Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

pindula
18. sep 2008

babizne, prosim vas, kde dostanem tu v BA KOMPLET sortiment Hipp vyziv? 😕 alebo kompletka sa da dostat len v rakus? 😕

barunka
18. sep 2008

pindula, čo ja viem, tak svojho času mali v babymarkete (na šustekovej) ale či ešte majú, tak to teda netuším... 😅 😅

srandi, diky za tip. Simi má špeciálne požiadavky na pančuchy - teda musia mať predznačenú pätičku, ako všetko ostatné, musia byť farebné a nesmú kúsať. a čo čert nechce, vždy ju kúše to, čo by údajne podľa predavačiek nemalo... 😲

ena
18. sep 2008

pindula- tak vsetok sortiment urcite na sk nezozenies, chod do BIPPA do haiburgu a pozri si, kedy su baby days, vybav si kartu a potom sa ti oplati. My sme tam minule aj nutrilon kupovali.

barunka-my sme vymakli taku super jednu akciu este minuly, ked nie dokonca predminuly rok v Bepone, pancuchy za 20 sk a ked si kupila tusim 6 este ponozky take vianocne gratis.. a normalne tie pancuchy boli za 249 sk tuism.. ale odvtedy som taku akciu nevidela 🙂))) este ze som to vtedy riskla a kupila 12 ks na 2 roky ;)

ena
18. sep 2008

pozeram ten babymarket -na nete maju v ponuke z HIPP len kozmetiku..

barunka
18. sep 2008

ena, na nete to nemali, mali len v predajni. Ale myslím, že komplet to nemali.
alebo potom ešte tu, ale to je zasa net obchod http://www.babetkoshop.sk/?idmenu=526

tie pančuchy závidím, ja teraz hľadám na nete a buď majú bezpätičkové, alebo bezobrázkové, alebo zn. loana a wola, ktoré údajne moje dieťa kúšu. (skôr si myslím, že to bude tým, že má tučné nožičky a má ich veľmi obtiahnuté 🙂 )

pindula
18. sep 2008

baby dakujem za tipy....na nete som aj ja toho dost nasla, ale mne islo o osobny kontakt s tou hippkou 😀 😉 ....preto som chcela poradit nejaky "kamenny" obchod. pojdem teda kuknut do tej bipy....diky eni 🙂

sranda
18. sep 2008

lindus, ena ma pravdu rakúska BIPPA má vsetko. Tam je výber hajajaj.
barun, tam majú pančuchy od výmyslu sveta, Simi si určite vyberie.

sranda
18. sep 2008

cat, Simonka je kočanda, pekne vyobliekaná. Musíš byť ozaj šťastná mamina. Inak je celá na teba.

cat
autor
18. sep 2008

Ahoojte, pisem od susedy, zas nemame doma net, tak len rychlo: 5.9. sme museli na urgentny prijem, mala som bolesti a teplotu 39, nechali ma na pozorovanie, 8.9. zistili ze Simi sa obmotala pup. snura okolo krku a z plan. cisaraku bol akutny. Horucku som mala este ked ma rezali. Ale potom v pohode, ovela lepsie ako po prvej sekcii, po 12 hod. som vstala a fungovala.
Simi je strasne dobra, len spi a papa, plakat sme ju poculi asi 2x 😀 Tomi si ju moc nevsima zatial. Jo a tesim sa ze Nutrac vobec nepotrebujeme, mam MM dost 🙂
Pridala som aj zopar fotos ak chcete..
no a musim uz ist, hadam nam to doma coskoro pripoja lebo abstinencia je hroznaa 😀

a dakujem dodatocne za vsetky gratulacie aj v IP 😉
k.

sue
18. sep 2008

Cat, vitajte doma 😵 Simonka je nádherné dievčatko 😵
Pindulka, inak podľa mňa Hippky nie sú najlepšie, pretože sú komplet pomixované a potom sa deculo môže ťažšie učiť na normoš stravu 😔 my sme nemixovali nikdy - len pučili vidličkou a nemáme žiadny problém - to len taká malá rada...

liska
18. sep 2008

cat, gratulujem ,Simi je ozaj velmi peknucka 😵

pindula
18. sep 2008

Sue dakujem ti....kazda rada drahaaaaaaa 🙂 ...ja chcem skusit vsetko...aj normalnu mrkvicku, aj hippku, aj len pucenie....nam totiz lekarka dnes odporucila, aby sme to striedali, pretoze (a v tom ma podla mna pravdu), je lepsie davat bio hippku, ako hnusnu dusicnanovu mrkvu z hypermarketov....takze budem pekne krasne striedat....
dnes sme mali pokus dat prvy krat kasicku na veceru lyzickou...no konecna....tri krat som skusila...no tvaril sa, ako keby som mu davala papat nejake zvratky 😀 😉 ...tak som mu to dala nakoniec do flasky a vysledok? vypyte 0,0 ml....no katastrofa..pritom ta kasa lepsie vonia ako ten HA nutrilon, co sme davali doteraz 😅

pindula
18. sep 2008

jeeeeeeezis, ze vypYte...ospravedlnujem sa za katastrofa hrubku...samoska, ze vypIte.... 😵

babulka
18. sep 2008

Kati, ahoj, vitaj doma 🙂 Uz sme boli netrpezlive, ze verulka 😵 ale zas nechcem velmi otravovat a vyvolavat. Simi je uplne perfektna, Tomasko v babatkovskom-dievcatkovskom prevedeni. Napis, ako si bola spokojna s Kramarmi, ci bolo nieco, co nebolo dobre, poveim potom tej mojej kamoske, oni vzdy ocenia spatnu vazbu 🙂 To je super, ze sa mliecko rozbehlo, snad pomohla aj teta laktacna na sestonedeli, ktora je tam perfektna.

emjee
18. sep 2008

tie simonkine samodrzky nemaju chybu 😀

sue
18. sep 2008

Pindulka, ja som prvé mesiace kupovala výlučne bio zeleninu... ale čerstvú...

barunka
18. sep 2008

cat, Simonka je nádherná. krásne bábetko a prajem aby aj zostala taká kľudná a spokojná 🙂

a ešte jedna otázka na zimnú výbavu, kde okrem c&a a h&m zoženiem takéto čosi?? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4009460 podmienka, cica na bunde 😀 ďalšia Simonkina úchylka... 😅 😅

pindula
18. sep 2008

Sue, vsak vyskusam aj ja bio mrkvu normalisch najprv...mam slubenu od jednej starej vrazdy 😉 ....no a nakoniec mozno hippka ani chutit nebude....ale mohla by....lebo ked budem chodit znova do skoly, tak aby aj mangel mohol maleho nakrmit bez toho, aby sa vela narobil 😉

pindula
18. sep 2008

barun, preco nie hm a ca? 😕 ved tam maju vymakane tie vecicky...hlavne hm....tam ja nemozem ani vbehnut, lebo kazdy vstup pre mna znamena nechat tam na maxovych vecickach liter....na velkost 62 som tam nechala skoro 9000 a vela veci z toho obliekol az raz 😅 ....musim sa krotit 😖

certica
18. sep 2008

cat, mala je fakt krasne babo, posnazili ste sa 😀 😉
pindi, ja planujem tiez bio zo zaciatku kupovat, ale mrazenu. dostat v terne, tusim uz aj v tescu som videla. vcul az tak moc po obchodoch nechodim, tak stracam prehlad a nadhlad...

barunka
18. sep 2008

pindi, tam sme boli cez víkend a nemali na Simi nič. všetko boli buď úplne malé veľkosti, alebo potom až 110. Simi potrebuje 104 a to mali totálne všetko vykúpené... 😠
certi, veru, už aj v tescu majú bio mrazenú zeleninku 😀 😀

sranda
18. sep 2008

pindul, ja si hippky pochvalujem, teda pochvalovala, jasne ze som malej varila, tie zeleninky a ine somarinky, ale velmi som ocenila tusim to bolo minule leto, alebo jar, ked som vypadla niekam na cely den tak som urcite nebrala pre nu navareny obed aby sa mi to v tom teple nepokazilo. Nebolo nic lepsie ako otvorit hippku a mala celu zjedla najviac jej chutili tie paradajkove a potom cestovinove a tak aj ta ryba so smotanou........

verulka
18. sep 2008

kde sa kupuje cerstva bio? inak v tomto to je nevyhoda, ke d zacnu prikrmyu nas tak nebude cerstve nic..my sme nemali ziadnu kupovanu stravu, nechutilo a ani neboli prasule. Ma se navarili a potom namrazili 😉
Cat, simonka je prenadherna 😵 babuli, no spomen certa 😀

kattum
19. sep 2008

Cati, krasne babenko!
Ja tieiz varim, snazim sa ziskavat zeleninu od tych co maju vlastne zahradky, ale i kupujem v normalnych obchodoch. Aj tak bude cely zivot jest taku. Kupovane obcas davam, ked nestiham varit, resp. rozmrazovat. Varim pre Riska raz za tyden a potom si to namrazim.

Pisdula, netrap sa tym, ze ti nechce zatial papat, to bude trvat i mesiac dva, kym zisti, co to vlastne od neho s tou lyzickou chces. Ja prikrmujem uz 6 tyzdnov, no zatial nic moc, no zo dna na den je to lepsie. I u Brunka to tak bolo.

mercy
19. sep 2008

Pindi, môj Riško "vyrástol" v prvých mesiacoch iba na hippkách.Moja doktorka tvrdila presne to, čo tvoja-že lepšie sú výživy ako zelenina z hypáča.A my sme začínali s príkrmami v decembri 🤐 , takže to bolo jediné východisko.Auto nemáme a teda ani možnosť zháňať biozeleninu.Riškovi to chutilo a boli sme obaja spokojní

mercy
19. sep 2008

Cat, prepánakráľa 😕 , to ti zistili valstne preto,lebo si dostala tú horúčku??? 😨 Baby, vy ste ale mali šťastie.Chvalabohu, malá je veľmi krásna a ty stihneš aj vinobranie 😅

barunka
19. sep 2008

a moje decko vyrástlo na kadejakej zelenine, zo záhrady, mrazenej, z hypermarketu alebo tuto od nás zo zelovocu (vlastnú dopestovanú predávajú)...
Ale čo ma jedovalo, že ona odmietala čokoľvek, čo bolo kupované - teda aj s výživami som musela šaškovať doma, lebo ona to z obchodu len ochutnala a vyflusla 😠 😠 😠
No ale vtedy jej bolo jedno, čo má na sebe.

Teraz sa to otočilo, je jej fuk čo má na tanieri, hlavne že to vyzerá a chutí, ale zato so šatami je to katastrofa 🙄

Inak sa posťažujem, dnes ma decko ráno v škôlke vynervovalo do nepríčetnosti. Normálne sa tam od jedu tresla o zem, čo teda doteraz nerobila. Kričala, že ona tam nejde, vrešťala akoby ju z kože drali, hotové divadlo. A keď som na obed došla pre ňu, ešte bola aj urazená, že som ju tam nechala a nechcela ísť so mnou domou.... 😕 už aby ju chlap brával. 😀

mercy
19. sep 2008

Barunka, môj synátor pred škôlkou vyhlásil, že on chce ísť do školy a s tatinkom do práce zarábať korunky 😕 Asi sa mu škôlka javí ako strata času 😲 😎

sranda
19. sep 2008

barun, no pekný setík na zimu. Úplne je z toho hotová čo?

aktak
19. sep 2008

cat zlata je malicka, ze je taka dobra, ani nasa Adelka neplakala vobec a teraz len malicko, nech vam to vydrzi 😉
barunka dava ti zabrat mala, ale aj take su deti, snad sa vyburi teraz a v puberte ta pozitivne prekvapi 😉