Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
29. okt 2007

cat, tak Simi lieta ako šialená, ale ona priberá ako besná, lebo behá od chladničky ku špajzi a tak dokola. Stačí, že prídeme ku snilkovcom a už im nabehne do kuchyne a čumí, kde je nejaké "hami-mňami" 🙂 🙂

už musím, chlap ma vyháňa..

cat
autor
29. okt 2007

verulka ahoj, dikk 😉 a ako sa citis, uz je lepsie, presli ti tie problemy s blitim?
Roland by sa vam veru hodilo 😉 A dievcatko by sa ako volalo?

sweetienka
29. okt 2007

srandi, pamatam si ked si to fotila, ale neprisla mi taka fotka
cat, posli tatka aj ku nam prosim prosim 😉

mrenka
29. okt 2007

fakt,kurnik,no nebudem to sem znova davat lebo rozsirim stranu zase,tak si tam daj ze fauna - macky a pozri 2 a 11...

sue
29. okt 2007

Mrenka a ja som pozerala, že prečo tie kaleráby sú pre Cat a pre mňa 😀 😀 😀

sranda
29. okt 2007

ja som odmietla brať Petru na ruky na nejaký čas, reve zato ako piliňák, ale nič sa nedá robiť, ona chce totižto skočiť cez moje plece šípku, teda hlavičku či ako sa to volá na parkety. Miluje saltá, kotrmelce.... keď som opretá o sedačku a sedím na koberci, tak jej rituál je: stojí na sedačke a kýve obrazmi od svokry že bim-bam a potom sa cez moje rameno prekotí na koberec. toto je pre ňu bohovská zábava.

mrenka
29. okt 2007

cat,sue,soraaac,tak este raz http://svetpohladnic.sk/obrazky/macky/0/ 😀 😀 😀

cat
autor
29. okt 2007

sweetie, ved by som aj poslala 😀 aspon opisem co s nim robi, najprv sa pomucka v posteli, potom putuje do postielky, dohodne sa s nim ze pojdeme haji, Tom prikyvne, dedo sadne vedla do izby, pusti ticho tv a Tomik ked vie ze neni sam, lahne bez odporu a je to. Oco je jedina autorita, z nas ma prdel 🤐

aktak
29. okt 2007

neviete mi poradit, neco mi maly postlacal a vecsina stranok sa mi zobrazuje so strasne malymi pismenkami 🙄

sue
29. okt 2007
sranda
29. okt 2007

sweetie, no idem to prešetriť, to by bola škoda, lebo tie sú rozkošné.

cat
autor
29. okt 2007

jeej mreni vdaka 🙂 vsetky su krasne.. ja som zvlast vysadena na oranzovych kocicakov ako Garfield 😀

sweetienka
29. okt 2007

aktak, klikni si hore na stranke zobrazit, velkost textu a uprav si na aky Ti vyhovuje, u nas bol problem tam 🙂
cat, diky, aj nam by sa zisla taka autorita 😉

sue
29. okt 2007

Mreni 😵 😵 😵

cat
autor
29. okt 2007

mrenka juuj, takeho chcemmm 😵

verulka
29. okt 2007

cat dievcatko mame viacero alternativ- Sara, Lucia, Alica, Eva, Barbora...je ich fakt vela, co by sa sikli. Ja sa uz mam uplne fajn, babo sa sa krasne hybe, neblijem, dokonca ani nespim cele vecery...co ma tesi, kedze zacina pomalicky skuskove 😝
aktak, sskus ctrla aotocit tym kolieskom na mysi 😉

aktak
29. okt 2007

sweetie dakujeeeeem to som netusila vobec 😎

mrenka
29. okt 2007

no baby,idem kuk superstar,pozriem ako si Krak poplace ked poleti 😀

aktak
29. okt 2007

verul uz male citis? to je krasne 😉 ja som prve tri mesiace komplet prespala, hore som vydrzala vkuse max. 3 hodiny a vecer som chodila spat o 8mej 😀

verulka
29. okt 2007

aktak, no uz citim 😵 skoro,ale som si ista...vsak s tym, mojim bruskom sa ani nedivim 😀 Nuz. ja som uz zacala 2.trimester, cize tretinu mam za sebou 😎

sranda
29. okt 2007

sweetie, koľko ti prišlo fotiek? Ja som narátala 15, v dvoch sú po 4 a v poslednom ostatné.

aktak
29. okt 2007

no hej ja som take brusko mala nekedy v 24 tt 😵 bude to baba 😀 😉

certica
29. okt 2007

verul, no videla som ten prives 😎 a maleho uz citim tiez od nedele - inac lekarka na tom 3D mi dnes nechcela verit 😅

cat
autor
29. okt 2007

verulka ty mas podobny termin ako moja svagrina. Inak pekne mena 🙂
No idem aj ja cumiet na superstar 😵

verulka
29. okt 2007

certica, bomba, ja viem, ani mne nikto nechce verit, ale ja sa nehadam, ja viem co citim 😉
cat tak to si asi jedina, ktorej sa pacia, vela ludi ohrna nos- ale tak je to asi vzdy 😎
aktak, vsak uvidime 🙂

silvinka
29. okt 2007

sweetie neposlucha je slabe slovo.. ma to dva roky uz to papuluje, este poriadne nehovori ale zato slovicka ako nie,nescem,nebudem jej idu najlepsie samaaa nesmiem zabudnut na sama .... v lete sa dalo som ju vypustila v ohrade na zahrade a bol pokoj teraz mi robi kulnicku na drivi z bytu a mna poraza, dnes chytila maleho za pancuchu a povlacila ho po celkom byte a on sa skeril ja jed v ociach kokos este chvilu a mam iste miesto v pezinku

sranda
29. okt 2007

baby, vypínam sa, idem kuki sps, už ide do tuhého.

sweetienka
29. okt 2007

srandi, tak potom jeden mailik nedorazil, prisli mi 7+4 fotky
silvinka, tak to mate o zabavu postarane 🙂 viem si to predstavit, uz aj Dianka zacina s nie a sama a jeduje sa, ked jej nieco nechcem dovolit, ale si vezmi ake to bude super, ked sa Veve s Lukaskom spolu zahraju a ty si budes moct oddychnut 😉

cat
autor
29. okt 2007

verulka, Lucka, Alica, Eva ..tie mena sa mi vzdy pacili, jedine Sara nie 🤐 ale kolko ludi tolko nazorov, hlavne aby sa to pacilo a hodilo vam 😉