Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
25. aug 2008

geegee, tak to je ako z komédie 😀

geegee
25. aug 2008

keby som taky porod videla vo filme, tak si poviem, ze to prehnali, ze take sa v realnom zivote nedeje 😨

barunka
25. aug 2008

geegee, tak to si mala krásny pôrod. obdivujem tvoju vytrvalosť, lebo ja by som toho lekára asi niečím tresla po hlave, keby pri šití zahlásil, že nevidí, lebo nemá okuliare...
a gratulujem k Tomáškovi

sylvie, no u nás už pol hodinu pred záverečnou majú predajne umyté a aj spočítané peniaze a ak sa tam náhodou chystáš vojsť, môžeš počítať s tým, že na teba budú zazerať a ak nedajbože budeš chcieť kúpiť syr alebo salámu, tak ťa nikto neobslúži 😖

aktak
25. aug 2008

geegee gratulujem 😉 😉 😉 aspon mas dobre spomienky na porod 😉

emjee
25. aug 2008

geegee esteze nechcel tvoje okuliare 😀 (ak nahodou nejake mas, ale vlastne mohol chciet aj ked nemas, sak ked nevidi 😀 )

sylvie jo jo 🙂 vdaka

barunka
28. aug 2008

kočky ja sa vám musím pochváliť...
prešli sme tým hlúpym sitom a dostali sme 3izbový byt v bytovom dome, ktorý sa teraz stavia 🙂 ešte sa v utorok musíme dohodnút na podmienkach, mrknúť ako je riešený a ak bude všetko o.k. tak možno ešte koncom roka bývame 😀 😀 😀 😀 ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaak teším 😀 😀

aktak
28. aug 2008

barun to je uzasne, drzim palce nech do vianoc byvate 😉

cat
autor
28. aug 2008

no barunka, super,tak nech vam to vyjde 😉
Ja som akurat dosla zo spitala,porobili mi predoperacne vysetrenia a bud. stredu sa konecne dozviem presny termin kedy sa Simonka narodi 🙂

emjee
28. aug 2008

barun to je super

cat ides cisarom kvoli okuliarom? ja som kratkozraka, mam zhruba 1,5 dipoptrie, do cisara sa mi nechce 😝

sue
28. aug 2008

Emjee, ja mam 3,5 a 5 a išla som prirodzene... bez akýchkoľvek problémov... do cisára nechoď kým vyslovene nemusíš 🤐

cat
autor
28. aug 2008

nie emjee, ja mam okrem laserovky aj nalez na sietnici a vysoky vnutroocny tlak ☹

barunka
28. aug 2008

kočky, dakujem... tak sa teším, že neviem čo so sebou. Len aby v tom ešte nebol nejaký háčik pri mojom šťastí 😕

cat, páni, tak tebe sa to už poriadne kráti. Za chvíľku už uvidíš Simonku. Som zvedavá, či sa bude kočka podobať na Tomáška a hlavne, či bude taká potvorka ako naša 😀

emjee
28. aug 2008

ja som tiez chcela simonku, ale muz razne odmietol, ze simonky su certice 😀 a ked sa tak obzeram po okoli, zistujem, ze naozaj 😀 tak ale snad tie vase nebudu mat prilis velke rozky 😉 😀

som si kupila knihu vplyv mena na zivot, co som zatial pozerala mena blizkych, na kazdeho to sedi

tak to budem musiet asi aj navstivit ocneho pred porodom, co? mala by som ist aj zubarovi, ale nemozem 😝 😝 😝

barunka
28. aug 2008

emjee, tak to tvoj muž vystihol. 😀 😀 na simi tiež viac menej sedí, čo tam má popísané, hlavne niektoré povahové vlastnosti 🙂 ale vlastne sa niet čo čudovať, ona mala dosť vecí aj po kom zdediť 😀

certica
28. aug 2008

co co? ja som petra 😀

cat
autor
29. aug 2008

certi, na Petru je tam ze su tvrdohlave a dominantne a bud miluju al. nenavidia, nic medzi tym. Sedi to? 😀
Simona je v rovnakej kategorii ako Katarina, takze viem co mam cakat 😅
emjee- minimalne tej ocnej by si mala ist, mne to zistili uplnou nahodou pri predoperacnych vysetreniach ked som si sla dat odstranit tie dioptrie este v r. 2004.

ena
29. aug 2008

barunka: gratulujem k bytu a dufam, ze s bytom si dostanes aj dobrych susedov 🙂 lebo ved, este tam moze byt nejaky hacik 🙂

verulka
30. aug 2008

cafte, teda, gee, super porod 😉 cat uz sa tesim na fotky simonky 😵
baby co s atyka tej skolky, u nas je klasika do 5tej aj skolka a aj druzina a uz roky si lamem hlavu nad tym ako to rodicia stihaju, lebo o pol 8 tam je malicko det( vsetky chodia neskor), to je v pohode, ale ked som tam dosla o 4tej, nebodaj neskor, tak tam bolo opat par deti 😕 bud ti rodicia nepracuju alebo neviem- takze sa nepodarilo predlzit druzinu alebo skolku, lebo ostalo do 4tej 5 deti 🙄 nuz akle aspon do 5tej ficia
Barun, super, drzim palce, nech ste co najskor vo svojom 😉

barunka
31. aug 2008

baby, je tu niektorá, ktorá by mi dokázala aspoň trošku poradiť čo sa týka detí, obdobia vzdoru, jedla a pod??? ja som už na nervy... nechcem to tu veľmi rozpisovať na forum, preto sa radšej pýtam takto...

cat
autor
31. aug 2008

barunka, aj tebe robi Simi to,ze nieco jej das a dockas sa jedine slova NECHCEEEM !!! ? my uz takto tyzden vobec nejeme ovocie,lebo : neechceeem 😠 Ja to neriesim,vytocil by ma do nepricetna este viac.

babulka
31. aug 2008

Barun, vies po anglicky? Alebo posli IP mailovu adresu, nieco ti preposlem 🙂

cat
autor
31. aug 2008

babulka,poprosim aj ja 😔

babulka
31. aug 2008

Dnes som este u nasich, ale vecer sa vraciame domov, mam to kdesi ulozene u seba v PC, tak ked sa bude dat, este vecer poslem. Su to nejake veci od jedneho uznavaneho detskeho psychologa v USA, pozeravala som jeho programy, ked som bola v Anglicku, a fakt to bolo super. vysvetluje veci s dosledkami na buducnost, nielen tak, ze toto robte a toto nerobte, a nementoruje.
Teda je to urcite dobre na precitanie...tazko povedat, kto si z toho co vie aplikovat. Matik v ziadnom pripade nesplna atributy ukazkoveho dietata podla vzoru rokov minulych, aj minule mi jeden stary (ch)ujo povedal, ze by som mu mala dat poriadne na zadok, a to len preto, ze plakal, lebo bol unaveny. Takze asi mi ostava odstahovat sa na mars a ani americky doktor velmi nepomoze 😵 Zaujimave v jeho tvrdeniach je, ze "dobre" deti nie su tie, co ticho sedia, kam ich polozite,nerozpravaju, neplacu, robia vsetko mechanicky - pretoze v drvivej vacsine pripadov s takymito detmi nie je vsetko v poriadku (zrak, sluch, mentalne...). S drezurovanymi detmi maju rodicia pokoj v predskolskom veku a problemy neskor (rebelie, uteky z domu, drogy, EMO 😉 ) pripadne v dospelosti (kriminalita, asocialne spravnie...).

cat
autor
31. aug 2008

tiez by mi to nedalo ak by maly ticho sedel a posluchal ako hodinky..to nie je normalne..
Ja mu vidim na ociach iskricky ako sa naramne bavi a potom aj rovno skeri,ked vidi,ze ma akoze nahneva ked daco vyvedie/nechce. Cize my musime najst finty ako ich okabatit,trebars ja s tym jedenim teraz..

barunka
31. aug 2008

kočky, písala som vám ip...

Simi inak zlé dieťa nie je, len je živá... a trošku hlučná 😀 😀 😀 ale inak je poslušná, akurát toto.

barunka
31. aug 2008

no a ešte, sweetie, neviem či sem ešte niekedy mrkneš, ale Dianka je fakt krásna kočka 😀 tie vlásky má nádherné, mne sa také vždy páčili 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvie
1. sep 2008

ahojte, ja si tiez nemyslim, ze dobre dieta je len take, ktore ticho sedi.. a ze to znamena,ze nieco nie je v poriadku..ked su tie nase deti take vzdorovite, tak aspon vieme, ze su zdrave. 🙂
u nas sa to prejavuje nielen v jedle.. tiez si vybera, co nechce a co chce.. a aj v obleceni..

barunka, gratulujem k bytiku.. 🙂

vsetkym detickam, ktore idu zajtra prvy krat do skolky, prajem uspesny start a rodicom pevne nervy.. ozaj na ako dlho date deticky prvy den, alebo ako planujete adaptacnu dobu? ja vobec neviem..

tilly
2. sep 2008

kočky, nemali by sme sa z tých bábätiek presunúť? môžem založiť vydaté/nevydaté III vo voľnej diskusii?

barunka
2. sep 2008

kočky, tak ako to zvládli detičky???

moja Simi sa trikrát pokúsila zo škôlky utiecť. Ešte dobre, že majú dve učiteľky, inak neviem neviem, ako by to poriešili...