Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
9. sep 2007

tak ste poculi o tych britskych rodicoch a malej Madeleine? Ze ju predavkovali sedativami len aby mohli ist na veceru???? ☹ ☹ Tak to uz nie je fakt normalne!!! Obesit je ich malo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tilly
9. sep 2007

inak, dnes je pekný dátum, to ešte stíhaš 😉

všetko naj martinkám, snilkovi aj adminke aj všetkým ostatným 😉

megg, hej, je to strašné, ak je to pravda... ale už som písala, že tí angličania sa s tými deckami neserkajú tak ako my, oni ich v pohode nechávajú na izbách spinkať a oni chodia von, zažila som to na menorke, pritom tam ponúkali babysitting v každom jazyku... oni sa skrátka nepoučili a jedno dievčatko, ale nemecké sa tam stratilo asi na pár minút, mali ste vidieť výraz tej matky, keď ju hľadali... a hľadali všetci ochrankári a veľa zriadencov hotela, trvalo to možno pár minút, pol hodinku, hodinku a všetci boli hotoví a to bolo o siedmej večer, takže normálne za svetla...

megg
9. sep 2007

Tilly, no viem si to predstavit a kde ju potom nasli? Inak ked sme boli v Calabrii, tak tam tiez boli takto rodicia bez deti vecer na vinku a kazdu chvilu za nimi cupitali v pyzamkach deturence, tak to potom vzdali a pili na balkone.

...no aj tak som rada, ze som slovenkej natury a kvoli ditku obetujem aj nejake to "posedenie" pri dospelakoch a kludnu veceru 😔 😔 😔

megg
9. sep 2007

Tilly, ozaj a ked ste leteli na dovcu tak ako to znasal Dominik? Ja som strasne zvedava, ako to zvladneme my, ci nepridem z dovci sediva 😀 😀 😀 xixi

ervotoc
9. sep 2007

jé Tilly ta baba s richterkami ta je fakt super,ochotna,milá,ustretova 😉

megg
9. sep 2007

Ervo, co si kupila botky? No my mame uz tiez troje od nej 😉 A sme spokoooo...

megg
9. sep 2007

Inak teraz si tu tak browsujem a nasla som ze Quelle ma akciu - neplati sa postovne ani balne - cize 119sk usetrite, ak objednate tovar v piatok 14.9. celkom mile od nich 🙂

ervotoc
9. sep 2007

quelle tiez som pozerala,aj 200sk zlava nad liter ked zoberiem,ale teraz mam na mmb poobjednavane skoro za 4 uz vianočne darčeky nech sa nestresujem za 5 dvanasť zas 🙄 vsade kopa ludi,nechutna zima...tak tento rok s predstihom

a boty..no tie kupujeme stale predsa ,no nie?raz su to sandalky,papučky,gumaky,potom snehule....teraz ma tenisky ktore nechce na nohu..iba on sam a potom ked ich uz ma,tak ich vyzuje...a odhodi..hlada stare...

megg to som nepočula,len ze podozrievaju matku,to su fakt"rodičia"
no Tilly takych sme zažili aj my,este na Malorke,len tak nechali chlapca pri bazene a oni sa isli najesť,čašnik teda daval pozor a oni nič,ani buuu...na druhy den to znova spravili,bez slova len tak...zmizli...a stari nemčuri boli pri nom... 🙄

megg
9. sep 2007

Ervo s tymi nakupmi darcekov je to super napad. Veru aj ja zacnem nieco hladat. A tiez sa mi zda straaaaaaaasne pohodlne to takto objednat 😉 V poslednom case fakt nemusim tie prepchate obchodaky...dnes mi stacilo...boli sme v Avione asi 10 min aj s cestou...tak tam je ludi ako na vianoce 😅

Baby poradte mi, co je lepsie pre Oliho, kupit mu overal na zimu ci oteplovacky a bundu...ako to riesite vy? Neviem co by bolo pre neho pohodlnejsie. a mam dileemu 😒

cat
autor
9. sep 2007

Snilko, vsetko naj k meninam a dodatocne aj k narodkam 😉 dnes je ale fakt pekny datum,mozno to Kristinka este stiha 😀

Megg, mne sa to s Madeleine normalne nechce verit. Zeby jej rodicia boli az TAKE hyeny ze zburcuju cely svet, fotku si daju posvatit papezovi(!) a pritom vedia ze Madie nezije..alebo ze by niekto vlastnemu decku dal prasky aby sa mohol ist zabavat..je mi z toho ZLE 😠

Tomi mal inak minulu zimu len bundu a mali sme aj oteplovaky ale ostali nevyuzite, to vies, bratislavska zima, to ani zima nebola..

geegee
9. sep 2007

megg, ja idem kupit overal...zda sa mi to lepsie, nebudem sa bat, ze bude mat hole krize. Ak by uz chodil bez plienok, bola by otrava stale ho vyzliekat na WC, ale kedze tuto zimu este plienky urcite bude mat, rozhodla som sa takto.

Matusko prvy krat spi vo velkej posteli vo svojej izbicke, dufam, ze z nej nespadne. Oblozila som ho stolickami, ale aj tak...mali ste niektora tie zabrany na postel? Zda sa mi, ze je to dost nizke a labilne. Co ked sa dieta zobudi a postavi sa tak ako bol zvyknuty v postielke? Zachyti ho to?

megg
9. sep 2007

Cat,ved prave, ze cloveku je z toho zle pri tej predstave ☹( A s tym papezom, tak to je "no comment".. 😖

No, my sa urcite chystame aj na tu "oravsku" zimu a hlavne nase krasne sanky. Ale ci bude taka zima ako min. rok...hm

cat
autor
9. sep 2007

megg, tak to by som asi kupila radsej overal na tvojom mieste..
no pekny zvysok vikendu kocky, my ideme svokre.. 😎

megg
9. sep 2007

geegee, vidis s tymi plienockami ma to ani nenapadlo a je to dobry dovod 🙂
Cat, veru, aj ja sa blizsie naklanam k overalu 😉

geegee
9. sep 2007

to moj muz je taky prakticky zalozeny 😀 Ja chcem nejaky teplucky overalik, my sme vela vonku aj teraz, a dufam, ze bude na Liptove veeela snehu, aj my mame nove sanky 🙂 A moja mama sa uz tesi, kedy sa bude moct na nich vyblaznit - bude mat ospravedlnenie, ze je tam kvoli vnucatu, ale ona sa strasne rada sankuje 😀

snilko7
9. sep 2007

geegee my máme tú zábrabu na postielku od Brevi...používame ju na takú vyvýšenú posteľ a je v pohode, malý sa ešte nestrieskal a to fakt migruje po postielke - máme ale takú s kovovou konštrukciou, nie tú umelú 😉
a ďakujem za gratulacie 😉

mrenka
9. sep 2007

mamusi kde to hovorili o tej maddie?to je des,fuj 😢 😢 😢
ako mas volno cez tyzden?streda,stvr.mozme nieco vymysliet 😵

megg
9. sep 2007

na TA3.
Jasne, sme tu. Len mangel je fuc. Ale nejak sa dopravime na "miesto cinu" 🙂 a urciteee

sue
9. sep 2007

...teraz som to o Maddie čítala ☹ ale nechce sa mi veriť, že by mohli byť rodičia troch detí také hyeny ☹

sranda
9. sep 2007

no ja som skoro odpadla, keď som to videla na CNN, lebo pôvodne som pozerala Pavarottiho. Najprv som myslela, že nerozumiem po anglicky, alebo som si zamenila význam slov. Ale keď bola v zábere, tak mala takú kamennú tvár, že ani sám kameň takú nemá. Je to možné žeby toho bola schopná? Ja som z toho paf! Ešte idú vypočúvať jej manžela, tak som zvedavá.

snili, pekné meninky a dodatočne všetko najlepšie k piatkovým narodkám. Sedmička je moja srdcovka, ja som takisto 7, v ten istý deň ako barunka.

kattum
9. sep 2007

Caute mamulky, tak uz sme doma zo Sumavy. To sme si teda vybrali tyzden, uz horsie pocko nemohlo byt. No i tak to dobre padlo, nazbierali sme kopeeec hribov. Trosku som si tam rozmaznala maleho, vzdy mi zaspaval sma v postielke, tam len so mnou, lebo sme spali spolu na velkej posteli a dnes doma, zase chcel len so mnou. No snad sa to zas vrati do starych kolaji.

Cat, milo si ma prekvapila tuzbou po mimcu? To ta navnadila Rolincova, zeee? Viete, ze je v 10.tt?

Snilko, drzim palceky, este oddychuj (ak sa da pri Patkovi), Kristinka ti spat neda!

certica
9. sep 2007

no vidis kattum, tiez som v 10tt, ani rolincova nemusim byt 😀
inac cat, mna to zacalo chytat (myslim uvaha o druhom) tiez asi tak koncom roka, ked mal viki rok a tristvrte 😉

certica
9. sep 2007

ozaj, ked spominas rolincku, ja mam nejake stastie na andreu belanyi-palfy, uz som ju 3x stretla nakupovat oblecko, tak bud ona nejak casto navstevuje nakupne centra alebo ja 😕 😀 😀 , aale vzdy bola sama, ja to mam aj s doprovodom (aj ked pomerne otravenym 😝 😅 😀 )

kattum
9. sep 2007

Certica, ty celebrita!

certica
9. sep 2007

😀
kattum, aj tu bolo vraj blbe pocko, my sme sa vcera vratili z italiano, tiez som nepotila hektolitre, skor to bolo na ponozky a dlhe rukavy, ale posledny den sme sa dokonca aj do plaviek hodili a trocha ma osmahlo, aspon teda ksicht mam zaujimavy - na krku pod bradou biely tien a okolo oci vytetovane brile 😅

sue
9. sep 2007

Maminky, ak smiem otravovať, koľké tu ste mali a používali monitor dychu?

kattum
9. sep 2007

Certi, to nevadi, ze nebolo pocko, aspon bola zmena a cestovanie, ja by som hned niekam zase sla. Buduci vikend sa chystame s manzelom do Hradca a do Prahy za znamymi a bez maleho, tak sa tesim. Mam teraz pocit, ze musim stihnut do februara spolocensky zivot, ze potom sa 2 roky nikam nedostanem a ze 2 deti mi uz nikto nepostrazi. Tesim sa do Prahy ako male dieta, odkedy som odisla z prace na matersku, som tam nebola (pre tie co nevedia, 4 roky som tam zila a pracovala)

zuz11
9. sep 2007

sue, ja pouzivam este teraz 😉

kattum
9. sep 2007

sue, ja som pouzivala, asi 8 mesiacov, nelutujem investiciu, pokojnejsie som spala.

certica
9. sep 2007

sue, ja som nemala.
mam ale dojem, ze sama dodnes fungujem ako monitor, vzdy sa nejak instinktivne zobudim, ked sa ma alebo by sa mohlo nieco diat, ale mozno si to len namyslam 😎 😀 . raz sa mi stalo, ze viki sa v noci tak pretocil na okraj postele, ze uz pomaly isiel padat na zem a ja som sa v tom okamihu zobudila a vrhla sa za nim cez postel 😀 , aj ked sa otaca alebo preberie zo spanku, proste sa prebudim tiez 😕