Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
3. feb 2009

srandi a kolko ti peta este tak spi cez den?

kattum
3. feb 2009

T v Cechach vobec nie je zvykom vyberat si a doshodnut porodnika. Ale asi ekby som mala ist na sekciu, tak si niekho zozeniem. U mna bol lekar len pri stupnom vysetreni a pri siti. Ani raz som nemala lekara Cecha, raz to bol Slovak, tak sme pri siti pokecali a druhy bol nejaky Azijec, tazko rozpraval cesky, takze sme si moc nepokecali. No este ze som tie porody mala pohodove.

emjee
3. feb 2009

certi ano - loteria 😀 skoro ako ked ides na zajazd a nevies, kde ta ubytuju 😀
srandi zavodny obed? akoze skolkarsky? alebo ju bravas so sebou do robotky?

tilly
3. feb 2009

škôlkarsky obedík by som brala, som hladnááá a v našej škôlke taaak dobre varia...

cat
autor
3. feb 2009

Ja si zase vobec neviem predstavit rodit u neznameho lekara,vobec..ja som svojmu verila na 100 percent,uz len jeho pritomnost robila so mnou svoje

emjee
3. feb 2009

hm, no neviem, mozno budem lutovat, ale v podstate nepoznam ani jedneho, co tam robi, takze uz samotne zazmluvnovanie by bola pre mna loteria

cat
autor
3. feb 2009

Kattum, krasne mate tie foto z Vysociny 🙂 a Brunko aj Risko asi lubia vodu,ze? To je super, Tomasa do bazena nie je mozne dostat 😒

cat
autor
3. feb 2009

emjee ak nepoznas, tak je to ozaj uplne jedno..to je ine, ja som k svojmu chodila 10 rokov,jasnacka ze som si nevedela ineho predstavit,ten 1.raz.

mercy
3. feb 2009

Ja neviem, ja si zazmluvním Drábeka,ale najrdšej by som boal, keby bol aspoň v presieni operačky môj otec.Tomu jedinému a si verím ako lekárovi nie na sto,ale na tisíc percent. že keby sa niečo zlé dialo, tak to nedovolí...

verulka
3. feb 2009

emjee, drzim palce, nech vychytis niznansku 😉 jo a hodila som svoje brucho na chvilku do albumu, tak ak chcete mrk 😀

tilly
3. feb 2009

teda verul, super 😉

cat
autor
3. feb 2009

verulka, perfektne 🙂 🙂

kattum
3. feb 2009

Cat, Brunko bol v bazene asi 3x, prve 2 roky sme nechodili vobecbol pomerne casto chory. Paci sa mu to, ale do jazera v lete nechcel. Risko bol 1x, len tak sme ho namocili na chvilku ale nijak sa netvaril. Rada by som s nimi chodila plavat, ja milujem vodu a plavanie.

kattum
3. feb 2009

Verulka, parada! To ani nemoze byt brucho zeny co ma 4 deti!

tilly
3. feb 2009

tak ja dominika neviem nikdy dostať z bazéna, to je vodný živel, skáče do vody, pláva s rukávikmi, skúšame aj bez, úplne to miluje, v lete sa stále pýta do bazéna a na dovolenke do mora, aj teraz keď sme boli na lyžovačke, boli sme v aquaparku v turčianskych tepliciach, tri hodiny bol vo vode, úplne rozmočený bol..

sranda
3. feb 2009

certi, tak 1,5 až 2 hoďky. ked chodila adaptacne od 8-10 spala uz o 12, len teraz ked je na pol dna kym prideme domov, vyzlečie sa,.........ved to poznas......to trva celu vecnost tak zaspi o 1. Od marca je na cely den, tak to budem chodit pre nu najskor o 3.

tilly, ja praveže neviem ako varia v našej škôlke, niekedy nevychadzam z udivu 😕 , kde beru ten receptar, že: lečová polievka, budapeštiansky krém, chochonero.......na maju tajnosti pani kucharky, fantazie az az... 😀

cat ja zdieľam tu istu pesničku o pôrodnikovi, keby mi povedal, že vyskoč, tak asi vyskočim. Aj po druhy krat si ho zazmluvnim, je to fantasticka vec, a na vlastne oči som videla ako zle dopadol pôrod iste Janky....ved ty asi vies....nemala pôrodnika zazmluvneneho....netvrdim ze kazdy porod tak skonci, ale keby mala, urcite by sa to nestalo,.....non-stop by ju monitorovali atd......no nechcem to rozoberat. To su smutne veci.

sranda
3. feb 2009

jeeeeeežiši verul, ja odpadnem, ked si to zobrala prosim ta. Paradička, par mesiacov po pôrode a takýto výsledok!!!! Moje brucho by sa ani do zaberu nezmestilo.

tilly
3. feb 2009

aj my máme také názvy, ale dnes majú zapeknané cestoviny so zeleninkou... a vraj mávajú výbornú paradajkovú polievočku... s dominikom chodí do škôlky, do väčšej triedy aj suseda natálka a tá vždy poreferuje, čo papali a aké to bolo... takže viem, že varia výborne...

sranda
3. feb 2009

tilly, u nás je jedálniček na nástenke....tie názvy no nechápem, ako z filmu.

sranda
3. feb 2009

tilly, vidíš dobrý nápad! Skočím s malou do Senca aquathermal, z vody je hotová, podľa mňa si zoberie za muža vodníka, vkuse by sa máchala vo vode.......

tilly
3. feb 2009

😀 domčo je vodník 😀

už to na dnes balím, idem do banky, malému vyzdvihnúť magnetickú tabuľu a potom pre neho...

kattum
3. feb 2009

tilly, sranda, mate tak podobne ikonky pri mene, tazko vas na prvy pohlad rozoznat. Bezim do skolky pre Brunka. Uz sa na neho tesim.

sranda
3. feb 2009

kattum, fakt máš pravdu. ja už planujem zmeniť pas aj fta, len neviem sa k tomu dostat.

sranda
3. feb 2009

emjee, jasnačka že škôlkarsky obed 🙂 .

ena
3. feb 2009

ja som asi tiez divna,ale mne skolske, nemocnicne a pod.jedla chutia 🙂 asi to bude aj tym, ze su bez roboty, len prist a zjest 😀 😀 😀

tilly
3. feb 2009

už som uvažovala o zmene fotky, musím nájsť niečo pekné...

ozaj srandi, kde ste boli tento rok na dovolenke? lebo v tom chorvátsku sa vám vtedy nepáčilo...

mixka
3. feb 2009

jeeej, kattum a cat, krasne fotky ste si dali 😵

tilly
3. feb 2009

dúfam, že sa k nám nedotrepe ten sneh z francúzka a anglicka...

sue
3. feb 2009

Baby, prosím Vás poraďte čo mám robiť, keď mi "to" dieťa všetko hryzie? Mám obhryzený nábytok, postieľku, hračky, knihy, oblečenie, topánky, každý týždeň kupujem cumeľ na fľaše (bohužiaľ jeden stojí 2eurá... keďže chce len Avent) dúfala som,že ho to prejde, ale jeto stále horšie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ pomoc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

verulka
3. feb 2009

sue, tu podla mna nijaka pomoc nieje 😅 on sa nabaz kusania a mal by sa skludnit..jedine mu mozes furt nukat nieco co je urcene na hryzenie, ale to nevidim moc realne 😝
tilly, sneh etse moze, az do jarnych..potom ani omylom...po lyzovacke spisem tu peticiu za jar 😀