Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
6. nov 2007

baby, tak ako dnes???ci nic sa nekona? 😢 ja som mylsela, ze je to uz naisto...

cat
autor
6. nov 2007

mrenka, neboj, aj ja by som sa narvala 😀
No idem, milostivy sa vyhajal..

babulka
6. nov 2007

Verulka - my sme boli, vsak sme sa dohodli, neeeeee? teda ena, kattum a ja sme boli. Som myslela, ze dojdes........ 😲

ena
6. nov 2007

Babulka: ako ste dosli domov, maly sa ukludnil hned v aute?
Inak, Filip je zatial len taka slabsia a tichsia verzia Matusa 🙂

Kattum: Filip zacal revat, ked ste nastupili do busu. Ale o chvilku uvidel sanitku s hukajucou sirenou, tak na vas zabudol 🙂

A idem ho skontrolovat, dnes vyliezol len raz z postele, huraaaaa 🙂

ena
6. nov 2007

...odfukuje ako babatko 🙂

verulka
6. nov 2007

babulka, moje nervy...tak to ma velmi mrzi. LEn som nevedela, ze ci Lepsi svet alebo tato nova kaviaren...Nuz neva, mrzi ma to velmi, ale asi mi to nedoplo 😅 ja som sa taaak tesila, ale neva, vsak snad coskoro dame repete 😉

mrenka
7. nov 2007

jeej,tak ste mali vcera stretko?super,hodte fotocky🙂my ideme dnes do tatier,tak som zvedavco,ci tam bude tiez sneh..sa tesiiiim 😵 😵

sweetienka
7. nov 2007

teeeda stretko uz bolo? 😢 😢 ☹ no tak to sme pekne nestihli, fnuk
ja som sa prisla pochvalit, Dianka uz pije sunar (klop klop klop) bola tu moja mamina, tak od nej vzala flasku bez problemov, sice vecer chcela MM, ale ked to bude (myslim kojenie) uz len raz denne, nevadi mi to
mrenka, uzite si dovcu 🙂

emjee
7. nov 2007

pozor pozor 😉 len keby ste to nahodou prehliadli:

bob 1d Dnes o 11:01
caute, pribudla moznost kupit detske body modrykonik: http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=91

myslim, ze viacerym z vas sa to bude hodit - ena, verulka, kattum, eta ... tilly, cat 😉

ena
7. nov 2007

emjee: dik za info, ale 86tka, ak je to slovenske body, tak uz nam bude asi mala.. ale pre baby c.2 OK 🙂

emjee
7. nov 2007

sak pre druhe baby som to aj myslela 😉

cat
autor
7. nov 2007

my sme uz na 98-cke ale aj 92 este moze byt. Ja akurat zhanam nejaky pulovrik ci tricko s dlh. rukavom s vianocnym motivom, najlepsie cervene ale vsetko maju ked uz tak len pre male babatka ☹ 😒
A v tescu som videla pre mimina santaclausovske oblecko aj s ciapkou, muz ma musel odtial nasilim odviezt 😀

sue
7. nov 2007

Cat, na tej stránke nipa.sk majú aj vianočné veci + ty kreatívny tvor... prečo si nekúpiš fixy na textil a nevyrobíš mu niečo doma na červené tričko? 😕
U nás v tescu zas mali to oblečko len tak od dvoch rokov, neviem či sa im vypredali alebo čo.

cat
autor
7. nov 2007

sue, kde u nas v Tescu?

sue
7. nov 2007

"U nás" 😀 v Bystrici Banskej 😀 prepáč.

cat
autor
7. nov 2007

aha, dik, no tusim poslem kamosku z BB na nakupy 😀

sue
7. nov 2007

Cat, zajtra idem do BB a ideme aj do tesca, tak ak chceš, môžem sa ti na to pozrieť, po prípade kúpiť a pošlem ti to poštou, hmm? (len napíš do IP tel.č., aby som ti odtiaľ zavolala 🙂 )

cat
autor
7. nov 2007

jezis sue, si zlata, sorry ze az teraz pisem.poslem ip, diiiky 😎

sue
7. nov 2007

Babulky, prosím o pomoc 😔 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😔

ena
8. nov 2007

baby,ak neviete, aky program pre deti na dnes, tak od dnes do nedele je v Inchebe vystava BIBLIOTEKA... od 10:00-18:00 my ideme hned dnes ;)

sweetienka
8. nov 2007

ena, my najskor zajtra 😉 ale vdaka za tip
cat, take santaclausovske oblecko som videla aj v petrzalke, ale netusim, ake velkosti mali
a aby som nezabudla drzime palceky, nech si co najskor tehulka 😵

cat
autor
8. nov 2007

diky sweetie 😉
sue, skusim fotku toho havika poposielat znamym..je zlaty,hadam si ho niekto vezme 😎

babulka
8. nov 2007

Baby, neviete kde sa daju zohnat tie drevene (alebo ineho materialu) pismenka, z ktorych sa da poskladat meno? Chcela by som dat take nieco ma Matikovu izbicku na dvere, videla som take rozne vesele v albumoch, dokonac aj u jednej doktorky na dverach ambulancie...
Inac nam je uz male aj oblecenie 98 😲 Tricka, svetre, mikiny, vsetko mame 104, dokonca aj pancuchy. A nehovorim o body s dlhym rukavom, to ani nezozeniem. Este som mu chcela kupit pyzamko - overal na spanie, najlepsie fleecovy, lebo Matik je stale odkopany a tym padom rano aj cely studeny. Ale holt, v takychto velkostiach uz asi nezozeniem ☹

sweetienka
8. nov 2007

babulka, skus kuk aj sem http://nika-dekoracie.spaces.live.com/photos/cn...
ja som Dianke kupila nohavice 98 a su jej dost dlhe, ale v pase ich ledva zapne 🙂 a overaly vo vacsich velkostiach som videla minuly rok na vianocnych trhoch v inchebe...no ale to som asi moc neporadila, ze 😒 😉

ena
8. nov 2007

babulka; v auparku v Bubline tusim maju.. a urcite mali minuly aj predminuly rok na vianocnych trhoch na namesti v jednom stanku.. medvedikov..
potom maju v da vinci a aj v papiernictve William nalepovacie pismena so zvieratkami..
a este som na par miestach urcite videla, len si nespominam..

a na mmb jedna holka vyraba pekne motivy, ale ze vraj na foto to vyzera lepsie ako nazivo, tak neviem.. poslem ti IP kontakt

ena
8. nov 2007

sweetienka: my uz mame biblioteku za sebou 🙂 Filip ma knizku, leporelo a este taky samolepkovy zosit 🙂 A este nejake to kilo casakov sme dovliekli v kociku 🙂
Tohto roku inak ani vstupne nie je ...

cat
autor
8. nov 2007

baby, musim a hlavne chcem vychvalit Sue aj takto verejne, prave mi volala ze mi v BB zohnala pre Tomika to santaclausovske oblecenie, no ona je uplne zlaticko 🙂 🙂 🙂

Babulka, u nas v Krasnanoch v Textile maju bodynka s dlhym aj kratkym rukavom, hore aj s rolacikom, aj bez, az tusim do cisla 116 😉 Ak by si nezohnala, tak ti kludne pojdem kupit.. 😉

tilly
8. nov 2007

prečo len do 86??? kurnik, to už nie je pre nás...

babulka, aj v šamoríne v renaji majú bodynka do 116tky 😉
teraz som kupovala 104 a je dosť veľké, roláčikové, modré, ale 240Sk sa mi zdalo dosť...

sue
8. nov 2007

Cat, ďakujem, ale hlavne ma nevychvaľuj, to si ja nezaslúžim 😉 pošli mi prosím tú adresu do IP, lebo zajtra idem na poštu, tak nech vám to môžem poslať (ešte ma napadlo, že ak budeš do Vianoc so Silvinkou, môžme si peniažky a kostýmček vymeniť cez ňu, lebo ja s ňou budem budúci víkend 😉 )

sweetienka
8. nov 2007

ena tak to ste super nakupili 😉 ja som pocula, ze tam maju dobre ceny, napr. vlacik tomas za 210,-Sk
tilly, coby to nebolo pre Vas, bude pre druhe babo 😉
sue, silvinka bude fotit brusko? 😉