Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
27. mar 2008

tilly, tak za inych okolnosti by som aj ja zapijala ako drak...som sa stala podvecer 1x tetou 😵 svagrinej a brachovi sa narodila miska 😀 ...ale nemozem, tak zapijam doma s mineralkou 🙄

tilly
28. mar 2008

jeeej, no gratulujem, tak miška a miško sa včera narodili 😀
my sme zapili teda riadne, ale aj sa čudujem, že mi dnes nič nie je, úplná pohodička

aktak
28. mar 2008

ahojte, vyzera to tak ze nam podarilo dievcatko 😵

arabeska
28. mar 2008

aktak,to je super gratulujeme 😵

tilly
28. mar 2008

aktak, super, bude párik 😉

aktak
28. mar 2008

dakujeme 😉 chysta sa krasne pocko tak si uzite vikend 😎

certica
29. mar 2008

ahojtee, vcera 23:25h sa tesse narodil krasny silny valibuk Dominik s mierami 4430g a 53cm. mamina je stastna, prajeme vela zdravicka a radosti 🙂 🙂

sue
29. mar 2008

Certi, jejooooo... blahoželámeeeeee 😵 😵 😵

certica
29. mar 2008

tu je dominik, co tessin manzel poslal: musela som to sem dat, uplne je perfektny! 😎
http://obrazok.eu/viewer.php?file=fj12wllixh38i...

certica
29. mar 2008

ozaj aktak, gratulujem k dievcatku a cat podla toho albumu, co si dala, mam dojem, ze dalsi chlapec... alebo sa mi to zda? 😀

sue
29. mar 2008

Certi, aký bucko 😵 náš mal 4410g minulý pondelok keď mal dva mesiace a 10dní 🤐

cat
autor
29. mar 2008

jej gratulujem tesse 🙂
aj tebe aktak k dievcatku,
certica, my stale nevieme, dr. povedal ze nic nevidi ani pri najlepsej voli, este je skoro..

pindula
29. mar 2008

cauko kati 🙂 ...vcera sme sa nejako minali 😉

si citala o tych kramaroch, ze strasny natresk a nadstandard stale obsadeny? 😖

cat
autor
29. mar 2008

jaj, nahaname sa po temach Lindi 😀
no ja som zdesena uz pomaly z tych Kramarov..debilne pravidla z cias totality, akoze otec nemoze byt s matkou pocas 1. doby porodnej ani ked je zena sama na vzdychacke, vymedzene navstevne hodiny, vies co, co sa tyka pristupu k zenam, vsetci si od Kocha mozu brat priklad.

pindula
29. mar 2008

kati o tej 1. dobe porodnej mi ani nehovor...z toho mam riadnu depku...lebo vsak vtedy potrebujes mangela najviac ....a urkite mne sa take nestane, ze tam budem sama, kedze v aprili sa chysta rodit asi kazdy 😒 ...mozno ty budes mat viac stastia...nuz....ale co narobim, ked ditte inde nerodi ☹
skoda, ze koch nefici tak ako kedysi.....kaslala by som na stare priestory..... 😔

sue
29. mar 2008

Pindulka, ako sa cítite?
Katka, o dva týždeň alebo dva ideme do Ba, donesiem tú zavinovačku? 😉

zuz11
29. mar 2008

gratulujeme tesse a Dominikovi 😉 nech su ok a coskoro doma 😉
inak to sa mi zda alebo mala ist tessa na sekciu az v nedelu? 😀

pindula
29. mar 2008

ahojky sue 🙂 ....citime sa celkom fajn....aj spanok sa mi akosi zlepsil na koniec tehu, co je divne 😉 .....a vy ako? som citala, ze uz by si aj druhe uz prijala 🙂 ...uz s drobcekom neplakavate naraz? uz dokazes rozpoznat, ze co mu chyba, ked placka? 😉

cat
autor
29. mar 2008

v septembri bude asi este vacsi natresk ako sledujem. kokso, ja fakt neviem ako pri svojej neprisposobivej povahe tam prezijem. Lebo ja mienim ich stupidne interne predpisy zvysoka ignorovat.
A co Ditte, uz ho mas zazmluvneneho?

pindula
29. mar 2008

zuzi, to sa ti nezda....na nedelu to mala vsetko naplanovane...ale vcera neodolala a suchla si s mangelom, tak isli vcera 😀 😉

sue
29. mar 2008

Pindulka, nie... ja nerozpoznám, ale malý už neplače 😀 😀 😀 a to s tým spánkom som mala aj ja - posledné tri týždne som spala asi 16hod denne 😵 len si to uži... potom sa už nebude daaaaať 😅

zuz11
29. mar 2008

super, aspon budu skor doma 😀 😀 😀 a aj tak to je riadny macko 😀 😀 😀
co ty este ziadne priznaky na porod? 🤐 😀

pindula
29. mar 2008

kati, ani ja sa nedokazem moc prisposobit....ja neviem co urobim, ked ma hodia na standard k nejakym cigankam...ako jednu tu z fora....zevraj origos dve spoluobcianky s nou na izbe a debata o drogach 😲 ....no hnus....ja tusim radsej ostanem vo vestibule....alebo dobre dam niekomu po hube, len aby som bola na nadstandarde.....
s dittem som akurat vcera call, ze uz zmluvu mam podpisanu aj zo strany kramarov, takze v pondelok to idem zaplatit...takze vlastne ano, uz ho mam zazmluvneneho...aj ked chudak...taky je unaveny....ze mozno by bol radsej, kebyze ho nechcem pri porode...povedal, ze ja som uz v aprili posledna koho zoberie, ze dalsiu ani za svet, lebo uz fyzicky nevladze 😖 ...tak dufam, ze fakt pride....ked uz sa trepem na kramare....

pindula
29. mar 2008

sue, tak to sa tesim, ze maly uz neplacka....uz je to teda asi vacsia pohodicka vsak? no a so spankom ani nehovor....ja este studujem a neviem si predstavit nespat, ucit sa na skusky a potom na tie skusky chodit az do trnavy 😅 ...ale zatial to neriesim.....

zuzi, praveze priznaky ziadne....ale doki si je skalopevne isty, ze to potiahneme iba do nejakeho desiateho. takze vlastne skor....a ja dufam, ze takeho macka nebudem mat....ved ja som krpata a panvu vraj mam podla slov dokiho ESTE v norme....nuz neviem neviem....

sue
29. mar 2008

Katka, Linduš, o spoluobčianky nemajte obavy... ja som sa tiež dušovala, že do takej izby nevkročím - prvý s kým som prehovorila bola počerná 😀 že si neoblečiem erárnu košeľu - no jasnéééééé, ani som sa nevládala brániť... a celú prvú dobu som pretelefonovala a nik mi tam nechýbal, lebo takto som volala s kým som chcela a ako som chcela, sprchovala sa a celkove som si robila čo som chcela... ono je to niekedy aj lepšie tak ako to je...

cat
autor
29. mar 2008

sue, ano super, dones a stretneme sa, dik 😎
Lindi, aj moja kamoska mala ciganku, ta isla fajcit do okna(!), potom sa zbalila a decko tam nechala..
Ja napriklad nemienim absolvovat ani velku vizitu, nie som stetka aby sa mi niekam divalo 30 cudzich chlapov, nech na mna zavolaju aj psychiatra. Toto je navyse ustanovene aj v odporucaniach WHO, pravo na intimitu a oni to veselo porusuju. ale asi len u tych, co si to nechaju.

pindula
29. mar 2008

sue, no...mozno si stretla nejaku slusnejsiu pocernu 😉 ......a pri 1. dobe si mala velke bolesti alebo sa to dalo? a kto ti osviezoval tvaricku? 😉 .....ach jaj...som mozno nejaka rozmaznana....ale aj tak by som radsej mangela privitala aj pri tej prvej dobe....vsak je podla mna nelogicke, ze zaplatis si pat kil a otecko bude pri tvojej hlave tak desat minut.... 🙄

sue
29. mar 2008

Linduš, no on nikdy neplakal nejak extrémne... nepoznáme nočné koliky ani plač od hladu... to teraz keď počúvam, že niektoré bábätká plačú aj pol hodinu vkuse, tak 😲 😲 😲 každým dňom je to iné... ale nikdy som nemala nejaké depkovité pocity 🙂 v podstate to bola a je vždy pohoda okrem problémov s kojením, ktoré sú furt a každý týždeň 😒

pindula
29. mar 2008

kati, no zbohooooooooooooom...to o tej ciganke.....a co na to personal? ci oni maju zrejme na haku, co? 😕 .....no a stou vizitou to je dalsia kapitola.....ale asi si treba otvorit papulu.....tie velke vizity byvaju v piatky alebo ako? mozno nas to nestihne 😅

pindula
29. mar 2008

sue, takze aj kojis a asi aj dokrmujes, hej? a s cim mas problem? malo mliecka alebo maly sa nechce prisat? aj si odsavas? nepomaha to nejako?