Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
4. mar 2009

😀 😀 😀 , čerti, že marťan.....som sa nasmiala.

certica
4. mar 2009

babulka, som ta zazrela v teme dula, tak neviem neviem... 😀

srandi, to su vsetko vikiho vyrazy, tak sme ho tak zacali volat. ale najnovsie ho viki vola ze: Matié 😀 s francuzskym prizvukom. ja netusim, odkial to ma...

sranda
4. mar 2009

certi, asi z francuzskeho dvora, co ty vies cim bol Vikos v minulom zivote? 🙂

kattum
4. mar 2009

Tilly, gratulujem, uzasna sprava, davaj na seba pozor!

pindula
4. mar 2009

Miska....congrats 🙂 ...supis...teskam sa za teba.... 🙂 ....to to moje meskanie kramov z minuleho tyzdna preslo vlastne teraz na teba 😉

virginia
4. mar 2009

Miska, pekne 🙂. Tesim sa s Vami. No neviem, neviem ci Ta dobehnem. Teda nedobhnem, ale hadam nebudes mat velky naskok! Davaj si na seba pozor!

babulka
4. mar 2009

certi, ja v "dulej" teme prispievam, lebo ma praca duly zaujima a moja znama z BB je dula. Viem si predstavit porod s dulou, namiesto mojho draheho, ktory by mi asi nebol velkou oporou, ako ho poznam 😒 Takze len teoretizujem. Akurat sme sa rozpravali s Kattum, ked sme boli v Auparku, ze ja som uz tak spohodlnela......ze ani neviem, co a ako s malym babom 😅

tilly
4. mar 2009

baby, dikes 😉 ešte tomu moc neverím, ešte si chcem v nedeľu zopaknuť testík, keby niečo...

virginia a kedy sa uvidíme? sme sa mali tuším dnes alebo zajtra, nie? dnes som na to zabudla, zajtra mám obhliadku poobede, tak nestíham, ale na budúci týždeň už musíme! 😀

cat
autor
4. mar 2009

certica-no ja som si asi ked mal 1,5r. vazne myslela ci snad nie je maly autista,lebo som citala "mudry" clanok,ze veci do radu ukladaju autisti hlavne. Navyse Tomas este ani nerozpraval, no v prdeli som bola, az ma baby odtialto uzemnili,ze mi hrabe a mali pravdu 😎
Kattum, perfektne fotky si pridala 😵 kto u vas hra na klavir?
A ja som dnes tu 60tku zlomila! prvy krat od r.2004. tesim sa jak..sa ani opisat neda 😀
No ale idem, este ma cakaju cinky dnes,som si kupila 2 kilove na ruky,deti spia, tak sa este posnazim.

certica
4. mar 2009

baby, pekne sa vam dari s tymi kileckami... cat, verul... fakt super vysledky 😎 😉

tilly, verim ze skorpik je na ceste 😉

babulka, no mne osobne sa hrozne paci profesia alebo skor poslanie duly. mat primerane zdrav. vzdelanie, asi sa na to aj dam. vedela by som si to predstavit 🙂

verulka
4. mar 2009

taaakze, msika, gratulujeeeeenm 😵 😵 😵 no jednodietky, snadf ju v tom nenechate samu...mercy uz konci s tehu..tak sup- sup 😀
cat, aj tebe gratulujem 😎 si frajerka...ja dufam, ze do ronovych narodiek tu 60tku zlomim 😉 i ked teraz nosim dgate ako uz ani rped tehu nei, lebo som v nich bola jak safalatka 😉 normlane aj tangace sa mi do bokov nezarezavaju 😀

janetka
5. mar 2009

tilly: dotklo sa ma co si tu napisala s tym rozpravanim jakubka, "r" a "l" nevie skoro ziadne dieta povedat v 3,5 roku, vyprava rychlo ako vacsina deti v tom veku a o suslani teda neviem, jakub urcite nesusle!! Ja Dominikovi tiez vsetko nerozumiem, ked rozprava, lebo tiez mi chce vzdy nieco velmi rychlo povedat.
A s tym opakovanim po Kubkovi, ako to ty hodnotis, sa ma to uz tiez viackrat dotklo, lebo urcite si neberie od kubka len to zle a Jakub je inteligentny chlapec, ktory Dominika dost taha, najma v skolke /nemyslim vedomosti/.
sorry, ze to tu tak verejne pisem, nakolko sme velmi dobre kamosky v dennom kontakte, ale nedalo mi nezareagovat....

kattum
5. mar 2009

Cat, paradne vysledky, tvoja tabulka je naozaj inspirujuca. Mna nakopla teraz crevna chripka a vaha po nej, musim si ju zachovat. Objavila som, ze Kompliment ma novu pobocku v Brne, velmi am to laka. Skusim sa tam ozvat a zabezpecit si strazenie deti u svokry. A zarobit nejake peniaze. Aj ja chcem 60kg!
Cat, na klavir hra manzel, ja len tak brnkam, klavir sme zdedili po mojom dedovi. Presun pancieroveho klavira z BA do Brna bol tazky boj, niekolko chlapov sa zapotilo. Som rada, ze ho mame, manzel hra a spieva s detmi takmer kazdy den.

megg
5. mar 2009

Jéé Tilly super, congrats....tažke sny sa plnia, no to sa mi ľúúbi 😵

mercy
5. mar 2009

Ale veď vás je viac jednodetných, nie? Dvojdetné sú kattum, cat, aktak, čertica, samozrejme verulka+2 🙂 , ja budem za chvíľu,ale jednodetiek🙂 je tu fúra...

virginia
5. mar 2009

Miska, tak buduci tyzden na 100%. Ja inac tiez tento tyzden nestiham.

tilly
5. mar 2009

baby ďakujem, kattum, fakt to bude škorpík a sakra 😀

ešte uvidíme ako to dopadne...

jani, jasne, ja neviem, čo je tento týždeň taký divný, ale ja som úplne mimo...

janetka:
1. ja som nikdy nepovedala a ani si nemyslím, že jakub nie je inteligentný, práve naopak a je aj silná osobnosť už v 3,5 roku, to obdivujem, o tom svedčí aj to, že sa na neho lepí nie len dominik,ale aj natálka a tomáško...
2. k tomu rozprávaniu, domčo tiež keď niekedy chce niečo rýchio povedať a nemá to premyslené, tak kokce a nakoniec aj tak pomotá to, čo chcel povedať (čo ma serie tiež, ale nechávam tomu voľný priebeh, zatiaľ to neriešim, aj keď sme už s mamkou hovorili o logopedičke...) a jakub nehovorí ani č, š a pod., a fakt je, že domčo sa strašne zhoršil v reči práve v období, keď spolu boli najviac...
3. keby to bolo naopak a bolo by tvoje dieťa závislé na inom dieťati, tiež by ťa to mrzelo 😉 a tým "zlým" myslím to trepotanie rukami (čo je u jakuba také nejaké prirodzené, ale dominik to robí nasilu a vyzerá pri tom ako ...ehm...), začal vyplazovať jazyk, čo jemu tiež nie je prirozdzené, to je ako keby si zrazu začal jakub strkať ruky stále do gatí, alebo do pusy, len pre to, že to robí dominik... ale nezoberie si z neho to, že by mal zjesť ovocie, zeleninu, actimel a ja neviem čo, nezoberie si z neho jeho samostatnosť,... neviem, čo by som k tomu dodala, môžme to riešiť cez IP, alebo osobne 😉

tilly
5. mar 2009

ozaj, práve uvažujem, že preskočím štátnicu z občana a vrhnem sa rovno na trest, občana mám 23.3. a ešte skoro nič neviem, trest mám 21.4., to by sa dalo ešte stíhať...

sranda
5. mar 2009

jeeeeej Kati, fakt super, to je na veľkú gratuláciu. Ja si seba neviem v 60 kg ani predstaviť 😎 . Ale určite by som bola happy. S pokorou budem šťastna ak sa dostanem na 65 kg.

tilly, jasnačka vyprdni sa na to a rob čo ti srdce kaže, takto sa ti odľahčí........

tilly
5. mar 2009

aj ja chcem 65 kg 😀 do tridsiatky sa snáď dostanem aj pod 60tku, mám na to 2,5 roka 😀

nie je to také jednoduché, lebo štátnice musím dokončiť do 30.6.2010 a oni dosť neradi dávajú opravné termíny na štátnice, tak sa mi potom môže stať, že mi nedajú šancu...

verulka
5. mar 2009

kati, pekna tabulecka...ja uz doplnim update, len furt zabudam...zajtra ide muzik vecer von, tak bude kopa casu 😉
jaaaj, no ja tiez cakam na pokorenie 60tky...kedze 65som zlomila...ale to mam pred sebou este kusisko cesty...
tilly, kua, uvedomujes si, ze si otehotnela a zase nemozeme ist zapit tu skolu??? teda kedze ju konecne skoncis 😉 tak pockam kym dokojis...

geegee
5. mar 2009

tilly, gratulujem 🙂

sranda
5. mar 2009

verul, otvorime neboj v SJK, pozeram ze 8 tis. prispevkov mame, dobre sme....

tilly
5. mar 2009

verul, ty si taká optimistka 😀 ja odkojím ešte dve deti, kým tú školu skončím 😀 😀 a zapijeme ju 😉

už by sme mohli aj III. otvoriť

geegee díííík

kattum
5. mar 2009

joj Tilly, kym ty dokojis, Verulka bude cakat piate dieta... ty si taka dlha kojicka ako ja. Stve ma mama a svokra, ako sa mi staru do kojenia, kedy mam prestat a pod. Je to moja vec a ja si to budem urcovat.
Tilly pri tvojej vyske si ta so 60kg neviem predstavit, to by uz len kosti chodili...

cat
autor
5. mar 2009

ono schudnut je pekna vec ale dobre si uvedomujem,ze by som sa radsej mala venovat rigoroznej praci,lebo ju vazne nikdy nenapisem, uz k tomu spejem. Ale nemam motivaciu, vobec ma to nebavi, vybrala som si holt zlu skolu a pri predstave,ze by som sa mala venovat pravu /zvlast v nasom "pravnom" state/,pri tej predstave je mi az blivno 😝
Tilly, mas moj obdiv,ze dokazes studovat popri dietati a tehotenstve, rovnako verulka, co si ty dokazala ked mal Ronusik len par dni..klobuk dole. Toto si zasluzi obdiv, nie moje dvihanie ciniek 😉

cat
autor
5. mar 2009

Kattum, este stale ich to bavi, starat sa ti do kojenia? Vidis, ja som zas pocuvala pindy ako malo som kojila. Ako keby sa dalo lusknut prstom a povedat Buď mlieko! 😀 Holt asi kazdy mame daco 😖 ..jednym uchom dovnutra, druhym von 😉

sranda
5. mar 2009

cat pekna foto v pase, aj kattum čejndžla pekne, ja mam taku pohrebnu musim zmenit a tilly nepridas nieco aktual do fta?

tilly
5. mar 2009

kattum, keď som začala chodiť so svojim mužom, som mala 57 kíl a to som už bola prbratá!!! 😀
hej, som dlhá kojička, ako krava 😀 , dúfam, že aj teraz to potiahneme minimálne ten rok, možno rok a pol...

ja obdivujem tiež verulku, že bez problémov doštudovala, u mňa to také jednoduché nebude a odbivujem, každého, kto skončil túto našu otrasnú školu, čiže aj teba 😉

srandi, pridám, keď budem mať aj ten nedeľný test za sebou, tak preriedim fotky, hodím tam nové z lyžovačky a karnevalov a aj tieto testy 😉

sue
5. mar 2009

Tilly, ty si ma tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák potešila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Babuli a šup šup otehulkovať 😵 😵 😵 😵 😵 aj ty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 prídem na výpomoc 😀