Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
17. okt 2007

Cat, ale zajac asi neprezil, ze? 🙂 😲

cat
autor
17. okt 2007

no ja som si myslela ze debil zajaci niekde hori za kuchynskou linkou ale len mu potriaslo zuby 😀 😀

barunka
17. okt 2007

cat, snilkovi práve Kristínka vyvádza. Snilko jej vypla pesničku tak sa zobudila 😀 😀 😀 Ale Kristínka je krásna, na mňa sa usmieva a rozpráva sa a keď príde jej maminka, tak plače 🙂 Paťko ten dnes zošupoval Simi zo schodov, myslím, že žiarli. Nedávno tu u nás totižto vykladal, že jeho ľúbi len tato, lebo maminka už má Kristínku 😅 😅

snilko7
17. okt 2007

ahoj cat...no ja som na pokraji svojich fyzických a už aj psychických síl, tri noci sme už nespali...Kika jednoducho ani na sekundu oka nezažmúrila celú noc a ešte aj vrieskala nech sme robili čokoľvek...nakoniec jasné že zobudila aj Paťka....no a ten je zasa cez deň ako čert, robí mi len naprieky, tuším moc začal na malú žiarliť a najhoršie je že sa mi natruc pociká a aj pokaká 😠

babulka
17. okt 2007

Ste sa tesili na zajacinku? 😀

cat
autor
17. okt 2007

oo, tak Patko ziarli 😲

cat
autor
17. okt 2007

babulka 😀 , ale jedno viem, ze Tomas ak by chcel zajaca domov, tak len cez moju mrtvolu 😠

snilko7
17. okt 2007

cat žiarli ako divý...nevie pochopiť, že ho ľúbim tak isto ako predtým...ale zasa aj viacej na neho kričím, asi to ide už s tým že som unavená a furt hladná, lebo nemám čas sa ani najesť...niekedy je mojim prvým jedlom keksík, ktorý si dám na prechádzke so segrou

certica
17. okt 2007

snilko, sucitim s tebou a dusevne sa pripravujem, co ma caka a neminie.. 😅

barunka
17. okt 2007

snilko, neboj, niečo bude vo vzduchu, u nás sa zasa nechrápe, len stojí v postieľke, skáče ako opica a spieva si kom kom komiár... a keď dlho neprichádza nikto tak začne zjapať...
a tie keksíky držia nad vodou aj mňa 😀 😀

verulka
17. okt 2007

snilko, no moja krasna, strasne drzim palce, nech si patko zvykne.Nedalo by sa vypdnut niekedy len s nim? tak ako za starych cias 😉 ...ale neboj, vydrzis, prezijes a potom budes len spominat 😅

snilko7
17. okt 2007

certica vďaka....ja už každému vravím že na vianoce chcem poukážku na zotavovací pobyt na psychiatrii 😅

certica
17. okt 2007

snilko, co tam psychiatria, nejaky wellness potrebujes 😎

snilko7
17. okt 2007

práve sa strhol u nás pravidelný večerný rev, takže vás opúšťam, ak by sa mi to dneska náhodou podarilo utíšiť, tak sa vrátim 😀

cat
autor
17. okt 2007

snilko, no aj ja drzim palce, len mu opakuj ze ho lubis rovnako, asi naozaj tazsie znasa ze uz neni jediny, ..no myslim ze skor ci neskor budeme mat vsetky takyto problem, asi je to normalne ze to tie deti tak beru a ziarlia..

barunka
17. okt 2007

verulka, dalo by sa, ale ona si tú malú nedá aj keby traktory padali 🙂 ja jej vravím, že jej ju postrážim, Simi ju zbožňuje a je schopná aj zavraždiť toho, kto ju rozplače. Je prvá, ktorá sa k nej rozbehne, keď sa pomrví v kočíku 😀 😀

verulka
17. okt 2007

No ono to nam velmi pomohlo. Hlavne ked bol aj Radko. Jednoducho som chodila raz za cas s Ajkou na babske vylety. Velmi jej to pomohlo. Ostalo nam to doteraz- snazim sa aspon sem-tam venovat nejaky cas iba jednemu ditku. Oni to miluju...Takze Snilko, neboj sa a riadne vyuzivaj pomoc okolia 😉 Cim skor patko pochopi, ze ho stale lubis, tym skor ti ulahci fngovanie 😉 silno drzim palce a neboj, nie je trvaly stav 🙂

geegee
17. okt 2007

mrenka, super...aj ja som uz objednala 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrenka
17. okt 2007

ziza,dala si,ze chces byt clenkou media klubu?malo by sa ti to vyhodit na pravej strane v takom stvorci..

mrenka
17. okt 2007

ziza klik na vyber knih a vyhodi sa ti to na pravej strane 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kattum
18. okt 2007

Baby, dajte tipy, co ste objednali, nechce sa mi to cele prechadzat.

megg
18. okt 2007

Mate niekto to CD Podhradska&Canaky? Ake je?

Tak my mame dnes s Olim DVD day 🙂 Teda skor ja mam tu radost z toho, pustam si vsetky oblubene filmy 😀

megg
18. okt 2007

A toto co je preboha? To aby sa bali baby uz chodit aj von vecer!! 😖

http://www.plus1den.sk/2007/10/18/o-kom-sa-hovo...

sranda
18. okt 2007

megg, no mám dosť, som zvedavá čo bude cca o 20 rokov, to je hrozné, nemám k tomu slov.
my fičíme na shrekovi, Petra je do neho zbláznená.
barun, kôš som nestihla prezrieť, lebo môj manžel nevediac o tom, že malá mi zapatrošila hodinky, ho vyniesol, vlastne som mu to ani nestihla povedať, takže uvidíme...najviac ma štve, že to boli značkové hodinky k 30-tke.

ena
18. okt 2007

Megg: a na MODDOMe ste uz boli? My dnes, a nejako som z neho ohurena nebola.. pacil sa mi tam akurat jeden detsky stolik, co rastie s dietatom a akurat bol nastaveny presne pre filipa 🙂) cena 16 000 - 26 000 sk podla prislusenstva 🙂
A aj ZUZ11 a EJI sme stretli 🙂
Ale ason s ami dieta unavilo a teraz spi 🙂

liska
18. okt 2007

kattum, su tam zaujimave tie detske hry a hry pre najmensich a ja si este vezmem vyrobu darcekovych pohladnic a vianocne tvorive napady, mozno raz budeme nieco vyrabat spolu s krpcom 🙂 dakujem mrenka za tip

megg, u nas je Podhradska na dennom poriadku, mame 1 a 2, tie su vyborne, potom 3 su anglicke a 4 nabozenske, tak to nie, ale chystam sa na 5 a 6, to su dalsie ludove a uspavanky...vydavaju aj nejake ine, vianocne tusim, ale zase to netreba prehanat 😉

megg
18. okt 2007

Ena, chystame sa v sobotu. No hladame sanitu, tak snad tam nieco bude 😉 Inac celkom "lacny" bol ten stolik 😀

Liska, no ved ja prave chcem kupit 1CD, asi tie vianocne. Tak nech mame co doma spievat 😀

tilly
18. okt 2007

a je tam niečo na tom moddome? my sme odtiaľ odchádzali vždy sklamaní