Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
7. feb 2009

cat, spravny postoj 😉
bauli, hezky...
lindi, ako ma neser z tymi 38 😉 ale super, ze sa aj tebe dari...
inak ja som sa stazovala, ze gate su mi na nohach volne, ale na bruchu nie a potom mi trenerka vravi: ze bodaj by, ked ich mas o 5cm nizsoe ako predtym 😀 spodn brucho mam 5cm dole 😎 ach jo...ja sa len bojim, kedy sa mi to zasekne a budem zufala 😝

aktak
7. feb 2009

cat na bruchu ich mas? ja mam zopar na zadku naboku, uz od puberty, a kedze sa s tym vraj fakt neda nic robit tak neriesim 😀 inak sa to nezda ale vela ludi ich ma nekde na tele aj chlapi, moj muz napriklad na chrbte, takze mi na tie moje nemoze ceknut ani keby chcel 😀
chudnucim drzim peste, ste dobre 😉
ja musim zacat cvicit, lebo ma ohne v pase a uz sa nepostavim, boli ma chrbat 😒

sranda
7. feb 2009

certicaaaaa, az teraz som sa dostala k PC, lebo som robila party pre krstneho syna, mal polroka 😕 .
Taaaakze, Viktorkovi len to najlepšie k dnešným narodeninovým štyrom rokom, hlavne pevné zdravie 😲, a klasika: aby poslúchal bračeka aj rodičov sem-tam 😀 .

sranda
7. feb 2009

lindi, jeeej dakujem, pre Minnie aj na koniec sveta.....samoška prídem si pre to, brnknem ti po 15.2. ked budete späť, inak šťastnú cestu a užite si to!!!!

verulka
8. feb 2009

certi, 😅 ja som tapa, vikimu vsetko naj 😵

certica
8. feb 2009

srandi, ty si pamatas? 😀 si zlata 🙂 . verul, ti sisi? 😀 dik baby 😉
inac ja som tak na porazenie dnes. nemozem poriadne otocit krkom, bud prievan alebo som len zle spala, no a este mam aj kus zo zuba horneho urvate (1-tka, aby to bolo co najlepsie vidno 🙄 ). no nic, musim takto tyzden vydrzat 🤐 😀

certica
8. feb 2009

a este ma aj zadok boli, normalka ja ku koncu tehu, ked to tam povolovalo. bud sa odvapnujem alebo umieram alebo rodim 😀

tilly
8. feb 2009

fuj, teda tu sú samé anorektičky 😀 gratulujem k chudnutiu 😉

verulka
8. feb 2009

certi 😀 neroood, fu a odvaúnenie..nic moc...iank aj ja mam podrbkany krk...asi som zle spala 😝

zebricka
8. feb 2009

Nemam tu gulu, ze by som sa pozrela, ale aby ste neboli prekvapene, ked sa rano ukaze, ze to nie krk, ale zase nejaka otrava - mne to tiez zacalo krkom a uz ma bolia usi, hrdlo, upchate dutiny, bla bla... ☹

tilly
8. feb 2009

joooj a už tu začína lazaret, idem radšej rýchlo preč 😀 radšej teda to chudnutie...

hnusnéééé počasie? sneží v BA? lebo mama mi teraz volala, že v limbachu je kopec snehu, tu u nás prší a fučííí

verulka
8. feb 2009

tilly, snezi, ale topi sa to zatial...max ta hnusna kasa z toho bude 🙄 ale tak otrasne opcko si nepamatam 😝
zebri, ja to mam fakt zo spania, kedze moje dieta odmieta tuto cinnost vykonavat, takze som zaspala po sediacky a v dost krkolomnej polohe...no a preventivne nasadzujem od zajtra celu family na vitaminy, lebo v sobotu ideme lyzoat...takze nikto chori nebude 😎 😀

certica
8. feb 2009

mne muz dnes z prahy hlasil, ze tam husto snezi a vraj sa tam strasne ochladilo z hodiny na hodinu a vraj to pride sem...
ja mam jedine stigro, ze uz decka spia, lebo nevladzem ani vstat a chodit. nechapem, co s tou ritou mam, si ju urezem

verulka
8. feb 2009

certi 😀 😀 😀 myslim, ze zivot bez riti nie je moc prijemny 😅 😀 😀 😀 😀

tilly
9. feb 2009

teraz je celkom pekne, dúfam, že sa to z tej prahy nedovalí sem...

kattum
9. feb 2009

Caute babule, aj u nas v Bren krasne svieti slniecko. Nalada stupa a to i vdaka vcerajsiemu bodyformingu. Bola som po dlllhom case, super to bolo, fesny cvicitel asi tak 35r. nam dal pekne do tela, pol hodina aerobic, pol hodina posilovnaie. Dnes pojdem na aquaaerobic a snad uz i moje svaly zacnu trosku pracovat a pohnu metrom.

tilly
9. feb 2009

hmmm, kattum, dobre, ja idem dnes na aerobic, huraaa

cat
autor
9. feb 2009

kattum, fiiha, fesny cvicitel, aspon sa mas naco divat, ja tam mam same stare rozkysnute lokomotivy 😝 😀
Tak nech sa dariii 😉
Ja som ..velmi unavena, ledva drzim otvorene oci. Simi uz 2. tyzden vymysla s jedenim a krmim ju aj vyse hodiny ☹
Tesim sa na stvrtok, ideme do kina na Nestydu,cela partia 😎

tilly
9. feb 2009

aj my chceme ísť na nestydu, len baby od nás 😀

kattum
9. feb 2009

My mame tento tyzden 2x divadlo, cez vikend pride na navstevu najlepsia kamoska na 2 dni, no mam pocit, ze konecne zacinam zit!
Cat, aspon sa tam citis ako hviezda! Ja som tak na tom aqua, su tam zeny okolo 40-50rokov. Sice moc nestihaju, ale fandim im, ze sa na to dali, maju aktivitu, placaju sa vo vode, sice sa drzia kraja bazena, ale "sportuju". Potom si zajdu na vinecko, pokecaju. No pocuvat ich v satni je sranda, ako pubosky.

verulka
9. feb 2009

aj ja chceeeem fesneho cvicitela!!!! i ked ja okolie neriesim, ja ed cvicim, tak nevnimam absolutne nic 😅
ja nestiham nic 😝 nakupujem, zavaram, rozmylsam co zbalita modlim sa nech nikto neochorie 😀

tilly
11. feb 2009

ja idem dnes do posilky, naša cvičiteľka je chorá...

cat
autor
11. feb 2009

Kattum, vsetko Najlepsie Riskovi k 1. narodeninkam, nech je zdravucky, stastny a nech vam aj s bracekom robia len samu radost🙂

sweetienka
11. feb 2009

kattum, Riškovi všetko najlepšie k 1. narodeninkám 😵
my sme sa včera boli sánkovať v lese v Rači a bolo super, normálne mám dnes svalovicu 😀
babulky, ste šikulky, že ste už zhodili toľko kg a cm, len tak ďalej, držím palce, ja som pre zmenu po strašne dlhej dobe ochutnala nutelu a neviem sa jej dojesť 😠

tilly
11. feb 2009

riško má už rok??? 😲 to letíííí

blahoželám a prajem všetko naj naj naj 😉

kattum
11. feb 2009

Dakujeme! Zase to prezivam, ako i pri Brunkovych 1.narodeninach, je to to hlavne moj den.

babulka
11. feb 2009

Riskovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 😵

aktak
11. feb 2009

Riskovi krasne narodeninky 😵 a mamicke tiez 😉

verulka
11. feb 2009

risinovi vsetko naj k narodeninam 😵 fuuha ale to leti 😕
no spoluchudnuce, ako ste na tom? mne sa dari 😵 normlane gate vyberammensie, co uz v skrini prachom zapadli 😉

sranda
11. feb 2009

Aj my sa pripajame k ostatnym Riskovym narodeninovym gratulantom a prajeme pevne zdravie.

verul, som čítala že pomaly balíš. mi to prišlo smiešne, ale v dobrom, u Vas to musi vyzerať ako v rodine Mc Calisterovcov. Deti vykrikuju jedno cez druhe ze si beru to a to a toto nie....Vsetci pobehuju hore dole, naladicka dovolenkova, Ron s vygulanymi ockami pozoruje chaos naokolo, potom kym vsetko naorganizujete do auta. Mozu rovno o vas natocit film. Musi byt u vas ozaj veselo........ 😎