Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
17. júl 2008

kati a co vam bolo? inak ja som bola, nepustili ma iba na CT lebo tam je ziarenie...inak sme mali chvalabohu nadstandartnu izbu jednotku.

barunka
17. júl 2008

cat, to mi je ľúto, ale hlavne, ze uz je Tominko v poriadku. Pozerám, źe zachvíľku už budete mať aj Simonku na svete, strašne rýchlo to letí, ani sa mi to nezdá 😅
Ja si so Simi užívam, je to neskutočne tvrdohlavé a prešpekulované dieťa, ak ju niečo napadne, tak ma cielene dokáže tak vytáčať, že by som ju najradšej roztrhala v zuboch. ale počet capnutí na zadok je stále na dvoch pri tých jej nočných cirkusoch. Tie sme už chvalabohu tiež trošku obmedzili 😉 a to len úplnou náhodou 😀 😀
včera mi jedna mamička na ihrisku povedala, že už aj ja mám nábeh na infarktové stavy, lebo mňa ked Simi poriadne vytočí, tak mi trpne ľavá ruka 🙂 vraj ona vtedy už dostala vizitku od psychologičky, že sa má prísť liečiť 😉

cat
autor
17. júl 2008

ja napr. neviem ako inak maleho uzemnit ked nic ine nepomaha, naozaj nic s velkym N, akoze napr. si zmysli kopat do nabytku a nepomoze ani 5 napomenuti, vysvetlovanie..nuz dostane na rit,jemu akoby nic ine nepomohlo a jeho tatko bol podla svokry uplne rovnaky.len jeho bili remenom,kym moj krpec dostane len symbolicky,no i to mu staci. Nie je to casto,ale stane sa..a vobec ma to nemrzi ze dostane,my sme s bratom tiez dostali ked sme si koledovali.

barunka
17. júl 2008

no mne boli aj tie dve capnutia houby platné, na Simi to malo nulový efekt. Ja musím ísť na ňu vždy nejakými hlúposťami a ukecávať do nemoty, akurát, že poslednú dobu mi to akosi nejde. 😕

aktak
17. júl 2008

cat aj my sme mali VIPku, ale kedze som rizikova a tak tak sme sa rozhodli ze s mojou mamou to budue lepsie a aj viac vybavi, bolo sa treba totiz dost rozculovat 😠 a na noc isiel za nim ocinko, lezal na internom, kvoli silnemu vysypu, nevedeli co s nim, nakoniec sme skoncili s tym ze je to koprivka, prave sme dobrali antibiotika 😕

kattum
18. júl 2008

cat, aktak, to mi je luto, hlavne ze su deticky uz v poriadku a nebolo to nic horsie. Za chvilku uz budu na svete vase dievatka, to bude veselo. U nas teraz celkom umierneny stav s detmi, ale i obcas Brunko potrebuje capnut. A este u nas zabera ked pocitam vaznym hlasom do 5, uz pri 2 posluchne. Som zvedava, doked to bude zaberat. Ael inak je dobry, ked to porovnam s inymi detmi, tak mam doma pokladiky.
Balim na Sumavu, ideme na 2 tyzdne od zatra, uz sa velmi tesim.

bzuco
18. júl 2008

kattum...u nás počítanie zaberá do dnes 😀 ...už pekných pár rokov 😅 😀 😀

aktak
18. júl 2008

kattum cela mamina ti tvoji drobci 🙂

cat ako brusko? ja sa divim ze mi ho mala este nerozkopala 😀

cat
autor
18. júl 2008

kattum, ja ked zacnem pocitat, Tomi sa prida, on to chape akoze si ma zratat prsteky 😀 vtedy sa neudrzim smiechu ako odusu rata a mudro sa tvari.aspon zabudne ze pred chvilou zle robil. Inak si tiez myslim ze je dobry,bola som teraz s kamoskou co ma rovnako staru dcerku a pri nej by ma vystrelo,co ta mala vkuse stvarala..

aktak,aj mna Simi velmi kope,bolestivejsie ako Tomi a hlavne k veceru. Vies co by som uz hrozne chcela? Moct si lahnut na brucho 😔
Inak ste vybrali krasne meno 🙂 Adelka a Adamko to ide perfektne k sebe 😉 😎

barunka
18. júl 2008

kočky, tak kto si myslí, že má zlé dieťa, môže sa stretnúť s nami a chvíľku pozorovať Simi a potom znovu prehodnocovať. Simi nie je vyslovene zlé dieťa, ona je v podstate dobrá, raz za čas má akúsi scénu, ale ona vkuse vymýšľa. Na riťke neobsedí ani sekundu, vkuse niekde lieta, behá, štverá sa. Dnes mi pri jazere vyliezla hore na strom a ani za ten svet som ju odtiaľ nevedela dať dole...
som zvedavá, čo povystrája zajtra, zasa je deň veľkého nákupu, takže budeme celý deň v Blave. dieťa sa v tom bude vyžívať a my nebudeme stačiť s dychom.
Ale zato zasa verím na zázraky, túto noc krpatá spala od 20,30 do 6-tej a ani raz nezapišťala 😀 😀 😀 😀

cat
autor
18. júl 2008

barunka, ona bude proste asi hyperaktivna.. inak ja nakupy s malym neznasam, radsej ho vypakujem k svokre,lebo to je horor. Aj teraz, ja uz totiz nakupujem vianocne darceky,ved po septembri sa uz nikam nedostanem 😅

barunka
18. júl 2008

cat, tak nám krpca nikto nepostráži, nemáme na výber, musí ísť s nami. Ale v poho sa s ňou dá, od malička je zvyknutá, stačí ju raz za čas povoziť na kolotoči a máme pokoj. Akurát, že keď si potrebujeme niečo kúpiť na seba, tak všetko komentuje a ostatní z nej majú šou. Naposledy som si skúšala tričko a keď ma zbadala, tak na celý obchod zahlásila, že "fúúúúúúúj mama škaredá". 😀 😀 😀 a ešte má mániu nakupovať si gaťky 😅 😅

cat
autor
18. júl 2008

barunka 😀 😀

barunka
18. júl 2008

no čo nepomôžem si, keď už vlastná dcéra usúdi, že matka je škaredá, nič nenarobím 😀 😀 ale musí sa nechať, že potom z toho mala polka obchodu šou a zadržiavali smiech 🙂

a Simi ešte veľmi ľúbi nakupovať, ale naopak ako ostatné deti. Teda ona do košíka nenakladá, ona z neho vykladá. Ja si tam naložím múku a ona mi zahlási, že ešte doma máš a ide mi ju vyložiť... 😕 😕 Asi bude veľmi šetrná 😀 😀

mercy
18. júl 2008

No a náš syn nás teraz pred návštevou uviedol:Iko pokakany,aj maminka pokakana aj tatinko pokakany 😕

barunka
18. júl 2008

mercy 😀 😀 😀 😀
tie deti sú neskutočne múdre...

musím utekať, skončil sa nemo, simi omrzela samočinnosť, dovliekla sem lego a šmarila mi to na nohu...

aktak
18. júl 2008

cat aj Adelka kope viac ako Adamko, uz ma to aj dost boli nekedy 😅 sa to ani nezda a uz ideme rodit obidve zachvilu 😉

sylvie
20. júl 2008

caute, aj my niekedy prichadzame na to, ze maly je mudrejsi ako si myslime.. 😉
dnes konecne neviem ci nahodou, ale vykakal sa prvy krat do nocnicka.. tak sme mu zatlieskali, vychvalili ho, tak snad uz ostane pri tom.. lebo doteraz sa vykakal vzdy az ked som mu dala plienku pred obednajsim spankom..

aktak, pekne mena Adamko a Adelka.. pasuje to k sebe..

cat, to mi je luto, co sa stalo Tomaskovi.. ale hlavne je, ze je v poriadku a ze mu nic nie je..

a vidim, ze sa sa vam to krati, ze 32 a 36 tt, ty brdo.. ako to ubehlo..

tilly
20. júl 2008

kočky, fakt to máte za pár 😉

cat
autor
20. júl 2008

ja som dneska uplne v riti z tejto spravy:
http://aktualne.centrum.sk/~~cook~koma123/domov...

inak tilly, aktak,mne sa to zda praveze este strasne dlho do porodu, lebo hrozne mi uz vadi pupok pri vsetkom,prvy krat mi nevadilo vobec nic a teraz ..asi preto ze teraz musim behat okolo maleho a niekedy uz fakt nevladzem 😒

certica
20. júl 2008

cat, kukala som album, ved mas uplne mini brusino 😉 . mne ani nevadilo tentokrat, len som citila ku koncu tu moju (nad)vahu, chodidla ma hrozne boleli z toho

geegee
20. júl 2008

cat, jooooj, bud rada, ze mozes behat...ja uz len lezim odkedy ma pustili z nemocnice 😉 😖
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

aktak
20. júl 2008

geegee verim ze uz toho mas plne zuby, ja uz nelezim 😅 aj ked by som mozno este mala ale uz som to fakt nezvladala, dufam ze na poradni bude vsetko ok 😕

cat Tomaska nejak pripravujete na sestricku? Adamko zrazu zacal spominat babo tak som zvedava ako to bude ked sa mala narodi 😵

cat
autor
21. júl 2008

juj geegee, to by ma slak trafil ak by som musela lezat ☹ esteze si uz v 37tt.. a vidim,ze tiez ste sa rozhodli pre Tomaska 🙂 🙂
aktak, ani nie,len sa naucil hovorit "babo" ked sa mi pozrie na brucho, aj ho tak hladka,ale evidentne to nechape lebo minule takto dosiel k svokrovi, zacal ho hladkat po pivnom pupku a hovorit: babo 😀 a ked ku nam niekto pride s babatkom, tak len zarazene pozera..

verulka
21. júl 2008

kocky, uz len chvilinku..ja sa tesim na fotocky miminiek a zelam vam anjelisky dobre deti 😉
aktak, to budu mat meniny skoro naraz..aj mne sa adelka paci 😉

verulka
21. júl 2008

cat, naozaj na fotke z 30tt vyzeras ako ja tak okolo 15tt 😅 fakt super 😉

tilly
21. júl 2008

geegee, aj naši susedia majú matúška a tomáška 😀

tilly
21. júl 2008

cat, bruško z 20tt mám ja teraz a to ani tehu nie som 😅

cat
autor
21. júl 2008

tilly,kde, prosiiim ta, ved ty si ako modelka 😉 asi sme na seba rovnako narocne 😀
verulka, ako ti Ronusik spava? teda vela sa budi v noci?
Kua ja som zistila ze Nutrac stihol za tie cca 3 roky zdraziet o 100vku 😠 my sme kupovali za 340 a teraz ze 440 a ma to iny obal akurat.

ena
21. júl 2008

cat: a este aj mensiu gramaz ma ten novy nutrilon 😖