Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
9. okt 2007

mamusi,cauko,no vidis,oli ti pracovat nedovoli a mas to vyriesene 😀

cat,ani teba to nebavi?fajn,ze nie som sama,lebo vsetci na mna pozeraju ako na debila,ze boze,vies koko by si mohla zarabat atd...ale kedze nemam prax,tak to s tym zarobkom ani zdaleka nie je take ruzove ako si vsetci nezainteresovani myslia,ja proste nebudem robit to,co ma nebavi,chodit domov s placom a nervami a kazdy den stereotyp,sediet za pc od rana do poobedia,ja mam pocit,ze mi tak zbytocne utekaju dni a mohla by som ich vyuzit inym sposobom,no neviem,asi som divna 😨

mrenka
9. okt 2007

ozaj mamus,kedy idete domkov?nestavite sa?my ideme zajtra do tatier,ale v piatok vecer ideme spat,lebo tata ide opat na turnaj,takze budeme doma cely weekend 😉

mrenka
9. okt 2007

a este jedna otazocka,si tu dopisujem sama so sebou - ako sa ma silvinka?sa tu sto rokov neukazala...

megg
9. okt 2007

mamulka, jasne Oli to vyriesil 🙂 Ale aj tak sem-tam ma napadne , asi ako kazdu z nas, ze co bude po materskej...no ale na to este mame cas chvalabohu 🙂 Sak pokecame niekedy. Inak aj sme s mangelom rozmyslali ze by sme sa stavili, pokukali fotocky z dovci, len neviem, budeme mat zo sebou aj hafana...berieme ju z trojmesacnych prazdnin domcov. 🙂

Jeej tie Tatry to budete mat super, ale priprav sa na total kosu. Tu su rano 4stupne!!! ..kua dost zima 😖

mrenka
9. okt 2007

mamus,tak si crn a dohodneme,jo?kedy idete?vsak havo sa vybeha na zahrade a lili bude vo vytrzeni,lebo celu dovolenku nemala nic ine,len habo habo,tak sme jej tam aj plysoveho hava museli kupit 😀

no s tou zimou to je des,vcera doobeda sme isli von,normalne som malej davala zimnu bundu 😖 z tym 30 do tohto,nepriijemne 😠 😠 😠

cat
autor
9. okt 2007

mrenka, napisem ti ip ked budem matcas na obed a tomi bude spat. nechcem strasit ale sa mi zdaze ma nejake horuce celo, slak ma trafi ak bude chory 😢

babulka
9. okt 2007

Mrenka, cat - ja som vas presny opak, ja som rodena pravnicka 😀 Mna to bavi velmi, aj ked zas nie vsetky PP discipliny, alew vseobecne si u seba neviem predstavit ine povolanie. Ale mala som spoluziakov, co si tu skolu odtrpeli kvoli rodinnym ambiciam, to by som nedokazala 😕 Mrenka, tvoja mamina ma svoju pravnicku prax? Ja som uz uvazovala, ze prejdem do sukrmneho sektora, aj som mala viacero ponuk, za slusne peniaze, ale teraz pri Matikovi mi ja asi lepsie "v statnom". Casom sa to urcite zmeni. Ale ked ja som zamerana skor medzinarodnopravne a trestnopravne, co v sukromnom sektore...tam skor obchodne a financne, a to nie je my cup of tea. 😝

mrenka
9. okt 2007

cat,zeby dalsie zubky? 😕

mrenka
9. okt 2007

babulka,moja mama je notarka,ja neviem,robila som u nej pocas tehu,mne to proste nic nehovori,bavi ma iba trest..

cat
autor
9. okt 2007

mrenka, dufam ze len zubky...
babulka, ja som zacala zle..robit v zdr.poistovni s dochodcami kolegami je o drzku. moja jedina dobra kamoska z vysky robi u E.Valka, chce sa osamostatnit,len ona ma za sebou uz advokatske skusky..ze by som jej najprv robila koncipientku? 😀
ked mna bavi kreativna praca..ale u nas doma sa rataju len tituly 😖

babulka
9. okt 2007

Mrenka, tak to si neviem ani ja predstavit, pamatam si po skole, mala som dohodnutu jednu notarku, ze pojdem k nej robit koncipientku, este ze som nesla. Neviem preco, ale to mi nic nehovori. Mrenka, vsak chod robit trets priamo do terenu, viem, ze hladaju vysetrovatelov, tam je roboty zaujimavej az-az, len to ohodnotenie 😖

mrenka
9. okt 2007

cat a co by si chcela robit,co myslis tou kreativnou pracou?
babulka,no neviem...zatial sa nikam nehrabem,je mi s malou doma fajn,uvidime neskor..

cat
autor
9. okt 2007

mreni, neviem ti takto konkretne povedat, dokazem vyrabat hocico, ale vzdy to ostane na urovni konicka, nie zamestnania. Zaposlednu dobu som sila kostymy na brusne tance, vyrabala kochliky, kvetinace, kamoskam dokazem zabezpecit cele svadby skoro ako svad. agentura.. 😀 ale jak hovorim, to su len hobby..malokto ma to stastie ze robi to co ho ozaj bavi a naplna..

babulka
9. okt 2007

Cat, tak to je fakt s tym zlym zaciatkom. Ale koncipientku - preco nie? Je to sice ohodnotene uplne biedne, ale ak ta netlacia peniaze, dva roky vydrzis, spravis skusky a mas vystarano na svoj biznis. Potom ti pridem robit koncipientku ja 😀 Ja som spokojna, mam zaujimavu robotu, aj ked pre niekoho moze byt legislativa nudna 🙂
To s tymi titulmi........ja mam podanu prihlasku na rigo a este som anbi nezacala. Neviem, mne je jedno, ci mam pred menom titul, alebo nie. Nikde ho nepisem, len do uradnych dokumentov, este to, aby som ho mala na schranke alebo na nahrobnom kameni. to som povedala, ze ak mi daju titul na nahrobok, tak ich budem chodit strasit, kym ho neodstrania 😀

babulka
9. okt 2007

Sue, si tu? dostala si IP? Lebo mi padol konik a musela som ho znova nastartovcat, tak neviem, ci mi presla...

Cat, a preco by si nemohla robit to co ta bavi? Zalozit si napr. svadobnu agenturu? Alebo nejaky party-catering-business....co ja viem co este servis?
kamoska vystudovala filozofiu historiu na FFUK a dnes ma svoj kozmeticky salon, je uznavana, sikovna a stastna.

cat
autor
9. okt 2007

babulka 😀 pre mna je to rovnako "dolezite" ci Mgr. alebo JUDr. 😖

babulka
9. okt 2007

Alebo aj nic 😀

sue
9. okt 2007

Babuli, dostala aj som ti odpísala 😀 (že ak môžme, tak dnes ale okolo pol šiestej u vás a máš mi napísať ako sa k vám dostanem)

babulka
9. okt 2007

No tak to som ti odpisovala, ze ako 😀 Tak kuk IP este raz.

cat
autor
9. okt 2007

no presne, alebo aj nic...

megg
9. okt 2007

Cat, tak to organizovanie poznam. Mna to tiez ohromne bavi aj bavilo. Nastastie moj job bol o vela vela organizovani ale aj cestovani po slovensku, a to sa teraz s krpcekom neda. Byt pomaly cele leto kazdy vikend niekde prec. A zas ta kancelaria a sedenie tam ma ubiiiijaaa...stacilo mi ked som bola tehulka a uz som nikde necestovala furt som iba sedela ..no depka jak hrom 😒

mrenka
9. okt 2007

cat tak super,si sikulka,bude z teba dalsia lydia eckhardt?aj ta ma pravo..mna zase bavi licenie,chcela by som strasne svoj vlastny salooon,ale vsak ved to poznas,to je predsa pod uroven 😖 😖

megg
9. okt 2007

Ale ved teraz je kopec aj event agentur, tak skusit stastie sa da aj tam 🙂

megg
9. okt 2007

mamus, tak to je super, mne sa tiez nieco take lubi. Ja asi otvorim ten svadobny salon 🙂 a ty budes malovat 😀 A Cat organizovat svadby 😀 No co prida sa este niekto?

mrenka
9. okt 2007

ok,to beriem,super 🙂 🙂 🙂 😀

sue
9. okt 2007

...ja sa pridám s najväčšou radosťou 😀

mrenka
9. okt 2007

ozaj,kto pozera ordinociu?co sa udialo posledne tri diely?na kose markizu nechytali 😠 😠 iba ceske ocko,tak aj tam sme uplni odpadlici 😖

babulka
9. okt 2007

Baby, tak preco o tom len rozpravate? 🙂 Ved to, co ste prave napisali, znie ako super napad, nieco, co sa da perfektne robit pri detickach a je to presne v duchu vasich kreativnych predstav. Viem si predstavit firmu, ktora by s takymto zameranim mala uspech. Vazne. Ved zalozit dnes s.r.o. cku nie je problem, vstupny kapital vam pozicia hociktora banka bez mihnutia oka.
A teda aby som len nemudrovala, pomozem vam s papierovackami. 🙂

ikke
9. okt 2007

mrenka:
http://archiv.markiza.sk/?31337d=&31337p=20&313...
vpravo dole vyber a pozri (ak mas cas 😉 )

geegee
9. okt 2007

🙂 vidim, ze sa tu vo velkom sniva...pridam aj ja svoj najnovsi vymysel...neviem nakolko zrealizovatelny..po x rokoch od skoncenia druhej materskej, by som chcela mat skolku. Nedavno som si pozerala stranky MS v Blave a teda je z coho vyberat. V Ruzomberku je co ja viem, jedna MS, ostatne nepoznam, ale verim, ze by maminky dali deti do lepsej, krajsej, skolky, kde by bolo menej deti, iny program a pod...neviem, ci by sa skolka uzivila, aspon na svoj chod aby zarobila a na mzdy 😠