Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
23. okt 2007

tilly: uz nie 🙂

Cat: a co sa nam vcera podarilo, ani som neplanovala ;) Kedze krpec spal poobednajsi spanok do 18:20 hod, tak o 9tej som ho este len isla kupat.. dala som ho do postielky, vypil mlieko ale potom zacal buntosit, akoze vyhodil flasu, potom 3 krat cumel, mama, mama.. tak som isla k nemu, vybrala ho, dala do postele, tej IKEAckej, lahla na chvilu k nemu a ked este nedriemal, ale bol v klude, tak som ho chcela supnut naspat do postielky. Zacal normalne protestovat, akoze chce byt v posteli, tak som ho dala naspat do postele.. kym som vsak odbehla na wecko, tak zdrhol do obyvacky a vyskereny sedel na gauci 🙂
Takze som mu dala na vyber postel - postielka, vybral si postel, dala som mu na zem jeden paplon a vankuse, keby nahodou spadol a on tam o chvilu zaspal a vstal rano 7:44 hod 🙂 Takze mame za sebou prve viacmenej uspesne spanie v posteli.. Ale samozrejme, Murphyho zakon bude vecer urcite fungovat a ked ho dam spat opat do postele, tak bude odtial utekat 🙂)

megg
23. okt 2007

mamus, mas IP, prosim help 🙂

mrenka
23. okt 2007

mamci cislo 2 😉

megg
23. okt 2007

tak jo, dik, idem na to 🙂

mrenka
23. okt 2007

oki,potom ti neskor napisem,len mala je total umrncana,nemozem sa od nej ani pohnut,nudi sa strasne,chce ist von,no des ☹

megg
23. okt 2007

Jasne, chapem vas chudatko. Inak Oli tiez taky isty...stale nam tu prsi.. ☹ No ale asi aj tak pojdeme aj v dazdi, lebo si to hodiiiim....aaa uz sa budi fesak

barunka
23. okt 2007

baby, umieram závisťou. Vy vážne ráno tak dlho spíte?? Simi väčšinou vstáva už o 6-tej ráno, všade tma a ja sa neviem prinútiť vyliezť z postele... A hlavne dnes, len by som spala a spala.

snilko7
23. okt 2007

ahojte..tak my sme túto noc krásne spinkali od pol jedenástej do pol piatej a potom od piatej až do ôsmej...konečne sa cítim vyspinkaná 😀

mrenka
23. okt 2007

barunka,ja sucitim s tebou,my tiez vstavama okolo stvrt na 7 a okrem toho,dnes sme mali hroznuuuuu noc,fakt kazdu pol hodku bola hore,neviem,ci ju to svrbi alebo co,ale vkuse revala,ja uz som mala nervy na konci 😖

verulka
23. okt 2007

barunka, moji krpci objavili caro ranneho spanku az ked si ho nemozu dopriat 😀 snilko, no mozno sa bliska na lepsie casy 😉

mrenka
23. okt 2007

mamus,no kupila si?sa mi blbo pise,mala drichme na mne,na kolenach mam notebook,tak uzas 😒 trocha sme prerobili obyvku,musite dosjt kuk,ked bude lili uz ok 😉 aj si dnes kurime v krbe,lebo vonku je tak hnusne...

barunka
23. okt 2007

mreni a skúšala si jej dať fenistil kvapky? prestane ju to potom svrbieť a nebude taká jedovatá. Aspoň na Simi to zabralo, lebo tá sa škriabala až o stenu
verulka, veď to je na tom najhoršie, kým spať môžu, nechcú a keď nemôžu, tak ich nevieš vytiahnuť z postele (typický príklad môj chlap)

Baby, ešte by som chcela jednu radu, hľadám dobrý kozmetický salon v BA, najlepšie taký, kde je ľahký prístup, nie je od ruky a za dobré ceny. Neviete mi poradiť??

megg
23. okt 2007

Hej kupila 😉 Sa tesiiim. A ako ste to pomenili??...jej to musite mat zase superkovo. A ten krb...tak to je paraaaaaaaaada!! My dnes budeme doma vyberat spinace a zasuvky...fi co ich predava nam dala cely kufrik vzoriek, tak sa budeme s tym babrat..sa tesim 🙂 (mozno to niekomu vyznie divne sa tesit zo spinacov, ale my sa tesime kazdej somarinke do domu) 😀

megg
23. okt 2007

Barun, to chcem aj jaaaaaaaaaa....a nejaku dobru kadernicku za normalnu cenu??? nemate nejaky skvely tip??

mrenka
23. okt 2007

barun davala...kukni sem http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u... ale tu knizku,co potrebujes,som nenasla 😕

mrenka
23. okt 2007

mamci,to aj ja som sa tesila zo zasuviek 😀
dobra kadernicka je moja,je sice na materskej,ale robi doma,ked prides,objednam ta 😉 min.vikend strihala svokru,robila jej boba,ma to supis..

megg
23. okt 2007

Tak to aby som vazne prisla! 😀 Ja by som sa chcela dat ostrihat cez vikend. A rozmyslam kam. Vzdy som chodila do Pierotu, niezeby som nebola spoko, ale ta cena des-bes 😖

mrenka
23. okt 2007

oki,tak naktory vkend ta mam objednat?ten dalsi?

mrenka
23. okt 2007

naktory=na ktory.. 😔

megg
23. okt 2007

a ako dlho este bude mat Lilianka kiahne? 😒 Kolko to vlastne trva?

mrenka
23. okt 2007

mamci pisu,ze do 12 dni by to malo prejst,my sme teraz asi 6den 😒

cat
autor
23. okt 2007

Eni, no vidis, super s tym spanim na posteli 🙂 my sme vcera dali tu dosku co drzala postielku uplne k zemi a zasrobovali o tie rohy tak je nizsie a Tom zuril ze sa ztade nevie dostat 😀 ja mu dam, kotuha jedna mazana, takto ma trapit 😲
Barunka, ani ja moc neporadim, ja chodim do Medei v Dubravke a ceny 😝 😝 a u kadernicky taktiez vzdy necham majlant 😖

sue
23. okt 2007

Ahojte maminky 🙂
Mrenka, posielame pusku Lili, nech sa z toho čím skôr dostane...

ena
23. okt 2007

sue; a ty si kde bola, nejako ta tu nevolo vidno 🙂

mrenka
23. okt 2007

sue,dakujeme,ako sa mate?

sue
23. okt 2007

Na svadbe sme boli - od minulej stredy a došli sme teraz asi pred hodinkou 😅

ena
23. okt 2007

sue: no to teda musela byt dobra svadba, ked ste sa tak dlho svadbili 😉

sue
23. okt 2007

Ena, úplne úžasná so skvelými ľuďmi 😔

mrenka
23. okt 2007

mamus kukam foto,uz ste mali premieru s novym kocarikom 😵

sue,aj macko tancoval? 🙂

tilly
23. okt 2007

baby a strihanie, fúkanie za 250 je dobrá cena?

mrenka, ty máš zapp? si spokojná?