Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
4. apr 2008

no aj v septembrovkach co zatial baby vedia pohlavie, tak vsetky cakaju chalanov 😲 😵

tilly
4. apr 2008

srandi, jasnééé 😀

ja som taaak napálená a tak sklamaná z tých úradníkov, otras 😠

sranda
4. apr 2008

ja som sklamaná z tej fickovej milionarskej dani. On si furt hudie tú politiku, že ten kto študuje maká a snaží sa sa veru nebude mať tak dobre ako ten čo sedí doma s vyloženými nohami.

aktak
4. apr 2008

si bude moct nasa malinka vyberat z tolkych chlapov 😵 😉

sranda
4. apr 2008

kočky teraz je že vraj také novum, že amniocentéza sa nerobí formou odberu z plodovej vody, ale zoberú vzorku z krčnej cievy. Mňa to neminie po 35. tak sa na to informujem.

boska
4. apr 2008

katika poslala som ti IP papap natali

cat
autor
4. apr 2008

zlatinko, uz ti pisem, vsetko plati 😉

boska
4. apr 2008

jaj tu si 😝 ok... tesime sa bude fain ked ze mam uz posilu na opatrovanie Denisa.

cat
autor
4. apr 2008

oki, tak zajtra, cmuk 😵 😎

tilly
4. apr 2008

srandi, tak to mi ani nepripomínaj, to je otras... tento ficko 😖

verulka
4. apr 2008

tilly, co sme si zvolili to mame 🤐 ja by som niektorym ludom bez vahania odobrala volebne pravo 🙄 i ked momentalne by ho vzali aj mne 😀 pokrocile stadium tehu je fakt peklo 😀 ale apson je veselo...

aktak
4. apr 2008

no ja vladu ani nekomentujem, maco sa rozculovat 🙄
verul ako? este chodis ci sa uz len gulas? 😉

verulka
4. apr 2008

aktak, tento tyzden sa ani moc negulam, lebo furt len za PC a diplomovku zmykam...som si povedala, ze to musim urobit teraz, ked som bez deti...no zajtrasa vpodvecer vratia a ja by som to mala sthnut- teda poslat na okomentovanie...a potom sa vracam do aktivnych kolaji- bezny rezim rozviest, vyzbierat deti, niekde ich ist unavit... to uz ale bude zaujimave, asi budu musiet okolo mna obiehat, lebo moje tempo je je uuuplne brutal- slimak ma predbehne 😀
ako ste na tom s menom? mate nejake finalistky?

tilly
4. apr 2008

veruli, no ty si inak akčná žena, potrebovala by som tej svojej nechutnej lenivosti, dávam si ťa za príklad 😀

a k tej vláde, fakt jaký si to udeláš, takový to máš ☹

aktak
4. apr 2008

verul mena mame ale zatial si chceme nechat pre seba, mozno az do porodu, uvidime 🙂

tilly
6. apr 2008

čo je? halooo, víkendujete?

mixka
7. apr 2008

ahojte maminy, viete mi poradit, aku vonu maju radi babatka 😕 ??? moj manzel vymyslel, ze by sme mali zistit, aka vona sa paci drobcekom a dat si ju na saty, aby si nas podla nej pamatali 🙂 napad je to uzasny, len ako zistim, co sa paci 4 mesacnym detom 🙄 ???

tilly
7. apr 2008

bábätká milujú vôňu mliečka alebo mamy...
zlatý je ten tvoj mužík, nápad mal super 😀

ozaj mixi, ako to budeš mať s materskou?

mixka
7. apr 2008

tilly, nastupim na rodicovsku dovolenku 🙂 ale kde zozeniem vonu mlieka, sa nim polejem 😀 🙄 ??? a deti nas nepoznaju, takze neusudia, ze prisla mama ☹

tilly
7. apr 2008

veď to... skús si zarobiť nutráč a potrieť sa ním 😀 😀 😀 😀 😕

mixka
7. apr 2008

mame jeden doma, tak to mozem skusit 😀

kattum
10. apr 2008

Kde ste vsetky, nejak to tu viazne? Certica a Verulka uz asi rodia, alebo co sa deje? Dnes je nadherne, uz aby tak ostalo a dalo sa byt vonku. Mne akurat obaja spia, tak mozem trosku surfovat.
Mixka, gratulujem k bambulkam!

certica
10. apr 2008

caau kattum 😎 , s verulkou nerodime 😀 , ale ako pises, je nadherne, tak nasavam teply vzduch a slnecne luce, aj ked som to musela skorigovat nanukom, kedze mi je naviac stale horko bez ohladu na pocko 😎
ako sa vam dari? brunko si zvyka?

kattum
10. apr 2008

ceri, dobre sa nam dari, Risko je stale velmi dobre babatko, ked nespi, tak pozera na kolotoc, "huka" na neho, neplace a rastie. Brunko si zvyka, myslim, ze neziarli, Riska hladka a ma ho rad, no mna zlosti, obcas mam dost, u nas je naplno obdobie vzdoru. Ma nicitelsku naladu, takmer kazdy den, nejaka hracka alebo knizka znicena. Knizky, ktore vydrzali mna i brata, su za jeden den zdemolovane, po kom to ma? Asi mu nebudem pustat Pata a Mata, lebo stale po nich opakuje. Ale vonku je velmi dobry, pkene sa hra a cupka pri mne, to si nemozem stazovat.
A co uz nejake priznaky su? Ako sa tesi Viky? Mate zorganizovane strazenie a odchod do porodnice?

certica
10. apr 2008

sranda 😀 , u nas tiez fici pat a mat - dokonca ich ma teraz so sebou, isiel akurat k babke, poobede mam poradnu. uz je to s nim trosku lepsie posledne 2-3 tyzdne, lebo sme zazivali tiez dost horory (mozno je to len prechodne obdobie, neviem...), jednak tiez neposluchal, robil naprieky a navyse ma nechcel spustit z oci. teraz sa uz da ukecat, asi zistil, ze som sa zatial vzdy vratila.
strazenie mame zo vsetkych stran, muz sa bude striedat s mojou mamou pocas pobytu, no a pri odchode bude u tiez u nasich alebo pride mama, uvidime ako sa to zomelie.
no a obdobie vzdoru my mame hadam od roka a stvrt az do teraz, len sa to meni a stupnuje by som povedala, uz je prefikanejsi 😅

eta
10. apr 2008

certi,ako vidim tak uz sa ti to zavratne blizi,tak nech uz mate maly batoztek co najskor doma 😉
baby inak ja mam pocit,ze u nas sa tiez obdobie vzdoru uz rok iba zhorsuje,no ved uvidime ake to bude s dvomi 🙂

tilly
10. apr 2008

ahojte, vidím, že kecáte vždy, keď tu nie som 😀

čerti, už sa ti to kráááti

jaaaaj, ja milujem toto nááádherné počko, toto presne môžem, vonku sme až do tmy, potom napapať, okupkať a chrápať 😀

snilko7
11. apr 2008

eta Paťko je starší ako tvoj Samko a obdobie vzdoru u nás dosahuje obrovských výšin, niekedy mám pocit že je to už na "samovraždu" 😝 ledva čakám kedy toto obdobie pominie, len dúfam že to neprejde hneď do puberty 😀

sranda
11. apr 2008

Babule, Pindula má synaaaaaaaaaa!!!!!!!! Konečneeee.. Narodil sa dnes, volá sa Maxim, 3850 g/51 cm. Sú v najlepšom poriadku a majú sa fajn.

certica
11. apr 2008

dokelu, bosorka jedna 😀 , ona fakt dnes podla planu isla. supeeer, ze gratulujeme, ale jej to neodpustiiim, ze ma nepockala! 🙄 😀 🙂
srandi a nevies, ako rodila? no pozdrav ju prosim 😎