Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
3. mar 2009

aktak, prihlášku si daj, budeš mať väčšiu šancu na budúci rok... aj keď zamestnaných matiek bude vždy dosť...
eni, ty ich môžeš dať na budúci rok potom spolu 😉

aktak
3. mar 2009

ked tam teraz pojdem si budu mysliet ze mi sibe ze som zaspala dobu 😀

ena
3. mar 2009

aktak, ved prihlasky sa cely marec podavaju, tak v pohode 🙂

aktak
3. mar 2009

ale myslim ze vsetci tam boli nastupeny v pondelok 😀 tlacivo mi daju v skolke a s nim k doktorke?

ena
3. mar 2009

aktak- ano, ale ked ma skolka web stranku, tak niekde maju talciva aj na stiahnutie na webe a napr petrzalka ma tlacivo na www.petrzalka.sk

verulka
3. mar 2009

inak kocky, za potvrdenie prihlasky sa plati odvzdy 😀 aj ja som platila, za seba- gympel aj VS, za krpcov som platila ci MS alebo aj teraz ajke gymko..rposte sa to plati fakt odvzdy 😉

sranda
4. mar 2009

tak nasa skolka je asi indi-vindi. Pre prihlasku som bola vo febr. 08 s tym ze chcem umiestnit dieta v skolke od jan 09. V sept. 08 sa otvorili 4 prve triedy, v kazdej je okolo 25 deti aj s terajsimi jan. stavmi. Tiez som platila u dr. poplatok za potvrdenie prihlasky, no na hlavu postavene, ale neva.

Kati a neskusila si jej to jabko podusit troska, normalka len do katrolika, ono pusti stavu a tak zmäkne, mozno ze surove obsahuje tak silne vitaminy, ze to jej organizmus nevie este spracovat.

certi, mladši čerťo je chutny, na tom koberci zaspal?

tilly
4. mar 2009

domčo dnes ráno v škôlke plakal... nebol tam jeho naj kamarát ☹

sranda
4. mar 2009

naša malá tam v pond. spala prvy krat. A ked ju zacali davat do pyzamka sa rozkaslala, a potom povedala, ze ja kaslem, ja kaslem a zasa kaslala 😀 . No herecka, akoze ved zavolajte mame ja tu nemozem spať ked kaslem. Tak sme sa smiali s ucitelkou 🙂 .

certica
4. mar 2009

srandi, nie. to on sa tak hocikedy v polke vety polozi, akoze oddych 😀 , ale je to otazka cca 5 sekund.

tilly, a to vzdy, ked je tam bez toho kamosa?

sranda
4. mar 2009

certi, a este som zabudla, to auto v ňom tak rad sedava? Tuším ho tam aj nakrmiš, lebo tam sedí ako taký dubáčik, celý je happy, ani nemukne to vyzera.

certica
4. mar 2009

no, v tej tatrovke ho vozim, bez pohybu vydrzi tiez len par sekund, co som ho stihla cvaknut 😀 . este mu musim navrtat hojdacku, lebo uz niekedy neviem, co s nim. a viki sa v nej zvykol dost dho zabavit

sranda
4. mar 2009

aha lebo v nej sedi na viacerych fotkach. ano tatrovka to je som si nevedala spomenut na nazov, najprv som chcela napisat, ze zlte auto ☹ . To je tym, ze ja len gumicky a sponky, babiky-krmime, puzzle a kadejake babske somarinky. Hojda je dobra vec, uz sa tesim na jar ako vypadneme na ihko s hojdou.

kattum
4. mar 2009

Tak som sa nastavala, Brunko nahadzal polku WC papiera do zachoda po ustrizkoch, plna misa az po okraj a potom zahlasil, ze to on, nie, ze to Risko. (Risko uz 2 hodiny spi) O zabavu som mala postarane.

mercy
4. mar 2009

Baby, práve mi prišiel kôš pre bábätko. taký je krásnučký, som sa normálne roznežnila...

tilly
4. mar 2009

čerti, hej, vždy, on je na tom chlapcovi strašne závislý, všetko po ňom opakuje, dokonca začína aj šušlať, lebo ten chlapec strašne škaredo rozpráva... som na nervy z neho, ale keď zmeníme škôlku, tak si nájde iného takéhoto, na ktorom bude závislý... 😠 😢

cat
autor
4. mar 2009

mercy 🙂
kattum 😀 no neviem neviem ci by u mna Tomas aj jednu netasol 😀 on zas zoberie hajzlaky a chce ich mat ulozene v rade ako vojakov,no des.
To jablko simine vadilo aj surove,aj vo vyzive, skusime teraz daco ine..

megg
4. mar 2009

Tilly, to poznam, Oli si nasiel kamosa Mateja a ospevuje ho stale doma 🙂 a najnovsie ma kamaratku Matildu, no normalne kamosi najvacsi 🙂 a vsetko doma co urobi spravne povie, ze to aj "Matida" tak robi 😀

mercy
4. mar 2009

Riško zase dnes ráno plakal, že nepôjde do škôlky,lebo Oliver ho bije.Už to viackrát spomenul, dokonca sa začal báť ísť zo schodov,neviem,či ho ten fešák nesotil.Nakázala som mužovi,aby im to v škôlke povedal, nech si to všímajú. Riško je taký, že by nikdy nikoho neudrel, takže vždy vyfasuje od takých hnusných agresívnych detísk.Moja suseda má syna, ona je zaltá a mám ju rada,ale ten malý vždy urobí Riškovi zle. Včera hneď ako sme sa stretli mu prešiel prepisovačkou po tvári-skoro mu vypichol oko 😠 Takým mamám nezávidím, ja mať dieťa, ktoré toto robí, prepadnem sa od hanby

tilly
4. mar 2009

megg, aspoň, že matilda to robí správne, ale my máme pravý opak, domino opakuje len to zlé, to dobré nie, len to zlé... hlavne ma štve to rozprávanie, dominik, keď je chvilku s nami, tak nádherne rozpráva, akonáhle je celý týždeň s jakubkom, nič mu nerozumiem, otras...

sranda
4. mar 2009

tilly, blahozelam k tehu, paráádička. To budú iné vianoce......... 🙂

tilly
4. mar 2009

dakujem 😉 😀

cat
autor
4. mar 2009

Miška!!!!! Gratulujem 🙂 🙂 🙂

certica
4. mar 2009

tilly 😀 😉

certica
4. mar 2009

cat, toto mal aj viki kedysi... ze vsetko presne zoradit. ja som mu nieco ulozila o milimeter dalej a on to bez slova posunul alebo otocil inak 😅 . bude aj horsie 😀

certica
4. mar 2009

kattum, mne dnes marťan tiez rozmotal cely kotuc toaletaku, od obyvku cez chodbu az do kuchyne. a snazil sa ho napchat "nastastie" len do pusy 😅

babulka
4. mar 2009

Tilly, juchuuuuuuuuuuuuuu, gratulieren!!!!!!!!!! 😵 tentokrat to stopro vyjde a v novembri bude mat Domco surodenca. 😵 😵 😵
Uz len mna nainfikovat, som v poradi a to tu zdrziavam, a potom srandu, megg, mrenku a sme komplet 😀

sranda
4. mar 2009

kristove husle, pozeram že zachvilu tu budem už len ja jednodietka. Aaaale neva veď aj to sa časom snaď zmeni.

cat
autor
4. mar 2009

este sweetienku 😵 😀

sranda
4. mar 2009

babul, potom zmenime nazov temy 😉 ..... este pindula ma napadla. Ozaj ako je s ekzemom polepsilo sa ti?