Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
1. feb 2009

Kati, mam za sebou alergo testy a zistili mi alergiu na nikel, kobalt a chrom. Vdakabohu, ze nic horsie Kozu uz mam cistu, takza ani ziadnu liecbu netreba, len sa musim tym kovom vyhybat, co asi pojde v pripade niklu dost tazko, kedze je aj v eurominciach 😀

tilly
1. feb 2009

babulka, no super, to je veeeľmi slušné...

takže barunka sa presťahovala, no super, som myslela, že má veľa práce, preto sa neozýva a snilko???

verulka
1. feb 2009

Babyyy, mne sa dnes pokazila vaha- ukazuje krasnych 61 😀 ale som sa vazila u kamosky, takze ten udaj nebude presny..mam 68,5 😀 babuli, super, miery musim etse zistit, krasky, pekne IP ocakavam 😉

kattum
1. feb 2009

verulka, krasne fotky, Ron vyzera starsie ako nas risko, ale to je tymi vlasami

certica
1. feb 2009

caute baby, no pekne vam to ide, musim vas pochvalit 😉 😎
verul, MM zahlasil, ze ved ron je podla neho na teba 😀 😎

verulka
1. feb 2009

certi, pozdravujem 😀 ajkina triedna zase tvrdila, ze ajka je na Dura 😎

verulka
1. feb 2009

kattum, no neviem, ze ci starsie...on je taky trulko, ze az 😀

ena
1. feb 2009

Filip dakuje vsetkym za gratulacie 🙂

certica, doobre si pamatas, ja mam narodky dnes 🙂 takze dik 🙂

babulka, ale vraj v eurominciach je toho minimum, ale pre istotu pouzivaj asi radsej vsade kartu 😉

verulka, aj my sme vcera robili vanove foto, lebo filip objavil plavecke okuliare, tak hned musel otestovat 🙂

kattum
2. feb 2009

Ena, vsetko najlepsie k narodeninam, krasny datum 2.2.77! Takze tentoraz 22.narodeniny, ze! Dobre si pamatam, mna to caka za mesiac a den!

verulka
2. feb 2009

Eni, tebe tiez vsetko naj...a nech do tretice vyjde Ninka 😀 😉

mixka
2. feb 2009

ena, filipkovi a aj tebe vsetko naj naj 😵

certica
2. feb 2009

ena, tak aktualne vsetko NAJJ, som vedela, ze nejak zaciatkom feb.
baby, ja budem mat o mesiac 33 😲 . pekne cislo, ale dalej by to uz postupovat nemuselo 😀

tilly
2. feb 2009

eni, všetko naaaaj
čertica a kristove roky... hmmm, to mi moc nejde k sebe 😀

certica
2. feb 2009

no dufam, ze este neumrem 😲 😀

verulka
2. feb 2009

certi, takze zurka? 😀
kock,y uz je up-date v albume...som zvedava na ostatne spoluchudnuce kocky 😉

sranda
2. feb 2009

no verul, chutne si to napísala, že do leta sme kočky-take mile povzbudzujuce, akurat si davam baklazan s cukinou a utekám pre malú. U mna bude uspech dostat sa pod 70, lebo prve kila pri takejto nadvahe idu ryyyychlo.

kattum
2. feb 2009

Kocky, u mna sa to nehybe, ale ani som nic preto nerobila, no od vcera uz sa i ja stravujem ako vy, takze marcove meranie snad bude uspesnejsie. Verulka, mas v IP udaje.

verulka
2. feb 2009

kattum, aktualizace provedena 😎 kattum, presne ako pise sranda, pri vacsej nadvahe to ide rychlejsie dolu...ja ked sa dostanem na 65 tak budem happy, a potom nastane tvrdy boj, aby to slo nizsie 😉

kattum
2. feb 2009

stale chodis do posilky s trenerkou, ci uz sama?

kattum
2. feb 2009

baby, zacinam si odkladat peniaze na novu garderoby, v lete nam bude vsetko velke a to co sme nosili pred 5 rokmi uz nebude "in". 😀 😀 😀

tilly
2. feb 2009

u mňa bude tiež úspech dostať sa pod 70 a pod 65 budem takááááá cica, že ma bude musieť muž doma zamykať 😀

emjee
2. feb 2009

kedykolvek sem clovek nakukne, tu sa furt len chudne 😀

tilly
2. feb 2009

tak vieš, čo už na tej "nudnej materskej" 😀 niekto priberá, niekto chudne, ale cat, klobúk dole, chcela by som mať, tak desatinu tvojej pevnej vôle...

cat
autor
2. feb 2009

verulka IP, poslala som ti tie miery, akurat ze najviac mi slo dole spodne brucho,lenze tento udaj asi neni zaujimavy pre tabulku. Tam mi odislo 6 cm, takze mi padaju vsetky gate, aspon si konecne kupim nove.

verulka
2. feb 2009

tabulka je up date 😉
kattum, teraz este chodim s nou, ale uz zacnem aj sama 😉
cat, aj mne krasne zliezlo spodne brucho, ale teraz mam nafucane ako balon, drzim vodu, kedze ocakavam 1x od jula 2007 kramy 😝

cat
autor
2. feb 2009

veruli, ja teraz tiez cakam, ale uz 3.krat od porodu 😝 mozno aj preto tie udaje z brucha vobec nebudu presne, ale ved to je jedno nakoniec, dolezitejsi je osobny pocit. Ja som inak teraz vyrazne polavila vo vsetkom, deti su stale chore, hore aj v noci kedze nemozu dychat,len beham s odsavackou ako taky cokel 😒

verulka
2. feb 2009

cat, noja sa drzim, hlavne co sa stravy tyka a cvicim ako vzdy, ale minule mi nesla vaha ani par dkg dole, lebo ja sa fakt nafukujem 😀 snad sa mi rychlo pustia a potom odide aj voda...
fuu, tak sa rychlo vyzdravte 😉

tilly
2. feb 2009

cati, simonka ma aj sopliky? to je zle... rýchlo sa uzdravte 😉

verul, od júla 2007? 😲 tak to si ani nepamätáš, aké to je 😀

verulka
2. feb 2009

tilly, praveze terajsie krce mi to veeelmi rychlo ozivili 😝 ako ja super rodim, ale zato kramy si brutal odtrpim...tak som zvedava..
jo a odvazila ma trenerka, takze si musim opravit udaj 😀 taka som happy 😵

tilly
3. feb 2009

ja som dnes tiež dostala a tiež mám kŕče, to ja nemávam, au au au... ešteže mám kopec roboty, takže na to nestíham myslieť 😀