• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Baby, tusim sa tu zaciname urazat jedna druhu :confounded:
Ved sme tu zvykli diskutovat o nasich detickach :wink:
12. nov 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa; ved to, toto bola jedna z mala tem, kde sa dalo o vselicom a bez hadok.. a uz to prislo aj sem :confounded:
12. nov 2007 o 18:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni, ono sa to utrasie a bude zase po starom, neboj... :dizzy_face:
12. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemini Eni, vsak ty uz za chvilu rodis :dizzy_face:
12. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, tak pekne sa to tu roztocilo :confused:

Ena a ako sa citis? Sa ti to krati, ze? Ozaj mas vybraneho porodnika?
12. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zamerne nechcem miesat a vyjadrovat, nepatrim medzi "skalne maminy" :grinning: , ale uz mi to pripada trosku zbytocne nafuknute a teatralne. osobne sa nerada zbytocne hadam
eni ozaj, kedy zacinas chodit na antolsku do poradne?
12. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,mna to veru velmi mrzi,ze to dopadlo takto,cat nastvalo to,ze clovek nemoze vyjadrit svoj nazor,ale v inych temach aj maximalne sposte prispevky ostavaju...no je to na zaplakanie :pensive:
12. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mreni, to je len zla volba admina... :zipper_mouth:
12. nov 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to asi hej..
12. nov 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka to tu dobre napisala, ze by bolo fajn, keby sa urcili pravidla aj pre adminov, a ktory ma aku oblast na starosti :wink:
12. nov 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je iba o tom, vy tiez mozete upozornovat na porusovanie pravidiel :wink: kedze nemozeme tu sediet 24 hodin denne a sliedit :zipper_mouth:
12. nov 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa: no, a ked sa tu budu vsetci takto hadat, tak dufam, ze ma to nepozenie skor do porodnice :slight_smile:

Megg: nemam nikoho vybrateho, ved odrodime hadam aj u toho,kto bude mat sluzbu, vsak nebudeme nikoho zo Silvestrovskej party plasit nasilu do nemocnice, ked nebude mat sluzbu :slight_smile:

certica: 20.11. mam poslednu poradnu u mojho dr a potom uz antolska.. cize, potom, ked uz budem chodit na antolsku, to bude znamenat, ze sa TO uz fakt blizi :slight_smile:
12. nov 2007 o 18:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri kom si rodila filipka?
12. nov 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica: dr. novakova, taka mlada, som si najprv myslela, ze jedna zo studentiek :slight_smile:
12. nov 2007 o 18:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eni, no veru pravdu mas:slight_smile: Ked to mate tak silvestrovsky pripravene :grinning: Tak dufam, ze vas uvidime v TV na druhy den ako prve novorodeniatko 2008 :wink:
12. nov 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eni, akurat som mrkla vase fotos. No krasne brusko :slight_smile: a Filipko ma krasne pyzamko, aj my chceme take snehuliacikovee :wink:
12. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, velmi ma mrzi, co sa tu deje :frowning2: dufam, ze sa to nejako utrasie a cat, sue a ostatne, ktore odisli sa sem vratia :wink:
Ena, aj ja som mala dr. Novakovu a bola dokonca sama tehotna :slight_smile:
ozaj Eni, meno uz mate vybrate? :wink:
12. nov 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz máš, úplnú pravdu :wink:
13. nov 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweetienka: aha, takze teraz tam na nu nenatrafim, lebo je pravdepodobne na rodicovskej dovolenke a mozno tiez chodi teraz na konika;)) A cita, co tu baby pisu o Antolskej :slight_smile:)

Megg: to sme kupili minuly rok na vianocnych trhch v Inchebe a neviem ani co za cislo, ale uz rok mu je dobre to pyzamo :slight_smile:

A byt prvym babom 1.1.2008, to bude problem, ved je velka konkurencia, vsak aj samostatna tema ze termin porodu 1.1.08 tu je ;))
Ale ja by som radsej poterminove babo, aby som mohla byt najprv v nemocnici a az potom by sa to spustilo :slight_smile:Aspon pri prvom to tak bolo a bolo to fajn, lebo to by som fakt hystercila doma, ze ci uz mame ist do porodnice, alebo mame este cas :slight_smile:) Takto to bola pohodicka, stacilo odbehnut za sestrickami :slight_smile:
13. nov 2007 o 14:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, mne to meno nic nehovori :confused: a mimochodom kona citaju aj ti, co na ant. su :wink: :grinning:
13. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi takze rozi a dubcakova nam dakuju za reklamu? :grinning: :grinning: by nas aspon nakafco pozvat mali :grinning: :grinning:
13. nov 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni, neboj, druhe babo bude vonku sup-sup...len aby si neodbiehala od stedrej vecere :grinning:
13. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska, odovzdam :grinning:
13. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, stale neviete pohlavie? alebo sa chcete nechat prekvapit? :wink:
13. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela ze sa vcera taka drama udiala, ak sa nemylim tak je asi cela tema zavreta :zipper_mouth: je nekde zoznam adminov? lebo to ze zirafka je admin som vobec netusila a ani som sa tu s nou velmi nestretla, a to sem chodim uz sakra dlho :grinning:
13. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka: to radsej nie, skoda toho jedla na stedru veceru a hned na to klystir ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2007 o 15:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning: dik za info, uz som myslela ze mam vypadky pameti ze si ju nepametam :sweat_smile:
13. nov 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena, len pekne pockaj na 2.1, aby to pasovalo k Filipovi (1.2.) Ja mam v plane zase rodit 2.2., no uvidime.
Certica, az teraz som si vsimla, ze cakas zase chlapceka, gratulujem!
Tessa, a co ty, co to bude, az to bude?
13. nov 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
ak tomu dobre rozumiem, Vy ste vsetky z mojasvadba.sk? Niektore Vase nicky su mi povedome... :slight_smile: Dokonca istu Sylvie spoznavam osobne :grinning:
13. nov 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok