Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
7. okt 2007

eta, no super gratulujem 😵 😵
eni, ja som sa tam len zastavila, lebo to robia babulky z nasej skolky, takze pokec. Ale kupila som perfis gate pre ajku- ruzove menzestraky H´n´M 😀 ...Ale ak chces super sekac tu u nas v pertzalke so vsetkymi velkostami, tak ti pisenm ip 😉 tam si vyberies- rozne znacky, cen. urovne, ale hlavne skvely yber a mila zenska 🙂

eta
7. okt 2007

verul dakujem a aj ja tebe gratulujem 🙂

ena
7. okt 2007

verulka, poslala som ti IP, ci nemyslime ten isty sekac, ale asi aj hej, lebo som nan pocula uz viacej chval 🙂

eta; balhozelame 🙂 Pri prvom si rodila mesiac pred nami, teraz sa vymenime? 🙂

geegee
8. okt 2007

ena...dobre som videla, ked som ta videla v sobotu v restike v IKEA? 🙂

babulka
8. okt 2007

Cat, nebal sa, on by aj ohradu k nim preskocil, keby ze mu dovolim 😀 Kazdy den ich chodil krmit, ked sa vratili zo sichty (boli to tazne koniky), chodili sme milost panovi kupovat stare rozky a mrkvu, aby im mohol davat. Boli tam aj male koniky, aj ryby, mal tak zverinec 😀
Isiel dnes do jasiel, som im povedala, ze ma soplik, ale nema teplotu, ani kasel, ani nic. Tak oni ze OK, ze keby daco, tak mi zavolaju. On ten soplik ma stale taky priesvitny biely, tak snad to nebude nic infekcne. Lebo aj ja to mavam - len soplim a nic, ani hlava ma neboli, ani teplotu nemam, nekaslem tak co, ved to by ma ani na PNku nevypisala so soplom. Tak hadam to bude OK.

Eta, gratulujem, dalsia tehulka, aaaaaaaaaach 🙂

barunka
8. okt 2007

babuli, simi má teraz presne taký istý soplík, ale jej ide zub, takže ona asi od toho. A mimochodom, patrične to dáva najavo. Snilko dnes skonštatovala, že keby ju mala doma ona, tak by jej už jednu capla po riti 😀 😀 😀

inak baby, chcela by som sa spýtať, ak začnem pracovať na VPP, mám to ísť zahlásiť na úrad práce aj keď bude simi celú dobu so mnou???

barunka
8. okt 2007

a ešte som zabudla, eta, gratulujem a prajem krásne tehulkovanie 😅

babulka
8. okt 2007

Barun, nemusis nic hlasit na urad prace, teda ak som dobre rozumela otazke. ani na urad soc. veci, rodiny..., lebo stale budes mat narok na rodicovsky prispevok.

eta
8. okt 2007

ahojte
dakujem za blahozelania 🙂
eni,no uz to tak vyzera sme ti to changli 😀

barun,vobec nikde nic nemusis hlasit,pokial malu neumiestnujes do jasiel,ci skolky,ktore su dotovane statom. Ak aj budes pracovat ale mala bude s tebou, s babkou, s opatrovatelkou....tak uplne v pohode mas do troch rokov narok na RP 🙂

barunka
8. okt 2007

ďakujem baby. Aj ja som si myslela, že to tak je, ale radšej sa opýtam. Veď zmeny sa dejú stále... Aj rodičovský nám dokonca dvihli... 😝 😀 😀

ena
8. okt 2007

geegee: hej, dobre si videla, sme boli kupit solicku k pc, nech sa mi tu lepsie pred pc vyvaluje ;)

cat
autor
8. okt 2007

eta, gratulujem 🙂

mrenka
8. okt 2007

eta blahozelame k tehu 😵 😵

cat,no ved este neni neskoro na more,aj ked uz teraz nemas velmi na vyber kam...ale bud.leto,ak este nebudes tehulka,chod,tomimu sa urcite bude pacit 😉 😉

my ideme v stredu na 3dni do lesnej,tak sa tesiiim 😵 😵 aj ked momentalne mam tep 400 😠 taka som vytocena 😠 😠

megg
8. okt 2007

Eta, gratulace k tehu, nech ste obaja fit 🙂

Tak my sme pre zmenu stale von u babky na dvore, Oli je hotovy maly dedincan 😀 Ufulanyyy, v gumackoch ale hlavne ze je vonku 🙂

tilly
8. okt 2007

megg, to poznám, domčo je stále špinavý, sa vždy smejem, že je ako z letanoviec 😀

babyyyyyy, pomooooooooc, domčo má teplotu, stále plače alebo spí, čo to jeee????????? 😲 ☹

megg
8. okt 2007

Tilly, nebude to nachladnutie? 😕
Ja uz sa fakt tesim do toho naseho domceka, lebo uz len ten kusok zahrady pred nim bude 100percent vyuzity Oliverkom 🙂

tilly
8. okt 2007

neviem, nemá ani sopel ani nič, len je strašne horúci a nechce si dať medicínku... bojím sa febrilných kŕčov, lebo je fakt strašne horúci, ale nemôžem ho budiť...

cat
autor
8. okt 2007

fuha tilly hadam to nebude nic vazne...
mrenka a kto ta vytocil? ja sa tiez dnes trasiem od nervov, vecer si otvorim suchy sampus na ukludnenie ked tom zaspi lebo vsetci a vsetko ma dnes vytaca o 106 😀

barunka
8. okt 2007

no baby, tak vytočených je nás tu dnes viacej. 😠 😠

cat
autor
8. okt 2007

no barun vitaj v klube. ja uz mam naliate 😀 ako dobry ozran 😀 a tebe kto zral nerva, dufam ze nie simi 😲 Tomi bol dnes ukazkovo dobry. mna nasrali ludia v meste, ako hovada, matke s kocikom nik neda prednost a ked niekde decko vrieska, pozeraju vsetci po tebe a krutia hlavou, chuji 😠

barunka
8. okt 2007

mňa simi len ráno, v dedine chytila hysterický záchvat a jačala celú cestu domov cez celú dedino. Snilko zahlásila, že mať ju ona, tak ju dobre vyfliaska 😀 😀 Teraz tu po mne zjape z postieľky mama poď poď... no mama sa napcháva, chlap mi teraz priniesol taštičky z mekáča, tak sa ani nehnem, kým to nedojem...

mňa vytáča svokra... Ale viac radšej nepíšem, už sem chodí nejako podozrivo veľa ľudí z ich rodiny...

snilko7
8. okt 2007

barunka k nám dnes neprišla, nahučala som na manžela a on jej to zrejme tlmočil 😅 a tiež ma práve vytočil Paťko, po hodine sa mi podarilo uspať vrieskajúcu Kiku a on ju teraz s úsmevom zobudil 😖

babulka
8. okt 2007

Tilly, uz ste boli v skolke? Moze to byt aj nejaka imunitna reakcia. Matik to mal raz, z nicoho nic mu navecer vyskocila doslova horucka cez 39, nemal absolutne ziadne ine priznaky, len horucku. tak dostal na spanie Panadol baby sirup, vela cajika a do rana ani stopy. Inac, ja som mu normalne v spanku zmerala o hodinu po podani sirupu teplotu. Vobec sa nezobudil, len sa pomykal a spal dalej. Tak hadam to nebude nic.
Matik uz dnes ani nemal soplik, poobede uz sa zdal byt OK. Dnes bol v jaslickach aj cez obed, vsetko im tam spapal a potom som ho prisla zobrat. Zajtra by tam uz mal spinkat, som zvedava......

barunka
8. okt 2007

a môj manžel mi musel prisahať, že ju zajtra pošle autobusom, lebo ak nie, nielenže nebude ťuťu-muťu, ale nebude ani rozprávanie... 😀 😀 tak hádam si to vzal k srdcu....

mrenka
8. okt 2007

cat mna mama,kvoli robote, som jej povedala,ze ma pravo nebavi,ze sa k nej nechcem vratit a ona ze ci chcem do nekonecna sediet doma s deckom a byt domaca putka alebo ci chcem predavat v nasej buducej cukrarni kolace,tak som povedala,ze radsej ano..a uz mam tak nasliapnute,ze uvazujem nad tym,ze sa v lete na sezonu vratim lietat...no fakt som mala tep 400 😠 😠 😠 si pripadam jak 5rocny blbecek 😔 😔

cat
autor
8. okt 2007

mreni, moja mama ma podobne reci ked zacnem ze este nerobim rigo lebo..ma akosi pravo nebavi(co som vedela uz na skole)..ze ci chcem byt nejaka "kaca za pultom"-ako ona nazyva predavacky 😖 😒

verulka
8. okt 2007

Babulky, ja vam len chcem zazelat aby bol zajtrajsok ovela kajsi a lepsi 😉 nam ochorel tato a dostat ho do vodorovnej polohy je nadludsky vykon ( opak bezneho umieraujceho chlapa), tak teraz dufam, ze to nedostaneme vsetci 😖 no nastastie to sa u nas nestava 😅
Tilly, skus akymkolvek trikom stiahnut teplotu...ono dalsie priznaky sa mozu objavit aj neskor, drzim palce na noc

tilly
8. okt 2007

v škôlke sme ešte neboli, teplota našťastie ustúpila, domčo úplne ožil, on je ako ja, skrátka si to prespal...
tak držte palce, aby to boli len tie posledné zúbky 😉

megg
8. okt 2007

Mrenka, Cat...tak to je sranda, ja som mala tiez tieto dni doma venovane "profesiam" 😅 No ale zeby ma nieco osvietilo nemozem povedat 😲 Hlavne moje deculo je na mna akosi dost naviazane a netusim ako popri nom pracovat 😲 😲 😲

megg
8. okt 2007

Tilly, tak to je super, ze to vyspal, mozno to boli fakt zubky. My tiez mame take zubkovo-boliace dni sem-tam. 😒