Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
21. sep 2007

ja som dnes volala so snilkom, cíti sa dobre, nič ju nebolí, Kristínku jej vozia, keďže mala ráno ešte hadičku aj na ruke a ak som správne pochopila, tak aj namiesto záchoda nejako podobne fungovala 🙂 Ale akurát jej to išli dávať dole. Vraj už chodí, len sa sama nevie kvôli tým hadičkám posadiť. Ešte mi zavolá, či mám ísť za ňou, lebo Simi dnu nepustia, keďže je ešte malá. Ale v každom prípade návštevu chce, lebo jej je smutno 😀 😀 😀

a ešte k tomu jej cisárskemu, tak keďže prvý si prežila v narkoze, tak pri tomto jej vral bolo patrične zle, až jej museli čosi pridať do infúzie, lebo zvracala až krv. Ale už to má za sebou, hlavné je, že sú obe v poriadku a ak nie dnes, tak v pondelok za ňou pôjdeme určite. Na sobotu a nedeľu už má poradovník 😀 😀

liska
21. sep 2007

barunka, pridavam sa k zoznamu gratulantov, nech sa rychlo zotavi 😵

babulka
21. sep 2007

Tak teraz som napisala pekny dlho prispevok, ake len ja viem a kde je v piksli???
uz sa mi to nechce znovu, ja len ze aj ja pojdem na Kramare a ked to bude druhy raz cisar, tak len v celkovej.

liska
21. sep 2007

jejda, barunka, mala je taka total blond? 😅 nadhera, zboznujem biele vlasky na detoch, asi preto, ze ja o tom mozem len snivat 😀 inak je to teraz uz naozaj cely tato 😉

barunka
21. sep 2007

no baby a ja teraz trošku zmením tému. Čo obliekate teraz deťom??? Lebo ja simonke ešte nedávam pančuchy, len ponožky, tepláčky, body s dlhým rukávom, na to svetrík a vestu.
Ale opäť som tu u nás za krkavčiu mater, lebo každá už dáva pančuchy, dokonca aj fusaky. A jedno dievčatko o kúsok staršie ako simi malo včera aj teplú čiapku a rukavice...
Som psycho, že ešte nepovažujem pančuchy za dôležité? Veď ešte nie je taká zima

babulka
21. sep 2007

Barunka, pancuchy? matik mal, ked bol v BB a bolo vonku 8 stupnov, odvtedy nie. Ma ponozky, tenisky, teplaky. Uz som tiez videla decka (rok a vyssie) v kociku v deke a s "baranicou" na hlave, ale to mi pride chore, ved co tie deti potom - ofukne ich prvy vetrik a hned su chore. Ja som v tomto dost radikalna, obliekam podla seba, teda ked ja svetrik, Matik svetrik, a nie presivak a sal 😖. Mozno preto nas choroby zatial obcahadzaju (klop, klop, klop). Vsak my sme v lete boli kuse na Drazdiaku, matik by sa bol cvachtal aj ked bolo 20 stupnov, vsak mam v albume zopar fotiek, zamracene, nikde nikoho a Matik holy vo vode 😀
Inac ja davam body s kratkym, mikinku a tenku bundicku.

cat
autor
21. sep 2007

barunka, ja tenke pancusky davam pod rifle..ale ty sama najlepsie vies ci Simi neni studena, Tomi je bez pancuch ako lad, ja mu davam aj svetrik a lahku bundicku, ja som zas proste svihnuta opacnym smerom 😀

zuz11
21. sep 2007

cat, ale to bolo ine ze prisli k tebe k lozku ale ja som lietala po nemocnici 😀
tiez avam pancusky ale Hanka je este mala a nema tolko pohybu 😀 lenivec jeden, sadla by do kocika a sedela cely den 😀 lozit a plazit nehrozi 😔

eta
21. sep 2007

jeej snilko gatulujeme ku Kristinke 🙂 ,nech je zdravucka,poslucha rodicov a pekne rastie

pancusky aj ja uz obcas davam,my sme mali teraz posledne dni vonku 10stupnov,takze som maleho riadne naobliekala 🙂

ervotoc
21. sep 2007

ponožky,teplaky,tričko,mikinka...ved je teplo..ked fuka,je zimšie tak bundičku a kapucnu,či čiapku
ale videla som uz tiez zababušene detičky ked my sme lietali este v tričku 😕

babulka
21. sep 2007

Ervotoc, a u vas zvykne obcas pekne fukat 🙂 asi tak ako v Petrzalke. Ja si tiez myslim, ze je stale teplo. Doma behame v trickach a teplakoch, a nekurime este.
Matik uz v kociku sedi minimalne, tak s dekou by som tak akurat viala za nim ako Palmexman, a ked on je stale v pohybe, tak by sa zbytocne nababuseny spotil a tak by akurat prechladol.

sweetienka
21. sep 2007

babulka, Matikovi zelame vsetko najlepsie k meninkam 😉 Dianka posiela pusinku 😵
snilkovcom gratulujeme ku Kristinke, nech je zdravucka a poslusna 🙂 barun, tesime sa na fotky 🙂

babulka
21. sep 2007

Sweetie, jej, dakujem, odovzdam Matikovi pusinku 🙂 my sme mu dnes rano gratulovali, tak sa na nas pozeral, ze ci nam sibka 😀
inac uz rozprava take veci, ze "rozum zostava stat". Teda komoli si tie svoje zvuky so slovami, ze "mama neni brrrrm" akoze nejde autom. Minule som ho poslala za muzom, ktory bol v kupelni, ze nech mu ide povedat, ze ma hotove parky a on vykrikoval na chodbe "tatiiii paaaaaky ty" 😀

certica
21. sep 2007

vsetkym Matusom vseeetko naj 😎
barunka, pozdrav snilka, este raz gratulation (ja som jej v septembrovkach 😀 ) a super, ze sa uz dobre citi. inac, tusim mi vysiel ten tip na snilka ohladom cisaraku, ze jej narkoza sadla viac 😉
co sa obliekania tyka, pancuchy urcite nie, aj ked viki je uz vacsi

cat
autor
21. sep 2007

Matikovi vsetko naj.. k meninkam 😉 cmuk 😎

sylvie
21. sep 2007

ahojte,

snilkovi gratulujem a prajem skore zotavenie.. teda chuda si vytrpela.. ja som tiez vracala ked som cakala kym mi pripravia salu..

Matuskovi vsetko najlepsie..

Barunka, ja tiez patrim k tym maminkam kt. obliekaju menej.. Aj ked tento rok uz pancusky mal, ked bolo tak chladnejsie. Tiez robim rozdiel podla toho ci ide v kociku alebo pesi. Dnes poobede isiel pesi a dala som mu len ponozky, maskace, body s dlhym rukavom, na to len tricko s dlhym rukavom.. na hlavu klobucik..

barunka
21. sep 2007

ahojte baby. dnes som bola nakoniec predsa len za snilkom, ale len na pár minút, mala to len v rámci povinnej prechádzky na rozchodenie... Ale Kristínka je krásna, taká bola peknučká, až som sa ja koza rozplakala a Simi na ňu pokrikovala, že "moje bábo, moje" a bola celá nešťastná, keď odchádzali. Keby to bolo na nej, tak prelezie cez sklo a odtlačí si kristínku až domov 😀 😀

arabeska
21. sep 2007

barunka,kristinka je nadhernaaaaa 😵 pozdrav snilka a ze este raz gratulujeme 😵

mrenka
21. sep 2007

matuskom vsetko naj naj k meninkam 🙂

mrenka
21. sep 2007

barunka,kristinka je kraaasnucka,boze kde su tie casy,ked sme mali doma take malinke babatka 😢 😢 😵

cat
autor
22. sep 2007

jeej Kristinka je krasnucka 🙂 🙂
mrenka, aj teba to chyta 😀

baby a toto ste citali:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mne je znamy iba nick gita06, s tou som svojho casu dosla do konfliktu, netusila som ze sa jedna o psychicky narusenu osobu po ktorej sla aj policia 😠

sue
22. sep 2007

Cat, mne z toho bolo úplne zle keď som to včera čítala ☹ starý dobrý kôň - resp. témy vo "Voľná diskusia" na mojasvadba.sk 😔 asi tak pred dvomi rokmi... najviac ma zarážalo, že tá žena má dieťa - a stíha toto popri tom ☹

cat
autor
22. sep 2007

esteze tu sa pozname vsetky osobne 😎 😎 a cudujem sa ze da niekto mobil ci adresu len tak kdekomu 😖
Sylvie- tak mi dosla rano smutna sprava, otec tej kamosky dnes zomrel. Dobre ze aj nechodime teraz k Jasmine.. a ako sa ti dari s choreografiou?

ena
22. sep 2007

a ja som si myslela, ze tu travim vela casu 😀 ale urcite nemam taky prehlad, ako tie baby, co vypatrali, ktora baba ma kolko nickov, dokonca v ktorej teme co napisala, teda klobuk dole, patracky 🙂

verulka
22. sep 2007

ja som tiez cumela 😕 ja osobne tiez nepatrim medzi vsadeprispievatelky a ani nemam prehlad...Ja sa totiz v maloktorej debate citim tak dobre, aby som dlhodobo prispievala...no ak a to stane, tak sa ma da len tazko zbavit 😀

sue
22. sep 2007

Maminky, dá sa v šiestom mesiaci už fonendoskopom počuť srdiečko bábätka? Prosím odpíšte ak tu niektorá ste rýchlo 😔

eta
22. sep 2007

sue mna uz v siestom Dr. pocuvala fonendoskopom,tak asi ano 😉

verulka
22. sep 2007

sue, netusim...

sue
22. sep 2007

Ja mám taký strašný strach, malého od rána necítim a skúšali sme aj počúvať fonendoskopom a nič ☹

mrenka
22. sep 2007

sue,zbehni na pohotovost,nech si kludnejsia,inak budes v strese,ale ja som to tiez mala a pamatam si,ze mercy pisala,ze necitila riska aj 2dni tusim..