Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
20. nov 2007

no vsak cakam na to,ale to mi proste nedalo nereagovat na hentaku kravinu,vrrr 😠 😠 😠

cat
autor
20. nov 2007

ja uz nereagujem ani na megakraviny, nech si robia co chcu 😝

silvinka
20. nov 2007

a som rada ze sa vam vsetkym fotky pacia

mrenka
20. nov 2007

ja viem,ine veci uz nepozeram,ale toto ma vytaca absolutne do nepricetnosti 😠
co hovoris na superstar?

cat
autor
20. nov 2007

no dalo sa to cakat s tym Marcelom, ale u mna by sla Ivana, ta jej infaltilnost a prejav Julie Heckovej..nemusim 😖 a ty?

mrenka
20. nov 2007

ta suslava ivana je desna,klipka ocami jak tela,mala letiet...idem,lebo dosla mama kuknut lili 😒

babulka
20. nov 2007

Silvinka, kraaaaaasna. a kedy si najdes cas na nas? Az po novom roku, ako si pisala?

tilly
20. nov 2007

silvi a nás kedy pofotíš???
by sme mohli dať zas také fotenie, ako pred dvoma rokmi (bože to sú už DVA roky 😲 )

krásne fotos sue, budete mať na čo s mackom pozerať, keď bude väčší, budeš mu ukazovať, ako bol v brušku 😉

jaj, komentujete superstar, mne sa páči dominika, ale má 15 rokov, bože, to som sa ešte s barbínami hrala 😲

tilly
20. nov 2007

baby, koľko prosím u nás vychádza jedna pamperska? číslo 5

cat
autor
20. nov 2007

tilly ked nie je akcia, tak aj cez 8-10 Sk..neviem presne, my mame Babylove z DM.

tilly
20. nov 2007

už som si to pozrela, vychádza to niečo cez 8 Sk v akcii, tak to v rakúsku vychádza o malinko drahšie, asi o 5-10 halierov, to budem radšej kupovať tam, lebo tie sú úplne iné...

cat
autor
20. nov 2007

tie nase Dominik precika? Mne Tom precikal Huggiesku 😠

tilly
20. nov 2007

domčo preciká všetko, on si totiž pri zaspávaní vytiahne cicinku a potom, keď sa pociká, tak sa preciká, ale nie vždy... predtým ako objavil cicinku mi precikal všetko okrem papmersky a z huggiesiek sa mi aj vyhádzal

letím domov

verulka
20. nov 2007

cafte, no ja sa musim pochvalit, ale 2.11. som bola sama cely den doma a spravila som si 80% nakupov na Vianoce 😎 1.krat sa mi podarilo dodrzat si predsavzatie, ze nenecham to na poslednu chvilu. A dobre som spravila, lebo mam pred sviakami nasekane skusky 😝 takze som uz kludna 😉
tilly, ja rozmyslam nad pamperskami z rakuska- vela ludi si to chvali, a moji krpci zvykli precurat uuplne vsetko..
Cat, no my sme taka metalova family 😀 no a strasne sa mi paci, ked je v SS niekto kto sa vymyka davu 😉 okrem toho ten jeho hlas je fakt dobry 😵

cat
autor
20. nov 2007

veruli a co si pokupila? daj nejake tipy 😉
Ja neznasam obchody a obch. centra, pre mna je to utrpenie..

verulka
20. nov 2007

cat, no moje tipy by vam asi nepomohli 😉 kedze deti mam v inej vek, kategorie, muza s neporovnatelnymi zaujmami a zvysok rodiny je tiez dost sisi 😀 . v ordine si davame len blbosti a recesisticke darceky( teda so surodencami) napr muzovi a brachovi zhanam uplne lacny 2kovy kocar, aby si ho mohli"vymakat" a spravit z neho metalovy kocik- iba na dvor...mladisemu brachovi kupim okrem kozetiky klasika frcgumy 😎 rodicom davame kalendar s detmi, CD a mame kabelku...svokre nejaku kozmetiku,svokrovi album s krpcami, durovi- to neprezradim 😉 a detom? spoloc. hry, oblecko, plysaka, knizku( tento rok si zaskrtli v dracikovom letaku co chcu a ja som si uz len vybrala 😎 uz je to lahsie 😉
ja neznasam nakupovanie, ale toto mi trvalo fakt chvilku, nakolko to bol vrcholne premysleny nakup 😀

tilly
20. nov 2007

cat, tak to máme spoločné, nenávidím obchodné centrá, v nedeľu sme išli ráno, aby tam ešte nebolo toľko ľudí, aj tak som už chytala mierny hysák, ja mávam už o takomto čase kúpené všetky darčeky, len tento rok neviem čooo 😠

mrenka
20. nov 2007

ja tiez neznasam tu tlacenku,vsade upachteni nervozni ludia,horko jak v r..i,pol hodinove rady pri pokladni,fuuuj,preto som uz nakupila knihy aj hracky cez net..odporucam 😉 a na MMB sa da tiez dobre nakupit 🙂

tilly
20. nov 2007

no, asi mi zostane len nejaký net obchod, alebo ideme ešte do rakúska v pondelok, ale len do pandorfu do merkuru a do hainu, no tam neviem, čo sa dá kúpiť

babulka
21. nov 2007

Baby, kde ste vsetky? Spadli sme na druhu stranu 😲
Ja som tu len na skok, mam haldu zehlenia a potom chcem kukat Kosti 😀

Ja darceky este ani neriesim. Tesne pred porodom mi to vyriesili rozne katalogy, Quelle, Neckermann, Avon, Yves Rocher....a som bola spokojna a aj minuly rok. Tak asi znova zalistujem v katalogoch.

mrenka
21. nov 2007

no je tu akosi ticho...

tilly
21. nov 2007

je tu ticho
ja sa začínam trápiť s tými darčekmi,v pondelok ideme na nákupy do rakúska, tak snáď tam niečo, ale ideme len na potraviny a džúsy...

eta
22. nov 2007

ahojte,
je som dnes uplne mimo nase drahe dietko este stale spi a to je vzdy uz okolo 7.00 hore 🙂 normalne neviem co so sebou 🙂

Co sa vian.darcekov tyka tiez som poriesila vacsinu cez katalogy-Quelle, Avon a este aj kalendare s malym a uz to len vsetko pobalit 😀

cat
autor
22. nov 2007

ahojte, ja som bola vcera v posilke tak som tu netrcala 😀
Eta, nieco je asi vo vzduchu, Tomas vstal o 8.15! co je normalne hore uz o 6h..

tilly
22. nov 2007

teda, vy ste šikulky...
to ja som tento rok fakt v koncoch...

cat, tú posilku závidím, ja som si včera zaposilovala akurát tak doma s domčom, sme tancovali a ja som na ňom hrala ako na gitare, ten sa tak smial, že si až poprdkával z toho 😀

verulka
22. nov 2007

cat, aj ja som vcera cvicila 😀 ale iba doma...no cvicim poctivo 3x doma a raz do tyzdna chodim na jogu 😉 normalne som poctivejsia ako ked som chudla 😀 ale uz zacal brutalne chybat aktivny pohyb. Psychicky som utahana ako kon. Pokazil sa mi rotoped, tak dufam, ze ho rychlo opravia, lebo uz ani nebikujem....No a zatim som nic nepribrala 😎 babo cerpa zo zasob 😉

cat
autor
22. nov 2007

verulka, paci sa mi tvoj aktivny pristup, ja tiez nevidim dovod preco necvicit pri bezproblemovom tehotenstve..ja cvicit musim, pre bolesti chrbta, nizky tlak..ked necvicim som unavena a bez energie 😖

sue
22. nov 2007

Ahojte maminy 🙂
Verulka, závidím to cvičenie... my máme všetko zakázané a už mi to strašne chýba 😒 dúfam, že sa skoro zotavím a budem môcť na jar pobiehať s kočíkom 😵

verulka
22. nov 2007

sue, neboj uz len fakt kratka chvilka bude vsetko po novom 😀
cat, mna zacali boliet krize a klby a ta joga mi super pomaha, neviem si to vynachvalit 😵

mrenka
22. nov 2007

cat,aj ja som unavena,ale necvicim,lemra jedna,ja sa akosi k tomu neviem prinutit,no musim so sebou nieco robit,vy ste tu take aktivne mamicky 😉 😉