Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tessa
12. nov 2007

Baby, tusim sa tu zaciname urazat jedna druhu 😖
Ved sme tu zvykli diskutovat o nasich detickach 😉

ena
12. nov 2007

tessa; ved to, toto bola jedna z mala tem, kde sa dalo o vselicom a bez hadok.. a uz to prislo aj sem 😖

mixka
12. nov 2007

eni, ono sa to utrasie a bude zase po starom, neboj... 😵

tessa
12. nov 2007

jeeemini Eni, vsak ty uz za chvilu rodis 😵

megg
12. nov 2007

No teda, tak pekne sa to tu roztocilo 😕

Ena a ako sa citis? Sa ti to krati, ze? Ozaj mas vybraneho porodnika?

certica
12. nov 2007

ja sa zamerne nechcem miesat a vyjadrovat, nepatrim medzi "skalne maminy" 😀 , ale uz mi to pripada trosku zbytocne nafuknute a teatralne. osobne sa nerada zbytocne hadam
eni ozaj, kedy zacinas chodit na antolsku do poradne?

mrenka
12. nov 2007

no baby,mna to veru velmi mrzi,ze to dopadlo takto,cat nastvalo to,ze clovek nemoze vyjadrit svoj nazor,ale v inych temach aj maximalne sposte prispevky ostavaju...no je to na zaplakanie 😔

tessa
12. nov 2007

Mreni, to je len zla volba admina... 🤐

mrenka
12. nov 2007

no,to asi hej..

tessa
12. nov 2007

mixka to tu dobre napisala, ze by bolo fajn, keby sa urcili pravidla aj pre adminov, a ktory ma aku oblast na starosti 😉

zuz11
12. nov 2007

to nie je iba o tom, vy tiez mozete upozornovat na porusovanie pravidiel 😉 kedze nemozeme tu sediet 24 hodin denne a sliedit 🤐

ena
12. nov 2007

tessa: no, a ked sa tu budu vsetci takto hadat, tak dufam, ze ma to nepozenie skor do porodnice 🙂

Megg: nemam nikoho vybrateho, ved odrodime hadam aj u toho,kto bude mat sluzbu, vsak nebudeme nikoho zo Silvestrovskej party plasit nasilu do nemocnice, ked nebude mat sluzbu 🙂

certica: 20.11. mam poslednu poradnu u mojho dr a potom uz antolska.. cize, potom, ked uz budem chodit na antolsku, to bude znamenat, ze sa TO uz fakt blizi 🙂

certica
12. nov 2007

a pri kom si rodila filipka?

ena
12. nov 2007

certica: dr. novakova, taka mlada, som si najprv myslela, ze jedna zo studentiek 🙂

megg
12. nov 2007

Eni, no veru pravdu mas🙂 Ked to mate tak silvestrovsky pripravene 😀 Tak dufam, ze vas uvidime v TV na druhy den ako prve novorodeniatko 2008 😉

megg
12. nov 2007

Eni, akurat som mrkla vase fotos. No krasne brusko 🙂 a Filipko ma krasne pyzamko, aj my chceme take snehuliacikovee 😉

sweetienka
12. nov 2007

baby, velmi ma mrzi, co sa tu deje ☹ dufam, ze sa to nejako utrasie a cat, sue a ostatne, ktore odisli sa sem vratia 😉
Ena, aj ja som mala dr. Novakovu a bola dokonca sama tehotna 🙂
ozaj Eni, meno uz mate vybrate? 😉

tilly
13. nov 2007

zuz máš, úplnú pravdu 😉

ena
13. nov 2007

sweetienka: aha, takze teraz tam na nu nenatrafim, lebo je pravdepodobne na rodicovskej dovolenke a mozno tiez chodi teraz na konika;)) A cita, co tu baby pisu o Antolskej 🙂)

Megg: to sme kupili minuly rok na vianocnych trhch v Inchebe a neviem ani co za cislo, ale uz rok mu je dobre to pyzamo 🙂

A byt prvym babom 1.1.2008, to bude problem, ved je velka konkurencia, vsak aj samostatna tema ze termin porodu 1.1.08 tu je ;))
Ale ja by som radsej poterminove babo, aby som mohla byt najprv v nemocnici a az potom by sa to spustilo 🙂Aspon pri prvom to tak bolo a bolo to fajn, lebo to by som fakt hystercila doma, ze ci uz mame ist do porodnice, alebo mame este cas 🙂) Takto to bola pohodicka, stacilo odbehnut za sestrickami 🙂

certica
13. nov 2007

ena, mne to meno nic nehovori 😕 a mimochodom kona citaju aj ti, co na ant. su 😉 😀

arabeska
13. nov 2007

certi takze rozi a dubcakova nam dakuju za reklamu? 😀 😀 by nas aspon nakafco pozvat mali 😀 😀

verulka
13. nov 2007

eni, neboj, druhe babo bude vonku sup-sup...len aby si neodbiehala od stedrej vecere 😀

certica
13. nov 2007

arabeska, odovzdam 😀

zuz11
13. nov 2007

verulka, stale neviete pohlavie? alebo sa chcete nechat prekvapit? 😉

aktak
13. nov 2007

som nevedela ze sa vcera taka drama udiala, ak sa nemylim tak je asi cela tema zavreta 🤐 je nekde zoznam adminov? lebo to ze zirafka je admin som vobec netusila a ani som sa tu s nou velmi nestretla, a to sem chodim uz sakra dlho 😀

ena
13. nov 2007

verulka: to radsej nie, skoda toho jedla na stedru veceru a hned na to klystir ? 😀 😀 😀 😀 😀

aktak
13. nov 2007

aha 😀 dik za info, uz som myslela ze mam vypadky pameti ze si ju nepametam 😅

kattum
13. nov 2007

Ena, len pekne pockaj na 2.1, aby to pasovalo k Filipovi (1.2.) Ja mam v plane zase rodit 2.2., no uvidime.
Certica, az teraz som si vsimla, ze cakas zase chlapceka, gratulujem!
Tessa, a co ty, co to bude, az to bude?

helen
13. nov 2007

Ahojte dievcata,
ak tomu dobre rozumiem, Vy ste vsetky z mojasvadba.sk? Niektore Vase nicky su mi povedome... 🙂 Dokonca istu Sylvie spoznavam osobne 😀