Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
2. aug 2007

snilko to fakt?? bože veď mi všetky vlasy z neho vypadajú, ja sa ozaj snažím ovládať ale niekedy..je naozaj hnusný, denne sa xy krát bachne o zem alebo sa na mňa zaženie a dokonca už ma 2x pohrýzol od jedu keď som mu niečo nedovolila 😢

verulka
2. aug 2007

cat kuk ip. a nevesaj hlavu.
Snilko, ide patko do skolky?
Tilly, Barun, no len keby ste videli jej spoluziacky- od 145-152cm a boty velkosti 36-39...ale kamosky ma zlate- volaju ju fifipierko 😉 ja si s toho hlavu nerobim, len pocuvam stale 🙄
tessa, trochu som tu brazdila a gratulujem 😉

sweetberry
2. aug 2007

ahojkajte mozem sa k vam pridat?🙂 🙂

verulka
2. aug 2007

sweet, jaska ze mozes 😉

tilly
2. aug 2007

mrenka, asi áno, bohužial, zatial okukávam pozemky, uvidíme, ale nevieme čo s peniazmi 😀 😀 😀 (samozrejme si robím sradnu)

sweetberry
2. aug 2007

ahoj verulka tak diik 😝 ako sa mas mamulka 🙂 ?

tilly
2. aug 2007

cat, to je tomáško až taký? 😲 mne sa domčo hodil o zem asi dva krát, nechala som ho tak a odišla som... potom to ešte taký týždeň skúšal a keď som si ho nevšímala, tak sklapol, teraz si zas pre zmenu stále, ale stále chytá a omakáva pipíka, ale stále, to je strašné, on to ale nerobí z nudy, nerobí to tak, že keď nie je nič iné, tak si ho budem chytať, on robí niečo iné, až keď si ho nemôže chytať... hrúza, už sme skúšali skoro všetko a on si ho stále mága, otras, niekedy vyzerá ako úchyl...

verul, ona to dorastie a možno aj priberie (to už bude bohužial, stretneme sa potom v téme chudneme 😀 )

verulka
2. aug 2007

sweet, mam sa fajn 😀 mas pekne foto v pase
tilly, no ja na tom az tak netrvam- ak by si mohla usetrit stavy zo svojej postavy, bola by som happy. Aj preto sa ja doma nestazujem, ze som tucna pod, aby som sla prikladom ,ze na tom nezalezi 😀 😀
k maganiu pipika, vtom ta moc nepotesim, aj moji to radi robia. Podvedome, vedome vselijako. Nereagujem na to vobec. Teraz maju novu maniu- neuveritelne sa im paci pojepoprsie...nejako ich to fascinuje (teda hlavne Radka). Neboj, on pochopi, ze si ho proste nemoze zmolit v nevhodnu dobu 😉 ale toho sa asi nezbavia este zopar rockov 😅

tilly
2. aug 2007

tak to má tiež rád, zakriťí cecok a už mága, ale našťastie, len keď ho vídí vo výstrihu alebo úplne na ostro, našťastie vonku to nerobí a z toho pipíka som na nervy 😲 😠

mrenka
3. aug 2007

tilly a preco???

certica
3. aug 2007

tilly, nas viki si ho tiez vkuse zmoli a osahava a keby len to 😅 . podla mna je to v pohode 😉

mrenka
3. aug 2007

jeeej certi,gratulacioooo 😵 😵 😵

certica
3. aug 2007

mreni vdaka, snad to nezakriknem, ale uz to tam necham 😀

megg
3. aug 2007

dobre ranko mamulky,
Tilly aj nas Oli si chyta pindika, hlavne ked ho prebalujem a nema plienku a keby chodil holy, tak si ho vytaha asi po zem 😀 😀

Cat, podla mna to je sucastnou takmer kazdeho ditka, taketo spravanie. On z toho vyrastie, ved musi vsetko predsa poskusat 🙂 Nas to zarucene tiez caka, no ale co nezblaznim sa preto? ...tu hanbu kdesi vonku prezijem😅 ...len aby horsie nebolo.

megg
3. aug 2007

sucastou nie sucastnou... 😠 pardon ..po ranu mi to nepise 😀

megg
3. aug 2007

musim si dat kavu aby som nezaspala...nejake fujko pocko k nam zavitalo 😒

mrenka
3. aug 2007

mamus ideme dnes do cicmian,zajtra sa vratime,tak ti potom este poslem nejake linky,cmuki olimu 😵

tilly
3. aug 2007

jeee, čerti, gratulujem, no vidím, že sa to tu množí, len my stále nič... 😢
megg, tak domi si ho stále ťahá, nemá plienku, tak si ho stále vyťahuje z nohavíc, no ako úchylák vyzerá, už sa normálne za neho hanbím...

mrenka, muž sa nudí, tak si vymyslel zábavku, ale to sa dalo čakať, on je ako môj otec...

tessa
3. aug 2007

ahojte maminky 😉

Certica gratulujem, pripoj sa k aprilovkam 2008 😉 Je tam viac takych, ktore si nie su este iste, ci budu maminkami v aprili 🙂

tessa
3. aug 2007

tilly, pod blizsie, nech ta "oplujem" tym virusom, aby si bola aj ty tehu 😀

tessa
3. aug 2007

verulka,
az teraz som citala spatne vasu debatu, dakujem! 🙂

tilly
3. aug 2007

ja už chytám bruško každý deň susede a stále nič, ja viem, že to tak ľahké nebude, ani pri domčovi nebolo, musím sa dať hlavne psychicky do pohody, lebo momentálne som hotová

virginia
3. aug 2007

Tilly, aj nas Simon si "honi vtacika" 🙂 . Nastastie len doma v kupelni vo vani atd. a ked sa mu postavi, tak vyska od radosti a je na seba strasne pysny. Ozaj, uvidime sa v nedelu? Dufam, ze budete moct prist k Silvinke.
Cat, aj u mna to Simi sem tam skusi, ze sa zlosti. Ja to odignorujem a on rezigunuje. Ale vacsinou si necha dohovorit bez placu a zlosti.

cat
autor
3. aug 2007

Certica, gratulujem k fazulke v brušku, no pekne sa to tu rozrastá 🙂

Babinky, ja som zvolila taktiku úplnej ale úplnej ignorácie a už dva dni sme v pohode, keď sa aj o zem hodí, len pozerá či si ho niekto všíma, aj muža som poučila a Tomík keď nemá publikum, tak to vzdá a kolieska v gebulke mu zas zacvaknú na režim Normál 😎

Tilly, vidím že nás ešte čakajú veselé veci.. 😀 no my sme ešte na plienkach tak nemá vela šancí chytať pipíka, hoci pri prebalovaní to robí, ale čo už, to sú chlapi, v jednej ruke vtáka, v druhej ovládačku od TV 😀 😀

verulka
3. aug 2007

no vidis cat, ignoracia podla mna casom vzdy zaberie 😉 len je treba absolutne sa vyprdnut na okolie 😉
tess, no nakukla som k aprilovkam a nasla som ta tam- to budes mat cca taky vek. rozdiel ako mam ja medzi chalanmi 😉
certica, no teeeeeda, konecne 😀 moje nervy, toto neviem ako ustojim, ked uz vas bude tolko pupkatyhc 😵 no nic, musim sa sustredit na karieru 😀 😀 pa

certica
3. aug 2007

dakujem babizne 😀 , ani sa mi to nezda, akosi prilis lahko sme k tomu dosli 😅 .... ale ved vas to tilly, cat, verul este caka vsak ano? 😎 😀

tessa ja viem uz su aprilovky 😉 , pridam sa, ale az ked mi to gyn. potvrdi
cat, inac toto bolo fakt vystizne s tym vtakom a dialkacom 😀

barunka
3. aug 2007

tessa, certica, gratulujem 🙂 vedela som, že tu určite nájdem nejaké dobré správy.

Cat, aj Simi má tieto zúrivostné záchvaty, hlavne vtedy, ak ona niečo chce a ja nechcem aby to robila, dostala. Ja tomu hovorím, že svoju vôľu prejavuje trošku hlasnejšie a surovšie akoby mala, ale nevšímam si ju, ďalej robím to čo dovtedy a ona prestane. Niekedy to skúša a chodí za mnou a huláka aj dve hodiny vkuse, ale to je fakt len málokedy...

janula203
3. aug 2007

Babulka, byvame priamo v senci...ale ak nam kus stastia pan boh da, tak buduci rok do vianoc v ivanke pri dunaji 🙂

babulka
3. aug 2007

Baby, zmizol mi prispevok 😠 😠 😠

januli, tak drzim palce, nech ste skoro a uspesne v novom. Aj ja uz dufam, ze sa skoro prestahujeme, termin mame najneskor k 1.9., ale ta baba, co od nas kupuje byt, bere uver a este jej nevystavili zmluvy, tak som zvedava, kam to povedie 😖 Ale kupnu s nami podpisala 😒

Gratulujem novym tehulkam, tessa, cerrtica, davajte na seba a mrnousov poor, a hlavne vela zdravicka 🙂 Vyhlasujem tipovaciu sutaz, kto bude dalsi? Kto sa trafi, vyhra co ja viem - sampano?

babulka
3. aug 2007

Boze, ze poor - pozor som myslela 😵