Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
27. okt 2007

Mrenka, to by som musela nejako vystrihnut a priblizit ten ksicht moj prenadherny, aby vobec bolo vidno, kto tam je, a to uz vooooobec neovladam.

Sue, nie, nepocula som o nich...mozno su to tie, kde chcela dat Tilly Dominika.

sue
27. okt 2007

Babulka, pošli emailom, pošlem ti to späť 😉
Babuli, pýtala som sa len preto, lebo by ma zaujímal rozdiel medzi realitou a reklamou 🙂

babulka
27. okt 2007

Fuha, ten rozdiel byva castokrat vyrazny 🙂

mrenka
27. okt 2007

babuli,tak posli tu fotecku sue,nech ti to urobi 😉

babulka
27. okt 2007

Sue, muchas gracias, poslala som ti este jednu. 😀

mrenka
27. okt 2007

noooooo 😵 😵 😵

babulka
27. okt 2007

Ze som cica? 😵

mrenka
27. okt 2007

teda 😀 😀

babulka
27. okt 2007

Boze, v mojom veku si to uz musim hovorit sama. Som dopadla 😀 😵 😀

mrenka
27. okt 2007

no babuli,vsak ja som ti to hned hovorila,ze na tejto foto si inaaa hviezda 😉 😵

sue
27. okt 2007

Babuli, si cicaaaa... môžme ti to tu aj častejšie napísať, ak by ti to chýbalo... však od toho tu sme... a ešte to aj myslím úprimne 😵
Páči: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

babulka
27. okt 2007

Mrenka, ja vieeem, ty si moja dusevna zachrana. Dnes som rano zozrala tri orechove buchty, to z toho stresu z Matikovho znamienka a krvavej noci. Idem uz asi spat, kedze sme vstavali o 4tej, uz ani nevidim. A vdaka genialnemu casovemu posunu zajtra rano, uz vidim, ako Matik vstane o 5tej, ak nie skor 😲 ☹

mrenka
27. okt 2007

boze,fakt,dnes sa meni cas,hmmm,tak zavidime tym,co naozaj budu spat o hodinu dlhsie... 😢

no babulka,tak tie buchty ti urcite ublizili 😀

babulka
27. okt 2007

Sue, sa smej 🙂 dakujem, zaradim do albumu a do poradvnika na najblizsiu zmenu fotky v pase.

sue
27. okt 2007

Babulka, však ma poznáš... nepísala by som, keby som to nemyslela vážne... okrem toho... radšej tri orechové buchty ako keby si mala vystresovaná desiť Matíka... ale však to ty vieš 😵

babulka
27. okt 2007

Sue, vsak Matika poznas.......to skor som desila sama seba (a este sudruzky na vratnici na Kramaroch, strapata ako vrana 😵 )

sue
27. okt 2007

Poznám, nezmarík malý 😵 čo si ako drobátko odtrpel zanechalo na jeho osobnosti podľa mňa tie najpozitívnejšie stopy 😵 len nech mu to zostane 😵
Inak sme asi budúcu sobotu v BB, tak sa niekde (asi na námestí 😀 )môžme stretnúť 😉

sue
27. okt 2007

Enaaa, aké krásne bruškooooo 😲 😵

babulka
27. okt 2007

Super, my tam budeme, teda aspon dufam, od stredy, stvrtka do nedele (teda u nasich, nie na namesti 😀 ). Urcite sa stretneme.

mrenka
27. okt 2007

babule,poznate ten mail o magickej guli?neviem prist na to,ako to ta gula vzdy uhadne... 😕

ena
27. okt 2007

Babulka: no od stvrtka do nedela na namesti, to by ste vymrzli asi dobre 🙂)

Sue: sak hej, akurat som citala info na 31 tyzden , ze teraz sa este len zacne intenzivne priberat 🙂 Robim co sa da.. dnes som mala na ranajky coko.. a vcera na veceru, manzel dosiel zo sluzobky a doniesol taku Milku aka na SK zatial nie je 🙂

sue
27. okt 2007

Ena, o čokoláde a sladkostiach radšej pomlčme, lebo čo som ja schopná zdusiť... 😲 🙄 aj som rozmýšľala, že pošlem svoju fotku do Figara, či nechcú spraviť s nami reklamu, keď som taký žrút 🙄 ale už sa snažím obmedzovať sladkosti...

babulka
28. okt 2007

Tak baby, my sme dnes vstavali o 5.00. Presne, ako som predpokladala. Vesele poznamy v televizii, ze sa meni cas a ze si pospime o hodinu dlhsie Matika vonkoncom nezaujimaju 😀 Teraz spinka. Slak aby to aj s casovym posunom.

Inac, nechystate sa dnes niektora do Avionu poobede? Tu u nas leje ako z krhly, doobeda sme isli na pol hodinu von, ale aj sme stihli zmoknut. Tak poobede to nerisknem a pojdeme medzi lud.

Mrenka - aka magicka gula????

tessa
28. okt 2007

Babuli,
ani my sme nespali najlepsie... 😖 Nas Mato vstava tak o 8...No dnes..6:15 😕 ...tvarila som sa, ze spim, ale do 7:40 sa len prehadzoval a ked som uz chcela vstat z postele, ze aj tak uz nebude spat, tak zaspal..zobudil sa o 9 😀
Teraz sa chystam ho dat znovu spat, lebo uz mi nosi vankusik, to znamena, ze chce ist haji 😉

tilly
28. okt 2007

sue, hej, do tých minijaslí ide domčo, nie je to nič moc, nepočula som reklamu, ale nie je to bohviečo, sklenené lietačkové dvere, obyč. 4 izbový byt v paneláku, ani ihrisko ešte nemá... síce na tom pracuje, ale ešte nič nemá, deti budú chodiť na prechádzky, celkovo to je dosť odfláknuté, ešte ani zmluvu som nedostala, hlavne, že príkaz na úhradu peniažkov som už dostala...
ale zariadila to pekne tá kočka, čo to má, fakt ten byt skrášlila, ale kebyže mám inú možnosť, tak tam dominika nedám a väčšina detičiek je tam tak, že maminy nemajú inú možnosť...

megg
28. okt 2007

ahojte mamulky, tak my mame za sebou tretiu urevanuuu noc. Uz si celkom zvykam na 4 hodky spanku. A ja blba, este aj chodim neskoro spat 😖 Ja som ani netusila, ze sa menil cas, iba prave pred hodkou som na to prisla 😅
Oli je mrzuty a nahnevany snad na cely svet. Ale co, musime vydrzat.

mamulik, mne ta carovna gula vooobec nefugovala 😀

babulka
28. okt 2007

Megg, vydrz, bude dobre.

ena
28. okt 2007

ja to nechcem zakriknut, ale maly uz spi cca 2 hodiny a v posteli, postielku sme uz premiestnili do spalne. Sice, manzel ho uspaval, ale dnes to bolo bez akehokolvek protestovania, utekania z postele.. a rano vstaval okolo 8mej..

verulka
28. okt 2007

eni, super, drzim palce, nech si uz filip definitivne oblubi svoju novu velkacsku postel 😵