Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

snilko7
15. aug 2007

no už by som to mala najradšej za sebou 😝 ale zasa keď pozriem na Paťula čo stvára, tak by som ostala tehulkou ešte aj pol roka 😅 no segra mi tipuje ešte také dva týždne, tak uvidíme...a vy sa nechystáte pridať k druhokolovým tehulkám?

cat
autor
15. aug 2007

neskôr, ešte si nejak netrúfam, možno po novom roku..Kristínka bude narodená v mojom znamení, to sa teš, my baby Panny sme riadne potvory 😀 ale nie, práveže sme zodpovedné, racionálne a sakra uvažujeme kým niečo vyvedieme 😉
A s nočníkom ste u Paťka nepokročili? My voobec..

snilko7
15. aug 2007

cat aj ja som Panna, aj Paťko je Panna 😀 😀
nočník nepoužívame, ale zato využívame záchod...som sa strašne nahnevala a radikálne som zbalila plienky, takže už tretí týždeň fičíme cez deň bez plienok...občas sa nejaká nehoda pritrafí, ale nevadí...hlavne že teraz už míňame len 2 plienky denne a to cez obed a večer na spinkanie.

cat
autor
15. aug 2007

hej? 😀 no pekne, a kedy oslavuješ ty? ja 15.9. na sedembolestnú Pannu Máriu 🤐 vždy sa mi spolužiaci rehotali,somári.
Tak to je fajn že aspoň na záchod Paťko neprotestuje, my si ešte počkáme, iné nezostáva..
Bože ten Tomáš ešte stále vyspevuje 😀 😀

snilko7
15. aug 2007

Paťko oslavuje 24,08. a ja 7.9. a meniny mám 9.9. - moji rodičia boli zákeráci 😀 😀

bzuco
15. aug 2007

ahojte
len tak som nakukla
aj ja som panna - 2.9. 😉

snilko7
15. aug 2007

bzuco tak vitaj medzi nami "večnými" 😀

bzuco
15. aug 2007

vieš aké som mala za mlada mindráky, ked sa ma niekto opýtal na znamenie?
som bola červená do šppiku kosti 😀 😀 😀 hned tie poznámky...ale to poznáš 😉

snilko7
15. aug 2007

poznám tak som sa cítila aj ja 😀

eta
15. aug 2007

jeej tak aj ja sa pridavam-26.08. 🙂
a to s tymi mindrakmi tiez doverne poznam

cat
autor
15. aug 2007

no pekne, kolko nás tu je "večných" 😀

bzuco
15. aug 2007

baby, zachvíľu oslavujeme 😵 😵 😵

ena
15. aug 2007

certica, este som nebola na uzv, dr. dovolenkuje, tak si este pockame 🙂
cat: hej, uteka to.. 🙂

cat
autor
15. aug 2007

eni a mená sú este stále aktuálne Nina a Matej či už ste nejaké iné vymysleli?

ena
15. aug 2007

Cat: Matej nejako nepresiel u manzela 😒 takze mena poriesene tak na 50 percent, ale ved este casu dost 🙂

tilly
15. aug 2007

baby, tak my sme s nočníkom urobili veeelikánsky krok späť, neviem, ako sa to mohlo stať, ale z decka, ktoré sa mi vždy pýtalo, aj v noci bolo suché sa mi stalo stále pocikané decko, hrúza

ervotoc
16. aug 2007

noa my bez nočniku,este sme ho nekupili,mozno ani nebude treba..mame sedak na vecko...
ide ,ide,stiahne gate,kvokne a kopa... 😀 😀 🙄

mrenka
16. aug 2007

Megg vsetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k dnesnej 18tke 😀 cmuk

megg
16. aug 2007

mamuliiiiiiiiiiiiiiiii dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 18tka jak vysita 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
16. aug 2007

meg všetko naj

megg
17. aug 2007

tilly dikyy 🙂

mrenka
18. aug 2007

no haloooooo 😕 😕 😕

verulka
18. aug 2007

asi sa prazdninuje 😉 megg, oneskorene vseetko naj k narodkam

megg
18. aug 2007

jee babulky, tu je riadne ticho dnes.
Verul, dik.
my sme sa odsafarili na Oravu a tu si vegetime, dnes bola aj riadna oslava, zajtra grilovacka. Len to pocko je nejake "otravene". Je tu dost chladno, ale zas cerstvo.

ena
18. aug 2007

megg: aj my sa pridavame ku gratulantom 🙂 Tak poriadne oslavte..

tilly
18. aug 2007

no, ja by som aj kričala, ale veď by ma nikto nepočúval, resp. nečítal 😀

ena, ako?

ozaj, baby, ako sue? dovolenkuje? teda dúfam, že pre to tu nie je...

ena
18. aug 2007

tilly: zatial vsetko OK 🙂

tilly
19. aug 2007

eni, fíha, už si za polkou, strašne to letí, zvládaš to pri filipkovi? ale on je dobručký, že?

akurát se dnes s mužom skonštatovali, že aj veve aj simi sú také dobré decká, to my sa stretávame so samými bitkármi a jedošmi, tak to bola taká príjemná zmena, že nikto nekričal, nebil sa

cat
autor
20. aug 2007

Megg, dodatočne všetko naj aj od nás 😉
Nás teraz čakajú hrozné veci, ideme na Kramáre,na prerazenie slzného kanálika, lebo Tomovi hnisá a tečie očko už dlho, údajne je to taký drasťák že matku ani nikoho z rodiny dovnútra nepustia. Okrem toho stále mu tečie z nosa krv takže nás čakajú ešte mnohé iné vyšetrenia.

babulka
20. aug 2007

Ahojte, tak uz sme doma z dovolenky, neskor prihodim fotos.. Bolo super, Matik bol dobrucky, pekne spinkaval, chodil len po vlastnych, kocik sme ani raz nepouzili, moje zlato 🙂

Vstekym oslavencom spatne prajeme vsetko naj, naj 😀

Cat, fuha, kedy idete? A aj budete lezat? Asi ano, to by vas snad nepustili hned domov, ved to by bolo strasne riziko infekcie, ocka su citliva vec. Inac oni tam nikdy nikoho nevpustia dovnutra pri zakrokoch, ani tych najmensich, dokonca aj ked im beru krv, tak musi ist matka von 😖 Matikovi vyberali kalcifikaty na nozke, co mal od infuzky, este ked mal mesiac a tiez som nemohla byt pri nom 😢 Ale neboj, bude dobre, budete mat za tym