Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
30. okt 2007

Pindulka, prečo nepridáš foto bruška? Ešte ste nevykukli? 😵

sranda
30. okt 2007

Nič som tým nemyslela, je to len slovná hračka na odlahčenie situácie, keď si napísala, že hajzlové kolo si povinne odkrúcaš.
ach, musím ísť zobudiť Petru tak mi je jej ľúto spí od 10:30 h. a ideme na 12:20 h. k Dr. do poradne+očk.

pindula
30. okt 2007

silvinka a vies ze by som rada aj to? 🙂 ....len este pockam, nech mi trocha podrastie, ,lebo zatial som pribrala az 0 kg a brusko sa iba tvari, ze by chcelo byt vacsie, ale este moc sa mu nedari...takze beriem ta za slovo, ked uz budem mat take pekne tehu-brusko (este nie ako vorvaň 😉 ), tak by som sa dala tak tebou zvecnit 😉

sue
30. okt 2007

Silvinka, potom spravíš book brušiek z MK 😀

pindula
30. okt 2007

sue, ako som uz napisala, brusko sa zatial iba tvari dolezito, ale musi sa este trocha posnazit 😀

sandri...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj....no ja mam fakt nasr... v hlave 😉 😀

pindula
30. okt 2007

idem papkat...zatim.. 🙂

sranda
30. okt 2007

pindi, dobrú chuť!!!

cat
autor
30. okt 2007

sue, tip pre teba, objednala som taketo obliecky pre krpca:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2076098
😀 😀

sue
30. okt 2007

Cat, jeeeej... no pouvažujeme 😀

tilly
30. okt 2007

jeeej, silvi, si pridala foto z merchenlandu? my sme tam boli tiež vtedy, super bolo, tiež máme veľa fotiek, len sa mi to nechce zmenšovať... malý je strašne zlatý, ako tam spinká bubuško, zlatunký

my sme dnes boli na nákupoch vo viedni, hrúza, nechali sme tam 25000 😲
ale kúpili sme to, čo sme najviac chceli - trampolínu 😀

inak som zistila, že autosedačky tam majú ooooveľa lacnejšie ako u nás, najlepšie, že my sme kúpili novú sedačku 2 týždne dozadu, to keby som vedela, tak už tú chvilku počkám a kúpim lacnejšie, no čo už...

megg
30. okt 2007

maminky, naordinovali deturencom vase doktorky fluoridove tabletky proti zub. kazu?? je to bezna vec?

megg
30. okt 2007

Tilly, jeej tak super nakup, trampolina musi byt faaaaaaaajn 😉

sranda
30. okt 2007

jeeej megg ahoooj, tak ako je Olimu? Polepšilo sa mu? A fluorid. tabletky? to som nepočula, viem, že nám ich dávali dr. žuť za socíka. To predpísali tvojmu malému? Nejak skoro nie?

tilly
30. okt 2007

ježiš, teraz sme sa to pokúsili zložiť a to je také velikáááánske, sme si to chceli dať do obyvky, ale nehrozííí, zajtra to rozložíme vonku a bude sa skákať, dúfam, že nebude moc pršať 😒

sranda
30. okt 2007

tilly, naša malá je na trampolínu priam vysadená. Známi majú na Rd v záhrade, chodím tam každú stredu. Skáče na nej ako besná, ale doma ju nemáme ☹ . Ale opica jedna, trampolínu si spraví aj zo sedačky, z kresla, potom naša posteľ a niekedy trubka začne na parketách a až po chvíli jej dojde, že uuups nejak som tvrdo dopadla.

megg
30. okt 2007

Nam ich nepredpisali, ale kamoske a ta mi tvrdi vraj by sa to malo. No neviem, ja osobne si myslim, ze je to straaasne skoro na take veci nie?

Ano, trosku sa Olimu polepsilo. Mam pocit, ze sa to cele zmiernuje, aj co-to spapa, menej place...tak uvidime.

tilly
30. okt 2007

srandi, tak naša sedačka a postel trpia tiež...

inak, mám 11. kočík 😀 zappík

megg
30. okt 2007

Tilly, congratulation 🙂 Takze predsa ta mangel ukecal? 😅 Ale Domcovi sa lubi nie? a aku farbu...hod foto. 🙂

sranda
30. okt 2007

tilly, no moja ja mám tretí a rozmýšľam, že ho strelím a kúpim golfáče. Teraz máme buginu cam. Uf a 11. kočík? No to je sila, ale nič v zlom. Ja nie som ani pri tomto treťom spokojná, niektoré kamošky si myslia, že mi hrabe, alebo nemám šťastie, všetko by bolo v poho, len je tam tak blbé sedenie, že Petra sa v kuse šmýka dole, ten sed nie je riadne hlboký.

megg, a dr. mu dala nejaký sirupček, alebo ako sa to vlastne lieči?

sranda
30. okt 2007

megg....jasné že je to skoro, veď nie sme 100 rokov za opicami.

megg
30. okt 2007

srandi, mam na to taky kremik a Kamistad gel, ci ako sa to vola a vitaminy..Pyridoxin, kyselinu listovu a take...dufam, ze to pomoze. V piatok mame kontrolu, tak som zvedava.

sranda
30. okt 2007

juj tak budem na vás myslieť a držať palce, muselo ho to veľmi bolieť chúďatko malé. Nie je horšia vec, ako keď dieťa ochorie, niekedy mám pocit, že mama je viac ako človek. Ale určite sa mu uľavilo, neboj to bude o.k. 😉 .

verulka
31. okt 2007

tilly a kde ste boli? gratulujem k nakupom 🙂
megg, nam iba 2xdo roka potieraju zubky fluorovou pastou, vzdy po prehliedke. Ale to mali isto viac ako 2roky 😉

nera
31. okt 2007

ahojte, čítam, že píšete o zúbadielkach, my už máme 12 vonku a ďalšie 6 naraz sa už zberajú vonku, preto čítam čo by jej zmiernilo bolesť, niekedy je trošku neposed, ale na to všetko to vynikajúco znáša.
Mne lekár tie tabletky predpísal ešte keď som bola tehu, že by som to mala brať aj keď budem kojiť, kým maličká nebude ich môcť sama brať a to jednu denne.
Ale nič viac...
A tie vitamíny sú podporu rastu?či proti bolesti?

tilly
31. okt 2007

verulka, no pôvodne sme chceli ísť len do SCS, ale nakoniec sme boli aj na druhej strane viedne, v schopinng city nord, kvôli tej trampolíne, tak sme íšli z jedného konca viedne na druhý a to pomaly v špičke, ešte, že má viedeň 4prúdové obchvaty...

sranda, no zappík je taký malinký, skladá sa to do takej tašky a vyzerá to ako tenisové rakety, niečo také potrebujem ako pohotovosť do auta, inak ja som už iný kočík nechcela, posledné dva sú manžove výplody, tie som ja už nechcela...

megg, domčo v ňom ešte nesedel, ani ho nevidel, teraz má "starosti" s trampolínou, dnes ju budú skladať s tatinkom, takže nejaký kočík má na háku 😀

megg
31. okt 2007

tilly, to si viem zivo predstavit tu radost zo stavania 😀 Tak ho potom pofot ako sa jasi 😵

cat
autor
31. okt 2007

tilly waw ze 11.kocik 😀 my sme uz kocik zrusili uplne, milostivy sa chce konecne aj prechadzat po svojich.
Ta trampolina je urcite super vec, len ja som taka priposrana z takychto veci, hned vidim urazy 🤐 ale ked tu boli kolotoce a deti skakali na trampoline, maly sa nevedel vynadivat.

virginia
31. okt 2007

Silvi krasne fotecky! Uz je z teba ozaj profik 🙂 . O chvilu zacnes fotit trapne firemne akcie a si za vodou 😀 .

Tesim sa na stretko a na deticky, uz som ich dlho nevidela. Ja tiez prinesiem Simiho fotku 🙂.

barunka
31. okt 2007

megg, tie tabletky sa majú automaticky predpisovať od 6-tich mesiacov. My ich nemáme, naša dr. na to zabudla a ešte si to aj priznala, ale Simi má fluorid v paste na zúbky a ešte plus pije sunar s pridaným fluoridom, takže myslím, že to stačí....

cat
autor
31. okt 2007

ja to o tych tabletkach teda pocujem 1. krat v zivote. Mne zubarka odporucila Elmex s tym ze to staci.. 😲 tak teraz co?