Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
30. nov 2007

babulka,presne 😀 nastastie takuto hviezdu nepoznam,zeby preto lebo by sme sa nemali o com bavit? 😝
Vcera ma zas dorazil clanok, ja ho skusim aj najst, ze v Kalifornii uz zlegalnili "nahradne matky" akoze vsetky herecky a modelky co si nechcu kazit postavu tehotenstvom, si najdu zenu, do ktorej v centre IVF vlozia umelo oplodnene vajicko herecky so sperm.jej partnera, cudzia zaplatena chudera im to vynosi a porodi a vsetci su spokojni, hlavne herecka, "matka" s bezchybnou postavou. Z tohto je mi uz ozaj cisto na grcanie 😝

tilly, my dojdeme az okolo pol 5 tej..
barunka, ani ja netusim kde to je,este som to ani nehladala..

janetka
30. nov 2007

babulka: tak uz sa mi to podarilo, ale az pri zadani ineho mailu, hm.. tak uz "ficim"... som prihodila na dva "bundle", tak uvidime 😉

mrenka
30. nov 2007

cat,co hovoris na ten adventny kalendar?? 😀

cat
autor
30. nov 2007

mrenka 😀 😀 ini krasavci 😀
babulka, danym oznacenim bezplienkarky urazaju 99 percent uzivateliek tohto fora a nikomu to nevadi 😲

expertka8
30. nov 2007

...cat...poslem IP adminovi -Zirafke??? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..baby..cauteeeee...sorry...smirujem...a uz hodnu xvilu sa bavim na vasix prispevkox 😀 😀 😀

cat
autor
30. nov 2007

expi, no kooooonecne si spat 😎 😎 😎 😎 jasne, posli 😀

mrenka
30. nov 2007

cat,pockas chvilu?pisem ti dlhuuu IP..

cat
autor
30. nov 2007

pockam, na teba vzdy 🙂 😀

expertka8
30. nov 2007

....maly spi...tak som si zjavne spravila kafiicko s VEEEEELKOU davkou optimizmu 😀 ...a vyxutnavam si ho v zneni..ze proti blbcom sa hold neda bojovat 😅 😝 😀
...cat...dik 🙂

babulka
30. nov 2007

Mrenka, ono sa im bude. ved vlastne sa im pocikavaju uz teraz. Ja len nerozumiem vyznamu tej metody - drzim decko nad nocnikom (vzdy si spomeniem na nadobu od mixera, raz to tam volakto spomenul, ze aj tam sa da cikat, ak uz som ju odlozila na dno skrine 😀 ), ono sa vycika (lebo vzdy sa vycika, take male obzvlast - ved tie cikaju kazdych desat minut), ja som happy, ze mi dieta cikalo a chvalim sa, aka som uzasna matka. A teda to dieta, ked uz ma "rozum", tak by sa malo pytat same, nie? Ale ako tak citam tie ich posledne prispevky, tak tie ich deti sa nepytaju, oni to slahnu hocikde (na koberec, do gati, na sedacku...). To ako keby som teraz Matusovi zrazu prestala davat plienky, tak robi to iste. cura kade chodi. tak potom v com je filozofia tej metody? Len rozdiel je v tom, ze moje dieta nie je stresovane od malicka kravinami, pekne priberal, nezvracal, lozil, chodil...aj bez bezplienkovania. Takze ziadny rozdiel. Len tie ich deticky budu asi neskor trosku mesuge.
(Teraz to uz asi bude uplne sproste, ale aka matka taka katka 😀 )

Expi, vitaj spat 😵 Dufam ze sa bavis, nie "bavis" 😀 😀

mrenka
30. nov 2007

citaj roman 😀

expertka8
30. nov 2007

...babulka....dik 🙂
..veru Tvoj predxadzajuci prispevok na predoslej strane ma nastartoval...aby som sa prestala "hrat na spravodlivu"...pretoze v tom pripade by som na tuto stranku nemohla uz NIKDY zavitat...uz NIKDY by som nemohla vytrhnut paty z domu...lebo zvyseny vyskyt tupcov mi hrozi z kazdej strany 😀 😀 😀 ...a jedinym riesenim by bolo vystrelenie na Mars...co si momentalne nemozem dovolit..lebo z rodicovskeho prispevku si tak mozem "vystrelit" akurat UM--plienky--poplatky ...a som v prd...tra ra ra 😅 😀 😝

..na margo spominanej metody....dieta az v 18.mes ma reflex zadrziavania...dovtedy je jeho vyprazdnovanie do nocnika len nahodou 😉

babulka
30. nov 2007

To ktory prispevok ma take startovacie ucinky? 😀

expertka8
30. nov 2007

..babulka....str.116...dnes 12:50 😉 ..kym nema u mna vyprazdnovacie ucinky..je to ok 😀 😀 😀

boska
30. nov 2007

ajoj katika jasne volame si toho 5.12. uvidim kedze v petrzke poznam len antolsku, carrfour, tesco a par poliklinik neviem ci tam trafim. Kde to je ? Keby bolo ok pocasie aj by som prisla uvidim ci budem sama.. trosku mi lepi jazdit na vecer ked je zle pocasie tu na dlhych to je niekedy na zabitie.. este ze mame aspon ten parkplatz lebo to je dalsi horor ved vies..
No toho 6.12. asi tak cca o 17.00 hod.

ena
30. nov 2007

baoska: lepsi svet je oproti kulturaku zrkadlovy haj, teda skoro.. ale ked najdes kulturak, najdes aj kaviaren.. je to budova byvalej MS, Osuskeho 8. a v tej budove je aj nejake fitko, tusim DUO FIT sa to vola..

tilly
30. nov 2007

stále som sa chcela do tej bezplienkovej témy pozrieť, len ma vždy niečo odlákalo, tak som rada, že som tam nenakukla a už asi ani nenakuknem, aj keď zvedavosť vo mne narástla 😀 babulka, kebyže teraz nedáš matíkovi plienky, tak on už by to pochopil, možno za pár dní, že čo treba kam robiť, len také úplné miminko...

boska, parkovanie a DD, to je katastrofa

tilly
30. nov 2007
sue
30. nov 2007

Tilly, podľa mňa nie... pripadajú mi unisex... 😅

tilly
30. nov 2007

dík, neviem sa stále rozhodnúť, či ich kúpiť, alebo nie...

mrenka
30. nov 2007

baby kupujete niektora vyrobky alnatura v DM?ja som objavila taky dobry caj,ze vam to musim povedat,aby ste vyskusali,ak ho este nepoznate - vola sa Glucks Tee,je to Kakao+Roibos+vanilka,vonia ako krupicna kasa,no paradny je 😉 😉

certica
30. nov 2007

mreni, diky za tip - to znie super 😎 . ja od alnatury kupujem vsetko mozne, na caje moc nie som, ale mam jeden roibos vanilla a je velmi fajn. teraz som najnovsie od alnatura objavila bio cokolady, tak som uz jednu horku zozrala 😅

mrenka
30. nov 2007

certi ten caj je fakt super,vyskusaj...vyyyyborny,ja od alnatury kupujem javorovy sirup,vegetu,morsku sol,tie susene jablcka bez supky,cornflaky...a maju tam taku coko na styl bounty,tak ta je uplne mnam..

certica
30. nov 2007

javorovy kupujem tiez, dokonca aj mame, potom jablkovy juice 100% je super, viki ma rad aj green tea, potom ribezlovy. este si kupujem hrozienka, nejake veci do pecenia, slnecn.semiacka, moje oblubene spaldove kekse plnene kremom, nejake cornflaky mam tiez (ale moc ma neoslovili), aj cestoviny, sezam.tycinky krpcovi sem tam...

tilly
1. dec 2007

ja mám rada alnatura cestoviny

cat
autor
1. dec 2007

boze, aj tu papate? baby, v kazdej teme sa zerie 😀 my sme mali zapecenu brokolicu a karfiol so syrom v ramci chudnutia 😀 ale vecer ideme na zur, to zas budu vsetky predsavzatia v keli 😝

snilko7
1. dec 2007

ahojte tu sa papá a u nás sa postíme..aspoň KIka...večer mi začala odmietať prsník, takže som hneď zrušila prikrmovanie večerné z fľašky a teraz princezná vymýšľa, ale má smolu, lebo som si predsavzala že vydržím aj keď budem hore aj v noci ... však ju to hádam prejde, hlad je silnejší 😅

cat
autor
1. dec 2007

snilko, vydrz, asi skusa ze co mamina spravi, vsak na nu dojde hlad.. 😀

barunka
1. dec 2007

u kiki je určite hlad silnejší 🙂 tá sa nakoniec zakusne do čohokoľvek 😀 😀

snilko7
1. dec 2007

najhoršie je že teraz mám krízu s Kikou a ešte aj Paťo mi práve zdrhol z postele, som ho po chodbe musela naháňať aby išiel naspäť spinkať...ešteže moje nervy sú už z ocele, takže ma nič nerozhádže..za tieto dva mesiace som už odolná až až