Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
28. jan 2009

cat, to si dala kolko dole? 3kg? pekne...ja mam 2 a nieco 😎 cize som pod 70tkou 😵 ty este tolko cvicis popri estetike 😕
a paci sa mi otazka, cije to cvicenie prijemne 😀

kattum
28. jan 2009

Babz ste skvele, za mesiac 2-3kg, to je super! Zase nam Risko v noci vystraja, takze som ako matoha a energiu doplnam cim bz som nemala...

tilly
28. jan 2009

ja mám strašne slabé brušné svaly 😝 brucho mám úplne najhoršie z celého tela...

ja som bola včera cvičiť, ale bol tam taký menší konflikt s jednou kočkou (v podstate to bol konflikt 30 ročná bezdetná baba so 6 ročným deckom...) tak ma to mrzí, ale nájdeme si iné fitko, lebo hentá tam chodí stále a nám je to tam už nepríjemné...

ja keby som dokázala nežrať, tak schudnem, ale to nežranie je pre mňa strašnéééé, ja sa neviem normálne najesť, len žeriem 😠

cat
autor
28. jan 2009

verulka, 2,5kg lebo 1.1. som mala rovnych 64. Ale musim pridat, chripka ma teraz zabrzdila,zlenivela som.
Tilly, najlepsie je mat doma stroje a vyprdnut na fitko. Mne tam ti ludia vadia. Aj tupi svalovci aj krasavice co sa len predvadzaju. Ja mam doma bicykel, stepper, totalgym, ab rocket, male cinky a viac mi netreba 😎
So zranim nemam problemy, asi preto ze fakt jem 5-6x denne male porcie.
Kattum a co Risko, co sa mu nepaci v noci? Este ho kojis aj v noci?

kattum
28. jan 2009

Keby som tak vedela, co sa mu v noci nepaci. Kojim v noci, kojim, este chcem tak 2 mesiace, nech je to rovnako ako u Brunka. Cez vikend ho musim dat spat s Bobom, pri nom sa tak casto nebudi. Ti moji synovia su v tomto uplne rovnaki.
Kati, to mas doma uplne fitko, to chce skoro samostatnu miestost. Ja kebz som mala hoci len rotoped, asi by si sluzil ako vesiak na oblecenie, ja potrebuejm okolo seba dalsich cviciacich ludi, to ma povzbudzuje.

cat
autor
28. jan 2009

No vidis, ja presne opacne. Najradsej sama, pustene oblubene CD..decka spia od 20h obe, tak namiesto cumenia telky kde i tak nic nejde pekne cvicim v tatkovej pracovni. V novom dome uz budem mat samostatnu miestnost akoze telocvicnu.
No tak este vydrz Kati,ked este chces 2 mesiace,ale potom uz..tvrdsi rezim,ved aj ty potrebujes byt oddychnuta 😉

kattum
28. jan 2009

Brunka sa nam do 2 rokov budil v noci 1-2x, takze o moc sa to moc nezlepsi, len sa prida priprava sunaru. No snad trosku zmudrie a nebude nasledovat brata.

babulka
28. jan 2009

Baby, tak to ste dobre, veruli, Cat, ze 2-3 kila dole.......ja som zvedava, som si povedala, ze do 1. sa vazit ani merat nebudem. Aj tak neviem, aky bude vysledok, lebo ked som Verulke pisala este po svitakoch rozmery, tak po Sivestri bolo este o pol kila naviac, teda nie 71,8, ale 72,5, takze som zvedava, ci vobec nieco z toho islo dole... Citim sa lepsie, aj nohavice zapnem tie, co som davnesjie nezapla, tak snad aspon nieco.
U mna je najhorsie sa nastartovat, pamatm, ked som zacal pred 2. rokmi delenu, tak na zaciatok som schudla 2 kg a potom dost dlho po par dkg, nie a nie, a nakoniec som mala minus 7, ale na objemoch to bolo vyraznejsie ako na vahe. tak snad... 😖 😝 😀

Tilly, a do akeho fitka si chodila? V Samorine? Som sa tam obzerala po niecom, ale okrem Squash Olympia som nic nenasla..

tilly
28. jan 2009

hej, chodili sme do titi, to je také zastrčené medzi panelákmi, ale od dnes chodíme do squash olympia 🙂
už sme tam chodievali, teda na aerobic, ale baby potom začali chodiť sem do titi, tu to bolo také jemnejšie, tak som sa pridala ku kamoškám, ale tá kočka v tej olympii dáva viac do tela, tak sa teším, tam sa viac tancuje, posilňuje sa len 15 minút... a je tam viac miesta...

ale kúpili sme si aj squashové rakety, takže v piatok, keď bude malý v škôlke budeme chodiť squashovať 😀

tilly
28. jan 2009

ozaj a ten vacu shape, to čo je? u nás vo vege robia tú laserovú liposukciu, stojí to 50tis, to sa už viac oplatí ísť pod nôž...

cat, keby nás bolo viac, že by sme sa stretli také dve tri kamošky, tak by som si aj ja spravila doma také fitko, ale sama sa ulievam...

verulka
28. jan 2009

no ja doma cvicim, ale radsej mam nad sebou dozor 😀 i ked pohybu mam viac nez dost, lebo lietam ako handra...lae doma mam len taky strojcek na stehna 😎 nic viac nehrozi, lebo nemam kde
cat to spanie o 20h ti zavidim..ron zaspi o 7mej a krpci idu o 9tej,ale kedy zaspia 😝 i ked teraz ako su chalani spolu, je to lepsie, lebo nemozu moc vymyslat, aby nezobudili Rona
tlly, vacushape je, ze si akoby an bezaicom pase a od pasa dole je taky "obal" ktory zahrieva nohy, cize za kratsi cas spalis viac kalorii, apson tak mi to vysvetlili 😀

tilly
28. jan 2009

tak, to vyzerá dobre, až na to, že u nás určite nič také nie je 😖

cat
autor
28. jan 2009

tilly, mat zbytocnych 50 tisic, idem na tumescenčnú liposukciu:
http://www.medicomvip.sk/liposukcie.asp?ID=4
lebo to je istota, kym laser.. 😒 tomu moc neverim. a navyse tu mi staci aj 20 litrov. Lenze ja by som neobetovala tolko penazi kvoli svojim spekom, navyse ak potom necvicis, vrati sa to.

tilly
28. jan 2009

cat, to je pravda, za toľko peňazí radšej upravím svoju stravu za zdravšie (drahšie) produkty....

katuum, to mám ďaleko, ja by som to potrebovala niekde tu ☹

verulka
28. jan 2009

no ja nie som ochotna sit na lipo z principu 😎 tak ako ani na silikony...i ked mne nie je treba ani jedno ani druhe 😎 speky lezu pomalicky dole a motivaciu mam silnu, tak vydrzim..no a prsia si mylsim, ze sa pekne vratili do optimalnej velkosti a drzia "na mieste" 😉

cat
autor
28. jan 2009

na silikony ani ja, to by ma donutila jedine rakovina alebo uraz, inak v ziadnom pripade. ale priznavam, k liposukcii mam benevolentnejsi vztah 😀

kattum
29. jan 2009

Cati, videla som tvoju fotku v albume, vyzeras super, dalej uz ani nechudni, lebo budes anorekticka!!! Robo musi byt nadseny. Teda ta fotka ma tak nabudila, ze od zajtra fakt nezerem. Liposukciu absolutne nepotrebujes.

cat
autor
29. jan 2009

diky Kati, ved to aj ma byt taka motivacna fotka🙂 Dufam ale,ze sa nam vsetkym, co sme sa nato dali, bude vyrazne darit 😉 este sme len na zaciatku, do leta casu dost..

sue
29. jan 2009

Cat, teraz ako to Kattum napísala, tak som tam nakukla a už teda vážne nechudni... možno ak máš potrebu, tak spevniť svalstvo, ale nôžky máš riadne chudučké 😕

tilly
29. jan 2009

ja sa bojím narkózy a bolesti, takže ani jedno ani druhé, ale keby urobili takú metódu, že by ma vylepšili bezbolestne a bez narkózy a za pár eur, tak by som sa dala nahovoriť 😀

babulka
29. jan 2009

Kati, preboha..... 😲 Ved ty si CHUDA 😲 Uz neblbni, lebo vychudnute baby nebavia ani chlapov a to ani tych najnevsimavejsich...ked uz nic ine si nevsimne, tak to ze trcia kosti, to ano. Ale klobuk dole, ze sa to tak pekne podarilo...
Ja kebyze mam v hlave len chudnutie, resp, cas chodit cvicit a vyvarat si vsetko mozne.....ale prd, o pol 6 vstavam, najneskor o pol 7 uz v aute do roboty, tam neviem co skor, po Matika, domov v zapche, pridem a som dead. Takze tak to so mnou aj vyzera...velryba 😝

tilly
29. jan 2009

cati 😲 pozerala som tú fotku a teda 😲 klobúúúk dolu, si kočka 😉

verulka
29. jan 2009

Kati, fkt brutal fotka..som zvedava na tvoje miery 😕 pls ty denne cvicis? ach jo...no mne to takto nevidno, i ked pri mojej a tovjej vahe sa niet co divit...ale ty budes mat svoj ciel sponeny o mesiac, nie ako my ze do 1.6. 😉 ..no ja vyzerat takto, tak fakt nechudnem, len udrzujem 😉

verulka
29. jan 2009

babuli, ja tiez leitam cely den...ale zase asopn nezerem...na obed mam vzdy kopu zeleninky a kuracinky trochu...
cat, pls hod nejaky tvoj denny jedalnicek- napr co si dnes jedla?

babulka
29. jan 2009

Veruli, ja sa snazim delenu stravu, aj ju dodrziavam, ale co ja viem, co jem... 🙂 Ked sa pri svjej praci musim najest za 30 minut aj s cestou a castokrat jem v kancli pri novinach. Oddelujem prilohy a objednavam si salat, alebo si dam len prilohu so salatom, ale ked mame nejake maso v omacke, tak na 99% je tam skrob alebo muka, a to uz neoddelim. Varit sa snazim, ale musim tak, aby aj rodina zjedla, nie ze pre seba...
Cat sa nepytajte na jedalnicek, lebo ako ju poznam, tak napise ze ryzu natural s cviklou 😀

cat
autor
29. jan 2009

Baby,nezabudajte ze ja som 4 mesiace po porode,ja cvicit musim, prdel mam stale velku,aj stehna a povolene brucho,akoze uz nechcem brutalne schudnut ale vzdy je daco,co sa da napravit. Okrem toho,odkedy denne cvicim, neboli ma hlava ani chrbat..
Verulka, dnesok bolo toto:
ranajky : tmavy rozok,maslo, platkovy syr a jedna paradajka
desiata:jablko
obed: na cibulke uduseny baklazan, mrkva, brokolica, posypane struhanym syrom eidam /30%tuku/
olovrant: grep
vecera: biely jogurt aktivia, zopar zelenych oliv, zopar platkov syra a morcacej sunky

Najcastejsie mam na obed ale nejake chude biele maso naprirodno al. rybu s koopcom zeleniny🙂
A este mam uchylku na cviklu, pravdu mas babulka 😀 Teraz maju v Kauflande take male cviklove gulicky v sladkokyslom naleve, to je moja droga 😎

sue
29. jan 2009

Cat, aj ja chcem takto zdravo zit 😲 ja ranajky vacsinou nist, obed bageta, potom podvecer normalna domaca strava... no a este cez den jedna cela velka cokolada 😔 😝

cat
autor
29. jan 2009

sue, ked sa ponahlas, ako aj babulka pisala,je to tazke..ja som doma, casu mam dost,mozem si vyvarat super zdrave jedla..a hlavne jest pravidelne,este kym sa dostavi pocit hladu. Sladke mi nechyba vobec..akurat sa trochu hadam s mamou,ona je zastancom klasickej kuchyne..a mysli si ze ja hladujem,co je uplna blbost.
Ale ty si sue este mladucka, vacsinou sa kila zacnu lepit po 30tke ☹

kattum
29. jan 2009

Kati, ako to stihas? Pre seba ine varit, pre Toma ine, pomaly i pre Simonku zacnes ine a Roba asi tiez neuspokoji mrkava o syrom. Mas velky obdiv. A urcite si nas viacere motivovala. Okolo 21.2. prideme do BA, musime sa uz konecne vsetky stretnut.