Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
12. júl 2007

Cat, ďakujeme za zaradenie do tabuľky 😵 a som veľmi rada, že som teba a tvoju krásnu rodinku konečne spoznala aj naživo 😵 😵 😵
Verulka, my sme sa nestretliiiii 😢

babulka
12. júl 2007

Cat, dobre fotos 🙂 Posli mi matikove mailom, please 😎

My sme dosli domov skoro bolo sedem hodin, Matik sa ani nevyzul, a uz utekal k telke, pustil si DVd s krikom ze Puuuuuuuuuuuu a Iiiiiiiijooooor (teda Winnie the Pooh a ten somarik, co sa vola Eeyore). teraz uz spinka, bol asi zmoreny z toho chodenia hore po schodikoch. a mne sa drieme z toho piva, len musim este zehlit 😖 Buduci tyzden zas a znova?

verulka
12. júl 2007

Sue, my sme radsej sli, nakolko by sa mi v pizzerke nudili. Takto sme dosli domov skor ako tatino a uzili sme si ho 😉 .
Cat krasne fotos, a klido stretko pristi tyzden- medicka je fajn- alebo kupanie na Drazdiaku 😎 ?
Kocky, tie deturence rastu ako z vody 😕
Zuz my sme zacali asi 10mes, ale to preto, lebo dovtedy nebolo leto. To zavisi ako dlo ju t bude bavit. No ja si to neviem vynachvalit- je to super. My sme jazdili do 2,5roka vsade.

sue
12. júl 2007

Cat, krásne foto, konečne nejaká kde vyzerám ako tehulka 😵
...a my sa radi pridáme, len vždy asi takto neskoro ☹ tak Verulka dúfam, že sa nám podarí stretnúť 🙂
...a inak som vás a deťúrence moc rada videla, aj keď v eline som skoro zaspala 😀 ale pizza bola fajnááááá 😀

verulka
12. júl 2007

sue, nam nerobi cas problem- my vydrzime akokolvek dlho. Aj teraz som mala plny batoh jedla a pitia, aby sme boli pripraveni, ale ten lejak 😒 takze nabuduce pojdeme nadlhsie 😉 uz sa tesim

zuz11
12. júl 2007

aaaaaa.... vy ste mali stretko a ja som ho prepasla 😢 co ste ma nekopli do zadnice 🤐 medicku tam tuna na skok 😢

babulka
12. júl 2007

Veruli, ak bude voda ako tak a bude teplo, tak my v nedelu urcite budeme na Drazdiaku, ale my zvykneme chodit tam k ihrisku na opacnu stranu, k antolskej, lebo tam je mierny briezok na lezanie aj do vody sa ide pekne postupne, aj ked Matik by sa tam najradsej vzdy hodil. Aj v nedelu sme boli poobede, voda bola dost brrrr, aj ked slniecko prazilo a Matik hlava nehlava do tej studenej vody. Ja smozrejme za nim, vsak si nenecham utopit dieta, ale moja celulitida ma musela v tej studenej vode dobre preklinat 🙂

sue
12. júl 2007

Inak v nedelu by sme sa pridali aj my, najmä ak bude teplejšie ako dnes 😀

zuz11
12. júl 2007

sue, na nedelu hlasia 36 😀 pocitova 40 😉 a v sobotu 32 pocitova 33 😀

sue
12. júl 2007

Zuzi, ja predpovediam veľmi neverím 😝

babulka
12. júl 2007

Tak sme s matikom a celulitidou znovu na plaaaaaaaaaaazi 🙂 aj v sobotu

zuz11
12. júl 2007

sue, no divim sa ale tymto to uz dost dlho vychadza 😀 mam tu tu predpoved vzdy ked sedim pri PC dle v rohu na 3 dni dopredu a aktualnu a zatial sa velmi nemylia 😀 zajtra hlasia idealnych 26 🙂

cat
autor
12. júl 2007

sue aj ja som velmi rada že som ťa videla, teraz neviem či si aj minulé leto nebola na tom velkom stretku v kúrii,tam bolo straašne vela ludí..

Baby ale vážne, nedelu ak bude pekne, TAK STRETKO PRI DRAŽDIAKU,ok? mne už dnes volala svokra či dojdeme do Petržky...

Babulka, čítala som že celulitída má 4 stupne. Ja mám ten štvrtý, najťažší, to je keď je viditelná voľným okom 😀 hehe a tiež si z toho prt robím 🤐
a fotky pošlem zajtra, blbne mi inmail 😉

Tomáš zaspal hneď ako dudek, bol zmorený..strašne sa mi dnes rátala Dianka ako sa jedovala, také zlatinko.. 🙂
Sweetienka, žiješ??? Po tom hrooznom uštipnutí zákerného hmyza?? 😀 😀 😀

emjee
12. júl 2007

babyyyyy vy ste strasne nezmary, tema este nema ani 36 hodin a uz tu je cez 100 prispevkov 😀
jej a stretko ste mali, no idem vas okuknut ako sa gulatite

sue
12. júl 2007

Zuz, tak to sa potom veľmi teším 😵 😀
Cat, áno bola som, ale prišla som až dosť neskoro kvôli robote, navyše som sedela na opačnom konci ako vy s deťúrencami + keď som prišla, vy maminy ste sa už zberali na odchod a určite sme sa nezoznamovali 😀 dnes to bolo celkom zlaté 😅
Nedeľa platí, my máme tatina preč 🙄 takže si musíme sami spraviť program 😵
Ozaj, Sweetie, žiješ? Neboli ste na pohotovosti? 😀 🤐

cat
autor
12. júl 2007

sweetie, dúfam že si sa nenahnevala že sme si robili takú nemiestnu prču 😀 😨

ena
12. júl 2007

ja som sa sem doklikala az teraz, tak si idem precitat co ste popisali.. a fakt sweetienka, dufam, ze po stipanci http://www.agenturamimosa.szm.sk/maja.gif uz niet ani stopy 🙂

ena
12. júl 2007

my sme prisli domov asi najneskor, lebo sme este aj sue odprevadili na elektricku.. resp. nechali sme kvoli nej odist jednu 95ku ;)
Ale Filip v pohode..
A ja som potom este pri telke pozrela zamenu manzeliek a potom predriemala 2 filmy, teda, pri tom druhom som sa pred koncom zobudila, viem kto bol vrah, len mi usla pointa 🙂A teraz som sa prebrala, ale to vy uz vsetky spite asi 🙂
Inak, aj vam sa stava, ze pri sledovani TV v polohe lezmo len zavriete oci na chvilu cez reklamu a zobudite sa a v telke uz dalsi film ?🙂))

mrenka
13. júl 2007

baby,kraaaasne foto mate,skoda,ze sme nemohli prist 😢

sweetienka
13. júl 2007

caute baby 🙂
zijem zijem po zakernom ustipnuti este zakernejsim hmyzom 😀 stipanec nie je vidiet, ale boli, ked mam ruku opretu o stol
vcera nam nefungoval net 😠 tak by som sa ohlasila uz skor 🙂

barunka
13. júl 2007

ahojte baby, máte krásne fotky zo stretka.
a ozaj, ak budete mať stretko v nedeľu, tak mi prosím niekto napíšte kde a kedy, možno by sme sa na chvíľku prišli mrknúť aj my (ak vám to ovšem nevadí). Simi by len prospelo, ak by bola trošku s detičkami, aspoň by sa trošku vybláznila a zabudla na rast zúbkov 😀 😀

cat
autor
13. júl 2007

barunka ako to možeš napísať,že či nám nevadí!!! ty baba jedna, neštvi ma, budeme velmi radi ak prídete so Simi. Rátaj nedelu okolo 14-15h pri Draždiaku ako je krčma Oáza..má byť hroozne teplo 🙂 😎

babulka
13. júl 2007

Cat - Oazu radsej nie - byva tam stotisic ludi, vsetci fajcia, bleee. My pojdeme urcite k vode, teda plavky, deka, a tak - a budeme tam pri tom travnatom ihrisku, pod nim je mierny briezok, chodime tam s kamoskou a pre deti je to uplne super. Ihrisko je na skok, tak ked ich prestane bavit voda, idu na hojdacky a zase spat. Prechadzanie sa nema vyznam, Matik aj tak v kociku nebude sediet, a voda ho bavi, ani nechce odtial domov (vacsinou chodime s revom a fialovymi perami od studenej vody 🙂 )

sranda
13. júl 2007

cat, no keď ty máš celulitídu 4. stupňa, tak ja mám potom 10. stupeň. To si ešte nevidela mňa. A chcem sa spýtať, môžeme sa aj my v nedeľu pridať? Teda ak sa mlej polepší, lebo si predstav ešte stále z toho chorvátska chrchle. Teito sopľačky a kašľačky sú u nej na celú večnosť.

cat
autor
13. júl 2007

babulka ja som myslela že sa iba stretneme niekde v blízkosti Oázy aby sme sme sa nehladali po celom Draždiaku, jasné že tam dovnútra by som nešla veď tam je to hrozné, tí huliči..

babulka
13. júl 2007

Jaj, tak to tak 🙂 jasne, stretneme sa pri Oaze a popri vode mozme prejst na ihrisko / pod ihrisko, ako bude mat kto odvahu vliezt do vody a vyzliect do plaviek 🙂 Ja odvahu mam, celulitida - necelulitida, 4 ci 9 stupna, vsetko jedno, ked si dieta zaziada do vody, matka sa musi obetovat. a koniec koncov tu odvahu som nabrala za tie dva tyzdne pred dovcou, co sme boli kazdy bozi den na Drazdiaku vyvaleni. Raz tam bola taka anorekticky, ale skutocna, no hrozne, nie ze chuda baba, ale toto bolo cosi hrozne, na grc. A vonku 35 stupnov a jej bola zima 😝 tak ja radsej budem mat celulitidu viditelnu aj z kilometra 😲 😀 Este ma napadlo, ja by som mohla ist z domu rovno k vode, mam to na skok a chytit nejake fleky, hm? Teda ak este niekto bude ochotny vystavit telo svetu?

cat
autor
13. júl 2007

no to by si aj mohla, len ja netuším ako krpca udržím pri vode, vlastne on sa ešte takto nekúpal, hoci na Zlaté piesky chodíme..veď sa ešte dohodneme v nedelu cez sms, ja cez víkend určite na webe nebudem..

ena
13. júl 2007

oki, baby tak len dajte vediet, ze od kolkej zraz, ak stretko na 100 % bude.... my zatial nevieme, co robime v nedelu 🙂

sue
13. júl 2007

Vy máte celulitídu a ja zas chlpaté bruško 😝 už som ako opica, neviem čo to tehotenstvo so mnou robí, takže v nedeľu budeme v úvodzovkách dobrá zberba 😀 😀 😀

titkovamiriam
13. júl 2007

sue neboj to vypada! 😀