Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
20. okt 2007

mamus, tak to ma teda mrzi. Ale zas jasne nech je Lili v klude a nech jej to hlavne cim skor prejde! Drzim palce aby vam nieco mudrejsie povedal lekar v pondelok.

Tak sme teda boli na tej vystave. Lidi, to bol fakt des-bes. Ooooo nicom. Ale zas aj v tej nicote sme nasli krasne stolicky 🙂 A co tam bolo super, bola ta vystava fotiek z NAJ ceskych interierov 🙂

megg
20. okt 2007

Ena, kraaaaasne foto Filipka na strome 😵

megg
20. okt 2007

Cat, to babka ma taku bohatu urodu kiwi??? woooow...tak to uz hej 😉 mnjaaam

mrenka
20. okt 2007

mamus,nooo,ma to mrzi ☹ ☹

babule diky,ja som nevedela,ze ten puder neni dobry,som ju s tym dnes natierala...tak pojdem zajtra kupit ten roztok...barunka a co ste to teda mali,ked nie kiahne?

megg
20. okt 2007

ozaj neviete ci ma Avent nejake termoskove flasticky?

ena
20. okt 2007

megg: vystava fakt nic moc, ze?
A s termoskovymi flasami u Avent som sa nestretla.
Termoskove byavju v obchodoch so sportovymi potrebami, tusim aj v auparku maju, pekne motivy, nejaka svajciarska znacka.. a tusim su potom aj nejake tabletky na cistenie do tych flias..

verulka
20. okt 2007

kattum, ja som zatial nepribrala nic. ale kedze mam hodne zasoby, tak mame z coho cerpat 😉
mrenka, ryhclo sa uzdravte 😉

ena
20. okt 2007

verulka: sak asi aj ja cerpam z tych zasob co ostali po filipovi 🙂

verulka
20. okt 2007

eni, ty touz mas za par 😕 budes rodit na Antolskej?

kattum
20. okt 2007

Joooj, zasoby, to mam i ja, este pred tehu mi zostalo 5 kg po Brunkovi... Konecen muirari odisli, trosku som upratala a bezim za Brunkom, uz bude urcite spinkat.

Tilly, ak si dobre pamatam, ty si mala pocas tehotenstva problemy s bedrovym klbom, co to bolo? Ostalo ti to? Co s tym? Mna to boli viac a viac.

aktak
20. okt 2007

verulka krasne fotky malickeho, mas nejake tusenie co to bude? 😵 krasne brusko uz mas, ja som take mala az v nejakom 18 tt 😉

verulka
20. okt 2007

aktak, nema absolutne ziadne. toto tehu sa nepodoba na ziadne ine 😀 ale v tipovani je to vyrovnane. Moja dr. tipla babu 😉 aj ja som mala take rbusko vzdy o nejaky ten tyzden neskor 😀 ale toto babio sa rado rozvaluje, tak sa gulam 😉
kattum, ty a zasoby 😕 to som nevidela 😉

aktak
20. okt 2007

verul aj mna napadla baba ale nechcela som pisat 😎 a predpokladam ze babske meno by bolo na A hm? 😀

verulka
20. okt 2007

meno nevieme, ja som chcela alicu, ale nepresla mi. Teraz mame v zalohe Saru, ale kedze sa mi este nepodarilo dat "odlozene"meno(Radko mal byt Sara) tak neviem. A chalana ani netusim, to uz bude problem vmysliet, lebo sa mi uz ani moc mien nepaci 😝 ale snad bez mena neostane, chudatko moje 😅

ena
20. okt 2007

Verulka: ano na Antolskej, ved kam by sme chodili, ked porodnica tot za rohom 🙂

tilly
20. okt 2007

kattum, no bolievalo ma to, niekedy viac, niekedy menej, ale od pôrodu je to OK, to len keď sa mi to tam všetko rozťahovalo a pripravovalo, ale už je to fajn
máš takéto problémy? to je nepríjemné, hlavne keď máš ešte dieťa doma, to si neviem predstaviť behať za tým mojim zlobrom...
no neviem, tuším nechcem byť tehotná 😀

tilly
21. okt 2007

tak sme sa dnes s mužom dohodli, že na druhom dieťatku začneme pracovať, až keď bude domčo chodiť do školy, takže zatiaľ zostaneme jednodetní a rozpredám všetky kočíky, autosedačky a vecičky, čo mám...

ena
21. okt 2007

tilly: sak to je dlhooo .. a uvidis ze teraz natruc vasej dohode babatko pride ani nebudes vediet ako 🙂)

mrenka
21. okt 2007

tilly,babo same urci,kedy bude vhodny cas,uvidis 😉

cat,waaw,mamina je taka pestovatelka kiwi?supeeer,tomi je zlatucky 😵

eni,na tej foto,co si s filipkom ani nevyzeras ako tehulka,neviem,kde mas zasoby 😕 😕

no lili uz je vyhadzana cela,aj na brusku aj na chrbatiku a aj v hlavicke,tie,co ma na ritke a susule uz nema take vodove,ale biele,presne ako pisu v knihe,to su jasne priznaky kiahnov a henten dementny dr to nerozoznal,pako☹uvidim,co zajtra povie nas dr,ale tak dufam,ze uz sa jej to do zajtra vsetko vyhadze a uz to zacne schnut....je to des,ale na druhej strane som rada,ze to bude mat za sebou teraz,ked este tak nechape,lebo chapavejsia by sa uz aj skriabala,to je blbe...ale aj tak chape,ze nemoze ist von,tak mi jej je luto,lebo stale ukazuje do zahrady a hovori,ze tam tam,uplne sa doma nudi,nic ju nebavi a najhorsie,ze jej nemozem zavolat ziadnu malu kamosku,lebo by to dostala tiez... 😢

barunka
21. okt 2007

mreni, nám vraveli všetky lekárky, že v pohode ak máme vlastný dvor a záhradu, tak ju môžeme zobrať. Jedine neradia na slnko, ak je zima, poriadne obliecť a nenosiť do kolektívu...

mrenka
21. okt 2007

barun,super,no ved pocakm,co zajtra povie doki,snad sa to uz bude zlepsovat...a co to teda mala simonka?

cat
autor
21. okt 2007

ahojte, fuh, to bol dnes den, snazili sme sa zohnat Tomovi nej. zimne boty ale bez uspechu 😝 vsade kopec nervnych ludi, des 😠
meg, mrenka, dik, no my sme taki pestovatelia, ja nato sice nevyzeram, ale zahrada je tiez moj konicek 😉
Mrenka, prajeme Lili skore uzdravenie, nejako to len musite vydrzat..a potom uz dame konecne to stretko 😎

mrenka
21. okt 2007

cat,dakujeme 😉 vsak sme mali v plane s meggus a olim tento tyzden,no a takto to dopadlo ☹ rozmyslala som,kde to mohla chytit a kedze inkubacna doba je az do 21 dni,tak mi to vychadza,ze to bolo bud na dovci,alebo tesne predtym sme boli v avione v tom detskom kutiku,inde neviem.. 😒

mrenka
21. okt 2007

no baby,sup k telke,kukat superstar 😵 😵

barunka
21. okt 2007

mreni, no to nikto netuší. Vyzeralo to ako kiahne z knižky, ale či to ozaj boli oni tak to nevieme. Veď uvidíme neskôr, či ešte kiahne mať bude alebo nie 😀 😀

megg
21. okt 2007

A ja som este kiahne nemala 😖 Tak to schytam asi niekedy s Olim 😔

tilly
21. okt 2007

ja som tiež ešte kiahne nemala...

zuz11
21. okt 2007

ahojte, tak moj nazor na moddom, uz nikdy viac jedine ze sa nebude platit vstupne 😀 resp. budu pravaze platit 😀 ale ako stetavka s Enou a Filipom to bolo super 😀 uz ani neviem kolko krat sme sa tam stretli ale viem ze aj na zaciatku a aj na konci 😀

ena
21. okt 2007

zuz11: a inak, s tou sedackou, co si pri Eji pozerala, to ste chceli kupovat, ci len tak informacne ?🙂

zuz11
22. okt 2007

ena, myslis na tej co sedel moj manzel? 😀 to iba oddychoval 😀
po vzliadnuti cien sme sa rozhodli pre kiku alebo ikeu kedze Hanka jej da zabrat a nemienim jej dat na znicenie 45 tisic 😀