Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

geegee
23. okt 2007

no matko sa narodil 3,5kilovy a 50cm, takze normal a ja mam 51kg a 161cm a manzel 70kg aj s topankami, tak neviem po kom chce byt velky..mozno ho to prejde 😀 ... do pol roka bol maly len kojeny, doktorka sa smiala, ze mam smotanu, nie mlieko, ale vtedy najviac priberal, kym som ho kojila 😀

tilly
23. okt 2007

mne to vyhovuje, že nie je moc veľký, len mám občas strach, či sa dobre vyvíja, keď jeho kamoš, o 4 týždne starší a má 99 cm a 19 kg 😲 domčo má 14,5 kg a 94 cm...

aj domčo najviac rástol prvý rok, tiež som ho vlastne len kojila, lebo nám prvé príkrmy moc nešli, vlastne začal poriadne jesť len nedávno... doteraz mal obdobia, že buď jedol stále a všetko, alebo len mlieko a teraz už papká krajšie, len mu musím uvariť, to čo má rád

zuz11
23. okt 2007

tilly a ako su cenovo na tom pampersky v rakusku? su drahsie ako u nas?

tilly
23. okt 2007

no, neviem, koľko stoj u nás kus, ale v rakúsku stojí jeden kus z č. 5 cca. 6 - 6,50 Sk

tilly
23. okt 2007

samozrejme, čím menšie číslo, tým menej vychádza jedna plienka, ale ťažko hovoriť, koľko presne stoja, lebo všade majú iné akcie aj bipa aj napr. penny market alebo spar, treba natrafiť na dobrú akciu

zuz11
23. okt 2007

neviem kolko ja v baliku petiek ale teraz stoji ten jumbo balik neakych 480sk

sue
23. okt 2007

...a na pranie vecičiek ste používali aký prášok?

zuz11
23. okt 2007

ja pouzivam ariel kids 😀

sue
23. okt 2007

Zuzi, od začiatku? Lebo že pre novorodeniatka sa Ariel kids používať nemá 😕

zuz11
23. okt 2007

sue, na zaciatku a vlastne aj teraz davam tak malo ze je to jedno a to uz preco ze sa nema? 😀 nechapem ale nevadi, vidis hanke nic nie je a pouzivame ho od narodenia 😀

sue
23. okt 2007

Zuzi, čo ja viem 😀 netuším prečo sa nedá, to som len niekde čítala, preto sa pýtam 😀
...idem chrnieť, lebo zas vygooglim nejakú kravinu 🙄 dobrú nôcku 🙂

ena
24. okt 2007

a vy ets evsetky spite ?🙂) Akoze, ja som dnes vstala 8.30 a maly este spi.. hlavne ze 9.30 sme dohodnuti s kamoskou do herne 😉

ena
24. okt 2007

a asi som mala este aj ja pospat, lebo nejako preklepy robim 🙂
ets evsetky ---> este vsetky 🙂

cat
autor
24. okt 2007

ena, ty si taky ranostaj a nocny vtak 😀 my sme nespali vobec, maly ma sopel tak sa dusil a plakal celu noc (aj jedoval)..

Tilly, nejsme nahodou rodina? Predvcerom som kupila malemu zimne boty c. 25 😲 On nema nohy ale lode 😀

megg
24. okt 2007

ahojte, tak my sme si dnes pekne pospali do 8.45 🙂) paraaada.
Cat, tak si nasla botky? Ja chcem ist cez vikend nejake pozriet. Snad najdeme nieco fajn.

cat
autor
24. okt 2007

megg, u Batu za 699,- take do oranzova s hnedou a ciernou a vnutri maju kozusinku takze celkom fajn. Pri tom skusani bola sranda lebo su take vyssie takze tam v nich chodil jak kocur v cizmach 😀

sweetienka
24. okt 2007

caute maminky,
pekne boticky su aj tu: http://www.dpk.cz/cz/index.php?page=shop.produc... par z nich maju aj na kramaroch 😉
tiez tam skocim pozriet, my este zimne boticky nemame 😒
ale ked sme kupili gumaky, tak dianka chodila tak isto ako pise cat, ako kocur v cizmach a este pekne nasiroko 😀 vcera bola najstastnejsia, ked mohla vonku v gumakoch skakat do kazdej mlaky, vobec ju nezaujimalo, ze ja zmoknem 🙂
sue, my pouzivame persil sensitive gel, som s nim spokojna

virginia
24. okt 2007

Tilly, vsak aj Simi je krpec. Kupila som mu teraz zimnu bundu 98, tak ju ma az po kolena. Jemu je ta 92 tak akurat, 86tku tiez este oblecie a to ma uz 26 mesiacov. Spominala som to dr., tak nas pre istotu poslala na endokrinologiu, ta nas zoberie az v decembri. Ja si teda myslim, ze rastie v pohode, akurat pomalsie. A zimne topanky som mu teraz kupovala 23. Takze Dominko urcite nie je malicky 🙂 .

sweetienka
24. okt 2007

a este som sa chcela spytat, ci aj u vas doma fici bebe tv.... dianku to strasne bavi sledovat aj ked ja som uz z toho na nervy 🙂 ale pekne sa pri tom naucila pomenovat zvieratka
mrenka, lili zelame rychle uzdravenie 😵

cat
autor
24. okt 2007

my bebe tv nemame. najnovsie po Susedoch bavi nasho mladeho divat sa na dvd kde je natoceny ako malicke babo.

kattum
24. okt 2007

Ahojte babule, od utorka budeme v Bratislave asi 10 dni, tak dufam, ze bude nejake stretko. Naplanujete nieco, som na vas a vase dietky zvedava.

verulka
24. okt 2007

kattum, to by bolo fajn 😉

barunka
24. okt 2007

Ahojte, tak ja som vám včera závidela, že ráno spíte, tak dnes Simi vstávala prvý raz o 8,30. No a teraz namiesto spania demoluje postieľku a keď ju to prestane baviť, tak z nej zdrhne a robí bordel v izbe. Keď ju to prestane baviť tam, tak zdrhá aj odtiaľ...
Škoda s tou kozmetikou, chceli sme mojej mame dať poukaz, keďže stále brble, že nemá čas nikam ísť, tak takto by musela. Len zasa by som nerada taký salon, kde jej za 500 Sk podajú ruku a za 1000 jej dovolia si len sadnúť...

idem, simi niečo vyviedla a jačí...

babulka
24. okt 2007

Kattum, mobil mame, daj vediet, kedy dojdete, my by sme zostali niekedy po robote a po jaslickach do vecera v BA. Len az po Vsech svatych, lebo to ideme do BB, tak az po tom 5tom.

U nas sa spava d siestej, na jedenj strane som rada, ze ho do jasiel nemusim budit, ale na druhej, ked si mozme v sobotu pospat, tak buntosi tiez 🙂 . A ako keby vedel, ze ked mama nevstava, nejde sa do jasiel a v telke bude Mickey Mouse Club House na STV a uz krici Hej duuuuudls 😀

verulka
24. okt 2007

tilly, moj Radko ma teraz zimne boty 27 😎 ajka uspesne 34 a risko 31...takevelkosti maju deti o kusok starsie...ajku vobec neriesim. Teraz sa mi zda, ze Radko je uz jeden z najnizsich v skolke 😉 Vyhodou je, ze mi stoihnu znosit veci 😉 Ajka ma jednu velkost oblecenia aj vyse roka 😎 vsak oni sa vytiahnu az v puberte 😀

ena
24. okt 2007

Baby a topanky kupujete len tak, ze ich vyskusate detom, ci aj naslepo? Lebo my sme doteraz vsetko skusali.. lebo ako pri obleceni, ani pri topankach sa mi nezda velmi jednotne cislovanie, raz su mu 23- ky male, raz akurat ...

certica
24. okt 2007

ena, ja rozhodne len s malym. ma vysoky nart a bez skusania nehrozi, ja uz sice tak od oka pohladom viem, ze toto urcite neobuje, ale ako hovoris aj ta velkost-dlzka nie je rovnaka u roznych topanok

certica
24. okt 2007

my mame napriklad vacsinou c.27, ale obuje aj 26-ky

mrenka
24. okt 2007

tilly,fuuha,neviem do kolko je kg,musim najst krabicu z kocika a kuknem to.mala tam ma praveze dost miesta oproti zappu,skusala som ju do toho dat a bola tam nejaka natlacena..aj megg tam davala oliho a to si pamatam,ze hovorila,ze tam sedel ako zosuseny konarik.. 😒

cat
autor
24. okt 2007

eni, zasadne vsetko vyskusame, niekedy s protestami, nervami a kolabovanim zucastnenych predavaciek, ale s deckom co ma tucnu nozku a vysoky nart, to nejde len tak od oka 😉