Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
27. aug 2007

babulka, ja som inak viac za SJK, može byť? Lebo do Medickej chodíme my stále.. ale prisposobím sa, tak napíš 😉
Dnes ideme do TT na nákupy a ak to stihneme tak aj do Senca na tie tigre. To bude niečo pre mňa, samé mačky 😀 😀

babulka
27. aug 2007

cat, SJK moze byt, aj som to chcela navrhnut, ze pre zmenu, ked posledne sme mali stretka v Medickej. Takze streda, cca 16,00 SJK, ihrisko za Auparkom? Keby prsalo, mame sa kam skryt, nie ako v Medickej, pod tu budku 🙂
Aj tak asi zbehnem predtym do Auparku, opytat sa na satnik, v Hilkovic maju zlavy, tak si dam spravit kalkulaciu.

kattum
27. aug 2007

Babulka, skus i Komandor su pri Carrefoure v Petrzke.

barunka
27. aug 2007

babulka, z hilkoviča máme aj my, sú kvalitné...

inak kočky, tento článok bolo to posledné, čo som na bábetko napísala. I keď som bola dohodnutá a prispievala som článkami pravidelne, končím... Už ma to bábetko hnevá....

cat
autor
27. aug 2007

Barunka, máš tam odo mňa odpoveď priamo od srdca! Ja na tie slepice čo chodia na babetko naozaj nemám slov!! kvoli tebe som si ho dnes naklikla ale vidím že sa nič nezmenilo..

barunka
27. aug 2007

cat, nemusela si písať, ešte sa obujú aj do teba. Tie dve sa obúvajú do každého, čo napísal nejaký článok, je mi trošku blbo, že z toho všetkého čo som napísala, si vzali len to, že sme Simi kúpili značkové topánky...

cat
autor
27. aug 2007

barunka, mne je to jedno, mňa primitívky nerozhádžu 😀 je mi ich lúto, nechcela by som byť taká zlá a závistlivá ako tá handy, tá musí mať ťažký život. Žijeme len raz a zapodievať sa takými vecami že kde kto chodí nakupovať a závidieť to potom, to je také úúúbohéé... inak ja som narazila na stránku s názvom čo ma rozosmial: www.nanicmama.sk 😀 na babetko kašlem zvysoka 😠

cat
autor
27. aug 2007

Silvinky, všetko naj k dnešným meninám 🙂 😎

barunka
27. aug 2007

aj ja si myslím, že handy trpí nejakými komplexami alebo čo, lebo nie som jediná, do ktorej naváža, kvôli takej hlúposti... 😀 😀 😀 ale čo už, niekto má a niekto nie 🙂
inak tá stránka vyzerá perfektne, musím si to poriadne preštudovať.

a ešte čosi, ak v stredu nebude pršať, tak vás prídem s tou mojou "mladou rozmaznanou slečnou" mrknúť aj ja. chlap maká, tak kašlem na neho...

cat
autor
27. aug 2007

ok barunka, príď, teším sa, budem vás čakať s mojím synom "od hlavy po päty v značkovom oblečení" 😀 😀 ale nie, vieš ja som si vždy myslela že len tí čo naozaj nemajú kam dávať peniaze takto obliekajú svoje decká,no odkedy mám malého, robí mi radosť ho pekne obliekať, vždy som bola škrob čo šetril a teraz mám na koho míňať, veď mám len jeho,proste oči mi zasvietia keď sa dostanem do obchodov ako CA, HM, či športových pre decká Adidas či Nike, nemožem si pomocť 😀 vždy to dopadne tak že malý je krásny a jeho mama ako socka 😀 veď sebe si kúpim až poriadne zhodím/čiže možno nikdy/ 😀 a neviem prečo by sa niekto cudzí mal starať do toho ako obliekame či do čoho obúvame naše vlastné deti 😠 😖

zuz11
27. aug 2007

mate malo vrasok ze sa zapodievate takymi vecami? 😀 ja si takych nevsimam ( ako je ta handy 😀 ) proste sa skor pousmejem nad nou a polutujem ju 😀 😉
tiez som si nikdy nepotrpela na znackove veci ale tiez na Hanke nesetrim 🤐 neda sa to 🤐

tilly
27. aug 2007

😖 tak my prídeme s domčom neznačkovo, ale zato na nablískanom golfíku 😀 😀 😀

prídeme, lebo náš tatino bude pracovať, som myslela zas na tú medickú, tam sme ešte neboli, ale prispôsobíme sa, hlavne nech tam nie sú nejakí pubiši 😀
o kolkej to vlastne je?

tilly
27. aug 2007

ozaj, mám bambulku II

mrenka
27. aug 2007

my mame vsetky tri bambulky 😉

cat,mozno sa pridame,dam este vediet,dufam,ze nam to konecne vyjde,sa tesiiim🙂

vsatko naj naj naj silvinka 😵

tilly,hydro ma teraz eksn,ze sept.odlety na baleary je gold AI zadara,len ci to nebude nejaky ofajc 😕

ena
27. aug 2007

a my nemame bambulku, uz nas funguje jedine NEMO.. 😉

sylvie
27. aug 2007

caute,
barunka, co koho do toho, ake veci nosi tvoje dieta.. pani nema co robit, ze riesi taketo veci? kasli na to, a len pekne pis.. 😉

dakujem za gratulacie, teda ak ste mali na mysli aj mna.. 😉

baby, ja som zvedava na tu novu bambulku co teraz budu tocit..

cat
autor
27. aug 2007

tak sme sa práve vrátili od tigrov, bože to boli kusy, mám aj nejaké fotos ale teraz musím utekať uspávať...
silvi, aj ja som zvedavá na novú bambulku, vraj jej bude ukazovať mama zaujímavé miesta na Slovensku, hrady, zámky a tak.. takto som to aspoň čítala...

barunka
27. aug 2007

cat, tak to ste už mohli prísť aj ku nám, z kostolnej je to kúsok a aspoň by si videla tú moju "fajnovú slečnu" 🙂 (inak aj ja míňam len na Simi, mňa by si hocikto pomýlil so žobráčkou spod mosta, veď aj u kaderníčky som bola po pol roku teraz 😀 😀 )

Baby a už vybrali novú bambuľku? Tuším ešte len teraz prebiehajú kastingy nie??

aktak
27. aug 2007

dnes som skoro isla elektrickou a nevedela som aky listok si mam kupit...len pre seba? ci aj za kocik? jedna mamicka mi povedala ze idem za tarmo tak teraz uz fakt neviem, poradite mi plis ak viete? zajtra tou elektrickou asi uz naozaj pojdeme v premiere tak nech hned neskocim s pokutou 😅 😀

na stretavku sa vam nenavtirneme lebo budeme s tatinkom travit volny den ale mozno nabuduce 😎 prijemne stretko, ma sa ochladit ak sa nemylim ale prsta by nemalo 😉

barunka
27. aug 2007

aktak, ak sa nemýlim, tak ty celý a kočík ako batožina polovičný... Aspoň mne to tak vysvetľoval nedávno ujo autobusár 😀 😀

aktak
27. aug 2007

aha, cize ak som student tak dva zlavnene - teda jeden cely? 😀

verulka
27. aug 2007

aktak, za plny kocik neplatis( teda ak v nom mas dieta) Vtefy to nie je batozina. Iba ak by si viezla prazdny kocik ( napr. z obchodu) Takze staci jeden polovicny 😉

verulka
27. aug 2007

teda aspon myslim, ak je to inak tak potom som obrala MHD o veeeela penazi.ale zase stretli ma aj revizori a nikto nic nevravel 😉

aktak
27. aug 2007

no tak som uz kon z toho 😀 tak snad ten jeden polovicny, ale mozno ak sa zlaknem kupim aj cely pre istotu 😎

barunka
27. aug 2007

no, tak teraz som z toho jeleň aj ja... V medzimestskom platím za kočík 7korún ako za tašku 🙂

cat
autor
27. aug 2007

Barunka a vieš že som na teba myslela? škoda že sme už mali málo času...aj tak sme došli na tie tigre neskoro, vraj najlepšie je tak na obed, ale neva, ešte sa tam chystáme spolu s boskou a denim 😎

barunka
27. aug 2007

cat, vidíš, tak to môžete prísť. Tu u nás síce nie je čo vidieť, ale aspoň konečne mi so Simi niečo uvidíme 😀 😀 😀 😀

inak, Simi dnes vypila tatinkovu kofolu z pohára a teraz si ešte stále pospevuje v postieľke. Som zvedavá kedy a či vôbec dnes zaspí...

smileko
27. aug 2007

TARIFA MESTSKEJ HROMADNEJ DOPRAVY V BRATISLAVE

Článok číslo 8
Tarifné podmienky pre prepravu detských kočíkov

1. Detský kočík s dieťaťom sa prepravuje bezplatne.

2. Detský kočík bez dieťaťa sa považuje za príručnú batožinu a pre jeho prepravu platia tarifné
podmienky uvedené v článku 2.

Zdroj: www.dpb.sk 😉

mrenka
27. aug 2007

babule davali pocko,streda sa ma ochladit na 16-20C a ma vraj prsat ☹ ☹ ☹

babulka
27. aug 2007

Cat, krasne cicusky 🙂 Robco sa nebal, a este s Tomim na rukach??? Ci bol tiger nazraty a na praskoch? Lebo ja by som k nemu nesla ani za svet 😲
Barunka 😉 sikulka, z pohara, to u nas nehrozi, u nas flaska s cumlom isti den 😀 Z toho sosaka sa nenapije ani za svet. Ale co uz, ja mam fotky, ked som mala cca tri roky a pijem tam cajik z flasticky....a myslim, ze som nedopadla zle, hm? 🙂 Teda nejak zaostalo v pomocnej skole (aj ked pravnicka je tiez svojim sposobomk ako pomocna 😎 )

Inac je tu jedna tema, zase raz som natrafila na nieco, co ma pobavilo nadmieru. Dost intenzivne sa tam diskutuje....baby, asi starnem, hrozne. 😵