Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
5. máj 2008

ja som za 😉 tiez sme tam chceli ist tento tyzden, len nam tatino ochorel 😒

silvinka
5. máj 2008

zuzi a uz ste tam boli ? maju nove atrakcie skoda ze som tehu hned by som vyskusala divoku "horsku drahu" ale neviem co by to urobilo s bruskom a jeho obyvatelom

tilly
5. máj 2008

na tom rybárovi sa aj domčo strašne smial a aj na tom ujovi, čo tam liezol po tom lane, ale u nás najviac zas zabodovala traktorbahn... a boli sme aj na priasiatkach 😀

silvinka
5. máj 2008

🙂 my sme boli tiez na traktoroch 🙂 a veve s tatom na prasiatkach 🙂 a tiez boli na balonoch my sme cakali s lukym dole a mala sa vooobec nebala nechapem ved to islo dost rychlo a ona bola v pohode 🙂) urcite pojdeme zasa v blizkej dobe

tilly
5. máj 2008

my chceme ísť koncom mesiaca zas 😉

na balóny by som domča nedostala, on má teraz obdobie, že stále kričí, že chce ísť pomaly, keď s ním idem v aute a predbieham, tak na mňa hučí, že mám ísť pomalšie... na tej krokobahn, keď išiel dole, tak pišťal 😖 ...
zato na vláčikoch, kamionoch, traktoroch, prasiatkach a na tom vyhliadkovom sme boli pár krát...

na tú horskú dráhu zobral sused malého, takého augustového, ako je veve a domčo a simi a ten malý,že ideme ešte, no nechápem...

a ešte sme boli aj na kačičkách a v strašidelnom dome, inak aký strašidelný dom, nič tam nebolo len tma 😀 ale domčo sa doteraz bojí, mu poviem, keď nebudeš poslúchať, pôjdeme do strašidelného domu do rakúska a on je hneď poslušný 😀 😅

ena
5. máj 2008

baby, aj nas ste teraz namotali na ten vylet, tak napiste o tom viacej.. kde, otvaracie hodiny, vstupne...lebo ked citam... " na vláčikoch, kamionoch, traktoroch,..." tak to je nieco pre nasho Filipa 🙂
cez vikendy je tam asi vela ludi, ci da sa? sice, na najblizsi vikend uz mame program, ved v meste MILA PRE MAMU, ale potom na dalsi.. 🙂

silvinka
5. máj 2008

eni je to v rakusku pri neusiedlerskom jazere mrk tu http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/sl/sta...
vstupne je sice 15 eur na osobu od 2-99 rokov 🙂 ale je to celodenny vyler a dalsie atrakcie su uz vo vnutri parku zadarmo / su spoplatnovane len lodicky na dialkove, a nejake kolotoce ako su v auparku co su na peniaze 20 centov jedna jazda ale inak ostatne /traktory, balony, vlaciky a pod. su zadara/ otvaracie hodiny su kazdy den do 18, inak sa oplati aj v lete ist ked sa uz da kupat lebo su tam aj vodne atrakcie ....ved mrkni tu stranku

emjee
5. máj 2008

je to aj pre dospelych? 😀 by som zobrala manzela vyvencit 😀

silvinka
5. máj 2008

emjee 🙂))) hej chodia tam aj dospelaci samozrejme nie na vlacik ale na take divokejsie atrakcie 🙂))

emjee
5. máj 2008

len neviem co na to moj zaludok, ja cim som starsia tym menej ma lakaju taketo divociny 😝

ena
5. máj 2008

emjee: 🙂 no, tak to aby ste tam potom male deti neogrcali 🙂
silvinka: dik, idem si omrknut stranku..

tilly
6. máj 2008

emjee, skôr je to pre deti, podľa mňa tam pre dospelákov sú tak tri atrakcie, ale stoja za to 😀 😉

treba si pozrieť ten plán parku, je tam aj minizoo, môžu sa tam kŕmiť zvieratká (

silvinka
6. máj 2008

ahojte mamuldy davam do pozornosti http://detskechoroby.rodinka.sk/user/view_page.... 🙂))))))

silvinka
6. máj 2008

babule tak zda sa ze konecne funguje ta stranka na hlasovanie tak ak mozem byt otravna kedze ide o vela 🙂 mozem vas poprosit o hlasovanie http://ta.canon-europe.com//?pg=gallery&cc=sk&l...

dakujemm

emjee
6. máj 2008

moj manzel kolotoce zvlada 🙂 ja budem strazit niekomu malicke detusiky

silvinka
6. máj 2008

emjeee tak to ta bereme so sebou my 🙂)))

emjee
6. máj 2008

😀

sue
6. máj 2008

Silvi, zas to nefunguje 😒

silvinka
6. máj 2008

sue vidim fnug ma z nich porazi 😠 😠 😠 to mali riesit ked este nebolo hlasovanie spustene takto prichadzame o hlasy lebo ludi to nebude bavit vecne sa vracat na stranku ktora nefunguje :( 😠 😠 😠

tak ja sa pripomeniem naposledy este raz snad ked to uz naozaj bude funkcne

tilly
7. máj 2008

silvi a tam stačí dať len hlasujte, potom sa tam ukáže zelený háčik a to je akože zahlasované? ako často môžem hlasovať?

silvinka
7. máj 2008

miska ano zeleny hacik znamena ze je zahlasovane a na jednu fotku mozes hlasovat iba jeden krat

tilly
7. máj 2008

jaaaj, škoda, by som poslala aj viac hlasov

silvinka
7. máj 2008

🙂 mozes pod inym menom 🙂))

silvinka
7. máj 2008

paci sa ti ta fotecka ? 🙂

tilly
7. máj 2008

ale asi aj z inej adresy, nie?

krásna, to kto tam je? 😉

silvinka
7. máj 2008

hej z inej email adresy .... to je kamos s frajerkou

tilly
7. máj 2008

noo, tak skúsim 😉

silvinka
7. máj 2008

tilly si zlatino a vsetky co ste mali trpezlivost a skusili ste poslat hlas 🙂))

tilly
7. máj 2008

do kedy sa hlasuje?

silvinka
7. máj 2008

do 19.5