• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
tam malo byt, ze o to viac si ta vazim :wink:
12. nov 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :pensive: si nevies predstavit, ako sa na to tesiiim :dizzy_face:
12. nov 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, lebo viem, ze si uz davno tuzila byt maminkou :wink:
A uz to vyzera byt cochvila?
12. nov 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co chvila... ??? to bude este nejaka trosku dlhsia chvilka, ale ved ani tehulkovanie netrva jeden den, takze sa nestresujem a uzivam si obdobie cakania... :slight_smile:
12. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mrzi ma, ze hufne odchadzate :frowning2: dufam, ze ked emocie opadnu, este si najdete cestu spat
12. nov 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, skor ked adminovia, ktori si plnia zvlastne svoju funkciu, pridu od administratorstvo :confounded:
12. nov 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka, to je super :grinning:
12. nov 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, uz ste tolko vydrzali, zvladnete aj toto cakanie na miminko :wink:
12. nov 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno by pomohlo, keby ste poradili ako tuto situaciu vyriesit, a nie si z toho robit srandu http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=934002#navigator (sorry ale beriem to osobne, tejto stranke som venovala prilis vela casu a cez pismenka vas "poznam" uz dost dlho a pre takuto vec nemienim stratit polovicku z vas)
expi, ten druhy link je viac nez vystizny... :dizzy_face: inak, super fotka v pase, som zvedava, kedy o nu prides... :grinning:
emjee, vsetky sme tejto stranke myslim venovali dost casu a vsetky sme si od nej nieco slubovali...Preto bolo fajn, ked tu boli 2-3 admini, ktori o tejto stranke vedeli viac nez dost a rozumne aj konali :wink:
Ako dalsich 10 adminov,ktori myslim konaju len podla seba a nie pre blaho tejto stranky... :confounded:
12. nov 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, snáď vás nevyhodí kočka, čo má 9 príspevkov vo fóre, nebolo by na škodu pozrieť si tých 9 príspevkov, možno len provokuje a vy sa necháte, teda...
12. nov 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..emjee..to nie je sranda....to je "realita"....a to je to smutnejsie :pensive:
..mixka....uz si mi pustila stopky???....
12. nov 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, moj osobny nazor je ten, ze ak maju /mali by/ dodrziavat pravidla fora jeho uzivatelia, tak by mali aj admini... spokojnost by mala byt obojstranna... a to fcul zjavne nie je...
12. nov 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim, ze zirafka tym chcela urobit nieco zle
neviem, co tam bolo napisane, takze nemozem povedat ci urobila dobre alebo nie, a keby som to aj vedela - zase by to bol len moj subjektivny nazor
12. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepaaac expi... neodolala som malemu rypancu... :grinning: ale nie je to osobne, mam ta velmi rada, to vies... :wink:
12. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tilly...tu nejde o "9 prispevkov"...tu ide o princip....
..do kelu....vazne uz spravodlivost neexistuje???
12. nov 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno blba otazka, ale ja to netusim..Kto prideluje administratorstvo?
12. nov 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee... v ziadnom pripade nechcem tvrdit, ze zirafka chcela niekomu urobit zle !!! len si myslim, ze stratila objektivitu a to by sa asi dobremu adminovi stavat nemalo... aj ked chapem, ze je to tazke... mam ta rada, ale keby si mi zmazala prispevok, lebo sa ti nepaci a budes tvrdit, ze bol mimo temu, tak by si mi musela zmazat aj tento, lebo s touto temou nema podla mna nic spolocne... :grinning: teba si ako admina velmi vazim... :dizzy_face:
12. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A hned ma aj napada, podla coho sa prideluje byt adminom?
12. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mixka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..posielam Ti pusu na celo... :slight_smile:
...ficime na jednej vlne :wink:
...idem sa odlmcat..predyxat....okolnosti..ktore mi zdvihaju tlak a vzruxy v nervovej sustave...zelam Vam pekny den....ex8
12. nov 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
administratorstvo? bob - na zaklade mojich odporuceni (teda zatial to tak bolo)

expertka ako ta mam brat vazne, ked kedykolvek s niecim nesuhlasis zacnes strajkovat po svojom - napriklad fotkou v pase, obrazkami zvieratiek v albume a pod. - prepac, respektujem tvoje nazory, dokonca mnohe z nich aj "uznavam", ale tvoje podanie vo mne vacsinou buri krv (a nielen z pohladu admina)
12. nov 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, ja viem, tiež nechápem žirafkino počínanie, tiež ma pomazala... ale... je mi to ľúto, že ich to takto odradilo :cry:
12. nov 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze ex ma spravny pohlad na veci a dokaze to aj spravne podat, je to velmi rozumna a realna osoba...
a se..e ma, že bera asi chcela niečo podobné dosiahnuť a dosiahla to :angry:
tilly a mozno nechcela... mozno sa len citi zufala a nevie odkial kam... ja si myslim o jej pocinani svoje, nesuhlasim s nim a napisala som jej to do ip, ale nesnazim sa za tym hladat provokaciu... mozno je to zufala a nestastna osobka, ktorej sa poburili hormony... treba verit, ze je to inak rozumna osoba...
12. nov 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...len na margo nekonečného vypytovania sa Emjee, Emjee, nik neodchádza kvôli nejakej Bere, ale kvôli VÁM adminom...
12. nov 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tiež som tam mala jeden príspevok, vlastne jediný, čo mi tam zostal... a to v tom zmysle, že by som mala asi tiež prvotnú reakciu, dať to preč, ale neurobila by som to...

a viem, že ex je rozumná osoba :grinning: aj cat a aj sue :grinning:
12. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok