Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
4. jan 2008

eni, fiiiha, to je super, ani nie tri hoďky, paráda

kattum
4. jan 2008

Ena, vitaj zase medzi nami, ty si super zena, take velke babeno za tak rychlo porodit! Ako to zatial zvladas? Co vravi Filip na brata a na to, ze uz nie je stredobodom pozornosti?

mixka
4. jan 2008

ahoooj eni, gratulujem, mate naaadherne babatko 😵 a je to teda riadny valibuk 😉

zuzkafuny
4. jan 2008

ENA... to je super tak rýchlo porodiť... 😉 Ja som mala tiež také šťastie. CHytilo ma to o 7,35hod. a 8,55hod. už bol na svete 😀

zuzkafuny
4. jan 2008

A to ma drahý musel ešte 24kilákov viesť autom do pôrodnice 😒 to bola cesta 🙂

barunka
4. jan 2008

ena, gratulujem k bábenku. Ako sa ti zatiaľ darí zvládať dve detičky? Dá sa to??

certi, áno, budem dochádzať, lebo ja už do GA nemocky nepáchnem, jedine ak už v pohrebáku na pitvu...

tilly
4. jan 2008

ježiš barunka, to je čierny humor 😀

eni fakt a ako to zvláda filipko? janetkin jakubko už dostal tomáša (veľkú dráhu s tomášom a autobusom), vraj neje, nepije, neciká, len sa s tým hrá, tak si možno an i nevšimne, že niekto v rodine pribudol 😀

dnes som ho videla, stretla som tatinka keď prišiel z nemocky a mal v ruke ešte kameru, tak mi ho rovno ukázal, no krásny je, úplný jakub a vraj má jamku v líčku

tilly
4. jan 2008

píšem ako hotentot, malého martinka som videla 😀

ena
5. jan 2008

no, dnesok bol v pohode, odkedy sme prisli z porodnice maly spi a spi a hore bol 2 krat na krmenie, teraz cakam, kedy sa zobudi.. aj net som stihla 🙂)
A Filip sam od seba maleho len pusinkuje, hladka, servus mu dava.. ale na druhej strane, aj na ruky by ho brakl, prilahnut by ho tiez najradsej prilahol, takze ho nebudeme moct spustit z oci..
Ale pomocnik velky, pri prebalovani odnesie plienku do kosa 🙂) Ked sme isli z porodnice, najradsej by sam niesol autosedacku s malym 🙂
Chvilu som s nimi vecer bola aj sama, manzel sa siel vyvencit do DATARTu 🙂 Celkom v pohode, az na to, ze kym som uspavala jedneho, zobudil sa druhy, a potom uz nespal ani prvy 🙂
Filipovi sa velmi nepacilo, ze ma spat vo svojej izbe a Marek je pri nas v spalni, ale nakoniec sa nechal presvedcit, ale je nam jasne, ze nad ranom ho mame pri nas v posteli 🙂
Sme asi blbost spravili, ze mame postel sirku 160 cm... 🙂 o chvilu nam tam bude tesno 🙂

Tilly: pozeram album janetky, ze ked 3tieho rodila, tak by som ju mohla aspon na chodbe zaregistrovat, ale kedze cisarsky, tak to asi na izbe len bola dnes..
Ale mozno nasi chalani spolu vyrevovali niekde na tej sestrickovskej izbe, kde sa odkladaju babatka pocas navstev 🙂

zuz11
5. jan 2008

jej ena, krasny je maly 😉 super ze ste uz doma 😉 tak daj zajtra vediet ako skoncila noc 😉

ena
5. jan 2008

zuz11: no zatial je to tak, ze sa uz aj filip pred chvilou prestahoval do spalne, tak neviem, ci sa najde aj pre mna tam niekde na kraji miesto.. no a prave sa zobudil marek, tak sa mu idem venovat 🙂

tessa
5. jan 2008

Eni, gratulujem krasnemu chlapciatku! 😉

kattum
5. jan 2008

Ena, vidim, z mate doma veselo, no ty to v pohodicke zvladas. To s tou postelou si trafila, i my mame len 160 cm sirku a to veru nie je pre rodicov malych deti. Uz teraz vidim, ako tam budeme styria. Fotky s Filipom su krasne a opis jeho bratskej lasky este lepsi, no aspon viem, na co sa tesit. Davali ste Filipovi nejaky darcek, akoze mu ho doniesol Marek? Vraj sa to ma, aby deti lepsie prijali noveho surodenca, ved i Tilly spominla ako to bolo u Janetky, no ja neviem, ci my budeme nieco take praktikovat.

ena
5. jan 2008

kattum, nie, nedostal nic extra..ved boli vianoce, tak ma kopu vianocnych darcekov a o mesiac narodky.. to uz by bolo privela a este ho fakt drzia vianocne hracky 🙂
Jemu stacilo, ze ked sme isli z porodnice a odbehla som do lekarne nakupit lieh a ostatne vecicky, tak som mu cestou kupila kinder coko 🙂)

ena
5. jan 2008

tessa: dik 🙂

barunka
5. jan 2008

baby, my máme 180-tku posteľ a aj keď bola teraz Simi chorá a spala s nami, zistili sme, že je nám akási "malá". Ja som mala hlavu na nočnom stolíku, zadkom som leštila parkety a Roli prezmenu žvatlal omietku zo steny...
Mám pocit, že pri malých deťoch je akákoľvek posteľ malá, čím menšie, tým viac miesta to potrebuje...

ena
5. jan 2008

Barunka: ja som dnes zvolila aj nahradne riesenie, ustlala som sim pre istotu aj v obyvacke.. a nakoniec Filip zaspal sam vo svojej posteli a zatial je tam 🙂

eta
6. jan 2008

jeej eni blahozelam, Marek je krasnucky a na tych fotkach aj s Filipom su na spapanie 🙂

ena
6. jan 2008

eta: dik 🙂 a ty si uz skoro v polovici tehu 🙂 Coskoro sa dozviete, co to bude, ze?🙂

tilly
6. jan 2008

noo, hej, janetka dostala krásny darček od muža, taký zlatý aj nejakými kameňmi 😀 a jakubko dostal tú dráhu a asi aj laryngitídu 😢 chudiatko je chorý, najhoršie je, že včera bol s malým a dnes je už chorý, tak dúfame, že aj maťko nie je chorý...

bábätká sú krásne, ale ja mám teraz fakt pocit, že nechcem, hlavne, keď to vidím tu u susedov, maťka si pôjdem pokočíkovať, ak by ma prepadla chuť na bábo, ale fakt nemám pocit, že by som bola na druhé pripravená, radšej si budem užívať toho môjho kecálka, to je strašné, ten všetko vykecá 😀 dnes mal hlášku, že babina ide do thajska 😀

babulka
8. jan 2008

Macko Martin (sue) - dnes o 0,40 hod., 3200 g a 48 cm.

certica
8. jan 2008

jeej, gratulujeme sue k mackovi 🙂 a vela zdravicka

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabeska
8. jan 2008

jeeej gratulujeme sue 😵 😵 😵

eta
8. jan 2008

sue blahozlame 🙂 a macko ma krasny datum narodenia 😉

tilly
8. jan 2008

jeeeeee, gratulujeme, tak sa narodil presne na termín 😀

certica
8. jan 2008

a fotky nebudu?

verulka
8. jan 2008

sue, gratulujeme 😵 😵

kattum
9. jan 2008

Sue, gratulujem! Malokto porodi na termin! Prajeme vela zdravicka obom!

Baby, ja som toho mojho drobca minule prechvalila, od Noveho roka neposlucha, vzdoruje, ignoruje, v noci sa budi 2-3x a chce k nam, alebo musim sediet pri nom, kym zaspi. Teraz, v 9.mesiaci, ked sa mam dobre vyspat na dalsie mesiace mi toto robi. Do postele k nam ho nepustim, kope nas a tiez je tu problem, ze je len 160cm siroka.