Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
15. nov 2007

kattum, v dobrom zavidim ten koniec 😔 u nas je este v nedohladne 🤐
mixka, to sa neda 😀 😔 my proste musime a chceme ist von 😀

mixka
15. nov 2007

ale potom sa zjavne tentuje pocasie... 😀 😀 😀

tilly
15. nov 2007

teeeeda, vy ste sa rozbehli aj som to zabalila 😔

tak ja som sa dnes vychystala do roboty, nasadám do auta a tak začalo snežiť, že som ti rovno vystúpila, zavolala, že nedojdem, som zvedavá na následky ☹
tak musím niečo porobiť z domu, malý je v škôlke, som chcela aj upratovať, ale asi nestíham, inak už sa mu páči v škôlke, ráno síce keď sa zobudil, tak mrnkal, že do školky nie, ale potom dal tatinkovi pusu, zobral učitelku za ruku a povedal, že sa chce ísť hrať, tak som rada 🙂

megg
15. nov 2007

baby, ja dufam, ze sa sue aj cat znovu tu objavia a tieto zakernosti zmiznu z tohto fora 😔
Co sa to tu zase porobilo vecer? 😖

Tilly, tak u vas snezi? nam tu hrozne fuka a je nemozne zima 😒

mixka
15. nov 2007

maminky, co je dobre na bolest ucha ??? nejake kvapky alebo nieco... neviete ??? pre mna, nie pre dieta... 🤐

nera
15. nov 2007

mixka- daj vatovu tyčinku do liehu (alebo existuje aj tyký roztok do uší, no ak ho nemáš tak lieh pomôže) a vyčisti si ním ucho, malo by pomôcť

mixka
15. nov 2007

nera, dik 🙂

sranda
15. nov 2007

megg, včera sa sem narvala nejaká maruska4 a napísala príspevok adresovaný sue a cat s atmsférou provokácie a urážky, že aké je to tu super bez nich. Bleeeeeeee bolo mi hneď zle. Ale pohotový adminko to hnď zmazal.

sweetienka
15. nov 2007

megg, to som rada, ze Olimu uz zmizla ta infekcia, som na vas myslela 😵
aj ja dufam, ze sue aj cat sa vratia... a ze to tu znova bude ako predtym 🙂
tu tiez nesnezi, len sem tam poletuje nejaka vlocka 🙂 mne by zima ako taka ani nevadila, skor ma hneva to, ze uz je skoro tma, tiez sme boli zvyknute chodievat von neskoro poobede, no ale nahanat malu za svetla lamp nie je nic moc
katum, krasne brusko 🙂 si pamatam Tvoje tehu foto s Brunkom, tiez 7.mesiac 😉

sweetienka
15. nov 2007

srandi cozeeee? to fakt??? 😠 fiiha, zeby si tu niekto liecil vlastne komplexy?

sranda
15. nov 2007

sweetie, tá tma mi tiež lezie na nervy, takisto sme chodili von poobede...nech je už sneh a sánkujeme sa, vonku bude tým pádom viac svetla.

sweetienka
15. nov 2007

srandi, no mne uz dochadza fantazia, ako vyplnit Dianke cas, ked sa tak skoro stmieva, teraz vacsinou chce kreslit, alebo, aby som jej citala..ale stale chce len jednu knizku dookola 😖

sranda
15. nov 2007

sweetie, asi to tak bude... Teraz ma napadlo, ešte ti musím preposlať ten mail, čo ti nedorazil. Dnes večer o.k.? No boli sme na tej 1,5 ročnej prehliadke a Petra má 83 cm a 11,2 kg ale tuším som to tu už písala a máš pravdu, že mne sa zdá Dia vyššia omnoho. Ozaj, kedy ti chodí Dianka spávať, niekedy sa Petrin spánok prehupne až na poobede, doteraz chodila o 11-stej.

sranda
15. nov 2007

aj my fičíme na knižkách, to dokáže dokola čítať má obľúbené cca 3 knižky o zvieratkách. Aj mne dochádza fantázia v lete sa dalo kade-tade, ale teraz? Najhoršie je, že ona naháňa psov a ja naháňam ju, lebo tu stretneme za pol hodinku asi 100 psov. Všetkých by ťahala za chvost a kontrolovala im chrup.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetienka
15. nov 2007

Dianka najcastejsie spi medzi 12-13, ako kedy, ale uz sa mi stalo nie raz, ze nespala cely den a potom vecer zalomila o 18 a spala az do rana
no nas sice dr. nemerala, ale ja jej vzdy nameriam okolo 86cm...no je to zahada 😉
srandi, knizky o zvieratkach to by som brala,a le ona ma najradsej o panovi Tralalinskom 😀 ak nepoznas, bud rada 😀 😀

sweetienka
15. nov 2007

ziza, my sme boli na prehliadke a ockovani v 15 mesiaci a teraz mame ist,ked bude mat mala dva roky

tilly
15. nov 2007

jee, končíme 100 stranu 😀
u nás na juhu sneží, ale nedrží sa to, tak som asi panikárila zbytočne, ale nechcela som riskovať, aj tak by som išla zbytočne do BA, nemala som takú robotu, čo by som nevedela urobiť z domu... aj tak by som len nervačila, teraz nervačí šefinko, že som nedošla 😀 zajtra si to vyžeriem 😝

už sa mi pár krát stalo, že som došla do BA, tam nič, kým som bola v robote, alebo v škole, tak nasnežilo a potom som sa zabíjala cestou, tak to už nechcem, nechcem nikoho uraziť, ale tuto ľudia nevedia jazdiť po snehu...
ešte cestou do PK to ide, tam sú trošku zvyknutí, ale sem, fúú no južania nie sú na sneh 😀

sranda
15. nov 2007

ziza, ano volala, ale to spojila s tým očkovaním /rubeola, osýpky..../ čo sa robí v 15 mesiaci, tam je limit do 18 mesiaca. Milostivá mala teplotu a ešte sa aj vysypala z toho očkovania. To je presne to, čo ste boli vy v lete.

sweetie, no my keď ideme niekam na celý deň, tak v cudzom prostredí nezaspí ako včera a potom odpadne okolo 18-stej po vani. Ale rozmýšľam, že je nezmysel jej to posúvať na poobedný spánok, lebo potom kedy von? Nechám to tak, ono sa to samo upraví.

tilly, mám zálusk na nejaký golfáč, aj keď neviem, či sa mi to oplatí ešte. Teda či už nie je veľká. Domi ešte vydrží v kočíku?

tilly
15. nov 2007

srandi, ja som si vydražila zappíka, ja si myslím, že kočík ešte tak občas budeme používať aspoň do 3 - 3,5 roka... a zapp mám stále v aute zložený, je to v takej taške a je to asi tak veľké ako tenisové rakety... inak sa kočík super ovláda, ale nedá sa polohovať, čo mi je trošku ľúto, teraz je už lepšia ponuka podobných kočíkov, aj moon má taký kočík aj gessline, len tie sa dajú polohovať...
ale domčo už aj tak nespí, keď niekde sme a keď ideme na veľký výlet, tak ideme veľkým autom, kam sa mi v pohode zmestí aj hartan...

sranda
15. nov 2007

tilly, veľkosť kočíka nie je problém, my máme tiež veľké auto. Asi by som zvolila ten polohovateľný aj autosedačku takú má a lepšie sa jej v nej spí. Keď je unavená, zaspí aj v kočíku. Aten moon nepoznám. To je nová značka?

barunka
15. nov 2007

ten moon sa veľmi páči aj mne. Je podľa mňa perfektný 😀 😀 😀 Len škoda, že nám je kočík na houby

babulka
15. nov 2007

my tiez ideme na prehliadku az v troch rokoch, naposledy sme boli v 15. mesiacoch spolu s ockovanim. Teda boli sme na ockovani aj teraz (pneumokoky a chrpka), ale to bolo rychle.
Inac Matik ma 93 cm, merala som ho, aj ked sa mykal, ale cca 93cm 😲

sranda
15. nov 2007

babul, tie drevené písmenká majú v KIKE, keď vojdeš do detského oddelenia tak úplne na ľavej strane. Sú veľmi chutné, Petra ich má na dverách.

babulka
15. nov 2007

Sranda, dik za tip, uz som objednala z mimibazar.sk, je tam jedna kocka, co ich vyraba, su zlate. mali by coskoro prist.

sranda
15. nov 2007

babul, že 93 cm. Uf zachviľu máte 2 roky, Matík bude veľký pašák.

babulka
15. nov 2007

Sranda, este ze pises s diakritikou 😀 to posledne slovo bez, ufff 😵

sranda
15. nov 2007

Ozaj, ma napadlo, že cat šikulka mala vo FTA tabuľku s dátumami narodenia našich detí. A je po nej ☹ 😒 😠 . Hneď by som kuki, kedy má Matík narodky.

emjee
15. nov 2007

baby, ktore ste pravnicky? tilly a babulka? mozem otazku do ip?

babulka
15. nov 2007

Emjee, pis. 🙂

Sranda, mam aj v albume Glitter konsky napis 😀 14.12.2005