Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
10. okt 2007

Pindulka, moc gratulujem...a ver tomu, že čím je dieťa vytúženejšie tým je ťažšie tehotenstvo a tým väčší zlobr sa narodí 😀 😀 😀 ale však máme čo sme cheli 😵 😵 😵

verulka
10. okt 2007

certica, vsak ak neee, tak ciknem 😉

babulka
10. okt 2007

Lindus, velmi, velmi gratulujem. Hlavne teraz vela zdravia, odpocivaj kolko sa da, zvracanie coskoro prejde a bude to uz len prijemnejsie 😀

Sweetie, no ja som v saune nebola ani nepamatam, teda pamatam, v BB este pred letom, fuuu, dobre davno. Nasla som minule v jednom fitku saunu, ze prenajimaju pre 3-4 osoby, cena je slusna, tak keby sme sa nazbierali viacere...Jedna je este pri Drazdiaku, ale ta je tusim zmiesana, a to ja teda nemusim. V BB maju vyhradene dni pre muzov, pre zeny a potom aj jeden den spolocny. Pre mna je sauna zivotabudic, len teraz si uz na to nenajdem vela casu ☹

Inac mohli by sme dat nejake stretko z nasej temy, von uz asi nie, ma sa pekne ochladit. Hm, letne dni su za nami baby.

sue
10. okt 2007

Maminky, my máme saunu doma... takže keď budete mať cestu na Liptov, zastavte sa... posaunujeme, pogrilujeme na teraske a oddýchnete si, hmmm?

babulka
10. okt 2007

Sue, mne dvakrat nehovor, lebo sadnem do auta, a mas ma tam aj s tou mojou krpatou stihackou. Ty sa budes starat a ja sa budem saunovat 🙂

sue
10. okt 2007

Babulka, inak aj moji starí rodičia majú saunu doma, takže by to nemal byť až taký problém - a to teraz myslím naozaj vážne...

babulka
10. okt 2007

Sue, dakujem, si zlata. Ja to urcite vyuzijem (jmenuji se vterka). BTW, vy ste povodom z Finska? 😀 parempi pim pivosa kuin kakssi oksalla.

tessa
10. okt 2007

Caute baby, v ktorej teme sa da zdvihnut adrenalin ? 😀 😀

Ja som dnes nastartovana...tak pototo den som uz davno nemala 😖

certica
10. okt 2007

babulka prekladaj 😀
ja viem nieco svedsky: obst! inge danbindor iller tamponger i toalette stolen. tack 😀

tessa
10. okt 2007

aj ja viem nieco...po flamsky 😉 aastublift zest eiren 😀 😀 😀

certica
10. okt 2007

este aby ste vedeli o com: upozornenie! prosim, nehadzte hygienicke vlozky alebo tampony do zachodovej misy. dakujeme 😀

snilko7
10. okt 2007

fíha..tu dnes letia cudzie jazyky 😀 😀

tessa
10. okt 2007

a moj preklad : prosim si 6 vajec 😀 😀

tessa
10. okt 2007

Snilko ja som ti este nesithla zablahozelat k dcerke! Tak nech ste obe zdrave! 😉
Dufam, ze aj na mna tam hore myslia a poslu mi dcerku 😉

certica
10. okt 2007

caf snilko, kukala som fotky a vidim, ze si jednu hodila do pasu 😎

babulka
10. okt 2007

Certica, ja neviem, len je to nejake finske prislovie o holubici (zeby zamrznutej?) 😀
ja este viem "nevyklanajte sa z okna" 😀 😀 V roznych jazykovych mutaciach (cesty vlakom byvaju dlhe)
A este po norsky napis z balzamu na pery - Stryk jevnt over leppene myt paastrykertoppen

tessa
10. okt 2007

babuli myslis napr. E pericoloso sporgersi?? 😀 😀

certica
10. okt 2007

tak to znie ako navod na "pozitie" 😀, ten balzam

tessa
10. okt 2007

ospravedlnujem sa za gramatiku, viem to len povedat 😀 😀 😀

babulka
10. okt 2007

tessa, a preco si nastartovana? chod si precitat dve temy do volnej diskusie - "byt ta druha" a este jedna o nestastnej mladomanzelke s nestastnym zivotom a impotentnym bigotne katolickym manzelom. Na pobavenie. Sa divim, ze sa niekto snazi odpovedat, to su take kraviny ze az.

sue
10. okt 2007

Ale vám ide 😀 😀 😀
Babuli, kľudne... ste u nás vítaní 😵

certica
10. okt 2007

tessa, co ty furt s tou babou 😀 , ja chcem dalsieho chlapa, ale keby nahodou baba, bude to super 😀 . takze neni co riesit 😎

babulka
10. okt 2007

tessa, preeeeeeesne to 🙂 😵

tessa
10. okt 2007

certi, vytuzene dievcatko, len tolko 😉

Babuli, tiez som dost cestovavala vlakom 😀 😀

tessa
10. okt 2007

nejdem sa uz hecovat zbytocne, potentockovana svokra ma vytocila dnes ajajaj, a to sa tape stacilo kuknut do kalendara a bola by aspon dnes ticho 😠 😠

snilko7
10. okt 2007

tessa ďakujem a držím teda palčeky nech je to dievčatko, ale zasa hlavne aby bolo zdravučké....ja by som teraz tuším už radšej brala chlapčeka...potvrdzuje sa totiž to čo mi moja segra stále vravela: že dievčatka sú omnoho ale omnoho horšie 😅 😕 😎

tessa
10. okt 2007

snilko, nevadiiii mi tooo 😉 Neviem, ale strasnu tuzbu mam po dievcatku 🙂
Ale jasne, nech je to aj chlapec, len nech sme obaja ok 😉

snilko7
10. okt 2007

tessa aj ja som strašne túžila po dievčatku...nevymenila by som ju za nič ale fáááákt je omnoho horšia ako Paťulo 😝

cat
autor
10. okt 2007

baby, jednu otazku: je tu niekto koho dieta sa o.i. bavi tym, ze veci, hracky..zoraduje do radu? Prave som si s hrozou a zdesenim precitala v casopise dieta ze to je priznak autizmu!!! A Tomas ako prve co rano spravi je ze vezme vsetkych 10 ovladacov a zoradi ich na zemi. 😲 😲
Tak teraz co, drbnuty clanok, mne drbe alebo ozaj neni v poriadku?

tessa
10. okt 2007

cat a prejavuje sa aj nejako inak, alebo len tie dialkace??