Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
22. okt 2007

baby spavaju vam deti este v tych malych postielkach s mrezami? Mne dnes Tomas spravil salto a prekoprcol sa do nasej postele, pritom jeho postielka bola uz nastavena na tu poslednu najnizsiu moznost, skoro ma porazilo, vobec netusim co budeme teraz robit, ved ak sa mu to podarilo raz, uz bude iba skusat. a keby sa rozhodol preskocit do 2. strany tak by si naisto polamal vazy, este sme mali dnes obrovske stastie 😒

certica
22. okt 2007

cat, my sme asi v roku a tristvrte uz maleho dali do velkej postele (mamut ikea) a super tam spava od zaciatku

cat
autor
22. okt 2007

my uz na dalsiu postel hlavne nemame priestor, dost som hotova ale je mi tiez jasne ze tej malej postielke uz odzvonilo ☹ a musime s muzom nieco vymysliet uz dnes, inak sa nam to decko zabije.

certica
22. okt 2007

ona je tusim 70-tka a na dlzku je to tiez menej, ako dospelacka. ved ked zrusite postielku, vznikne tam trochu priestor

cat
autor
22. okt 2007

diky certica, veru musime vsetko pomerat a zohnat nej. vhodnu postel hoci asi dodacie lehoty su dlhe, mali sme nato mysliet skor 😢

mrenka
22. okt 2007

tak dnes nam doki potvrdil kiahne ☹ ale co uz,aspon to budeme mat za sebou...

cat
autor
22. okt 2007

mrenka ☹ a ako to Lili znasa, nic moc,co?

mrenka
22. okt 2007

no je umrncana a uz si zacina skriabat hlavicku ☹ a v noci sa vkuse budila a revala,asi kazdu pol hodku,potom sa to trocha zlepsilo,ale des,total sa doma nudi,nic ju nebavi,chce ist von,doktor povedal,ze mozme na chvilu tak cez obed ked bude teplo,ale davat pozor,aby neprechladla,tak to nechcem riskovat,aby sa jej k tomu nepridruzilo este nieco 😖

cat
autor
22. okt 2007

jasne radsej neriskovat, inak aj my sme boli celu noc hore (dalsi zub), takze tiez meliem z posledneho 😔

mrenka
22. okt 2007

booze,to je hruza,co vsetko musia tie deti vytrpiet,a rodicia este horsie 😒 😀
este,ze sa da nakupovat aj cez net,som kukala bata stranku a maju tam celkom dobre zlavy 😀

mrenka
22. okt 2007

a este som objednala malej tie CD s detskymi pesnickami,pokukaj http://eshop.zavodsky.sk/

tilly
22. okt 2007

cat, tá ikeácka, čo tu píše čertica, tá je menšia, je len o niečo väčšia ako klasická detská, to sa vám zmestí, keď máš ešte trošku rezervu pri detskej... my máme normálnu, veľkú postel pre malého

cat
autor
22. okt 2007

dik tilly 😉
mrenka, ja by som s cd s detskymi pesnickami u maleho moc nepochodila, my sme na vaznu hudbu a muzikaly, fakt mi ine odmieta mlady pocuvat 😀

megg
22. okt 2007

My mame postielku tak, ze jedna bocnica je uplne fuc a postielka je prirazena k nasej velkej. A drobec tam ma take svoje zakutie 🙂

Mrenka, tak to je hruza, chudatko Lili ☹ A co jej doki predpisala? Citala som vraj fenistil alebo nieco podobne, co ju trosku "utlmi" 😖 ?
Nech je cim skor fit, drzime palceky.

megg
22. okt 2007

Jej, Zavodsky. To boli nasi susedia 🙂

tilly
22. okt 2007

tak u nás sa v mojom aute musí púšťať ťukalo (ťuki ťuki ťukalo...), inak nemám pokoj, takto mu pustím pesničky a môžem si pokojne šoférovať...

megg
22. okt 2007

Mamus, ty davas take dobre tipi na webe. Uz som si aj objednala Timberlakea 😀 Jupiiiii

megg
22. okt 2007

tipy...soooory 😔

tilly
22. okt 2007

kde je timbrlák???

ena
22. okt 2007

Cat: u nas za zatial z postielky nevylieza, u nas sa v nej stoji a do omrzenia vola mama, mama, mama, mamaaa, mamaaaa....
A vypadnut sa mu z nej podarilo raz, ale to uz bolo par mesiacov dozadu, mal ju na najnizsej polohe a nic sa nedialo, tak ja ze staci dat na strednu a hned v ten vecer z nej letel, ale ako maca, ked sme dobehli, on na styroch, tak manzel ju daval opat na najnizsiu polohu..

Mame uz kupenu tuto: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S398... ale zatial v nej nespi, zdrha z nej, tak planujem, ze pstielku z izby vezmeme, schovame do spalne a uvidime, ze ako zareaguje, ale najprv musime poriesit este taku kryciu listu na kabel z nocnej lampy na stene nad postelou, aby nahodou nevytrhol zo steny.. teda, ja uz viem ako to vyriesime, len cakam, kedy sa do toho manzel konecne pusti 🙂)

Cat a ta nasa ikea postel nie je velmi velka 160*70 cm.. a v pohode sa tam k filipovi aj ja s bruchom zmestim a ma aj taku malu bocnicu.. a je aj niezsia ako klasicke postele..

mrenka
22. okt 2007

mamus 😀

kattum
22. okt 2007

ahojte, Cat, tu mas vsetky postele z IKEA, su to fajn velkosti 70x160.
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/ro...
My tiez ideme skusat pomaly na takuto, ale bojim sa, ze bude utekat, ako spominala Ena. No uz je nacase, moze sa stat to co vam a postielku posunieme bracekovi. Nebudem mat predsa dve.

ena
22. okt 2007

kattum: no ja tiez dufam, ze do januara ho nejako osvieti, ze postel je pre neho a postielka pre babatko 🙂
Ale etraz zas mame take obdobie, ze v postielke spi a nad ranom , tak okolo 5tej pocujeme mama mama, najprv potichucky, ale ked vidi, ze my nic, tak pridava na intenzite a potom ho berieme k sebe, kde bud nas potom hodinu okopava alebo hned zaspi ako dnes a nakoniec sme vstali 8.45 🙂
Ale zato poobede pospal od nejakej stvrt na 3 do 18:20 .. tak som zvedva, kedy sa u nas pojde spat 🙂
Ale zas, vonku vymrzol, testoval nove odrazadlo motorku.. tak sa unavil 🙂)

tilly
22. okt 2007

juuu, tak odrážadlá fungujú aj u nás a motorky sú úplne naj

megg
22. okt 2007

No dnes sme vymrzli vonku aj my 😖 A ked si predstavim, ze bude len zimsie a zimsie. Oli vonku aspon spokojne cusi a sedi v kociari, pripadne jazdi na odrazadle ale dnu je ako Duracel. Tooooolko energie, ze mam z neho miestami fakt dost 😨 Tiez som zvedava kedy zaspime, kedze dnes si "schrupol" aj podvecer 😕

megg
22. okt 2007

Inak my ked sme s odrazadlom vonku, tak Oli zasadne ide opacnym smerom, prip. najradsej by na hlavnu cestu 😒 Uz aby sme boli na dedine, nie tu hned pri hlavnej ceste, lebo je to horor.

tilly
22. okt 2007

no, dnes je fakt kosa, sme urobili kolečko a úplne sme vymrzli,

cat
autor
22. okt 2007

dakujem baby za tie tipy na postele,prave to s muzom studujeme 😉

tilly
22. okt 2007

spíte?