Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
9. okt 2007

Geegee, len to sprav kým môj malý bude potrebovať škôlku 😔

geegee
9. okt 2007

😀 to asi nestihnem...uz by som to chcela otvarat tak, aby som tam mohla robit aj arteterapiu a to chvilu este potrva, kym budem mat na to papier 😀

sue
9. okt 2007

Geegee, ja mám v novembri obhajobu práce na pedagogické minimum - Arteterapia 😵

babulka
9. okt 2007

Co je arteterapia?

megg
9. okt 2007

babul, ty si zlatuch 🙂

verulka
9. okt 2007

Baby, ale svoje napady nevesajte na ent, lebo vam to vyfukne konkurencia 😉 Ja sa teraz nebojim, co bude po MD, mam v plane viacero projektov, rozbehnut by sa mali po letnych prazdninach... 😀 priebezne by som chcela riesit nieco vlastne, nechcem ist robit pre nejaku firmu 😉

megg
9. okt 2007

verul my len snivame 😵

babulka
9. okt 2007

Megg, ja viem 😵 Ale naozaj, ja by som si vas vedela predstavit ako sefujete firme - cat, megg, mrenka, sue - same kreativne tvorive hlavicky makovicky (nie taky suchar ako som ja 😉 ). Mozno to nie je napad na zahodenie, nemusite len snivat....................aaaaaaaaaaach

geegee
9. okt 2007

babulka...terapia umenim, ja konkretne by som rada terapiu vytvarnym umenim. Studovala som VV+psychologiu, neskor uz len psychologiu a rada by som to sklbila. Uz sa na to chystam dlho 😠
A mozno by som sa rada sem tam vratila k pisaniu projektov 🙂

cat
autor
9. okt 2007

este boska by sa k nam pridala, ta baba je neskutocne kreativna, sikovna, mrenka, vy by ste si rozumeli, ju bavia make up-y a take veci. Minule ma malovala a som bola uplne iny clovek, s velkymi macacimi ocami(ako inak 😀 )
Som picla do albumu tie moje vytvory, zatial v hnedej farbe..
Ale ten salon by sme si veru mohli otvorit 😀 moj sen je mat nieco vlastne a nie ze posluchat nejakeho drbnuteho sefa ako v poistovni.. 😝 😝

mrenka
9. okt 2007

cat,tak ty si aka sikula,tem posledny je fakt kraasny 😵 😵 😵
no veru dievcata, treba nad tym vazne pouvazovat - salon s nazvom modry konik,objednavky cez internet 😀 😀

cat
autor
9. okt 2007

dik, zlepsujem sa 😀 inak aj k tomu ma inspirovala boska 😎 je to taky fajn relax po veceroch, ja cumet na TV moc nemusim..poslem ti mail za chvilu.

cat
autor
9. okt 2007

geegee, skolku? to je dobry napad, musis mat ale vela trpezlivosti, co ja napr. nemam 😀

mrenka
9. okt 2007

geegee,super 😵

cat,ste sikulky,kraaasa 🙂 🙂 🙂

tilly
9. okt 2007

babyyy, urobte poriadnu škôlku u nás 😀 finančne vás podporím 😀 😀

jeeeej, mňa tiež nebaví právo, len sa s tým trápim 😖

teploty dúfam prešli, dnes už lietame po vonku, tak sa mu to snáď nevráti... doktorka povedala, že teraz lietajú vzduchom všelijaké malé virózky

mrenka
9. okt 2007

ikke,dakujem 😉 😉

boska
9. okt 2007

cafte katika / teda cat no fakt dikkkkkkkk za pochvalu heheh 😀 to som rada ze si bola s nalicenim spokojna lebo ja som bola zo zaciatku nie moc nadsena ako sa mi dari. ale fakt si bola kocica teda selma. boze pri mojich frmoloch aj ja snivam.... bud venovat sa naozaj umeniu vytvarnemu. Ale ten najvacsy sen je mat vlastny minisalonik s kozmetikou + vizaz v kombinacii s mojim manzelom ktory je maser, teda ma to ako hobby. uzasne pracovat vo svojom a mat svoj casovy harmonogram bez sefov a zbytocnych nadriadenych. Urcite by som bola casovo obmedzna viac ako niekde na sekrete alebo v kancli no bola by to praca ktora by ma bavila. katika tatko mi doniesol dalsie dva kochle ciste no pri tychto stresoch co mame doma som zatial nepokrocila moc ani s tym tvojim snad do vianoc ti ho budem moc dat. 😎 .

boska
9. okt 2007

Inak chcem sa spytat jednu vec. V istom veku deti kladu otazku preco? ! Moj Denis ma momentalne obdobie kedy je na vsetko odpoved " NIEEEEEEeeeeeeee" ide ma z toho naozaj slak trafit. Uz som skocila na jeho hru a tiez som zacala hovorit to krasne "nieeeeeeeeee" aby videl co to znamena ked ho povie.. no neviem mam pocit ze to budem musiet preckat a tesit sa na slovko " preco " 😎

tilly
9. okt 2007

my ešte nemáme prečo, mali sme čo to je, alebo čo sa to stalo, čo to bolo, ale prečo nie... ale asi to nemajú všetky deti, my sme mali to nie, síce nebolo to nie, ale neeee, správne po bratislavsky 😀

ena
9. okt 2007

u nas je momentalne jedina a najoblubenejsia veta; "KDE JE?" a este pri tom tak pokrci plecami a zalomi rukami.. 🙂

babulka
10. okt 2007

😀
U nas Matik o sebe hovori v druhej osobe - oznami "kakal si"(ked sa vykaka), "papal si" (ked uz dojedol alebo nechce viac). Aj mne mama hovorila, ze som o sebe takto chvilu rozpravala, ze "aj ty chces" (teda akoze aj ja chcem) 😉

Vidim, ze sa tu vo velkom sniva, a pridava k partii - tak opakujem svoju otazku, preco iba snivate? Ved je to take jednoduche.......firma s full servisom pre vystresovanych ludi - pre biznismanov zabezpecite eventy, pre nevesty svadby, pre firmy zariadiet priestory, aj salon krasy a relaxacie tam bude, aby uz neboli taki vystresovani, ze ked vy pre nich vsetko zariadite, oni sa budu moct zrelaxovat..........fuuuuuuuu, baby, dam sa do toho za vas.

sue
10. okt 2007

AHojte 🙂
Verulka, taká som rada, že som vás piatich včera videla 😵
Babulka, ďakujeme krásne za vecičky - až potom ma napadlo koľko bolo hodín a že som chúďatko Matíka otravovala, že sa nemohol kúpkať, prepáč ☹ len mi to nejak úplne vypadlo... ale máte nádherný bytík... krásny... tak ešte raz sa ospravedlňujem a dúfam, že sa stretneme v BB 😉

verulka
10. okt 2007

Ahojky sue, no riadne brusinko mam, vsak? Do januara vas este predbehnem 😀 Ty si z BB? My chodievame docela casto do ZV, moj drahy je odtial 😉
ja sa tiez pridavam k babulke- preco len snivate, treba zacat realizovat svoje sny. Ja bohuzial okrem takych ,nooo, organizacnych a pesviedcacich schopnosti neovplyvam ziadnymi zrucnostami. Speci do kreslenia, navrhovania som total nemozna 😅
Otazky preco trvaju u nas stale, len ich uroven rastie, takze najcastejsie odpovedam: nemam ani potuchy, pod ideme to najst na nete 😀 dakujem za tento skvely vynalez

sue
10. okt 2007

Veruli, nie, ale mám tam starých rodičov a pracujem tam v divadle, takže som tam pomerne dosť často 😵
...a máš krásne brušinko... však medzi nami bol malilinký rozdiel... ktovie či sa ti z toho nevykľujú dve 😲 😉 😅

verulka
10. okt 2007

sue, prestan, ja uz mam stresy toho typu za sebou 😉 pravidelne sa ma vsetci pytaju, ci tam mam len jedno 🙂 ale v 6+3 bilo jedno srdiecko, tak neocakavam, ze tam druhe primizne 😀
No vidis, to sa mozeme niekedy stretnut aj tam 😵

sue
10. okt 2007

Veruli, na také jarné prázdniny alebo Veľkú noc, hmmm? 😉

babulka
10. okt 2007

Suer, vobec si nas neotravovala. matik sa v pohode okupal, chodi tak do pol osmej, keby bolo neskoro, tak ti poviem, aby si nechodila 😉 Ja viem, tych veciciek nie je nejak vela, som myslela, ze tam toho bude viac, ale ked ja to vsteko poziciavam na vsetky strany a potom neviem, kde co je a kolko toho je. 😀

Kde ste - potencialne podnikatelky?

cat
autor
10. okt 2007

ahojte 😎 boska zasa som ta tu nestihla ☹
Moj krpec odmieta rozpravat ked sa bavite o tych otazkach..sem tam povie mama, gol, ham ale to je asi vsetko 😒

sue
10. okt 2007

Matík krásne rozpráva inak, som bola prekvapená ako sa za posledný mesiac a pol čo som ho nevidela rozkecal... zlatučké to bolo 😵
Cat, však sa rozkecia, ešte bude tak rozprávať, že si budeš zapchávať uši 😵

boska
10. okt 2007

babulka v prvom rade potrebujeme osobku ako si ty lebo nevedomost zakonov to by urcite aj relaxacny salon zmenilo na dom hruzy 😕 . Ale ja ked sa mi manzel vrati teda este neodisiel ale odide na pol roka prec pracovat mimo SR tak urcite si spravim kurz kozmetika + vizazistvo a ostatne sa da presne ako ty hovoris babulka uz lahko spiskat. Inak taky komplex, kde by to bolo vsetko v jednom velmi velmi dobry napad. 😝 . Katika caf tak som tu ale za 5 min. sa vypinam. Kde si ?