• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
mamus,jak,ze ti nefungovala?poslem este raz?
babuli,daj mail...ale uz mi bolo vysvetlene ako to funguje,toz matematika neni zrovna moja silna stranka :pensive: :grinning:
28. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulka, sue,pekne nove fotky mate v pasoch :slight_smile:
mrenka, dik za mail, ani u mna neni matematika silnou strankou :grinning:
My sme dnes boli u Bosky, chalani sa hrali, ale aj si brali hracky, no co, to je take obdobie, ono ich to prejde :sunglasses:
Deti vam uz spia? Nas je jak z divych vajec pritom realne je pol 9tej :astonished:
28. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat,a islo ti to?
lili uz drichme,ale tiez to trvalo..mozme sa sustredit na superstar:slight_smile:
inak nechapem,naco sa ten cas stale meni,otras...
28. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mrenka to je totalna haluska, jak to ze to vychadza??? :grinning: :grinning: :astonished:
28. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak takto:
ked spocitavas 2ciferne cislo od 10 az po 20 - napr.10=1+0,cize 10-1=9
11=1+1=2 - 11-2=9.vsetky cisla az Po 20maju rovnaky vysledok 9,od 20vyssie maju vysledok 18 - napr.22 - 2+2=4,22-4=18,cisla po 30tke maju vysledok 27 a tychto cisiel po 99 je tym padom 10 a vsetky maju rovnaky znak napr.hviezdu,potom,ked si to das,ze este raz,tak sa vsetkym cislam ten znak zmeni trebars na Gulu,no chapes?boze vysvetlujem to jak dement :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis.. :grinning: :grinning: idem si to mrknut este raz :wink:
28. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli,mas to na maili,ale najskor si to sprav,az potom citaj,ako to funguje :grinning:
cat,no aj ja som to mrkla,je to tak veru,svinuchy,ako dobre to vymysleli a ja ze aka je ta gula inteligentna :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cafteee a coto funguuujeeee :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
28. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme dnes mali haloween party, chlapi robili dyne, baby pili, deti sa hrali :grinning:
hlavne, že sme to chceli robiť všetci spolu... no, ale párty bola príjemná a chlapom to fakt vyšlo, sú šikulky tí naši chlapi :grinning:
28. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly to poznam, aj u nas to konci ze deti sa hraju, baby piju... :grinning:
28. okt 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli,dosla ti ta gula?
no co hovorite na superstar?cat,habera nalozil tej natalii,ze?ale podla mna vypadne krak..
29. okt 2007 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mrenka ja dufam ze vypadne Krak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes som bola v Ruzinove u Dr., necakane mi brali aj krv, zas tam objavia stopy vcerajsieho sampusu,hehe :grinning: Bola tam cela stara garda od Kocha, a na buduci rok sa vratia vsetci zas do Kocha ked uz bude stat v Petrzalke a nie na Partizanskej. Pekne v novom a hadam aj s novorodeneckym odd. na urovni aby som mala kam ist :sweat_smile:
29. okt 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme sa vratili od doktorky, tak Oli ma v puse herpes, az niekde pri krku. Tak preto chudatko tak place a nic nechce papat :frowning2: :pensive: UM vraj vobec teraz nemam riesit, iba by som ho drazdila. No riadne pochudneme za tieto dni, lebo fatk maloco papa. Chudatko tak stale krici ci v noci ci cez den :pensive: :cry:
29. okt 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky som tu len na skok potrebujem poradit , neviete ci existuju nejake lieky co posunu mestruaciu o tyzden dopredu ? pripadne o tyzden neskor ? vraj zabera antikoncepcia ale je to overene a zabera to ?
29. okt 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvinka, ano ale su na predpis, Norethisteron.

megg, chudatko Oli, drzime palce nech to co najskor prejde..
29. okt 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat kurna a bez predpisu nie je nic ? a mas to odskusane pomohlo to ? lebo gyndos vravel ze tri dni pred ocakavanou menstruaciou sa ma zacat brat ale co ja viem ked ma niekto rozhadzany menzes ci to zabere ?
29. okt 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, neviem..bez predpisu :frowning2:
Ja som toto brala uz pred rokmi kvoli dovce a uplne v pohode, to oddialis o kolko chces. Alebo ak beries antikoncepciu, neurob tu 7 dnovu pauzu a ber 2 balenia vkuse (ale s tymto osobnu skus. nemam, to som len citala ze baby bezne robia).
29. okt 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinka, funguje aj antikoncepcia, ak chces oddialit, tak po dobrati jedneho balenia pokracujes v dalsom (teda bez 7 dnovej prestavky), takto mozes byt bez menzesu aj niekolko mesiacov bez problemov (len sa obcas odporuca aj "odmenstruovat"), a zas ked chces urychlit, tak normalne prestanes brat tabletky kedykolvek a do troch dni by sa mala dostavit menstruacia. Tak si to vypocitaj, kedy by si ich mala prestat brat.
Funguje :slight_smile:

Mrenka, dostala som tu gulu, som sa cudovala a skusala, a az potom som si precitala tvoje vysvetlenie. Super. :slight_smile:
29. okt 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulka, citali sme si myslienky zase :grinning:
29. okt 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulik no tak radsej nedostat vobec :slight_smile: ale mozem sa spolahnut kurna ja som to este v zivote neskusala posuvat :(
hmm no ale ine mi nezostava len odskusat, a priznaky mozu ostat ako bolave prsia, vytok a menstruacia sa nedostavi ?
29. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslite ze by som mohla kombinovat antikoncepciu a ten Norethisteron.??
idem na chatu kde budu bojove podmienky dostat tam kramy zosalem
29. okt 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, to by som zavolala Dr., to netusim, ja som vtedy antik. nebrala..
29. okt 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg,chudatko olicek,tak asi nic zajtra,ze? :unamused:

inak,taka som nasrata,by som niektorym soferom zobrala vodicak,dnes mi taka krava vletela do cesty,nedala smerovku,oproti oslo auto,tak som ledva zabrzdila,aj tom som uz myslela,ze budem mat auto na franforce a ta krava j....ta mi este ukazovala,ze ci mi nesibe,no cuuza jedna,keby zastavila,tak by som na nu tak naziapala,boze to je vrchol :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

cat,no myslim,ze krak vypadne,aj ked ta pesnicka,co spieval sa mi paci,ale on to teda zaspieval nist moc a to som si na zaciatku,ked bol este na konkurze myslela,ze waaw,aky super spevak..
29. okt 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme superstar ani nepozerali, ja len potom pozriem na bleskovkach, co nove :slight_smile:
29. okt 2007 o 15:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg, tak to je velmi neprijemne, drzte sa.
Mne osobne posuvali mrchu par krat s antikoncepciou a dopadlo to priserne zle. Moje telo sa s tym nevedelo vyrovnat. Raz sa da, ale potom by som uz bola opatrnejsia :zipper_mouth: nie kazdemu to moze prejst bez problemov :pensive:
29. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka: este sa da oddialit aj dalsim tehu :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 15:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena, mne sa niekedy zdá, že ty si neuveriteľný nezmar :grinning:
29. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme babulky za podporu. Snad mu to rychlo prejde a nerozsiri sa to :pensive: Netusim kde to nachytal, je to nejaka viroza :confounded: Ach jo...

Mrenka, ta streda u nas nic, mame byt domka v klude. A tu sa neda vydrzat, praveze ked sme von tak je kludny a doma iba place a visi na mne. Ale dojde mi pomoct mamina, tak sa aspon trosicku snad vyspime :pensive:
29. okt 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ale aj sue je neuveritelny nezmar a som rada ze som mala tu cest sa s nou soznat osobne.je to suprovy clovek s najvacsim srdieckom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lovacka, my vieme :sunglasses:
inak uz sa tesim ked sa tu zacnu "sypat" babatka po novom roku, jedno za druhym, ena, katka, sue, verulka..:slight_smile:
A Ena, teba tipujem na prve novorocne :grinning: :dizzy_face:
29. okt 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok