Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
23. okt 2007

tilly, to akoze damska kadernicka? to je podla mna skoro zadara 😅

mrenka
23. okt 2007

tilly,nie zapp,je to kpia zappu - PIKOLO,oproti zappu ma vyhodu pevneho chrbatika a da sa polohovat,zapp je obycajna plachta,babo sedi uplne ako v jame...samozrejme pikolo nie je znacka ako quinny,ale nie vzdy plati,ze znacka=kvalita,mame quinny buzz a je to riadna hrkotacka 😖

tilly
23. okt 2007

hej, čerti a fakt dobre strihá

mrenka a kde ste to kupovali? a dobre sa to skladá? ako veľké to je, keď sa to zloží? a je to kvalitné? ako sa s tým jazdí cez jamy?

mrenka
23. okt 2007

tilly,kupovala som ho cez cesky mmb,sklada sa super,zaberie malo miesta,sice nie az tak ako zapp,ale minimalne,pockaj,hodim ti link

mrenka
23. okt 2007
mrenka
23. okt 2007

a este si kukni,kolko kocikov uz vystriedala tato http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

verulka
23. okt 2007

ja mam super kadernicku- perfektne striha, ceny am ok, len mi nevie urobit dobry melir. Takze to riesim tak, ze tato ma striha a este mam jdnu a ta ma farbi. No kedze mne staci melir cca 2x za rok a striham raz, tak to je v pohode

sue
23. okt 2007

Babulky, zas vám sem skočím mimo tému... aké jednorázovky kúpiť do pôrodnice? Na Huggies a Pampers som nepočula veľa dobrého, čo odporúčate vy? (potrebujeme naozaj len do pôrodnice, potom už nie...)

megg
23. okt 2007

Sue, my sme mali Pampers a boli sme spoko. Ved ich aj tak budes menit taaaak casto 😉 Podla mna to je jedno, co ti je skor blizsie k srdcu mozno 🙂

megg
23. okt 2007

mrenka, tak ta mamina ze 19ty kociarik!!!!! uffff 😅 To je fakt dost!

tilly
23. okt 2007

pampers sú najlepšie, ale ak môžeš, tak ich choď kúpiť do rakúska, tam sú úplne iné...

fíha, 19ty? to ja som mala zatiaľ "len" 10 a starý chce silou mocou 11ty 😅

megg
23. okt 2007

A co je zle na slovenskych Pampers oproti tym rakuskym????? 😕

sue
23. okt 2007

Ďakujem 🙂 no my máme kúpené Popolini, takže jednorázovky len do pôrodnice a na cesty 😵 a do Rakúska my už nič, na malého prdelku budú musieť stačiť slovenské 😅

megg
23. okt 2007

Sue, ja ti tak poviem, ze som ich v porodnici minula tolko vela, ze my to fakt bolo jedno co je to za znacku, len nech ich je dost 😎 A myslim, ze krpcek preto funguje normalne, nezanechalo to na nom ziadne stopy 😵

tilly
23. okt 2007

jeee a jeden kočík máme spoločný, teutonia solano, ten bol super, škoda, že som ho predala...

megg tie rakúske sú úplne iné, no neviem, ako by som ich opísala, majú takú pružné tie boky a suché zipsy, lepšie sajú, mne sa domčo zvykol v noci precikávať, teraz sa mu to stane, len keď fakt veľa pije, ale on by už mal byť úplne bez plienok ☹ ...

sue, jaaaj, už nie ste v BA

ozaj, mrenka a má malá ešte dosť miesta vo vnútri a do koľko je kíl? lebo zapp je do 20... a domčo už má 15 kg, takže to sa mi neoplatí kupovať bežný kočík, lebo väčšina kočíkov je do 15 kg...

geegee
23. okt 2007

nemali ste niektora termooveral z Quelle? Neviem, ci to nebude na 2 veci...

megg
23. okt 2007

Tilly, aha, tak to som netusila 😕

tilly
23. okt 2007

a okrem toho, pampersky, čo sa dovážajú k nám sa vyrábajú v polsku a tie čo sa dovážajú do rakúska sa vyrábajú v nemecku... nie, že by na tom nejako zvlášť záležalo... inak som prišla na to, že viac vecí je na tom takto, napr. keď kúpim silan v rakúsku, tak vonia úplne inak a persil tiež...

geegee, aký termooveral? detský?

tilly
23. okt 2007

jaaaj a zabudla som, vychádzajú trošku lacnejšie 😉

megg
23. okt 2007

Gee, kamoska ho mala min. rok, ale nepouzila ho, kedze bola zima taka aka bola.

geegee
23. okt 2007

ano, tilly, detsky...pozeram nieco malemu, ale neviem, ci na Liptov nebude overal z Quelle malo teply 😒

megg
23. okt 2007

Gee, ja budem jeden predavat. 86 velkost a hrubyyyyyyyyyyyy

tilly
23. okt 2007

jaaaj, no neviem, ja moc quelle neverím

geegee
23. okt 2007

megg, 86 by nam bola asi mala...Matko nosi c.92, tak zimne mu asi kupim 98, alebo 104. Alebo mozno zavisi od rozmerov. Od sedu potrebujeme cca 35cm tusim 😅 KOlko ma ten tvoj overal?

megg
23. okt 2007

Juuj, tak to neviem. to musim premerat. zaftra, idem uz spat, lebo nevidiiim 😔 paa

megg
23. okt 2007

Gee, ked tak pozeram na foto, tak Matusko je veeeelky chlapcek oproti nasmu tintitku 🙂 Nam je super 86tka, sem tam 92.

tilly
23. okt 2007

teda, to máte tak veľké deti, ja nevychádzam z údivu, môj zlobr na to, aký sa strašne veľký narodil je normálne krpec, pritom ja mám 178 cm, takže má byť po kom veľký...

tilly
23. okt 2007

ale za to má 26tku nohu 😅

megg
23. okt 2007

tilly, ved on ta dobehne neboj...v puberte sa moze krasne vytiahnut 🙂

..no ale uz vazne utekaaaaaaaaam 😲