Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
4. feb 2008

dik sweetie 😉 a to s tou Diankou je zlateee 😀 😎

tilly
4. feb 2008

cat, tak to by som sa tešila, na prvý uzv... ja sa teším v podstate aj sem, chcem vedieť, prečo a čo sa deje, aj keď to bude niečo horšie (čo nepredpokladám, skrátka sa mi zjašili hormóny), tak budem vedieť na čom som a ak ja budem OK, tak ideme dať skontrolovať muža... ale myslím, že problém je u mňa 😖

sweetienka
4. feb 2008

cat, ona si teraz fičí na shrekovi a hocikedy ukáže prštekom, ze aha shrek a naposledy to bola taká pri sebe pani v zelenej flitrovanej blúzke, ešteže malej nerozumela 😀

cat
autor
4. feb 2008

sweetie 😀 , ja by som bola rada ak by Tomi frcal na akejkolvek rozpravke,ale..on na ne kasle, rozculi sa a chce pustit najnovsie ze "Rudinka" (Mafstory). To bude mat vyberany slovnik,ak to nestopnem,to fakt 😀 😀

tilly
4. feb 2008

sweet, my máme obdobie shrek za sebou, teraz sme na včielke maji... čo sa mi zdá lepšie, lebo je to po slovensky a predsa to nie je také násilné, ten shrek, no neviem, ale to decko tomu nemôže rozumieť...

a my máme doma také že "ja som shrek, tatinko ty si oslík a maminka je fiona" 😀 a teraz "ja som včielka maja, maminka je vilko a tatinko flip a maminka je ešte kassandra" 😀 😀 😀

a mali sme obdobie, keď bol každý, čo bol pestrejšie oblečený šašo matias... takže raz keď sme boli vonku, jeden sused robil v záhrade a náš domčo "tatinkoooo, tam je šašoooo" 😀

najlepší je keď sedí na záchode, to si vymýšľa pesničky, on vždy ráno kaká na záchode, tak to trošku dlhšie trvá a to začne ťuki ťuki ťukalo, pokračuje kolo sa nám polámalo, bolo ich tam dva mechy, syrové, makové, perky lekvárové... a takto skončí pri veo veo 😀

sweetienka
4. feb 2008

cat 😀 tak Tomi bude na seriály, aj susedov má rád, aj mafiánov 😉
tilly, my máme včielku maju len knižku, tiež ju má rada, ale keď chce pozerať telku tak buď chce Shreka, alebo kačku (to je Bebe TV) a to bebe tv mi uz fakt lezie na nervy 🙂

jeeej a to s tým spievaním je zlaté, aj my to poznáme, ale len v skrátenej verzii kom kom kominár, chyť sa za vrkôčky a zatočíííme zatočííííme 😀

tilly
4. feb 2008

sweet, u nás to tiež začínalo len tak v krátkosti a teraz motá asi všetky pesničky čo pozná, tak to trvá tých 10-20min, čo je ráno na záchode 😀

verulka
4. feb 2008

cat, nestresuj 😉 a potom hod aktualne info, ze co 😀 moje nervy, pred chvilkou som aj ja bola na svojom prvom utz...a teraz 😕 fuuu, srasne to leti...

tilly
4. feb 2008

cat a hoď aj foto z uzv, teda ak tam bude niečo vidieť 😀

sweetienka
4. feb 2008

tilly a vy ste ho naučili toľko pesničiek? ale asi aj v škôlke sa veľa naučil, že? my si spievame tak cca 5-6 pesničiek, viac nepoznám, niekedy ju to baví, niekedy ani moc nie....kolo kolo by robila stále
dúfam, že od septembra bude chodiť do škôlky a doplní si repertoár 😀

kattum
4. feb 2008

Tilly, dominik je velmi sikovny, tolko rozprava tolke pesnicky vie, vidno, ze sa mu venujete. My sa sice tiez venujeme, no zdaleka to nie je take slavne.
Aj ja prajem vsetkym Veronikam vsetko naj!
Verul, kde ste boli lyzovat, je dost snehu? Tato zima je divna, Brunko si v sneh este poraidne neuzil, boby, sanky a lopare su zatial nedoknute, nove, to je skoda...

tilly
4. feb 2008

sweet, niečo my a niečo v škôlke a niečo dedo, ale hlavne strašne často počúvame čanakyho a podhradskú a on aj z cd niečo pochytí... a keď ideme v aute, tak si to spolu spievame a tak sa asi najlepšie učí...

idete od septembra do škôlky? do štátnej? ideš už do práce?

sweetienka
4. feb 2008

tilly, no ja som strašná mamina v tomto, ja nezvládam počúvať detské pesničky na cd, to ja si radšej pustím depeche mode a hlavne v aute by som sa asi zbláznila, sme to raz vyskúšali ale viac ako 10 minút som nevydržala
áno plánujem ísť do práce a dať malú do škôlky, zatiaľ som v štádiu získavania infošiek čo kde a ako, pôjdeme popozerať aj štátne, budú dni otvorených dverí, tak uvidíme, do septembra by uz mala byť malá samostatnejšia a bez plienok

kattum, že 40tt, držíme palčeky nech to máš rýchlo za sebou a ja som už strašne zvedavá aké meno ste malému vybrali 😉

kattum
4. feb 2008

My sa v marci dozvieme, ci nas prijmu do skolky, dnes som odovzdala prihlasku. Nastupit by nam dovolili ale az v decembri, ked bude mat 3 roky, no platit musime od zaciatku sk.roka, od septembra, proste sila. Ale sli by sme do toho, nechcem byt dvoma s 2 detmi.

Baby, cchem kupit polohovatelne lehatko pre kojenca, na co si mam dat pozor pri kupe, mate nejake overene znacky?

sweetienka
4. feb 2008

to je veru sila, že musíte tri mesiace platiť a Brunko tam ešte nemôže chodiť, tu berú aj menšie deti ako 3 roky, ale musia byť cez deň bez plienok, čo zatiaľ nie sme, ale verím, že do septembra budeme
a prihlášku dávame až v marci
s tým lehátkom Ti ja neporadím, my sme nemali, ja som používala vajíčko z kočíka, dalo sa nastaviť na 3 polohy a keď bolo treba hojdala som ju v tom

verulka
4. feb 2008

kattum, boli sme na krahuliach. na horach je sneh 😉
ako to platit- za co? vsak to je hlupost 😕 strava sa plati podla realne zjedeneho a tie poplaky co su, sa zacinaju az od momentu realneho nastupu...teda aspon tajk je to u nas...

babulka
4. feb 2008

Katum, my sme mali lehatko L.Rossi, bola som velmi spokojna, mal bavleny potah, ktory sa dal prat, poloha pre chrbatik sa dala sklonit az do lahu, ked tam maly zaspal, malo to tusim az 4 polohy, alebo tri, teraz neviem. Este vlani v lete sa Matik v tom vyvaloval, ale uz je do toho velky.
My sme si vsimali kvalitu potahu, chceli sme bavlnu, aj ked tu treba prat, neda sa ocistit ako tie umele materialy, a ten sklon, ci sa da dat az na lezanie. A tiez ten mechanizmus na sklapanie, aby bol lahko manipulovatelny.

Nam Matika zoberu do tej skolky, kde chodi do jasliciek, som velmi rada, lebo maju velmi vela prihlasok a dost musia odmietnut. Ale uprednostnuju deticky, co chodili k nim aj do jasiel. Inac neviem, kde by ho zobrali, skolky su na prasknutie.

ena
4. feb 2008

kattum, my mame toto chicco relax play lehatko a ja som spokojna https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tilly
4. feb 2008

cat ako???

kattum, my sme mali jané, tiež to bolo polohovateľné a super

cat
autor
5. feb 2008

ahojte, konecne sa dostavam k PC, no vsetko je ok, babo ma 8,8 mm, krasne mu bilo srdiecko..🙂 hodim fotku.

Tilly a ty ako u dr.?

kattum
5. feb 2008

Cat, to je super, uz mas aj tehu knizku? Ja uz len cakam a cakam, uz sa mi nic nechce, ledva som obed navarila, nastastie teraz Brunko spi, tak sa idem natiahnut tiez. Snad to uz nebude dlho trvat, uz sa nevladzem starat o maleho a nikto mi nepomoze. Naivne si myslim, ze si v porodnici oddychnem...

cat
autor
5. feb 2008

Nie, Cupanik nechce davat knizky pred 12tt, vraj to ma cas. Som ho rozosmiala mojou tradicnou otazkou s vystrasenymi ocami, ze ci si je isty, ze je tam len jedno babo 😀 tak je len jedno 😎
Kati to ti verim ze sa uz nevladzes starat o Brunka, ja este eni brucho nemam a som nemozna, stale sa mi chce spat. No musis vydrzat a potom nabehnu babky pomoct.. 😉

pindula
5. feb 2008

jeeej, kati,..fotecka je nadherna 🙂 ...kedy ides najblizsie za cupanikom? mozno by sme sa mohli stretnut na chodbe...ja onedlho za dittem zacnem chodit ako na hodiny klavira 😀 😉

cat
autor
5. feb 2008

ahoj Lindi, 3.3. idem. ozaj, mas uz rezervovanu tu nadstand. izbu na Kramaroch? Kolko to treba dopredu aby ju clovek vobec dostal?

verulka
5. feb 2008

cat, no vidis, ze je vsetko ok. Teism sa zo srdiecka 😉 pindi ahojky 😉
kattum, neboj cochvilka bude po vsetkom 😉

tilly
5. feb 2008

cat, super, to je fajn, my máme tuším dvojky v rodine, že? tuším mama mi hovorila, že babka mala nejaké sestry dvojičky, alebo čo...,

kattum, to ti verím, držím palce, nech to máš čo najskôr za sebou 😉

u doktorky asi tak, že mi zobrala krv a poslala na GTT ako v tehu, kvôli tomu, že domčo bol taký veľký, ale vraj mám veľa mužškých hormónov a preto neviem otehu... len to treba ešte skontrolovať

cat
autor
5. feb 2008

tilly keby len dvojicky, my aj trojicky, z maminej strany..mozno to bude zniet blbo ale ja som si fakt vydychla ze je tam len jedno.

verulka
5. feb 2008

cat, neznie to blbo...aj ja som si vydychla 😉
tilly drzim place

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pindula
5. feb 2008

kati, praveze sa neda rezervovat 😖 ...musis im to tam nahlasit, ked tam docvalas, ked dotlacis, tak oni čeknu, ci je nieco volne a supnu ta tam a ak nie je, tak ta supnu na normalisch izbu...ale dufam, ze sa nam take nic nestane 😅 ...vraj sa to tam priebezne uvolnuje 😉
kati, tak si dam do kalendara 3.3. a budem sa snazit tomu terminu prisposobit 😉

verulka, ajojky....inak som najnovsie kolegynkou tvojej kamaratky Janky List..... ...nechcem vypisovat jej cele priezvisko 😉

ziza...veru, leti to nenormaaaaaaaalne, ze neveriiiiiiiiiiiiiim 😅 ...ani sa nenazdam a krpcek bude uz u nas domka spinkat a ja si to pojdem hodit, lebo nebudem vediet, co s tou malou "salámkou" mam riesit 😅