: V roznych jazykovych mutaciach (cesty vlakom byvaju dlhe)
A este po norsky napis z balzamu na pery - Stryk jevnt over leppene myt paastrykertoppen
10. okt 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli myslis napr. E pericoloso sporgersi?? :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to znie ako navod na "pozitie" :grinning:, ten balzam
ospravedlnujem sa za gramatiku, viem to len povedat :grinning: :grinning: :grinning:
tessa, a preco si nastartovana? chod si precitat dve temy do volnej diskusie - "byt ta druha" a este jedna o nestastnej mladomanzelke s nestastnym zivotom a impotentnym bigotne katolickym manzelom. Na pobavenie. Sa divim, ze sa niekto snazi odpovedat, to su take kraviny ze az.
10. okt 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vám ide :grinning: :grinning: :grinning:
Babuli, kľudne... ste u nás vítaní :dizzy_face:
10. okt 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, co ty furt s tou babou :grinning: , ja chcem dalsieho chlapa, ale keby nahodou baba, bude to super :grinning: . takze neni co riesit :sunglasses:
10. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, preeeeeeesne to :slight_smile: :dizzy_face:
10. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, vytuzene dievcatko, len tolko :wink:

Babuli, tiez som dost cestovavala vlakom :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdem sa uz hecovat zbytocne, potentockovana svokra ma vytocila dnes ajajaj, a to sa tape stacilo kuknut do kalendara a bola by aspon dnes ticho :angry: :angry:
10. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa ďakujem a držím teda palčeky nech je to dievčatko, ale zasa hlavne aby bolo zdravučké....ja by som teraz tuším už radšej brala chlapčeka...potvrdzuje sa totiž to čo mi moja segra stále vravela: že dievčatka sú omnoho ale omnoho horšie :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
10. okt 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, nevadiiii mi tooo :wink: Neviem, ale strasnu tuzbu mam po dievcatku :slight_smile:
Ale jasne, nech je to aj chlapec, len nech sme obaja ok :wink:
10. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa aj ja som strašne túžila po dievčatku...nevymenila by som ju za nič ale fáááákt je omnoho horšia ako Paťulo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, jednu otazku: je tu niekto koho dieta sa o.i. bavi tym, ze veci, hracky..zoraduje do radu? Prave som si s hrozou a zdesenim precitala v casopise dieta ze to je priznak autizmu!!! A Tomas ako prve co rano spravi je ze vezme vsetkych 10 ovladacov a zoradi ich na zemi. :astonished: :astonished:
Tak teraz co, drbnuty clanok, mne drbe alebo ozaj neni v poriadku?
10. okt 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat a prejavuje sa aj nejako inak, alebo len tie dialkace??
10. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok