Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
2. apr 2008

Sweetienka, Dianka je už takááá veľkáááá 😵 a krásne vysoká, koľko meria teraz?

tilly
2. apr 2008

jeeej, mercy, achoj, ako? už je to sranda s tými rozprávajúcimi deckami, že? 😀

cat, hrúza,

pindi, mne pár hodín p

tilly
2. apr 2008

ups. trošku mi ušlo... 😀 😅
pindi, mne pár hodín pred pôrodom povedali, že domčo má 3580 g a nakoniec mal 4440 g, takže UZV by som sa moc neriadila 😉

pindula
2. apr 2008

Kati, no to je akurat....o dva roky mozem ist rodit do kocha 😉 ...no ok....ale asi nie cely personal terajsieho kocha patril kedysi pod cupanika, nie? ti sa teraz rozlezu na ine pracoviska, ci ako? lebo neviem si predstavit, ze do GPN sa teraz nastahuje dalsich dvesto doktorov. 😉 no poviem ti...chaos riadny....ale uz teraz sa tesim, ked sa gpn vrati spat na partizansku 🙂

tilly, tvoj prispevok som trocha necheckla 😅

pindula
2. apr 2008

uz som ho checkla 😀 😉

mercy
2. apr 2008

Dôležitá správa!!!!!!!Detičky do dvoch rokov majú oddnes konjugovanú vakcínu proti penumokokom zadarmo!!!!Teda za doplatok 85 sk.

sue
2. apr 2008

Mercy, zo všetkých poisťovní?

aktak
2. apr 2008

sue pokial viem tak ano, chystam sa zajtra zavolat doktorke, asi nam da recept na to predpokladam

tilly
2. apr 2008

mercy, dík za správu 😉
do dvoch? hmm, to už máme za sebou... a ako je to nad dva roky? tam to aj bolo zadara? alebo zas od troch je to zadarmo?

sranda
2. apr 2008

cat, pindul, moja suseda leží u kocha už od štvrtka min. týždňa, mala hneď rodiť v ten deň, ale zmenil sa tam režim, nechceli ju pustiť domov v piatok, tak konečne dnes porodila. Ale poviem vám riadna depka, ešte k tomu má syna rok aj 9 mesiacov. Boli ju v piatok pozrieť a malý plakal, ani ju nespoznal.

mercy, dík akurát dnes som bola s malou u dr.. Neva idem budúci týždeň, tak to ešte do mesiaca stíhame. ďakujem za info.

certica
2. apr 2008

my tam mame tiez jednu aprilovku, co ju predvcerom prijmali do kocha a mala vcera rodit, ale koli tym veciam jej to odsunuli na dnes, tak hadam len ju odrodia

sranda
2. apr 2008

certica, že vraj dens dávali šetkým zmeškancom klystír hromadne už ráno. Tak snáď je aj ona v poho, lebo to je des.

cat
autor
2. apr 2008

kristepane..zaujmy zien a deti na poslednom mieste, asi ich potrebuju co najrychlejsie vyhodit aby to mohli zavriet 😠

tilly
2. apr 2008

no, to je úroveň 😠 za tie prachy, snáď si odtiaľ nedonesú pseudomonu ako ja 😠

sranda
2. apr 2008

........oni ich tam všetky totižto umelo väznili, pretože nemal ich kto odrodiť....... aj keď mali dohodnutého pôrodníka. Až dnes sa všetci spamätali. Uf to je normálne na média.

certica
2. apr 2008

no ved aj ona ma(la) svojho porodnika a to je este poistena vo VsZP, takze ziadna vyhra. rozhodla sa aj tak zostat a zacvakat, no a takto blbo to zrovna vystihla 🙄

sranda
2. apr 2008

certi, a ty ako sa cítiš, už sa ti to kráti. A rodiť? Dúfam, že nie koch aspoň zatiaľ 😉 . Ale keď nechceš povedať, je to o.k. Ozik Vikoš je Viktor však? Petra by bola viktor, kebyže je chlapec. ale neva aspoň mámw vybraté chlap meno pre 2. bábo.

tilly
2. apr 2008

teda, to je sila 😠

certica
2. apr 2008

srandi, no vidis 😀 ja som tiez petra 😀 a hej viki je viktor. a rodit idem na antolsku, ziadne tajomstvo

cat
autor
2. apr 2008

certi ale to je chyba VsZP, zamer bol Kocha zlikvidovat, dosahovali zisky a to sa v tomto state (zvlast pri tejto vlade) neodpusta 🤐 je to hanba ze v hlavnom meste nie je jedina sukromna porodnica naozaj na urovni,aj co sa novoroden. odd. tyka. Uz Kosice ci B.Stiavnica su v tomto daleko pred BA.

tilly
2. apr 2008

inak, to je fakt des, že tu nie je pôrodnica na úrovni... 😠

a fakt je, že pri tejto vláde sa neoplatí ani zarábať, tá "milionárska daň", to ma teda fakt dostalo, teraz to postrhávali z výplat, no hrúza... fakt na neoplatí ani snažiť sa a makať 😠 😢

pindula
3. apr 2008

baby, teraz som sa docitala v aprilovkach, ze co stvaraju v kochu...no to uz co je....jednej dali vcera cipky na vyvolanie porodu, nezabrali jej....oznamili jej, ze sa moze zbalit a ist rodit inde 😲 ....ja nestiham......

tilly
3. apr 2008

😲 a prachy jej nevrátia 😀 kocúúúrkovo 😖

cat
autor
3. apr 2008

no tak peniaze jej hadam vratili, nie? vsak to by bolo na zalobu 😠

certica
3. apr 2008

tilly, podla mna budu musiet, ale aj tak.... teraz ide skor o psychiku 😒
pindi a ty mars do apriloviek, si tam mam sama so sebou?! 😠 😀

sranda
3. apr 2008

pindi, tej mojej susede dali cipok uz v pondelok, potom jej oznámili že dnes rodiť nebude a nakoniec ju odrodili včera. To sú pekní ochotníci. Inak teraz sa to nejak rozchlapcovalo. Suseda porodila chlapca, ďalšia suseda čaká tiež chlapca, Petrina krstná takisto bude mať chlapca......... A tu? kto má /bude mať/ druhé bábo dievča. Aha snilko a tipujem, že cat bude mať dievčatko.

certica
3. apr 2008

a ja myslim, ze cat bude mat chalosa 😉
inak u nas v aprilovkach je momentalne stav tusim 10:0 v prospech narodenych chlapov

sranda
3. apr 2008

Ach jo, veď to neva, hlavne nech sú všetci zdravučkí a robia radosť svojím rodičom. Idem kuki ordináciu a potom panelák. Majko sa zatiaľ.

tilly
3. apr 2008

u nás je tiež báb ako ružičiek medzi tŕňmi, samý chalan, neviem, kde budem zháňať dobrú frajerku pre domča 😀

sranda
3. apr 2008

tilly, u mňa, xixixixi.........