Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
29. okt 2007

aj ja sa dnes hlásim do klubu, veru mreni, deti spia...som zvedavá, ktor dnes poletí. Tipujem kraka.
barun, ako bolo v klube? Simi sa vyhrala?

sweetienka
29. okt 2007

certi, no podla tejto Tvojej novej fotky v pase som si myslela, ze si to bola ty 🙂
mrenka, no zatial pokroky ziadne, ocakavam na predlzeny vikendik moju maminu, tak dufam, ze sa co to podari
silvinkaaaa ahoj 🙂 Veve neposlucha? 🙂

mrenka
29. okt 2007

sue,akurat som na to myslela,ze same stare kofy 😀 😀 prepacte,dufam,ze sa mikto nenahneva 😀

sweetienka
29. okt 2007

srandi dala som do nasho albumu nejake fotky, akurat som Ti sla pisat IP 🙂

sue
29. okt 2007

Sweetie, vám za chvíľu Dianku odvedú do nejakej modelingovej agentúry pri tej jej výške 😵

barunka
29. okt 2007

srandi, no pohrala sa a o piatej sa zobrala a odchádzala preč 🙂 mamu len vzala za ruku, však ja môžem ísť aj bosá, nie 😀
a opäť len každý vravel, že aká je živá, že sa nebojí 😀 😀 žeby aspoň v niečom bola po mame ???

a toho kraka, toho by som si želala preč aj ja, je o ničom...

mrenka
29. okt 2007

boze ako som natiahla stranu,ospravedlnujem sa 😢 mozno mi to emjee upravi..

sranda
29. okt 2007

aaaaaaaaa, už to vidím, no myslíme rovnako, darmo.....baranky 😉 .
No naša malá mrška, hodila hodinky do velikaaaaaaaanskej igelitky, kde mám hodené všetky darčekové tašky a také somariny. Celé to mám dole v rol-dore a manžel ako vysával to tam objavil. A najlepšie bolo, že ich dal do škatulky, takej akú dávajú v zlatníctve, keď sa kupujú šperky, a podal mi to, že všetko najlepšie k zdravým očiam. Naozaj som už bola na nervy, lebo keď ideme preč, automaticky si ich dávam na ruku a bez hodiniek ani na krok. Cítila som sa ako stratená. Teraz s nimi budem tušim spávať od radosti.

sweetienka
29. okt 2007

sue 😀 ja tak tajne dufam, ze nebude vyssia ako ja 🙂

sranda
29. okt 2007

sweetie, kľudne daj, dnes večer som sa zaviazala, že urobím konečne fotoalbum, ale nie je nad väčšiu radosť písať si s vami, takáto zostava tu už dávno nebola, keď manžel kuká futbal, musel by mi pomôcť, nie som v tom tak zbehlá, takže má výhovorku, ale zachvíľu mu to zruším pre sps.

sranda
29. okt 2007

sweetie, aaaaaale bude moja to si píš. Taká kombinácia výškových génov uf.

barunka
29. okt 2007

hehe, no môj manžel hrá PS2 a je nešťastný, lebo nevie zohnať najnovšie NFS 🙂 Ale aspoň nepracuje a ja nemusím počúvať o vrtačkách a motorových pílach...

srandi, tak Peťka je šikovná. Inak som si myslela, že to určite zašila na také miesto, kde by to nikto nehľadal, veď deti majú úžasnú fantáziu. Ja si tiež často nachádzam veci kade tade, kde by ma to ani vo sne nenapadlo. Napríklad bankomatovú kartu v cd-romke 🙂

inak, moje dieťa nespí, spieva... tentokrát spieva čičí, čičí, haji, haji, havo. babo neeee

mrenka
29. okt 2007

sweetie,ako vyrastla dianka,uplne modelka,naozaj 😉

sranda
29. okt 2007

zajtra ideme do poradne na 1,5 ročnú prehliadku+očkovanie, som zvedavá koľko meria naša liliputka, ale rátam cca 83 cm, lebo 86-stka je jej až až. Som jej nakúpila na zimu všetko 86-stky.

sue
29. okt 2007

...my pomaly ideme, celý deň som sedela za PC 🙄 majte sa pekne všetky...

barunka
29. okt 2007

srandi 1,5 ročná prehliadka a očkovanie?? Tak my máme ďalšiu prehliadku až v dvoch rokoch, na poslednej sme boli, keď mala simi 15 mesiacov a aj to kvôli očkovaniu v nemocke ... Táto naša striga to fláka...

sweetienka
29. okt 2007

barunka, ani u nas sa este nespi, musim nastupit ja 😖 🙂
mreni 😵 Dianka meria tak cca 86cm, srandi sa mi to nezda, ze by bol medzi nemi len 3cm rozdiel 🙂 🙂

barunka
29. okt 2007

sweetie, ale mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce nastupovať... 😖

mrenka
29. okt 2007

jeej,to je vysoka,lilianka,ma len 80cm,zato ma ale 11kg 😀

sweetienka
29. okt 2007

barun, my mame ist tiez az ked bude mat 2 roky a naposledy sme boli v poradni v 15m. na ockovani, asi to tak ma byt

sweetienka
29. okt 2007

mrenka, to mas co dvihat 😵 Dianka mala v 15 mes. 12kg, odvtedy sme ju nevazili, sa mi nezda, ze by vela papala, ale tazka je dost 🙂

barunka
29. okt 2007

tak baby, my sme Simi vážili u snilkovcov. 13,4 tam bolo tuším 🙂 a tiež je dosť vysoká... 🙂

mrenka
29. okt 2007

barun,tak aj ty mas co zdvihat 😉

cat
autor
29. okt 2007

my uz spime. nabehol hlavny uspavac, moj tatko a hned bolo ticho. Som mu povedala ze ho prasknem na webe a hned bude mat zakaznikov habadej, bude hlavny uspavac 😀 ked mu to tak dobre ide 😀 😀 a este aj Toma nakrmil, zas totiz odmietol mlieko 😠
Ja som slamenna vdova ☹ muzika mam v Tatrach na sluzobke 😢

sranda
29. okt 2007

barun, sweetie no to je tá čo ste vy boli v 15 mesiacoch, tam je volume do 18. Dr. mih ovorila, že ona radšej očkuje neskôr. Tak neviem, asi je vysadená na párne mesiace. Ani mne sa to nezdá, dia musí byť vyššia, alebo petra má presne 80 cm. Tie sú jej ako uliate okrem pyžamiek. A fotky si pekné vybrala do fotoalbumu. jemine a prišli ti aj tie kde je Dia na koníku na tvojom manželovi a dvíha ruky?

cat
autor
29. okt 2007

barunka, simi a tom maju podobnu vahu, teraz mi uz nejak nepribera tak velmi, asi tym ze furt beha.

mrenka
29. okt 2007

cat,kukni si ten link,ktorym som rozsirila celu stranu 😒
co si nesla aj ty do tatier?my ideme bud.tyzden zase do lesnej,evka ma narodky,tak sa tam zase prezeriem 😖

cat
autor
29. okt 2007

mrenka mne to vyhadzuje nejake pohladnice ze plody prirody ??

verulka
29. okt 2007

ahojte, cat silno drzim palce, nech sa ryxchlo zadari 😉
ja som dnes dostala super karicku za bike, tak sa cele poobedie vytesujem.
Cat, mena chalanske su uplne nezname. Celkom sa nam pozdava Roland- hodil by sa k chalanom. No moj drahy vcera, pod mojim nickom nahodil par total uletenych (ako on vravi pekelnych mien) do temy o menach 😝 snad to bude holka, tam to bude jednoduchsie.
u nas sa este fici v plnom prude...ani sa este nesnazim si drobizg zahnat...