Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
8. nov 2007

druhé bábo nebudeeee, určite nie tak skoro 😀

idem pozerať vkv alias never ending romantiku 😀

silvinka
8. nov 2007

sue, cat jasne neni problem dorucim aj bodynko aj peniazky 🙂)) teda ak cat chce 🙂)))))))

sue
8. nov 2007

Silvinka, vidíš... to ma nenapadlo sa ťa spýtať, či to vyhovuje tebe 😲 😀 😀 😀

silvinka
8. nov 2007

sue ale jasne ze hej co robis 🙂)))))))))) sa take ani pytat nemusis

ena
9. nov 2007

sweetienka: hej, thomasa mali, na dvoch miestach, ten co bol po 210 sk, bol tusim v cestine, ale potom este jedno vydavatelstvo ho malo, len neviem jazyk ani cenu..
Ja som nakupila pre krpca ,aby mal rano vo vlaku zabavku, on tie knizky nevidel, tak dufam, ze aspon po Zilinu ho zabavia 🙂

verulka
9. nov 2007

caute, ena, no my by sme sli na biblio, ale asi to nevyjde 😖
santa clasovske oblecka som videla v tescu v Petrzke, ale netusim do akej velkosti.
Babulka, moj Radko nosi 104 😕

mrenka
9. nov 2007

caute babule,posielame trocha cerstveho tatranskeho vzduchu,pekny dnik,paaa

cat
autor
9. nov 2007

Silvinka, diky moc, no ja som si neskoro precitala, peniazky uz su poslane prevodom,ale dik, si zlata🙂
Mrenka, ajoj, ak si v Lesnej tak pozdravujeme chatarov 😉 a je tam pekne teraz? Tu hnusne prsi a Tomi mi nosi topanky k dveram jak by siel von ☹

silvinka
9. nov 2007

cat hmm no nevadi 🙂 ak chces tak ti aspon balicek prinesiem 🙂))

cat
autor
9. nov 2007

ok, diky, aspon sa stretneme🙂

sue
9. nov 2007

Cat, Silvinka, tak nemám posielať? 😕

silvinka
9. nov 2007

cat ved to lebo inak sa nevieme dohodnut 🙂))) aspon ked budem mat balicek budem donutena sa stretnut....

baby co si myslite o skolkach ??? zvazujem ze dam veve do skolky ale citim sa ako krkavcia matka ze mam vobec take myslienky :(

cat
autor
9. nov 2007

sue, neposielaj, stretneme sa so Silvinkou potom 😉

sue
9. nov 2007

OKi, už som síce bola oblečená na poštu... ale nevadí 😀 😀 😀

silvinka
9. nov 2007

sue 🙂 ved ostan oblecena do soboty 🙂))))))))))))

cat
autor
9. nov 2007

Ena, ty sa tusim vyznas vo fotakoch, neporadis mi nejaky digital? Chceme si kupit, lebo tento nas je uz ozaj zastaraly, je to Canon A80 so 4 megapixelmi, otras, mam same rozmazane fotky 😝

babulka
9. nov 2007

Silvinka, neblazni, aka krkavcia matka 😲 ? Moj Matik je tu asi jediny, ktory chodi do jasliciek, aj ked zo zaciatku to nebolo pre mna easy, tiez som mala take nejake pocity, ale teraz vidim, ze som urobila dobre, ze som zvolila jaslicky a nie opatrvatelku (musela som sa vratit do roboty). Su to sukromne jaslicky s malym kolektivom, uzasnymi tetami (teda mladymi tetami 😀 ), Matik je tam spokojny, vela sa naucil, kazde rano sa tam tesi a uz sa parkrat stalo, ze sa mu nechcelo ist domov 😀 (na toto by mi asi niektore supermatky napisali, ze asi preto, ze doma nie je rad alebo ine podobne dristy 😖 ).
Sama najlepsie vies, co Veve vyhovuje, ci je rada v spolocnosti inych deti, ci sa mozno doma zacina nudit a potrebuje ine stimuly (ako tomu bolo aj u nas, kedze sme typicke "indigove dieta").

mrenka
9. nov 2007

cat,ano v lesnej,aj oni ta pozdravuju 😉 evka mala oslavu 40tky 😵 sme sa prezrali..vsak vies...tu neprsi.bol sneh,ale uz sa topi a tiez je tak zamracene,takze asi pride dazd aj sem,my uz ideme vecer domov,tak som zvedava aka bude cesta..

sue
9. nov 2007

Silvi, čo si... že krkavčia mať 😲 však deti potrebujú od určitého veku kolektív a iných dospelých, iné aktivity, iný prístup a tak... teda aspoň podľa mňa 🤐

verulka
9. nov 2007

silvinka, sprav tak ako citis a na okolie sa vyprdni. Vsak aj Tilly teraz cerstvo "zaskolkovava" dominika 😉 rob to co povazujes za najlepsie pre veve a teba 😉

sue
9. nov 2007

Maminy, dnes som si zas kvalitne zdvihla adrenalín na koníkovi 🙄 a ani sa nejedná o pribináky 🙄 mne je niekedy tak naprd z tohto nespravodlivého sveta 😢

verulka
9. nov 2007

a co ti ho zdvihlo?

certica
9. nov 2007

sue, ja som zrovna vcera zozrala kakaoveho pribinaka po x-rokoch som to kupila 😀 taketo mastne nezdravosti ja teraz ladujem 😲 , viki o to nastastie nejavi zaujem

sue
9. nov 2007

Veruli https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ☹ sa mi chce aj vracať aj plakať naraz 😢

certica
9. nov 2007

asi ta redukcia plodov...

tilly
9. nov 2007

sue, čo sa stalo???

silvi, čo si, aj domčo chodí do škôlky... ja si myslím, že decku to neublíži, lepšie byť v škôlke medzi harantami ako s nervnou materou doma, ktorá má 10000000 iných povinností a potom jej nič nevychádza a je zrelá k pinelovi...

certica
9. nov 2007

myslela som si, aj ked som to necitala zatial, len podla nazvu som si tipla

mixka
9. nov 2007

sue, fakt je to nespravodlive... a ja viem, co hovorim 😢 😔

tilly
9. nov 2007

jaaaj, ja som to našťastie ani neotvorila, takýmto veciam sa vyhýbam, tiež som sa "pobavila" na príspevku tej kočky, čo bola na inter... a teraz má nejakého starého chlapa, čo chce dieťa a ona neeevieeee, vrrrrrrrrrr 😠
som tiger (to mám stále doma, domčo chodí vrčí a kričí, som tigrík, som tiger, som lev, alebo syčí a som haaad 🙂) )

sue
9. nov 2007

Ja toto proste neviem pochopiť ☹ našťastie nie som snažilka, to by som jej tam asi napísala niečo ďaleko tvrdšie 😢