Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
10. nov 2007

Zuz, tak hlavne na kolko m ma dosah a tiez tie kanale, prepinanie. A aby bola aj na baterky.

tilly
10. nov 2007

zuz, presne tak, aby to malo veľa kanálov, prepínanie, aby baterky dlho vydržali...

je to strašné s tým miškom, neviem, či by som dokázala ísť na inter... keby som vedela, že dieťatko aj tak zomrie, zas by som si zvytočne odďalovala nádej na zdravé dieťatko, keby som ho donosila, ale musela by som si byť na 1000000000000% istá, že dieťatko po narodení zomrie a určite sa mu nedá pomôcť, len tak by som možno bola schopná dať ho preč...

aj som sa zamýšľala nad tým, že pre pani M. by bolo lepšie, keby si nechala dvojčatá zobrať, veď to zistili dosť skoro na potrat, teraz mohla mať zdravé dieťatko, ale tiež neviem, či by som to dokázala, či by ma stále nehlodali myšlienky na to, že možno sa dalo dvojčatám pomôcť... musí to byť strašné, takto prísť o dve deti, aj keď millerovci sú mladí, ešte môžu mať kopec detí, mňa osobne by toto úplne zničilo

babulka
10. nov 2007

Sue, uz si sa dockala v teme Siamske dvojicky - uz su tam mudrlantky, co vravia, ze by ich v Rakisku operovali lepsie. krista som tam napisala pripseovok, normalne mam tlak 200/100. Taka nejaka nana pitoma tam napisala, ze v rakusku by mu dokazali tenke crevo predlzit - cim? Natahovanim, namontovali by mu tam ruru z plastu? taketo huśicky co citaju maximalne Novy cas si ani nezasluzia reakciu, ale mne to neda.

mrenka
10. nov 2007

sue 😔

mamci,ano uz sme doma... 😉 tak zajtra dofrcite?som sa rozhodla predat quinny..inak na ceskom mmb ich nejaka baba vykupuje,tak som jej pisala,som zvedava,ze aku cenu mi napise... 😕

mrenka
10. nov 2007

no inak k tym chlapcekom dvojickam,ja neviem...je mi ich strasne luto,ale tych rodicov nepochopim asi,kedze VEDELI,ze cakaju siamske dvojicky,ze ich ta matka nechala takto vytrapim boze,viem,ze je to skarede,co napisem,ale to je moj nazor,myslim,ze lepsie,keby si ich dala zobrat,ked bola tehu,aj ked to je tragedia pre matku,ale urcite ovela ovela mensia,ako ked dieta porodi a potom vidi ako jej pred ocami umiera...

cat
autor
10. nov 2007

mrenka, mna zas dorazilo. Len sliepka drb..ta zamerana len na seba, porovnavajuca sa so susedami,kamoskami dokaze napisat ze nechce zit, zacne slopat lebo mala sekciu(!!), pre mna toto nema nic s popor.depresiou, to je clovek co si nevazi zdrave dieta, take somariny normalna zena nepopise!! Ved nech zacne slopat, vsak aj jej mama slopala, asi sa to niekde odrazilo.ja nemam slov. 😠 😠 fuj, jak som sa rozculila 😠

megg
10. nov 2007

babulky, vidim, ze ste riadne depresivne ☹ Ja to ani necitam. My sme sa prave vratili z Besenovej z termalneho kupka, boli sme v saunovom svete pomaly 3 hodiny, juuuuj uplne perfisneeeeee 😎 Vrelo odporucam takyto relax. Ja v poslednej dobe, neriesim babatkovske veciciky, akosi potrebujem pauzu a necitat taketo veci, je toho dost a riesit treba aj ine zalezitosti 😔 Uz ani casaky babetkovske nekupujem, treba troska aj vypnut z tejto temy. A akurat si zhanam listky na 50Centa 😀 😀 😀

mamulik, tak nakoniec ho predavas? Ja som mala tiez sumu od tej baby, ale vyhodnejsie je to myslim predat na inzerat, ved vyskusaj a uvidis sama. 🙂

sue
10. nov 2007

Babulka, hej ☹ už ani neviem či sem mám chodiť, lebo posledné razy tu ide človeka poraziť, alebo prinajmenšom mi je do revu 😢 tiež som nepochopila posledný príspevok tej Maci793 či aký má nick v tej téme o "redukcii plodov" 😲 ja to proste nechápem ☹

cat
autor
10. nov 2007

sue,detto, 100 krat si hovorim ze do inych tem uz ani nenazriem, no neda sa. Ta tema co hodila link mrenka mi dnes strasne zdvihla tlak, hoci uz gramaticka chyba v nazve mi uz mohla vela napovedat 🤐

mrenka
10. nov 2007

cat,akoze nechapem dost dobre,co ta osoba riesi..a ta tema,co zalozila predtym...no este lepsie.. 😖

sue
10. nov 2007

Cat... ono... asi by sa tu mala zriadiť jedna skupina tém... volala by sa... "Kto už nevie kam od rozkoše" ...a tam by som zaradila témy typu depresia po cisaráku, redukcia plodu, máme sa vziať, bezplienková metóda, pribináky u novorodencov a podobne ☹ ☹ ☹

cat
autor
10. nov 2007

..presne ☹

mrenka
10. nov 2007

najlepsie by bolo keby existovala len stranka s nazvom nasej temy - mamickyzMS.sk a bola pristupna osobam najvstevujucim tuto temu 😀 potom by sa clovek nemusel pozerat na totaaalne kraviny,kt.svedcia o inteligencii ludi,kt.sem chodia...ja nechapem,ze moze niekto napisat ako planuje,ze zacne slopat,vsak to uz je take ako keby navadzanie podobne psychicky narusenych osob...ako vselijaki uchylaci,co sa stretavaju na nete a planuju rozne nechutnosti...ble.na grc mi je z nich 😖 😖 😖

cat
autor
10. nov 2007

mrenka 😀 zalozime si svoje forum veru. Dobrym umyslom admoniv bolo zachovat toto forum ako skusne, bez urazok ci vulgarizmov. Ale zial od sprostosti ho uchranit nemozu.

mrenka
10. nov 2007

ozi cat,dosla ti iP?

cat
autor
10. nov 2007

hej, este som ti nestihla odp. lebo odbieham od PC..ale napisem ked Tom zaspi

cat
autor
10. nov 2007

boze co som to napisala ze admoniv 😀 Adminov samozrejme 😎

mrenka
10. nov 2007

ok,idem aj ja,lebo kvasim u mamy v kancli na nete,kedze nam sa prepalila snura od notebooku,tak teraz nemozem zavislacit,som len odbehla kuk,ze co new a idem otestovat svoju inteligenciu v teste naroda 😀 😀

sue
10. nov 2007

...no nevydržala som, napísala som do tej cisarákovej témy 🤐

cat
autor
10. nov 2007

celkom trefne sue..ja zas do redukcie 🤐

sue
10. nov 2007

Cat, aj ty si trefne napísala 😔

cat
autor
10. nov 2007

skoda ze sa nebavime o niecom pozitivnom,..ja som ale total smutna z takychto ludi a "matiek", asi pojdem radsej docitat knizku ci dorobit kochlik..

Ozaj, boli ste uz so Silvinkou?

sue
10. nov 2007

Cat, nie... tučniakovské foto sa koná až budúci víkend 😀 😀 😀

cat
autor
10. nov 2007

sue 😀 chcela si povedat fotenie krasneho bruska,ze? 🙂 😎

sue
10. nov 2007

Cat, no v zhrnutí sa dá... tlstého zadku, celulitídových stehien a krásneho bruška 😀 😀 😀

cat
autor
10. nov 2007

Zuzi, co blbnes 😀 tlstu rit a celul. stehna mam ja 😀 ale uz sa lepsim, mam svalovku z posilky (miesto snazilkovania 😒 ) chlap na mna nema cas 😠
No idem kukat ten test naroda aby som sa dozvedela ako na tom som 😀

sue
10. nov 2007

Cat, však Silvinka dobre nafotí a budem sa môcť pýšiť tým čo nemám 😀 😀 😀

cat
autor
10. nov 2007

inak ta Adela teraz v Teste naroda..paci sa mi ako ma postupne zostrihane haro, tak nejak to asi chcem, lebo uz vyzeram ako Viktorka u splavu 😅

sue
10. nov 2007

Cat, aj mne sa páči 😉 inak aj ja som zľahka viktorkovitá keď sa ráno zobudím 😀 😀 😀