Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
15. máj 2009

viem viem, my sme chodili na nemcov v grecku, ale aj taliani robili, a robili dokonca aj pre dospelych kabarety, ale ved nato sa mohli aj deti pozerat. Som zvedava tento rok co bude. my sme si dokonca kupili cd solino poznas? Vynikos, tie dovolenkove destke hity.... Petra je blazon do toho.

tilly
15. máj 2009

kde v grecku? solino je nejaký kinderklub nie? to majú rakušaci alebo nemci 1-2fly cestovku a tam majú také kinderkluby, volá sa to solino... kde ste to boli?

sranda
15. máj 2009

ano presne, islo o nemcov a cestovku 1-2 fly. Boli sme na Rodose-Kolymbia hotel Mikri Poli. Solino je kinderklub, sem-tam bezi aj na super rtl, pre nich spieva Valker Rosin. Dufam, ze som to meno dobre napisala.

tilly
16. máj 2009

ten hotel majú aj slovenské cestovky, idem ho omrknúť 😉

sranda
16. máj 2009

ma ho saturejka.

tilly
17. máj 2009

videla som 😉

sue
17. máj 2009

...tak ja mám zajtra výročie... štyri roky od registrácie na MS...ale snorila som tam od februára 😀

verulka
17. máj 2009

sue, tak teda gratlujem 😀

sue
17. máj 2009

Veruli, ďakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sranda
18. máj 2009

jej sue, to je obrovsky vykon, ze si to tu vydrzala 😎 , blahozelam!!!!!! 🙂

verul, ozik, ako to je s nasou hromadnou dietkou? tusim ju vsetky opustili uz, som kuki tab. niezeby som reklamovala, ale ja taham dalej, momentalne mam 68 kg a do dovci musim zhodit 5 kg aj keby som mala len travu jest. Idealis by bolo 8, len neviem, ci sa mi to podari za 1,5 mesiaca, to by som mala aj rezervu.

tilly
18. máj 2009

srandi, kam sa chystáte a kedy na dovču?

sranda
18. máj 2009

na Kalabriu, koncom juna. Hodim ti do IP.... rozmyslam, ci mam brat golfky, ale asi hej, ved lietadlo ponesie a aj keby sa nieco stalo, mam ich z druhej ruky, model roka 2006....sedi tam rada, tak este posluzi.

kattum
18. máj 2009

Sranda, gratulujem k ubytkomna vehe, super! Neboj, nie si v tom sama, i ja drzim dietku dalej. Snad 1.juna tabulka bude, baby, hodte udaje Verulke!

sranda
18. máj 2009

kattum, jeeeeej dakujeeem. To som rada, ze este v tom plavas, musim nakupit opasky...lebo tie nohavice potrebuju opasok, nech to ma šik, predtym som si to nemohla dovolit, teraz uz tricko do nohavic v pohode, nato opasok, nech to predeli driek, kedze som malicka to vyzera velmi fajn. No,tak som si porozpravala o rozmaroch mojej mody. Drzim palce kati, len tak dalej, v pravom lete budeme cice ako bic.

ano verul, kludne mi nahod nove udaje.

kattum
18. máj 2009

mne zmizli prsia a musim nakupovat pradlo. A to este 1x za den kojim, som zvedava, co mi ostane po odkojeni. Risko je chory, takze stale to taham dalej, predtym sme boli na chalupe,... stale si najdem dovod preco neprestat s kojenim, som hrozna.

tilly
18. máj 2009

ja by som si určite golfky zobrala aj si zoberiem... lietadlo odnesie a občas dobre padne trošku dieťa povoziť alebo tam nahádzať tašky...

sranda
18. máj 2009

kattum, mne zasa pás, boky a zadok aj takych 10 cm by som povedala. Si pipi? vobec nie si hrozna, ved to je vynikos s tym kojenim, kamoska kojila do 2,5 roka. Ti verim, ze si zvedava, mne po odkojeni prsia ovisli, ako takej ciganke, predtym som vobec nepotrebovala podprdu, teda az po otehotneni som ju zacala nosit tak intenzivnejsie. Teraz po strte vahy som sa dostala do povodneho cisla,....tak som happy.

verulka
18. máj 2009

krasky majovu meracku uz preskocimea pockame na junovu..no ja viem, ze ciel ostane nesplneny...u mna...teraz cvicim len doma, lebo nemam ako sa dostat, a vaha mi hnusne stoji...ale neriesim...prost emozno po lete sa pohnem dalej...
ja to uz neberiem, ze dietkujem...proste jem po novom, az na prilezitostne alkoholicke prehresky 😀

sranda
18. máj 2009

verul, o.k. veduca 🙂 .

verulka
19. máj 2009

😀 😀 😀 😀

sue
19. máj 2009

Maminy nepoznáte niekoho kto by kúpil trojkolku? Málo používanú?

ena
19. máj 2009

Sue: trojkolku bike alebo trojkolku kocik? 🙂

babulka
19. máj 2009

Eni, sa budem opakovat, ale perfektne fotky 🙂 Kde ste boli na konikoch?

babulka
19. máj 2009

A este otazka 😀 ta vystava v Inchebe je pre beznu verejnost? Lebo Matikovi by sa to pacilo 😀 Tak len ci by sme tam nevyzerali cudne.

sue
19. máj 2009

Ena : trojkolku bike, trojkolku kočík nemáme od novembra 😉 Je to Hauck trojkolka a mám ju aj tu v bazári 🙂

Babulka, my budeme mať hypoterapiu 2x do týždňa v škôlke od septembra 😵 😵 😵 ale to je poriadne od ruky Vám

kala
20. máj 2009

ahojte kočky, potrebujem radu, som SZČO od marca tohto roku, chcela by som si dať to doplnkové dobrovoľné pripoistenie, kedže sa snažíme o 2 baby, len neviem ako to je pri SZČO a ako dlho to treba platiť a tak za každú info budem vďačná, Miška

ena
20. máj 2009

babulka: koniky? No to bola uplna nahoda, ked sme cestovali od nasich z vychodu, Filip si zmyslel ze chce cikat a akurat sme boli nedaleko Sivej brady - taky minigejzirik 🙂..A tesne pred tym sme si vsimli, ze na luke kopa deti a kone, tak sme si tam spravili zastavku. Je to blizko pod Spisskym hradom, je tam Spissky salas a pekne ihrisko pre deti a tie koniky asi teraz ako letna atrakcia.. Tak ked pojdete okolo, odporucam.. 🙂 A na Spissky hrad samozrejme tiez 🙂

A vystava, je pre vsetkych, ja som tam chcela ist tak na 2 hodinky, a nakoniec sme tam boli viac ako 5, Filip bol uz niekedy otravny, lebo do kazdeho auta chcel liezt, akoze, pre maminy po takych 2 hodinkach uz nuda, ale pre chalanov parada 🙂
Myslela som,z e skocime aj dnes, ale ked sme tam vcera boli tak dlho, dnes sa mi uz nechce 🙂
Inak, som bola prekvapena, lebo bolo dost malo ludi, ale to asi aj preto, ze je to cez tyzden..

cat
autor
20. máj 2009

ena, super fotky 😵 😎

tilly
20. máj 2009

kala, ja som szčo od februára, musíš tam mať normálne 270 dní zaplatených, ale vraj chcú to DDP zrušiť... skús mrknúť do paragrafov, teda sekcie paragrafy 😉

babulka
20. máj 2009

Pozerala som tu vystavu na webe, a maju dost blbe otvaracie hodiny...zajtra uz len do 16,00... 😝 Nestihneme, skoda.

Idem sa vam postazovat...dostala som mail (uz druhy) od nejakeho Petra, s temou o skodlivom ockovani, a ako sa mame my matky nad sebou zamysliet, ako ublizujeme svojim detom, ked ich davame ockovat. Bol to ocividne chain letter, alebo nieco podobne, ale nechapem, kde ma nasli... zeby odtialto? Tu mam pri registracii vyplnenu mailovu adresu... Fakt neviem, ale preco prave mna? A tex text - ciste vymyvanie mozgov, dalo by sa to posudit aj ako sirenie poplasnej spravy (akoze ked mi neikto napise, ze z mojho dietata bude autista, paraplegik a pod... no nech idu do riti. Viem, ze su tu nejake temy ohladom ockovania, ale do nich som v zivote neprispela, tak neviem. Noi chytila nas dalsia moda, tentokrat proti ockovaniu, zajtra to bude proti comu? Alebo za co? Ked dieta na 32. den po ockovani place, je to z ockovania, ked si nevie prdnut, je to z ockovania, ked ho ustipne komar, je to z ockovania..mne je to jdeno, nech si kazdy zvazi, ale nech s tym neotravuju mna... 😝 🙄