Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
11. júl 2007

cat, ja uz tiez asi nebudem nic ine citat, ono ani nejde, ze by som sa rozculovala, to nie (na to mam ine spustace, nez je toto forum 🙂 ), vies ze ja mam svoju hlavu a niekedy aj popisem impulzivne kraviny 😝 , takze ked si svoj nazor napisem, je mi jedno, co si kto o nom mysli, aj ked ma nazory druhych zaujimaju, ale niektre veci su nad moj pochop, niekedy mam pocit, ze ja som ta blba a nenormalne je normalne (s faciacimi tehotnymi a pod, citala som aj temu fajcenie, ale bolo mi z toho divne spatne)

mrenka
11. júl 2007

babulka rada by som si to precitala,len neviem kde mam hladat 😕

babulka
11. júl 2007

Sue, a potom je to o com? Robim zo svojho babatka pokusneho kralika? Ved take riadne donosene dieta dokaze rozhadzat aj navsteva, nie to este tyzden nutenie na nocnik a potom uz nie - ved to je zrele na psychozu, u takto narodenych deticiek s nezrelou nervovou sustavou, ktore potrebuje akurat tak vela papat, vela spat a vela, vela lasky je taketo robenie pokusov tragicke.
Ale ako som pisla, nic ma do toho nie je, len ma to zaraza.

barunka
11. júl 2007

baby, aj vás vie behom sekundy tak vytočiť chlap?? ja mám toho môjho práve teraz sto chutí zabiť 😠 😠 😠 😠

sue
11. júl 2007

Babuli, ja tomu nerozumiem ☹ veľa veciam a veľa "matkám" ženám nerozumiem prečo robia to čo robia... dieťatko keď sa narodí potrebuje presne to čo si napísala - byť napapané, môcť spinkať a mať veľa veľa lásky 😔 keď tam čítam to čo sa tam píše tak mi je divne... ja by som to nerobila ani psovi, nieto ešte diaťaťu 😔

babulka
11. júl 2007

ja som sa tam uz raz ozvala, ze ci sa neboja pripadnych psychickych problemov, ktore mavaju deticky, ktore boli predcasne nutene robit to, na co nie su ani somaticky, ani psychicky zrele a schopne (v tomto pripade pomocovania v neskorsom veku), a bola so oznacena za triedneho nepriatela, ze naco chodim provokovat do ich temy, ze oni vedia co robia... Iste, nech sa paci. Ale potom sa tu nehrajme na tragedie a sustrasti a sviecky a neviem co, kto chce kam, pomozme mu tam.

barunka
11. júl 2007

jaaaaaj baby, presne ako cat hovorí, také témy radšej nečítajte. Mne tiež hneď stúpne krvný tlak a som schopná popísať všetko, čo mi príde pod prsty a nie je to vždy práve lichotivé. Ale už radšej čuším.
A čo sa týka tej bezplienkovej metody, je to otras, nikdy by som takto netrápila ani Simi, nie to ešte drobčeka, ktorý sa len teraz narodil a jeho jedinou "prácou" by malo byť papanie, grganie, spinkanie a kakanie.

sue
11. júl 2007

Babuli, ja som to čítala vtedy 😔 a je to naozaj tak... každý si je strojcom vlastného šťastia... len bohužiaľ alebo našťastie rodičia sú aj strojcami šťastia svojich detí...

babulka
11. júl 2007

Barunka, presne. Ozaj a cim ta vytocil chlap? Mna vytaca niekedy aj niekolko dni vkuse ( a ja jeho) 😀

kattum
11. júl 2007

Ja sa otvorene priznam, bola by som na to leniva (myslim bezplienkovu metodu), i tak sopm na zaciatku ledva nasla cas si vlasy umyt a este sa strat, kedy curat a co pocura, tak to nie. Ale veru babule, citajte len nas V/NM II. a nervy budu v klude.
Moji obaja chlapi uz spia a ja pomaly idem tiez. My sme posunuti, vzhladom na to, ze nas mlady pan vstaval dnes uz o 4.
Sue, uz ti puchne brusko? Ako sa mas?

sue
11. júl 2007

Kattum, teraz sa mi zdá (od štvrtka huráááá neblinkám) že brušeno rastie zo dňa na deň 😲 tak sa moc teším 😵 ke´d som dobre napapaná, aj sa cítim ako tehulka 😀 tak si to pomalinky začínam naozaj užívať 😵aj ľudia mi už hovoria, že to na mne vidno - teda že tak žiarim a tak 😵 (a dnes mi spolužiak z gympla povedal, že mám nádherné prsia... som sa skoro rozpučila od smiechu 😀 😀 😀 )

babulka
11. júl 2007

Kattum, o stvrtej? Jeeeminenko 😒

Neda mi neprirovnat to k jednej znamej, ktora veselo stopala svoje dievcatko od troch mesiacov krupicou, kravskym mliekom, pribinacikmi, ked mala rok malej zistili alergiu na lepok, cize bude dozivotna celiaticka, do toho pridruzene dalsie alergie, tazku anemiu kvoli nedostatku zeleza, boli v nemocnici na transfuziach erymasy, a teraz ju mame vsetci lutovat, ze je jej dietatko nemocne a aky ma ona tazky zivot. Jedine koho lutujem, je to dievcatko, lebo kvoli sprostej materi ma dozivotne zdravotne problemy. Tymto som vobec nechcela povedat, ze si niekto moze za to, ze sa mu predcasne narodia deticky, to v ziadnom pripade, len ked sa mi uz take nieco stane, zabezpecim takemuto babtku bozsky pokoj, spanok, jedlo, lasku... a nie ho trapit pokusmi, pri a po ktorych to jedlo aj tak vyzvracia, vdaka tym pracudesnym poloham. pre mna je to tyranie a basta.

zuz11
11. júl 2007

ahojte,
tak idem sa pochvalit 😀 klinceky zabrali 😉 dakujeme Cat 😉
este sme sice obodkovany ale nove bodky uz nepribudaju 🤐 🙂

mrenka
11. júl 2007

chuda malinky,to je des 😢

babulka
11. júl 2007

Zuz, jeeee, som ti chcela SMS, niektore veci som v Next nasla, niekde mi nesedeli katlogove cisla a bolo tam nieco ine detske - posli mi link na tie veci, co si chcela, mozem to poslat sestre, nech to donesie, ked dojde o tri tyzdne, ked sa bude dat. Ale nech presne viem co, lebo teplaky neboli teplaky, a tusim este capacky neboli capacky 🙂

zuz11
11. júl 2007

no nebudem vas otravovat, nechaj taaaak 😉 zachvilku nahodia novu kolekciu 😀 inak na slovensku zacibaju v nexte velke vypredaje, mohli by aj v UK a to by som si vybrala 😀
jaj a o bezplenkovej nehovorte, tiez ma tam par krat sprdli a poslali niekam, lebo ze som to dostatocne nestudovala 🤐 tak asi som zla matka, ked Hanka svoje potreby robi do plienok, a podotykam papierovych 😀 co tiez som macocha 🤐 ale nezabite ma ja ked Hanka zacne samostatne sediet chcem skusit nocnik 😀

cat
autor
11. júl 2007

jeej zuz, to som rada 😉
babulka, ja sa zásadne téme bezplienkovej metódy vyhýbam takže neviem o kom hovoríš našťastie..
k fajčeniu- no vieš, výhovorka že aj moja mama fajčila v tehotenstve, tak aj ja to robím-pre mňa znamená len tolko, že aj inteligencia sa dá asi vo velkej miere zdediť..a je mi fuk kto si toto prečíta, to je moj názor ktorý mi nikto nevezme. To čo je za osoby u kt. je silnejšia láska k droge ako k vlastnému dieťaťu?? vidíš, zas sa rozčulujem 😀

Robím tabulku nás v tejto téme, no chýbajú mi údaje asi od 5 maminiek, idem ich pýtať cez IP..

zuz11
11. júl 2007

cat a co tak napisat alex a poprosit ju o jej tabulky? 😀

cat
autor
11. júl 2007

zuz, ja som si od alex uložila do PC tabulku maminiek 2006 takže je to minimum čo mi chýba a chcem pridať aj verulku a snilka kt. v tabulke neboli. A teba si tam veru tiež pripíšem, veď sem tiež prispievaš,ok? 😉

zuz11
11. júl 2007

cat, mozes, inak neuverite ale dnes som si precitala celu tuto temu 😀 to som v jednotke nestihala 😔 ja sa inak vsade vterknem 😀

cat
autor
11. júl 2007

takže tu to je, jasné že to neskôr doplním/opravím ak je niečo nepresne:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

musela som to dať do tomiho albumu nakolko viac ako 3 albumy nemožem mať 😀

tilly
11. júl 2007

baby, mam asi zapal mocovych ciest, takze, domov pridem asi 1v1 ☹

ale posnazit sa mozeme, prave tu mame salsa a merenge vecer, kazdy den su tu diskosky pre deti, len to ma jednu chybu, je to v miestnosti, kde je internet 😀 idem tani tani paaaa

sue
11. júl 2007

Tilly, akurát som ťa chcela sfúknuť čo tu robíš 😀

babulka
12. júl 2007

cat, ty si uzasna, ta tabulka nema chybu 🙂. Inac skus sa prihlasti pod inym nickom, napr. maminky alebo co, tam budes moct mat tiez tri albumy 😀

zuz, coby, neotravujes, aj tak ja som Matikovi vsetky veci nedoniesla, kedze ako som pisala, kufre boli na prasknutie, takze som tam este nejake jeho ponechavala, aby mala aj segra co doniest, a este jedny pre mna kraaaasne cizmicky jesenne, fnuk, nemala som ich kam zbalit. Ona by mala prist okolo 7 - 8 augusta, tak to uz budu vypredaje, vska ked si daco pohladas, posli mi link, ja jej ho preposlem, aby sme presne vedeli, co, ked tam maju chaos v internetovych ktalogoch a v obchodnych domoch v tovare 😖 Ale je pravda, ze uz vela vec bolo zlacnenych, takze mozno aj preto.

sweetienka
12. júl 2007

krasne ranko 😉
cat, super, ze si zalozila novu temu, aj ta tabulka je super 😉 sikulka si
megg, mrenka, ja sa snazim dianku odstavit uz viac ako mesiac, ziadne UM nechce, vypluva, jeduje sa....no proste hroza, asi najviac jej chuti sunar, asi 6x potiahla. vraj by boli najlepsie, keby jej UM daval niekto iny, nie ja, lebo u mna citi MM, ale nechce ani od tatina 😒 a tiez ma hneva, ze hocikedy si zmysli zacne mi natahovat tricko, pritom vobec nie je smadna, lebo ked ju uputa nieco ine, hned zabudne, ze chcela mliecko
a este sa postazujem, idu nam horne stolicky a taka placliva a nervozna uz mala dlho nebola, kazdu chvilku cakam, ze sa hodi o zem 🙂 a ked jej niekto nieco vezme, spusti taky rev, ako keby ju nieco strasne bolelo

ervotoc
12. júl 2007

no to hej,mne to tiez dllllho otvaralo stranku 🙄 takto je to fajn 😉
barun a co snilko?zachvilku uz je to tadyyyy 😀 😀 😀

kattum
12. júl 2007

Sweetienka, veru, nech jej to UM dava niekto iny ako ty, nech ta nevidi, odporucam na 2 dni spi inde ako s nou v miestnosti. Nam to zabralo.

Cat, super tabulka.

mrenka
12. júl 2007

cat,paradna tabulka 🙂

sweetie,no vyskusam,uvidime 😉

inak uz ked je to v takom stave,ze taha babo tricko,tak je asi cas skoncit s kojenim,lebo to je hruza,mam malu sestranicu - 17mesiacov,je este kojena a boli sme na promocii,kopa ludi a ona sa zacala vesat na mamu a na plnu pusu vykrikovat mamina cece,no tak ti uz je neprijemne fakt...

sweetienka
12. júl 2007

kattum dakujem za radu, urcite vyskusame
este sa chcem opytat, ako casto babo potrebuje mlieko, staci vecer, alebo rano aj vecer? totiz jedna znama ma o mesiac starsiu dcerku ako dianka a ona jej dava UM len vecer pred spanim, vraj to spolu s kasami, jogurtami, syrmi vykryje tu potrebnu davku
mrenka, veru mas pravdu, ze je to neprijemne, dianka to este nevie pomenovat, ale povyzliekala by ma raz dva

cat
autor
12. júl 2007

ale babinky veď tá tabulka je maličkosť, ja sa rada hrám na PC 😀 opravím ju potom keď to budem mať komplet.
sweetienka, stačí ráno a večer mliečko, my tak funguje už dáávno..270ml ráno i večer, večer mu to miešam s kašou..
Bože keby ste to moje decko videli, včera letel ako víchol, potkol sa a narazil sa o roh skrinky, 3mm od oka. Má taký fokel akoby mu niekto dal parádnu päsťovku ☹