Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
16. jan 2009

ozaj ena, my sme boli v bibiane v nedelu. v sobotu sme trochu behali po kramaroch s krpcom. sranda, sme sa mohli stretnut

babulka
16. jan 2009

Verulik, nevydrzala si do 1. februara? 😀 😀 😀 Ja som sa rozhodla, ze sa az dovtedy nebudem vazit ani merat, aby ma nedajboze nieco demotivovalo, ak som nahodou neschudla ani gram... Co ja viem, dnes som zapla nohavice, co som nemala od konca leta, lebo som ich nezapla. Takze snad nieco dole islo 😉 Aj pocitovo sa citim "lahsia", ale to aj preto, lebo uz nemam tak zdute brucho, uz len pneumatiku 😖 😀

Kati, tak teeeda, Simi je bohovska 🙂 Tie okale a poriadne licka a pusinku ani nostek ako gombicky 😵 Si pamatam, ked si lamentovala, ze Tomi je bucko, ale Simi.... 😀 😀 😀 Ale tie ocka ma uplne perfektne 😵

sue
16. jan 2009

Mne sa veľmi páči tá fotka v albume,kde sú braček a sestrička štvormesační 😵 😵 😵 😵

babulka
16. jan 2009

Ta je perfektna 😀 Ale uz sa tak nepodobaju, ako ked sa narodili, ze?
Zuzi, my sa tusim nahaname po nete 😵 😵 😵 Bola som ulozit Matika, tak som sa odhlasila z FB, ale aj tak uz idem, som unavena, len som este sem nakukla

sue
16. jan 2009

Babuli, no veď si tam neodpisovala na moje filozofovanie, tak som nakukla sem ...a ty tu 😕 😵 😵 😵
Aj ja idem... spinkať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 huráááááááááááá a zajtra sa nevstáva do práce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ena
16. jan 2009

sue- zajtra ta nezobudi praca, ale Martinko 🙂

cat
autor
17. jan 2009

no ahojte. babuli, sue dakujem 😵 Simček je buckoš a najnovšie sa madam chce nosit vkuse, moje ubohé kríže..
Baby,dnes ma celý deň naháňa mlsota ☹ len rozmýšlam,čo by som zožrala ale odolávam..
Skúste napísať /tie čo chudnete/ čo tak jedávate na večeru,lebo mne už jogurty kt. som jedávala večer idú hore krkom 😝

sue
17. jan 2009

Cat, máš nejaký dobrý nosič?

cat
autor
17. jan 2009

nemam vobec žiaden ☹ ..máš nejaký tip?

sue
17. jan 2009

Cat, ja môžem odporučiť Manducu... to je podľa mňa úplne najlepší nosič, teda nám perfektne sadol a doteraz keď Macina nosím,tak je to pre nás oboch super... takže ja odporúčam nosič tohto typu... Viem,že je to drahé,ale možno by sa dalo zohnať z druhej ruky alebo naopak potom predať... výhodou je,že v tom dieťa naozaj prakticky necítiš a môžeš robiť doma všetko...

zebricka
17. jan 2009

Cat, nechudnem, ale lubim mlsat ladovy salat, surovu mrkvu... to su take najvacsie rychlovky.... potom je jedina istota mat permanentne v chladnicke nejaky salat /cinska kapusta, ladovy salat, hlavkovy salat, to vsetko ako zaklad a kombinovat s paradajkami, paprikou, redkovkami, bla bla/, aby si bola pripravena, ked to na Teba pride....
Nosic Red Castle, je pevny a dietatko v nom moze byt tvarou k mame, tvarou od mamy, mne sa tie satky zdaju strasne vetche, ze sa to prederavi a dieta prepadne... 😝

sue
17. jan 2009

Zebricka, bacha na to, tvarou od mamy by sa nemalo nosit nikdy v ziadnom nosici 😉

cat
autor
17. jan 2009

vďaka baby 😉 budeme si musiet nieco zaobstarat,lebo toto sa nedá.. Simi si z každého robí indiánsku babičku a nás potom všetkých bolia kríže, mama už musí chodiť na rehabilitácie,lebo u tej je Simča najradšej.

cat
autor
17. jan 2009

sue, vidis..to ma ani nenapadlo,dik..

verulka
17. jan 2009

cat, ja si nasypem nejake semienka do jogurtu a to je mnam..i ked ja som dnes porusila vsetko a zjedla kolac..ron ma odcera grcacko sracku, tak sa trapime a nespala som skoro vobec..no a cely den na mne, cize akutna potreba rychlej energie..
sue, ja milujem manducu..ako je ronko uz vacsi, tak satky nechce, ale manducu jo..je super 😵
zebri, prave red castle je dost nevhydny nosci, pre dieta nie moc pohodlny 🤐 visi v nm za rozkrok..ergo/manduca zabezpecia spravnu polohu 😉 no a satka fakt nie je vetcha a udrzi ditko..mam to odskusane, kedze som od leta len nosila Ron ( a toje riadny kus chlapa) len v stake 😉

zebricka
17. jan 2009

Ja som myslela tento.... http://www.forbaby.sk/doplnky.php?id=8&product=112 .... ked je deco vacsie, uz sa radsej pozera po svete.... tvarou od mamy mi pride bezpecnejsie, ako za chrbtom, prd vidis, ci sa decko nedavi, nedusi a pod... 😉

sue
17. jan 2009

Cat, odporúčam vygoogliť niekoho v BA,kto robí poradcu nosenia. Obvykle požičiavajú nosiče na pár dní, to je najlepšie sito odskúšať. či Vás to niekde nereže, netlačí a tak 🙂

cat
autor
17. jan 2009

..ma napadlo,že skončím tak,že sa mi do nosiča určite bude chcieť nasáčkovať Tom,lebo čo Simi,to aj on 😀 nieee 😀

sue
17. jan 2009

Zebri,pozri si, za čo tam to dieťa visí... a predstav si,že by si tak mala visieť za rozkrok ty...

verulka
17. jan 2009

cat, ja ti mozem poukazovat manducu ked sa stretneme 😉 resp, apson mame zamienku..teda hend akosa Ron vyzdravie 😉

verulka
17. jan 2009

sue, nosicky sa nezapru 😀

cat
autor
17. jan 2009

ale tie ceny..su ozaj neni najmensie,..co uz 😒

certica
17. jan 2009

cat, ja som mala manducu, teraz ergo - su to velmi podobne nosice a ja ho pouzivam tiez prakticky denne.
a inak satky rozhodne nie su vetche, kebyze mam 3. dite (co neplanujem), urcite by som bola vybavena nejakou satkou uz pred porodom 😀
aj verulka urcite prida svoje bohate skusenosti 😀

sue
17. jan 2009

Veruli,akurát som na to myslela 😀 a ja som ešte k tomu aj prudko tvrdohlavá 😀 😀 😀 😀

verulka
17. jan 2009

cat, ale potom ic predas rychlostou blesku 😉 ja som uz predla 2 satky za super cenu 😉 a ten zdravy vyvoj za to stoji..ale fakt treba poskusat..mne napr ergo nesadlo vobec.

certica
17. jan 2009

aha, tak ma predbehla, baba jedna 😀

zebricka
17. jan 2009

Sue, neviem, co myslis, je to pevne, tuhe, vystuzene, nemyslim, ze by viselo, ono v tom sedi alebo ako to povedat... to vazne nosite rocne dieta v nosici?... proste mne sa to pacilo, ale je to o tom, ze nech si kazda vyskusa.... ja by som sa ani v kociku nechcela vozit, v popruhoch, ked sme pri tom... 😀 😀

verulka
17. jan 2009

ic= ich, mylsim tym nosice 😅
certi, no vitaj..ako tu zivo dnes 😀

certica
17. jan 2009

som totiz medzicasom odbehla do kupelky uprostred rozpisanej vety 😀

cat
autor
17. jan 2009

verulka, rada sa s tebou stretnem 😉 😎 a inak dufam,ze ked skonci tato zima, zas sa budeme stretavat viacere castejsie..ako kedysi 😎